KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska divna jutra

+10
Admin
Hitron-Luka
maja76
TetaSneki
adriatika
rsrce
nadalina
HappyGirl
maus
Jelence
14 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Hitron-Luka 25/2/2008, 22:04

Cure castim
od danas sam na cetiri tocka,stigla tarabakula...........
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Jelence 25/2/2008, 22:12

A pa cestitam sad si pravo motorizovana,srecna i dugovecna voznja,i da srecno stignte gde god da krenete :cheers:
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od TetaSneki 25/2/2008, 23:30

Bravo hitron, moraš da častiš, da te ne bije maler, ajd pusti pićence. Ja ću čašu crnog vina :drunken:
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 25/2/2008, 23:37

I da okačiš sliku da i mi vidimo tu tvoju tarabakulu Very Happy Što bi rekla moja draga baba u zdravlju i veselju da ga voziš :cheers:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 26/2/2008, 08:19

Jutro cure :sssss: u Beogradu opet prelep dan g Uživajmo u njemu! radost radost radost Inače da obavestim moje drugarice koje znaju celu priču- sočivo je još uvek u frižideru, a kad će izači odatle ne znamo  b

usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od nadalina 26/2/2008, 09:19

Hitron, cestitam za auto, :a131: , u zdravlju i veselju ga vozili, i napunili ga radosnom decicom!!!
Happy, ne znam o kakvom se socivu radi, ali pretpostavljam zasto ne izlazi iz frizidera... Moj savet - spremi djuvec, i stavljaj manje kolicine, pa mozda krene redovno da izlazi to cudo iz frizidera...

Svim devojkama, DOBRO JUTRO!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 26/2/2008, 09:32

Dobro jutro!
Hitron cestitam na cetvorotockasu i da ga dugo, dugo GONITE. :cheers: :cheers: :cheers:
Ja cu jedan dzintonik, a moze i dva, posto Jelence ne sme da pije alkohol,a voli da popije ponekad dzintonik, pa cu biti toliko fina da popijem i za nju. yes
Jao Heppy v  b  b  b  b  b  b  b  b pazi, valjam se od smeha  b  b  b  b  b  b Poznavajuci te, znam da neces serpu izvaditi iz frizidera ni po koju cenu.  b  b  b  b  b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od rsrce 26/2/2008, 10:01

Hitron-bravo za :a131: u zdravlju i veselju da prelazite kilometre i kilometre... prelep le dan pravo prolece i ja se mozda odvazim da odem do prodavnive sama. Obratite paznju- od 30 oktobra ja nikud sama. ili sa mm ili sa drugaricom. Prestala sam da vozim (ne treba mi dodatni stres), po kuci nista tesko ne radim iiii to je uglavnom to-
Budite mi dobre i vedre bas kao sto je i ovaj dan usne
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Jelence 26/2/2008, 10:44

Dobro jutro devojke moje drage cvet
Hitron bravo za zivce i za istrajnost,tako treba samo ko duze izdrzi Wink
Rsrce svaka cast,pa vi ste jos koji dan i pola pregurali,BRAVO.Ajde budi drug pa nam posalji fotkicu da vidimo koliki je stan gde zive dva smajli angel
Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od adriatika 26/2/2008, 11:12

Cure dobar jutar.Evo i mene.Dosadno mi pa moram malo da svrljam po kutku.
Hitron bravo za motorizaciju. b
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od TetaSneki 26/2/2008, 20:22

HappyGirl ::Jutro cure :sssss: u Beogradu opet prelep dan g Uživajmo u njemu! radost radost radost Inače da obavestim moje drugarice koje znaju celu priču- sočivo je još uvek u frižideru, a kad će izači odatle ne znamo  b

usne
 b  b  b  b  b  b  b  b  b
Happy bio bi dobar fazon da ga iznenadiš sa jednom romantičnom večerom sa svećama, crnim vinom i sočivom (ali zbog radi ljubavi napravi sigurnu rezervu) Wink
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 26/2/2008, 20:37

Ne pamtim kada sam poslednji put zaspala popodne i bas sam sva sturena, a jos sam i usnila Happyn frizider , serpu u frizideru, a u serpi pored sociva i crvi.I sve hocu da kazem Happy da se socivo ucrvljalo, a ona se smeje i smeje i hvali se kako njen muzic super kuva.I opet se smeje, a ja stojim u cudu pored frizidera i dalje pokusavam da joj objasnim da socivo ipak nije za jelo, a ona sve vreme govori svom muzu:"JEDI!!!JEDI!!!" Trgla sam se iz sna. Jedva sam dosla sebi,trebalo mi je pola sata.Sedela sam na krevetu,mislim da mi je prEtisak bio ravan 0 ili ga nije ni bilo,sva cupava,nervozna i uplasena za Hepinog muza Wink
Happy samo se nemoj ponasati kao u mom snu, molim te. Bas si bila strasna Shocked
Moram sa vama da podelim moju radost. Danas sam uspela da pronadjem knjigu koju m.m. vec godinama trazi. Rec je o Satanskim stihovima od Ruzdija. On je tu knjigu davno poceo da cita i morao ju je vratiti pre nego sto ju je procitao i od tada je bezuspesno trazi. Od lokalnog prodavca knjiga sam juce dobila informaciju da se njegova prijateljica, koja je godinama bila van zemlje, napokon vratila u Srbiju i da ona moze tu knjigu pronaci u antikvarnicama. I pronasla ju je. Sutra stize. Mislila sam da sacekam njegov rodjendan pa da mu poklonim knjigu, ali ne mogu izdrzati jos tri nedelje. Sutra cu mu uruciti :aa39:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 26/2/2008, 20:53

Ma nado voli on sočivo nego je ovo sočivo skuvao on i to na "specijalan način". A objasniću ti kako kada se sledeći put vidimo.Evo već se smejem  b
Sneki nije ti loša ideja  b  b A ti mišice vidim imaš noćne more  b joj da sam znala ne bi ni pričala  b  b  b  b ma nemoj brinuti draga neću ga terati da jede. Ja u četvrtak odlazim od kuće desetak dana, tako da će morati sam to čudo da izbacuje iz frižidera a ako nastavi ovako s obzirom da od četvrta stoji u frižideru, crvi će biti neizbežan dekor. Mogu da zamislim našta sam ličila pri izgovaranju JEDI, JEDI  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b Nego moraću da proveravam svaki dan šta je jeo da stvarno na kraju i ne pojede taj specijalitet. Evo sad dok pišem ovo otvorio frižider i samo me ispituje a šta je ovo, a gde da stavim ovo, jel može na ovu policu, a da izvadim ovo napolje nema mesta, ali sočivo niti pominje niti vadi iz frižidera.E stavrno za nepoverovati  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Cure usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maja76 26/2/2008, 21:13

Pa vi ste skroz otkacene. Pa ja ne mogu da se sastavim koliko mi je sve ovo oko CUVENOG "specijaliteta" smesno. Zamisljam Happy sa pruticem u ruci kako naredjuje svom muzicu JEDI, JEDI!!!  b  b  b
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od terka 26/2/2008, 22:17

Happy,davaj recepturu za socivo.Moj dragi bio kod lekara,ustaklo ga u ledja,dotorica kaze to mu je od tezine i stomaka pa mu prepisala dijetu.Kako i ne bi kad ima sto i neku kilu.Ja volim korpulentne al` on ga pretera.Od muke je odma` otis`o na burek.Ja mislim da ce on radije na nultu dijetu nego na socivo.
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 27/2/2008, 08:58

Dobro jutro!
Da OMA kazem kako sam imala mirnu noc, bez ikakvih trzavica,nocnih mora, prekuvanog sociva koji danima stoji u frizideru i pobesnele Happy koja maltretira svog muza i tera ga da jede ucrvljalu hranu.
Dakle,Happy, cvrsto si resila da ne vadis serpu iz frizidera  b  b  b E stvarno si queen .Ja bi se do sada 100 puta posvadjala sa muzem.
Terka,bolje neka ti recept da Hapin muz.Covek sprema socivo na poseban i specifican nacin Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od rsrce 27/2/2008, 10:16

Dobar dan drage moje, Jelence brojim dane kad ono vec na polovini...jos samo toliko Very Happy Bice fotkice, bice, samo da se usnimim.. yes
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od mijica 27/2/2008, 11:38

Dobar dan sunny
Bas ste me lepo nasmejale sa svojim muzicima, trebalo mi je neko "osvezenje" jutros.
Neznam da li se vama desava da sanjate kako radjate dete. Ovaj san mene prati godinama... Prvi su bili najgori, zato sto se probudim i placem. Onda su bili sve "blazi". Usledili su oni u kojima vec u snu znam da sve sanjam, a sad su oni da samo trenutno uzivam u tom snu, a kad se probudim ostane osecaj te srece i jednostavno nastavim dan. Ovaj put sam rodila decaka...
Psiholozi bi sve prepisali mojim podsvesnim zeljama i prihvatanje cele situacije.
Nadam se da nisam unela u ovo divno jutro neraspolozenje, imala sam potrebu ovo napisati.
U poslednje vreme sam puno pod stresom. Cekam odgovor za posao o kom sam samo mastala, a to je javno preduzece. Nadam se da ce se znati za desetak dana. Puno se oteglo, skoro mesec dana.

Hitron, cestitam na :a131: Zelim ti puno lepih i bezbriznih kilometara.
Misicu moj kladionicaru. Evo LS pocela a mi jos ni jedan tiket da odigramo. Iskreno bas u poslednje vreme nisam ni pratila fudbal (iz gore navedenih razloga). Nadam se da taj period prolazi pa se bacam i na kladionice.
Uzivajte u prelepom danu.
Sve vas d
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 27/2/2008, 15:24

Terka, dobro veli mišica! Ekspert za sočivo je mm, on to savršeno pravi , pa ću zamoliti njega da ti ga ispiše Wink Došla sam sa posla i pre 15 minuta otvorim frižider da stavim hranu ali šerpa sas sočivom još stoji v  b Znači muž mi je king ali ni ja nisam za bacanje nema predaje  b pa ko preživi  b  b  b Ja kuliram i pravim seToša  b
Mijice nisi nam pokvarila dan , ovaj kutak i služi upravo za to.Da delimo naše muke, snove, tuge, radosti , sreće.Da se hrabrimo, bodrimo i dođemo do cilja. A ovo je jedan od najboljih načina. mi najbolje razumemo jedna drugu, zato slobodno piši bez izvinjenja.
Navijam da dobiješ taj posao b .Budimo optimisti :cheers: f
Mišice drago mi je da si sinoć spavala bez mm i mene  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 27/2/2008, 17:43

Mijice nadam se da ces dobiti posao molitva Ajd nas obraduj za 10 dana. A sto se tice kladionice vreme je da dobijem neku paricu.Prosli put me oborio samo jedan gol,samo jedan jedini gol fd ,za 9000,00.Ja obicno igram 2+ prvo poluvreme. Nekako mi mrsko da cekam kraj cele utakmice. Ovako bar znam na poluvremenu da li sam dobila.
Happy, ne mozes ni zamisliti koliko mi je drago sto mi nisi sinoc dolazila u san. Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Jelence 27/2/2008, 18:01

maus ::Prosli put me oborio samo jedan gol,samo jedan jedini gol fd ,za 9000,00.Ja obicno igram 2+ prvo poluvreme. Nekako mi mrsko da cekam kraj cele utakmice. Ovako bar znam na poluvremenu da li sam dobila.

:?: :?: :?: :!: :bounce: Laughing Laughing lol!
izvinite jel ovo napisala misica,ili se neki tip ulogovao umesto nje,aman zeno sta bre ovo znaci?
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od TetaSneki 27/2/2008, 20:03

Jeco, ni ja ništa ne razumem šta je Mišica ispisala, ali mogu da je zamislim kako navija :bounce: :bounce::bounce: affraid radost igra c cc :) .

Mijice, mislim da je tvoj san vrlo konstruktivan, jer kod tebe postoji jaka podsvesna želja da se ostvari to što sanjaš. Da imaš problem na "nervnoj" bazi ne bi sanjala da se porađaš, nego verovatno da se plašiš male dece ili ih ne bi sanjala uopšte. Mislim da su ti snovi izuzetno dobri, ali da ti u njima vidiš kontra poruku. Pokušaj da im se raduješ i da uživaš u njima i da što duže zadržiš taj lep osećaj koji ti san pruža. Čak i Frojd smatra da su snovi neka vrsta predskazanja budućnosti, jer: Šta misliš, tako živiš, a šta sanjaš tako ti i bude.
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maus 27/2/2008, 20:10

Jelence ::
izvinite jel ovo napisala misica,ili se neki tip ulogovao umesto nje,aman zeno sta bre ovo znaci?
Teta Sneki i Jelence sada ce vama EKSPERT za kladionice objasniti sve potanko. DakleM 2+ prvo poluvreme znaci da na utakmici na kojoj sam tipovala u prvom poluvremenu treba da padna 2 ili vise gola. Nije bitno ko ce da ZABIJE gol, bitno je da ih ima sto vise.I tako , kada se zavrsi prvo p. ja znam da li je moj tiket dobitni ili ne.A to kako navijam izgleda tako sto sedim ispred TV i buljim u teletekst i gledam promenu rezultata i navijam da zatreperi bas tamo gde treba.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od HappyGirl 27/2/2008, 21:17

Cure ja vas pozdravljam, idem na desetak dana do sestre, nije daleko ali tamo nema internet tako da neću moći da pratim zbivanja na kutku (osim ako se neko čudo ne desi Rolling Eyes) . Molila bi vas da me samo obavestite u vezi adriatike jer nisam sigurna da li ću se vratiti dok ona uradi betu, ali sam sigurna da ću navijati iz sveg srca. Mnogo ćete mi nedostajati ali šta da se radi takav je život Very Happy Budite mi srećne , vesele i dobre. Pa kad se vratim bilo bi divno da se još jednom vidimo pre jecinog porođaja.
usne i d za sve Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od maja76 27/2/2008, 22:16

Misice navijam za dobitni tiket, pa da se sledeci put u to ime negde lepo izvedemo :aa82:
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska divna jutra - Page 8 Empty Re: Februarska divna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu