KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+68
Sami
shenon
plavaptica
maja76
anak
makababy
Masha UK
bebko
gagax81
viktorija
HappyGirl
Sofka
lolipop
senka
Gala
dragmilk
dra00
Clara17
catherine290505
mijaki
zoxa
Gramatika
Mali Princ
nacKa
caci
Pakki
SannI-AlL
mamajednogprinca
Botox
brinbili
Tinche
MAAKKI
missile
Xena
Struzzo
Marija86
Milijana
Shizika
*AIDA*
nesalela
lena
Mrvica
Simona
nina :)
MARA
djole42
Nefertari
maki79
dragana76ns
bobica83
Vuchica
bak
cufta
Orline
buby
korpica
KoMetaK
key
kasia
Sneza
maus
ninica2
cici
JocY
medolino
LaFolie
lilya
Tanja83
72 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od ninica2 1/10/2012, 18:19

Ih kakve bebane (pomesala i ja hehehe) preslatki su,Pari tvoj post me je raspilavio skroz.Ma ja kad udjem u tvoj dnevnik klizim sa stolice lol!
srca srca srca
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od caci 1/10/2012, 18:42

Procitala sve redom postove pa se vratila ponovo na slici i gledam gledam i ukapiram da je Ivona ta koja se onako bas odusevila a Duci gleda al onako ozbiljinii lol!
mozda sam i ja pobrkala ali nije bitno bitno je dasu bas bas medena i obojca dava slatka angel angel
ljubimo vassss ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Vuchica 1/10/2012, 21:42

Teta Pari, raspilavila si me skroz! srca
Mada, to nista nije novo. Very Happy

Decica su med-medeni PUPUPU nista ne valjaju!!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 1/10/2012, 22:56

dr mali pariz ::Nekad se zaplacem gledajuci ih kad spavaju. tad me secanja na sve sto im je prethodilo diraju. Sve dodje tad , i brak, i borba i borba i borba kojoj kraja videla nisam...a onda sevne porodjaj, sva ona frka noci 15. jula, sve dogodovstine iz bolnice, njihov prvi miris, nasi prvi pogledi , a onda se osvestim i vidim i gledam ih pred sobom, vec porasle Very Happy, vec uveliko zavisne od mene, od mog muza, tu su i osmesi koje upucuju svojoj bakisi koja ih cuva, koja im tepa, koja ih neumorno nosa Very Happy...sve je drugacije, ispunjenije, bogatije. Bogatija nam kuca, bogatiji i mi tim novim, nemerljivim emocijama. [Only admins are allowed to see this image]
tete, pozdravljamo vas!! [Only admins are allowed to see this image]

E kad ga ti napišeš, pa skroz me pretvoriš u baricu! [Only admins are allowed to see this image]

Definitivno sam i ja decu pobrkala! A Dule se ovde baš ulogorio, mače, a ona, oduševljena pravo! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cufta 2/10/2012, 09:27

njam, njam. Ivona je prava mala dama
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 2/10/2012, 10:28

Sad videh, Zvezde su dobro, porasle, a liče, ne kapiram ko je ko još uvek Very Happy Svejedno, kao šećer su, mali anđelčići! beba beba
Parižanka je dobro, što je dobro, taj miomčić ne bi trebalo da zasmeta, uz redovnu kontrolu.
Ljubim vas!

ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Milijana 2/10/2012, 12:37

Medovi, pravi srca
Pari, ti njima mesas formule? Ivona nocu pije jedno, a danju drugo mleko? Mislim da ne bi trebalo da se mesaju mleka. Bar je tako bilo kad je Lenka pila vestacko. Ja i sada Mileni kupujem mlecne kase samo jednog proizvodjaca.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od JocY 2/10/2012, 12:55

Kao i uvek post u koji se sliju osecanja tako da ih i ja dozivljavam...hvala ti na tome... a za decu reci su zaista suvisne srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 2/10/2012, 14:34

Very Happy
hvala druge moje,a Zvezdine tete [Only admins are allowed to see this image]
Evo nas, stigli iz savetovalista.
Pregledani, pa smo primili pentaxim i vakc. protiv hepatit.B.
Teski smo, oboje u gram 4,780 kg.
Visinu smo zaboravili da pitamo,ali cemo pitati 25. kad idemo opet na UZ kukica.
Da, Mili, i dr je rekla da slobodno,ako joj Novalac AR prija, dajem i danju, da ne mesam...
po mom misljenju, sve je to isto sr. u razlicitim pakovanjima, jer svaka formula sadrzi maltene iste sastojke.
No, necemo mesati,iako ona nije odbijala niti imala nus pojave od toga.
Evo Ducija pred polazak kod lekara
[Only admins are allowed to see this image]
a ovo je nasa plinceza
[Only admins are allowed to see this image]
a od glave do pete nas obukla nasa tetka Tanja83 [Only admins are allowed to see this image]
Pravi smo smekeri, nema sta.
Popodne idemo na fizikalnu-Ivona-pa malo u setnju, i tako.
Ljubimo vas tete, odoh da jedem rucak koji sam stigla da skuvam- przena jaja Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 2/10/2012, 14:38

Hehe, super izvestaj!
Nisam mogla da ne primetim da danas Dezde imaju dva meseca, dve nedelje i dva dana! :)

Super si ih namodila..medovi cupavi!!! Bravo i za kilazu!!! Samo se nadam na nisu mnogo plakali zbog vakcina...hep B pece u pm!!!


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 2/10/2012, 14:46

Puj, puj, kako ste ruzni [Only admins are allowed to see this image]
kao dva medica medena, preslatka [Only admins are allowed to see this image]
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Gramatika 2/10/2012, 15:27

dr mali pariz ::Very Happy
hvala druge moje,a Zvezdine tete [Only admins are allowed to see this image]
Evo nas, stigli iz savetovalista.
Pregledani, pa smo primili pentaxim i vakc. protiv hepatit.B.
Teski smo, oboje u gram 4,780 kg.
Visinu smo zaboravili da pitamo,ali cemo pitati 25. kad idemo opet na UZ kukica.
Da, Mili, i dr je rekla da slobodno,ako joj Novalac AR prija, dajem i danju, da ne mesam...
po mom misljenju, sve je to isto sr. u razlicitim pakovanjima, jer svaka formula sadrzi maltene iste sastojke.
No, necemo mesati,iako ona nije odbijala niti imala nus pojave od toga.
Evo Ducija pred polazak kod lekara
[Only admins are allowed to see this image]
a ovo je nasa plinceza
[Only admins are allowed to see this image]
a od glave do pete nas obukla nasa tetka Tanja83 [Only admins are allowed to see this image]
Pravi smo smekeri, nema sta.
Popodne idemo na fizikalnu-Ivona-pa malo u setnju, i tako.
Ljubimo vas tete, odoh da jedem rucak koji sam stigla da skuvam- przena jaja Very Happy

Pu, pu, da ste živi i zdravi! queen king
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od mijaki 2/10/2012, 15:55

Zvezdice moje lepe love
kako se samo prate u tezini Very Happy
ljubi vas teta Mijaki u te preslatke obrascice usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 2/10/2012, 18:45

Medici mili srca mama uhvatila si fazon za slikanje-profi pozadina likeit
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od ninica2 2/10/2012, 22:07

naočare naočare smeker i princeza srca srca srca
Duci kao na reklami bitka za bebe sve sa pesnicom beban jepi srca
likeit osmeh srce osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 3/10/2012, 00:03

Bože mili, ja nisam prokomentarisala ni one iz kreveca kad vidim ove [Only admins are allowed to see this image]

Kako si ih samo sredila, mama, kao lutke su. Oboje imaju pametan pogled, jako Very Happy

Odlično za dobro napredovanje. Nisam nešto uhvatila da Bombonicu vodiš kod fizijatra, zbog čega?

Istopiću se na stolici, što bi rekla maus, moram da bežim iz ovog dnevnika lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 3/10/2012, 08:55

Odlepicu od lepote!!!!
osmeh srce SAVRSENO osmeh srce SJANO osmeh srce DIVNO!!!!
Kako su slatki i lepi i preslatko obuceni. Tanja lol! Mora da su bili atrakcija u savetovalistu. U stvari, znam da su bili atrakcija ne samo u savetovalistu, vec svuda gde se pojavite Very Happy
Jedva cekam da vas vidim, brojim dane Very Happy
Volim vas mnogo usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 3/10/2012, 08:59

Orle,kao prvo, sa srecom u 37. nedelji! [Only admins are allowed to see this image]
a vezbice na fizikalnoj radi zbog vratica koji je malo ulevo,ako pogledas,primetis da cura ,kao i ja uostalom,kad se slikam, krivi glavicu ulevo.Bila stisnuta mesec ipo i to je to.
No, doca nam rece da je ne vodimo bezveze jer samim tim kad pocne glavicu cvrsce da drzi, ispravice se...da je ne vodimo da ne zapati jos neku bolest u bolnici. No, posto moj dragi nije bas azuran da radi vezbe sa njom, a zna koje i kako, onda sam ja odlucila da ipak ide na tih 10 casova.
Ne odosmo juce, spavali su bas dugo posle vakcina,a i da ih ne cimamo zbog toga.
Tete,ljubimo vas!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 3/10/2012, 10:16

Medenjaci cakani smajli angel smajli angel
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Shizika 3/10/2012, 14:58

Ajmeeeee shto su slatki. Ova fotka gdje su zajedno bash mi sliche jedno na drugo, a ovdje gdje su slikani odvojeno - gotovo pa nikako! zbunjen Valjda zavisi i iz kojeg ugla ih ulovi kamera.
Svidja mi se kako birash prioritete, neka su se oni naspavali poslije vakcine, vjezbe mogu prichekati.
Poljupci za vas ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Nefertari 3/10/2012, 21:22

ooo mama al ih doterujes!!!! manekeni od malih nogu! ja sam pristrasna i ako obozavam curice valjda zato sto imam sinove meni je Duki miljenik, a Ivona je bas kao sto kazes plincezica tanana dusica mila pahuljica
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od medolino 4/10/2012, 14:08

dr mali pariz ::Very Happy
Evo Ducija pred polazak kod lekara
[Only admins are allowed to see this image]
a ovo je nasa plinceza
[Only admins are allowed to see this image]
Very Happy

Sva sam se rastopila,Dusan je pravi smeker a Ivona,malena princezica medena! Samo nek napreduju i rastu,zvezdice malene! Vidi malih patikica i malih sandalica Very Happy osmeh srce osmeh srce Izljubi ih za mene mnogo,mnogo,mnogo ali onako bas mnogo poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od KoMetaK 4/10/2012, 22:07

Kakvi medenjaci!!! Pa mi cemo ovde uzivati u slicicama tek!!! Ja ih sa nestrpljenjem ocekujem, ali jos sam nestrpljivija da ih uzivo gnjavnem! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maki79 5/10/2012, 09:49

Duci I Iv su medenjaci pravi. Prosto ne mogu da se opredelim za jedno od njih dvoje jer su mi podjednako prelepi mali manekeni. Na onoj slici u kreveticu mi Iv deluje dosta vece od Ducija ali si me sad zbunila kad rece da imaju istu kilazu. Ljubim vas svo troje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MARA 5/10/2012, 19:43

Priznajem da sam ih 1000 puta pogledala ali ih nisam komentarisala
Oni su preslatki,premedeni,Duci izgleda punije od Iv iako imaju istu tt.
Ljubim ti medenu decicu i daj kaci nove slidze
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu