KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+68
Sami
shenon
plavaptica
maja76
anak
makababy
Masha UK
bebko
gagax81
viktorija
HappyGirl
Sofka
lolipop
senka
Gala
dragmilk
dra00
Clara17
catherine290505
mijaki
zoxa
Gramatika
Mali Princ
nacKa
caci
Pakki
SannI-AlL
mamajednogprinca
Botox
brinbili
Tinche
MAAKKI
missile
Xena
Struzzo
Marija86
Milijana
Shizika
*AIDA*
nesalela
lena
Mrvica
Simona
nina :)
MARA
djole42
Nefertari
maki79
dragana76ns
bobica83
Vuchica
bak
cufta
Orline
buby
korpica
KoMetaK
key
kasia
Sneza
maus
ninica2
cici
JocY
medolino
LaFolie
lilya
Tanja83
72 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od djole42 7/11/2012, 17:31

Kakve fotke...Maus da znaš da ti zavidim Very Happy
Zvezdice mile napredne preslatke ljubi vas teta Djole osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 7/11/2012, 22:40

Joj divoteeeeee! OceM i ja! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 7/11/2012, 23:11

Bundevice mile osmeh srce Mima e neka si se dogovarala sa decom as Ljubim vas usne usne usne
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Marija86 8/11/2012, 07:39

jaooo kakvi ste ...male jedne pcelice osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 8/11/2012, 09:56

missile ::Jao što ste lepi!!!! [Only admins are allowed to see this image] A tek Zvezde!!!!!
Pa kako ih ne ugnjaviti. [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz ::Danas smo bili u savetovalistu , po drugu dozu pentaxima.
Ivona ima 5980 gr i 62 cm
Dusan 5760 gr i 60 cm.

Bravo za napredovanje!!! [Only admins are allowed to see this image]


[Only admins are allowed to see this image] ti jedno milo stvorenje!! [Only admins are allowed to see this image]

Milijana ::Mima, pa ti si imala provod pre provoda [Only admins are allowed to see this image]
Pari, oni su bas dugi, bice dugajlije kao moja Lenka [Only admins are allowed to see this image]
Eto vidis...ma nije tebi bitna Iv tu, gledaj momcinu kakvu imam lol!

maja76 ::Ja sam se raspametila i raznezila skroz, vidi kako se Ivonica priljubila, Mima sigurna sam da si im se dopala, dobila si osmeh a i povraćku na kraju! lol! Very Happy Very Happy Very Happy
Laughing lol! da znas majce da si upravu!! Cujem da vam se "hvalila " na zurezi lol!
Cure moje, hvala vam!
p.s. zaboravila sam dr da pitam za midjule penge (tako je moja sestricina zvala mindjuse-koje se penju, jer su na usima lol!)
ali za mesec dana idemo po posl. dozu pentax. pa cu se valjda setiti...
Inace, Dusan nas razbija sa spavanjem, tj. nespavanjem...da se toliko dete otima snu, pa to nije normalno...
odoh videti sta rade
stiskamo vas teteeeeeee, a posebno tetu Mimu, koju smo bas bas zavoleli [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 8/11/2012, 10:06

ala rastete :) <3

a misu, tebi stoje samo tako :)
vidi se da ste uzivali :)))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 8/11/2012, 10:28

maus ::
[Only admins are allowed to see this image]

Nece da mi ucita zajednicku fotku i nece i nece. A tako je lepa, gde se nas troje dogovaramao da idemo zajedno na zurezu u Bg, da pobegnemo od Male i V jer su smorovi nevidjeni a jako sam se deci svidela. Cakj mi je i Iv pruzila rukicu kao MA DAJ TETKA MIMA BAS SI COOL lol! Pokusacu jos jednom.

Doći će i proleće, i doći će i Zvezde na žurezu u Bg, a onda ću i ja ovako da uživam! igra Ako mi dozvole Wink
cveće
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 8/11/2012, 11:24

maus ::Evo jeeeeeeeeeeee jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

[Only admins are allowed to see this image]

Odusevljena sam,uzivancija sa tetom Mimi osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Kako je lepo videti ovakve slike osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dusan,dusica mala u Miminom zagrljaju sa rukicama u ustima osmeh srce osmeh srce
Ivona,princezica slusa i upija svaku rec od tete osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Ljubim vas srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tanja83 9/11/2012, 11:17

Bravo za kilazu,bravo za tetka Mimu a bravo i za tetka Tinu koja ce sutra da se druzi sa Dezdicama radost radost radost

Porasli su mama Pari srca srca srca

Secam se kada sam ja bila bili su mali a sada bre prave bebe osmeh srce osmeh srce


Ljubim vas tako medene ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 9/11/2012, 12:05

Jao mima kakva slika [Only admins are allowed to see this image]

Vi ste stvarno sjajne cure, vidim da će i tinche da ljubi dezde [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 9/11/2012, 12:16

Zvezdama čestitam 3 meseca, 3 nedelje i 3 dana!!!! Wink

Ducijev osmeh teta Mimi skroz razoružava! Za takve stvari vredi živeti. osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 9/11/2012, 14:09

Gledam slike uzivancije obostrane (cetvorostrane, ne vidim V) i tooooopim se!

Dezde moje mile...jedva cekam sutra!!! Uh uh...sva treperim od uzbudjenja...dolecem!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 9/11/2012, 14:10

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maki79 9/11/2012, 15:08

Jao Tinche sto ti zavidim sto ces se i ti druziti sa zvezdicama. Molim te izmazi ig i za mene bar malo.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dra00 10/11/2012, 18:49

maus ::Evo jeeeeeeeeeeee jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

[Only admins are allowed to see this image]

A Dusan kulira, kao sve se slazem sa vama, samo pozurite, sto pre da krenemo.


Predivno lol! Snalazis se ti odlicno Very Happy Very Happy
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od HappyGirl 10/11/2012, 22:35

srce Nije srce što srce sam srce im srce ja srce tetka srce ali srce savršeni srce su srce moji srce Ivona srce i srce Dušan! srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Shizika 10/11/2012, 23:40

Ooohhhhh, miline, Zvezdice su bash porasle, punachke i bobazaste. Imaju tako razoruzavajuce osmijehe, i kontakt ochima, kao da su dosta stariji. love love
Tetka Mima ce se uskoro morati drzati dogovora da ih vodi u BG. Very Happy
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 11/11/2012, 08:17

Mili moji andjeli...Dezdice nase savrsene! Koliko sam cekala dan kada cu moci da dodjem kod vas!

[Only admins are allowed to see this image]
Ljudi moji...koja je to uzivancija bila juce!
Docekase me svi na vratima, nasmejani..budni...dezde cakum pakum sredjene. Jedino Ducija nisu namerno presvukli da bi ja prvo njega izgnjavila...
Koji je to smesko! Seret pravi! Cim mu se obratis on kez razvuce, bobazi iskoce...podvaljak se napravi a oke sijajuuuuuuu! Decak mekani, hoce sve i hoce odmah...A klopaaaaaa ko zmaj!
A Iv...savrsena damica...fina, suptilna...kod nje sve moze...i da se nosi, i da leskari i da posmatra. Nju sam cak i hranila, za razliku od njenog bate koji se ljuti ako nisu mama, tata ili baka koju obozavaju. A tek butkice sto Ivona imaaaaaa!!! Mirisne nonice debelice!
Mama Pari...mama zmaj! Stvorena da bude majka. Necu nabrajti kako sam docekana i ugoscena bila...kod nje je uvek sve za desetku! A Dezde su nam bile naklonjene pa su klopali i spavali u isto vreme da bi nas dve uzivale i pricale...

Hvala vam mili moji na divnom danu i druzenju. Podsetila sam se kako je to imati bebu u kuci...i raznezila do bola. A vama svaka cast. Ko nema blizance nema ni predstavu kako to moze da izgleda i zahtevno bude. Divni ste roditelji i zasluzujete svu srecu ovog sveta!
Volim vas to neba!!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 11/11/2012, 08:37

[Only admins are allowed to see this image]

ovo su obe slike Iv, i mog trudnickog sendvica...i ako mi verujete to je sve iz mog aparata. Mama Pari je vise slikala pa cemo sacekati nju da postavi slicke.

Ljubim vas sve!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od zoxa 11/11/2012, 10:02

Jeee predivno, drago mi je da ste uzivali, medenjaci pravi!!!!
Pusice za vas sve [Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od SannI-AlL 11/11/2012, 15:44

Jooooj što je ovde bilo prelepog druženja srca srca srca .Mima,Tinche uživale za 1000,a ja uživam ovako virtuelno smajli angel smajli angel .Punim baterije kad vas gledam Zvezdanići moji.Ljubac najveći za vas. srcasti poljupci srcasti poljupci
P.S. Mama Mala i ti imaš svoj bedž Kutka.Kod Happy je i čeka te za neko drugo druženje.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maki79 11/11/2012, 20:58

Auuuu Tinche pa sad nam i ti pravis zazubice. Mogu misliti kako ste se divno provele u druzenju sa malim zvezdancicima.
mala daj ostatak fotki da uzivamo dalje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 13/11/2012, 13:18

Posle ,ne znam koliko dana evo i mene u dnevniku mojih Zvezda. Ni sad nemam puno vremena, jer mi dolaze gosti.
Teta Tino, ti znas da si nasa dusa najmekanija, zena zmaj koja razoruzava sve svojim karakterom,pre svega. Hvala ti sto si nam bila u gostima. Sto si imala prilike bar malo da vidis kakvi su nam sad zivoti.
Zvezde su sve zahtevnije, te vremena slobodnog sve manje...to bude bas kad ucvrste san, oko 22h,a tada sam i ja za krpe, po najmanje za komp.
Sanny moja, hvala draga od [Only admins are allowed to see this image]
Cula sam, a uskoro cu ga imati na sebi! [Only admins are allowed to see this image]
Maki, Sizo, Orli, Happy,Tanjusa moja, i sve ostale drage i najdraze drugarice koje nam dolazite u goste, hvala vam. Znaci mi mnogo kad se ovako umorna zalepacim na njihover strane, pa vidim koliko su moje Zvezde i van moje kuce, omiljene. [Only admins are allowed to see this image]
Upravo njih troje spavaju-retka sit., rucak gotov,pa pre nego srknem ga, da napisem nesto.
Fotke sa druzenja cu neki dr. put, sad nemam vremena.
Deca su nam sve zrelija, naravno, sto i ide kako dani odmicu. Slogovi koje gucu se menjaju, balave sve vise, polozaj usana pri gukanju je svaki put drugaciji. Ivona , mamina veverica, ima divan glasic ko mala devojcica,a Dusan ima tu jacinu...posebno kad vristi lol!
On insistira na rukama, uspavljivanju, i strasno se otima snu. I dalje slabije dohranu jede, radije loki mamu.
Iv je zgodna za odrzavanje lol!
Nju nahrani, moze i sama da se uspava,ako nemas vremna da je malo ponunas, i to je to. Voli da prica, voli sa mnom u kuhinji da boravi, okrevce glavu ka sporetu,posmatra, magneti na frizideru je fasciniraju, i dalje bljucka,po malo,ali srecna sam jer nam se blizi 6.mesec,pa i zavrsetak, Boze zdravlja, tog reflux problema.
Ona je i mamina tajsonka, nekako je sva nabijena, i mene jako boli zeludac kad ih nosam, te to sve rdje radim. I dalje ih spajamo u jednom krevecu na zajednickom druzenju, zajedno vezbaju na bracnom, svoje vratice...Duci tad voli da je cacka...vadi joj dudu iz usta,uhvati za prste ,pa je stiska...ona odmah place.Ali voli ga, i dalje se stresira kako on zaplace i tad nije u stanju ni da jede lol!
Zato skacemo na svaku njihovu. nezgodno nam u malom prostoru, nemogucnost odvajanja, stoga i neke kontroloe nad njima.
Inace, i mama da zabelezi, stigao je prvi cilus posle godinu i mesec dana...osecam se...ne znam kako da opisem-zdravo, jer znam da su mi se hormoni sredili.
Videcemo kako ce biti,ali ovaj je tiho dosao...sem sto me juce spospao napad raspremanja lol! sto je kod mene uobicajeno u PMS-u.
No, da ne duzim, deca su zdarav, prava,nama sve lepsa.
Svi zajedno, sve vas
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 13/11/2012, 13:27

Kad videh da si se javila poskocih sa stolice kao oparena Very Happy "Gutam" tvoje postove, a slike gledam po nekoliko sati Very Happy koje sa nestpljenjem ocekujem.
Neka je sa srecom prvi ciklus posle porodjaja. Tvoj PMS je odlican, ja obicno preplacem Very Happy
Ljubim vas sve i grlim jako love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 14/11/2012, 23:03

Blago Tini sto se mazila s vama! [Only admins are allowed to see this image]

Macici mekani, duse mile!

A ta vestica je mogla sacekati jos koji mesec, kud je pozurila!

LJubim vas sto puta!

Taj prstic maleni i nosic prcavi narocito! I Dulov podvaljak, podrazumeva se!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 29 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu