KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susret(i) u Beogradu

+21
mamajednogprinca
Struzzo
HappyGirl
Orline
Sara
Tanja83
JAmajka
snedra
bobica83
Jagodica-Bobica
jecab
anak
lilymar
cufta
nina :)
agnessa41
mijaki
tesliana
Maman
Jadraban
Simona
25 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Jadraban 22/9/2012, 00:20

Uživajte i lep provod
Jadraban
Jadraban

Broj poruka : 357
Godina : 49
Location : Negde tu iza duge
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 22/9/2012, 17:07

Nama je bilo super na susretu, ispricali smo se, deca se igrala u igraonici... Mi smo ostali i duze, Vilenjak uzivao u druzenju i sa ostalom decom a poseban uzitak je bio kad su ga na kraju nasminkali tj maskirali u lava... Samo se mama sad mucila da to skine...

Mi smo kasnili pa sam ja zureci da stignemo iskrenula nogu tako da mi je prvi deo prosao u bolovima... Dogadjaj dana mi je bio kad sam ugledala Snedru, ispostavilo se da smo isle u isti razred u srednjoj skoli... Nismo se videle od tada, tako da je uspeh da smo se prepoznale, ipak se drzimo Laughing Ali neverovatno kako je svet mali, a pogotovo koliko Snedra i ja imamo poklapanja i vezano za decicu a evo sad i za nas Shocked Cufta je bila sarmantna i vesela, nju znam od pre, Mamamalogprinca jedna lepa i draga zena... Muzeve necu da komentarisem Laughing A decica preslatka... Lepotan je pravi lepotan, on i Vilenjak su se divno igrali. Mali princ je predivni bebac, vidi se da ce biti drustven, samo je gledao u decicu... A Lucija je prava zavodnica u haljinici jedino je bila steta sto je morala da ode ranije... Pricali smo o temi usvajanja a bile su i druge teme na dnevnom redu...

Eto toliko o ovom susretu a o sledecem cu u drugom postu...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mijaki 22/9/2012, 17:27

drage drugarice, sigurno ste se lepo druzile, mnogo mi je zao sto nisam dosla, izgovor i nemam neki, jednostavno neke druge obaveze su se isprecile a i iskreno decija igraonica za paranoicnu trudnicu nisu pravo mesto, deca idu u vrtice, virusi na sve strane....
neverovatno kako je svet mali, ne mogu da verujem, Simona i Snedra drugarice iz srednje skole??? osmeh srce
ljubim vas punoooooo

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 22/9/2012, 17:34

Sto se samih ovih susreta tice, da podsetim na istoriju Laughing Tema je nastala jer se na raznim drugim temama pominjalo kako bi bilo lepo da se okupimo, da se nasa deca druze itd... Ja nisam imala nameru da budem organizatorka, samo sam otvorila temu. Ali posto sam videla da niko nije zainteresovan ispalo je da sam ja neka vrsta ogranizatorke. Tako da ako je neka od vas zainteresovana da bude organizatorka ili koorganizatorka sledeceg susreta ja nemam nista protiv. A nemam nista protiv da bude ni ovako, nije to neki problem...

Ja sam se uglavnom ili cula ili dopisivala sa svima i imala sam utisak da su neke Kutanjke zaista zelele da dodju ali su iz nekih razloga bile sprecene... te onda ako je tako postoji interes za ove susrete i mogucnost da nas naredni put bude u vecem broju. Ne bih kako rekoh ulazila u neke psiholoske razloge, pretpostavljam da mozda ima istine i u ovome sto su Cufta i Tanja pisale... Ne mislim ni na jednu osobu konkretno, nego cisto iz nekog iskustva sa ljudima, moze da bude i tako. Ja nisam detektivka da znam, a i ne zelim time da se bavim... Susreti bi trebalo da su prijatnost, da zelimo da dodjemo a i neka potreba da sa ljudima koji dele slicna iskustva kao mi ta iskustva razmenimo. A naravno i prilika za decu da se druze sa drugom usvojenom decom, naravno i sa ostalom decicom koja dodju. Kod koga to nije tako nece doci pa sta god da radimo, a mozda i ne treba u smislu ako neko dodje preko volje to utice na atmosferu.

Tako da mozda samo da razgovaramo o nekoj organizaciji, ako imate neku ideju da li bi nesto moglo da se promeni za sledeci susret... Ja imam par, ali sad videcemo kako vi gledate na njih... Prvo sto se vremena tice, ja mislim da bi sledeci susret mozda mogao da bude pocetkom decembra. Oktobar je preblizu, novembar je mesec kad se susrecemo zbog godisnjice kutka, onda znaci decembar. Drugo, najave da cemo doci mozda desetak dana pre, ne vise, jer tada sem nekih vanrednih okolnosti uglavnom znamo da li mozemo ili ne mozemo da dodjemo. Trece sto sam razmisljala mozda bismo mogle da odredimo teme o kojima ce se pricati, jedna iz samog dobijanja podobnosti, jedna kada dobijemo decu, i naravno onda razno... To mozemo isto da predlazemo (ako i vama to bude odgovaralo) pa nesto sa cim vecina nas bude imala problema, npr cesto se pominje problem sa hraniteljkama, ili vec neka slicna tema, a za one Kutanjke koje jos nemaju decu ili podobnost ono sto njih trenutno muci... Eto to je bilo nesto sto je meni palo na pamet, idem sad, Vilenjak je promenio ritam danas pa odmah nece da spava... tako da cu videti kasnije sta vi kazete :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 22/9/2012, 17:37

Mi smo naravno stigli ranije za svaki slucaj Very Happy . Potom je dosla mamajednog princa koja je mlada i lepa kao boginja. Princ joj je sladak i drustven, izdrzao je kao i Lucija, potom je spavao u kolicima dok smo mi pricali. Zatim Snedra sa mm i Lepotanom (koji je stvarno pravi lepotan) i Simona sa Vilenjakom i mm. Kao sto znate njen mm je vrlo zgodan, kao da sam ih odmah prepoznala lol! I onda Snedra shvati da zna Simonu.....i sta dalje da vam pricam. Leposu se svi igrali, Lucija je posle 2h igre pocela da posrce od umora (jer je njeno vreme spavanja bilo ustvari vreme sastajanja), pa je sa mm otisla kuci, a ja sam ostala da jos caskamo. Super nam je bilo. Snedrin mm je rodjen da radi kao animator u igraonicama ili kao vaspitac u vrticu. On je kuvaounekoj kucicisa decompasulj, potom je od kucice napravio prodavnicu, spustao decu sa tobogana...... bas je bilo lepo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 22/9/2012, 18:12

cufta :: ... Kao sto znate njen mm je vrlo zgodan, kao da sam ih odmah prepoznala lol!

lol!

Utrapila sam Vilenjaka zgodnom muzu da gledaju crtace i vratila se... Uplasio se jadan sto je rekao godiste ali ja kazem da sam vec spominjala na Kutku...

Da, zaboravih da su se i muzevi lepo uklopili, caskali, malo se igrali sa decom. I moj muz ima smisla za igranje, ali je danas bio u senci Snedrinog muza. Do duse nas Vilenjak kad dodje u igraonicu ne konstatuje nas samo gleda u decu, ja kad sam prisla, kaze da idem da sednem... tako da mozda i zbog toga nije muz mogao da dodje do izrazaja sto se decice tice... zato je pricao sa drugim mamama dok smo Snedra i ja evocirale uspomene iz srednje skole Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 22/9/2012, 20:58

Nama je bilo bas lepo ja i nisam bas puno pricala jer sam veci deo dok Vasa nije zasao bila sa njim u igraonici ,vilenjak je jedan divan i drustven deckic cak je i vasu drzao za rucicu i pomazio ga dok su se igrali oko kucice srca a lepotan je pravi lepotan sa prelepom kosicom love i on je bio opcinjen vasom kako je mali pa kako su mu mali prstici i ruke tako da su se eto obojica po malo druzili sa princom a lucija jedna preslatka curica u crvenoj haljinici naočare naočare pravi mali zvrk naočare Simona,sendra i cufta su divne zene i drago mi je da sam ih upoznala osmeh srce ,a muzevi kao sto cufta rece sendrin je vecinu vremna animirao decu u igraonici,ostavili su pozitivan utisak obojica bas se vidi koliko vole svoje sinove i koliko su im posveceni mnogo mi je drago zbog toga,mm od cufte je odveo gosodjicu lepoticu na spavanje tako da sa njim nisam bas ni rzgovarala ali verujem da je i on dobar cim ga je cfta izabrala Very Happy ja na brzinu sumirah druzenej odoh sad da spavam.
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 22/9/2012, 21:00

Nama je bilo bas lepo ja i nisam bas puno pricala jer sam veci deo dok Vasa nije zasao bila sa njim u igraonici ,vilenjak je jedan divan i drustven deckic cak je i vasu drzao za rucicu i pomazio ga dok su se igrali oko kucice srca a lepotan je pravi lepotan sa prelepom kosicom love i on je bio opcinjen vasom kako je mali pa kako su mu mali prstici i ruke tako da su se eto obojica po malo druzili sa princom a lucija jedna preslatka curica u crvenoj haljinici naočare naočare pravi mali zvrk naočare Simona,sendra i cufta su divne zene i drago mi je da sam ih upoznala osmeh srce ,a muzevi kao sto cufta rece sendrin je vecinu vremna animirao decu u igraonici,ostavili su pozitivan utisak obojica bas se vidi koliko vole svoje sinove i koliko su im posveceni mnogo mi je drago zbog toga,muz od cufte je odveo gosodjicu lepoticu na spavanje tako da sa njim nisam bas ni rzgovarala ali verujem da je i on dobar cim ga je cfta izabrala Very Happy ja na brzinu sumirah druzenej odoh sad da spavam.
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 22/9/2012, 21:02

Joj cufto izvini za ovo mm od cufte nemoze da se edituje poruka pa sam u sledecoj ispravila kucam na brzinu i pogresih
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od mamajednogprinca 22/9/2012, 21:07

E da i ko je slikao neka mi poslalje neke slicice da imamo za uspomenu osmeh srce
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 22/9/2012, 21:26

ja nemam slike, mm je danas odlepio telefon ijos uvek ne radi, tako da nista od nasih slika. Simce, Snedra saljite nam obema.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Struzzo 22/9/2012, 21:59

Super za tako lepo druženje!
I školske drugarice ;-)
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Maman 23/9/2012, 00:08

Very Happy Drago nam je sto ste se lepo druzili! Snedra i Simona, vasa prica je prosto neverovatna sunny .
Maman
Maman

Broj poruka : 264
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od ciklama 23/9/2012, 08:36

Maman :: Very Happy Drago nam je sto ste se lepo druzili! Snedra i Simona, vasa prica je prosto neverovatna sunny .

yes yes yes

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 23/9/2012, 11:06

Hvala Mamajednogprinca na tako lepim recima :)

Slike cemo poslati tebi i Cufti i Snedri, za neki dan... Ja nisam sigurna da znam da posaljem ali valjda ce muz znati ako ja ne budem.

Jeste, i meni je neverovatno to sa Snedrom i Lepotanom, bas mnogo slucajnosti ili "slucajnosti"...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Jagodica-Bobica 23/9/2012, 11:33

Drago mi je što ste se lepo provele, nisam ni sumnjala da će tako biti Very Happy
Za Simonu i Snedru-nikada ne prestajem da se iznenadjujem koliko je svet mali...
Mnogo mi je žao što sam propustila druženje, volela bih da je moglo biti drugačije...
Jagodica-Bobica
Jagodica-Bobica

Broj poruka : 294
Godina : 40
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od snedra 23/9/2012, 19:44

Samo da dodam da su utisci divni, kao da se znamo sto godina!

Cufta - sarmerka, Mamajednogprinca - prelepa, a Simona i ja - skolske drugarice i to iz istog razreda u srednoj skoli... Do duse, Simona me je podsetila da sam joj ovde na kutku jednom napisala da mi se cini da se vec poznajemo...

O muzevima - sve najlepse, drugacije nisam ni ocekivala, stvarno su nasi heroji!

Ljubim vas sve i nadam se da cemo se sledeci put videti u vecem broju.

I jos jednom - hvala Simoni na organizaciji...
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 23/9/2012, 20:02

Snedra,
nema na cemu :)

I meni je bilo super, samo eto da nas je bilo vise, ali mozda sledeci put...

To si mi spomenula u nekoj privatnoj poruci, secam se da sam kad sam procitala da sam razmisljala koliko imamo poklapanja vezano za decicu pa bi bilo zanimljivo da se odnekle i poznajemo... kad mi se stvarno i znamo... Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od nina :) 23/9/2012, 20:06

sad tek vidim da nema moje poruke kad sam komentarisala u vezi poznavanja vas dve eto koliko je svet mali da se nadjete na druzenju i da su vam deca bila zajedno
ocete negde staviti slike da vas vidimo sve zajedno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 24/9/2012, 19:20

Slika ima, ali nismo se dogovarale oko toga, pa ne znam da li smo sve saglasne da se postavljaju na forum... Ja slike Vilenjaka svakako ne bih postavljala, ali ima nekih slika gde su samo mame, mada je i princ Vasilije uglavnom u kadru, mozda samo na jednoj nije, sto se mene tice te mogu da se stave... Mozda najbolje ako moze na roditeljske, u dnevnik Cufte ili Mamejednogprinca... Ja u svakom slucaju ne znam ni da ih postavim, ako uspem da ih posaljem Kutanjkama bice dobro Laughing Ali slikale su i druge Kutanjke pa ce mozda one postaviti...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od anak 25/9/2012, 11:08

Baš mi je drago što je sve prošlo ovako lepo. Sad ću malo pažljivije da iščitam sve što se izdogađalo na susretu, da pokušam da se uživim kao da sam bila yes smajli angel osmeh srce
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 8 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu