KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susret(i) u Beogradu

+21
mamajednogprinca
Struzzo
HappyGirl
Orline
Sara
Tanja83
JAmajka
snedra
bobica83
Jagodica-Bobica
jecab
anak
lilymar
cufta
nina :)
agnessa41
mijaki
tesliana
Maman
Jadraban
Simona
25 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od nina :) 24/8/2012, 23:58

nista ne obecavam jos gledacemo
ili nekako deca i ja da dodjemo pa da nas neko pokupi ako moze sa busa jer ja neznam bg opste i nebi da lutam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od agnessa41 25/8/2012, 00:09

nina, ja cu najverovatnije doci sama sa anom kolima.
|Ako dodjem kolima, pokupicu te ja pa cemo da lutamo zajedno dok nam se neka dobra dusa ne smiluje i pokaze nam put Very Happy
Bar ce deci biti zabavno.

agnessa41

Broj poruka : 98
Godina : 53
Location : Krusevac
Datum upisa : 22.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 25/8/2012, 07:23

Zar se nismo vec pre dogovorile na pp jer je vecina za to?!
Zenske, necete lutati, organizovacemo se
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 25/8/2012, 07:41

Da. Ima vremena, to je tek za mesec dana, videcemo i gde cemo a i onda ko sve dolazi... Pa ko potvrdi dolazak ili se prijavi u medjuvremenu, dogovaracemo se na pp...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od HappyGirl 26/8/2012, 13:21

Cure, upadam vam ovde jer sam tek sad shvatila da ovde nisam postavila temu za 5 godina kutka. Slavimo 3.11. petogodišnjicu kutka i do sada nas na spisku ima oko 35 članica koje će doći. Ako neka od vas želi da dođe na taj susret, tražite dozvolu za skrivenu temu meni na pp, pa se tamo upišite i pročitajte detalje. Ako ne, biće nam žao ali biće još okupljanja. I da, to je susret bez dece! U proleće će biti veliki skup sa roditeljima i decom.
Još jednom izvinjavam se na off topiku.Hvala!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od tesliana 26/8/2012, 13:44

[quote="HappyGirl"]Pozdrav cure!
Dogovarajte se i na pp i javno kako vam milo i drago same odlučite. Do sada je već bilo okupljanja sa decom i bez i dogovori su bili javni i nikada nije bilo problema[/b]. Tema oko dogovoarnja se nalazi dole u kafani na bla bla (kada se zvezde sastanu) i ima 20.000 pregleda Laughing
Što se tiče sigurnosti foruma morate da znate da uvek neko moože sve da hakuje i zato sam sto puta rekla pišite i na javnim i na tajnim temama samo ono što ukoliko dođe do neke neželjene sitacije nećete žaliti.

[quote="HappyGirl"]Cure, upadam vam ovde jer sam tek sad shvatila da ovde nisam postavila temu za 5 godina kutka. Slavimo 3.11. petogodišnjicu kutka i do sada nas na spisku ima oko 35 članica koje će doći. Ako neka od vas želi da dođe na taj susret, tražite dozvolu za skrivenu temu meni na pp, pa se tamo upišite i pročitajte detalje. Ako ne, biće nam žao ali biće još okupljanja. I da, to je susret bez dece! U proleće će biti veliki skup sa roditeljima i decom.
Još jednom izvinjavam se na off topiku.Hvala![/quote
Malo su mi kontradiktorne ove dve poruke, u prvoj ''Do sada je već bilo okupljanja sa decom i bez i dogovori su bili javni ' druga"Ako neka od vas želi da dođe na taj susret, tražite dozvolu za skrivenu temu meni na pp, pa se tamo upišite ..."
a vidim da je tema za petogodisnjicu foruma postavljena, pre Susreta na usvajanju.... Very Happy

tesliana

Broj poruka : 30
Datum upisa : 17.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od HappyGirl 26/8/2012, 14:32

tesliana, ovde si od skoro pa razumem da me ne razumeš Very Happy

U mojim postovima nema nikakvih kontradiktornosti. Na forumu ima sakrivenih tema, ne samo roditeljski dnevnici. Neke od tih sakrivenih tema su radne teme kao npr. i tema o petogodišnjici foruma kutak. U njoj je obuhvaćeno još nekoliko pod tema, o našem dogovaranju, o akcijama koje ćemo preduzeti da bi obeležili 5 godina kutka. Za te radne teme smatramo da nema potrebe da zatrpavaju forum. Na njIH mogu doći svi koji su zainteresovani da vide o čemu se radi, traženjem dozvole.
Prema tome tema koja ima više od 20 000 pregleda nije radna tema nego tema o dogovaranju našeg druženje. A tema proslave 5 godina kutka je mnogo sveobuhvatnija, sadržajnija. Pretpostavila sam da neko sa usvajanja želi da učestvuje u proslavi kutka i akcijama koje su planirane jer je pdf usvajanje jednako bitan na kutku tj. njegovi članovi, kao i svaki drugi deo njega.
Razumem tvoj strah ali nema potrebe da me ubeđuješ ili dokazuješ nešto...u valjda lošu zaštićenost kutka ili ... Draga, ako i šta želiš piši javno, šta ne želiš nemoj. Zaštite sami svoju privatnost, ja nisam nadležna za nju.
Želim ti prijatan ostatak dana!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od tesliana 26/8/2012, 14:57

HappyGirl,
nemam nikakav strah, nista nikog ne ubedjujem(samo iznosim svoje misljenje), apsolutno nista ne dokazujem,( aman nismo na sudu Very Happy) a da sam razmisljala o nezasticenosti kutka, ne bih ni bila ovde Wink, jednostavno sam primetila nesto(, sto svi mozemo da procitamo,) ti si objasnila zbog cega je to tako i .
I da, narvno da svako sam za sebe odgovara(ako je punoletan Wink ) i pise sta zeli usne i mislim da nista ne treba dozivljavati licno love

tesliana

Broj poruka : 30
Datum upisa : 17.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mijaki 26/8/2012, 17:33

mislim da je dalje elaboriranje i nastavljanje suvisno,
lepo je Happy napisala, sta tu vise ima da se doda????
tema nije javno ili tajno, vec su tema susreti, a od nje davno odlutasmo
ok, svako od nas napise za sta je, mislim da smo se vec odavno dogovorili da je ok pp, zasto sada dalje filozofirati???
tema kutka nije da jedni drugima objasnjavamo navodne kontradiktornosti postova, moje misljenje - moj stav


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od tesliana 26/8/2012, 20:55

Svima kojima je zasmetalo iznosenje mog misljenja, postavljanje pitanja itd. se izvinjavam.Prosto nisam bila upucena da forumi ne sluze za iznosenje svog stava,misljenja, razmenu informacija.... no Boze moj, covek se uci dok je ziv!
Izvinite i zbog zatrpavanja teme, necu vise nista pisati na forumu.
Ali ono sto sigurno znam je da svima vama drage moje zelim svako dobro I svu srecu ovog sveta! osmeh srce

tesliana

Broj poruka : 30
Datum upisa : 17.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od HappyGirl 26/8/2012, 21:23

Tesliana, iznela si svoj stav, obrazložila ga i imala razmenu mišljenja na ovoj temi. Nisam primetila da je obrisan bilo koji tvoj post i da ti je bilo ko rekao da ne treba da iznosiš svoje mišljenje i da ga obrazlažeš ili pitaš i konstatuješ. Jednostavno nemamo svi isto mišljenje i to je to! Nema potrebe da se ljutiš i uvređena odeš sa foruma jer niko te ničim nije uvredio niti se oseća uvređenim. Uvek si na Kutku dobrodošla! Tvoj je izbor šta ćeš izabrati!

Hvala na lepim željama! Živa bila! Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 27/8/2012, 08:31

Tesliana, ne zezaj! Svako iznosi svoje misljenje i to je super. I dobro je da imamo razlicita razmisljanja, tim razlicitostima smo zanimljivije, i pomazemo jedne drugoj. Omogucavamo da "otvorimo" neke nove poglede na sopstvena razmisljanja.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 30/8/2012, 17:13

Ako nas primate i mi bi dosli ako budemo mogli,vasa i ja Very Happy
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 30/8/2012, 17:54

Super da i vi dolazite Mamajednogprinca :)

Simona, Vilenjak i mozda muz
Jadranka i muz
Maman i sin
Tesliana i muz
Mijaki i princeza Ana
Agnessa i Ana
Cufta, Lucija i muz
Lilymar i Milica ali ako susret nije izmedju 06 -17. 09.
Anak i muz
Jeca, Djina i muz - mozda
Jagodica Bobica i dva sina
Yvonne i Sundjer Bob
Bobica i Dimitrije
Snedra, Lepotan i muz
Jamajka
Happy Girl
Mamajednogprinca i princ Vasa


Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 30/8/2012, 18:49

yes likeit
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 31/8/2012, 09:04

Posto sam juce videla da jos od ranije postoji tema o sastajanju kutakinja
https://kutak.forumotion.com/t1874-kada-se-zvezde-sastanu
htela sam da predlozim da mozda i tamo napisemo za sastanak pa ce devojke koje su navikle da tamo gledaju a mozda ne citaju ovaj deo forma da vide i odluce da dodju naranvno ako ste vi za takav dogovor. ljubav
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 31/8/2012, 09:39

Mamajednogprinca,
mislim da je na ovom susretu ipak naglasak na temi usvajanja, na problemima koje mi susrecemo tokom toga i situacijama koje imamo. Ne znam koliko bi to bilo zanimljivo nekom ko nikad ne svraca u ovaj deo foruma... Mozda ako zelis samo da stavis link na toj temi do ove teme...

Ali naravno ne odlucujem samo ja, pa kako kazu i ostale devojke :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od ZarPtica 31/8/2012, 10:03

Simona, samo da se prijavim da sam za!
Dajte detalje devojke
osmeh srce
ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 31/8/2012, 11:44

Zar Ptico,
ne pitaj za detalje lol! Bice ti jasnije zasto kad malo iscitas temu Wink

Super da cemo se upoznati :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 31/8/2012, 12:46

Dobro,kako god odlucite ja sam mislila kad bi doslo vise dece da ce deci biti zanimljivije meni je svejedno vi odlucite pa kako kaze vecina cvet
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 6/9/2012, 12:54



Simona, Vilenjak i mozda muz
Jadranka i muz
Maman i sin
Tesliana i muz
Mijaki i princeza Ana
Agnessa i Ana
Cufta, Lucija i muz
Lilymar i Milica ali ako susret nije izmedju 06 -17. 09.
Anak i muz
Jeca, Djina i muz - mozda
Jagodica Bobica i dva sina
Yvonne i Sundjer Bob
Bobica i Dimitrije
Snedra, Lepotan i muz
Jamajka
Happy Girl
Mamajednogprinca i princ Vasa
Zar ptica


Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 6/9/2012, 13:06

Jos ima vremena ali da pricamo mozda malo bar ono osnovno kako bi nam bilo lakse da se dogovorimo na pp, cini mi se da to nesto bas nije lak nacin za dogovor vise ljudi...

Koje vam vreme odgovara? Ili mozda bolje u koje vreme nikako ne biste mogli da dodjete? (ovo pretpostavljam moze da se odnosi na ljude koji dolaze sa strane...)

Nama bi mozda najvise odgovaralo oko 18 ili 19 h... To zato sto Vilenjak popodne spava, pa dok ustane i obucemo se, dodjemo do tamo, to je otprilike to vreme... Ali u sustini mi mozemo i bilo koji drugi deo dana, i pre podne i u ranije popodne, jedan dan mu nece biti nista i ako ne odspava, cak ce se radovati tome... lol!

Takodje imate li neke ideje gde da idemo ako bude hladno vreme? Za toplo smo otprilike pricale, da ne sirimo tu pricu, ako bude toplo dogovoricemo se na pp... Ali za hladno bas ne znam, meni se cini najbolje mesto tipa igraonice, pa se deca igraju a mi pricamo, medjutim tu se onda postavlja pitanje troskova... a opet u koji god kafic da odemo, to za odrasle nekako i moze mada treba razmisljati o kaficu gde moze da dodje toliki broj ljudi, ali cak i da to smislimo... sta da radimo sa decom? Mogu da budu mirni par minuta ali posle ce biti tesko zadrzati ih, bar moj Vilenjak je takav...

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od snedra 7/9/2012, 15:27

Simona, nama odgovara takodje prepodne ili popodne posle 18h. Za lepo vreme mislim da je tvoja prvobitna ideja sjajna, a za losije vreme ima par lepih igraonica narocito ako se radi o prepodnevu / tada nisu pune npr. jedna na Dorcolu.

Medjutim, onda se postavlja pitanje parkinga, tako da mozda bolje neka na NBg gde ima vise mesta za parking, ali bolje neka predlozi neko drugi, jer mi ne poznajemo dovoljno igraonice na NBG.
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 7/9/2012, 18:48

Iscitavala sam malo temu o ranijem susretu Kutanjki pa tamo ima dosta ideja za igraonice... Ja posto sam odskora mama nesto nisam o tome vodila racuna, znam samo ovu gde smo mi pravili rodjendan ona je dobra ali nije neki centralni deo grada, do duse nije to ni Ada Wink Ali opet ono sto sam pricala u pocetku, da bi svima odgovaralo mozda bolje da je centar, pa onda ta igraonica na Dorcolu odgovara, bar sto se toga tice... E sad ono sto sam zapazila na onoj temi je da postoje igraonice gde roditelji ne vide decu, to ja ne bih nikako, ja stalno moram da imam Vilenjaka pred ocima a pretpostavljam i vi cija su deca jos i manja... Ostalo nam je svejedno. Parking nam nije bitan.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 8/9/2012, 15:08

Nama bi vise odgovaralo pre podne ili oko 17 jer moj Vasilije posle spava ali kako god vecina bude odlucila ima i na vracaru finih igronica samo bilo gde da se odlucimo treba unapred najaviti koliko ce nas doci da ne bude da nema mesta ii da bude velika guzva,mi dolazimo prevozom tako da nam parking ne treba ali vecini ce sigurno to biti jako bitno. osmeh srce
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 5 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu