KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 7 od 25 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 7/8/2012, 13:24

De ste, žene lol!
Evo mene, padobranca, nikako da se javim.
Biksi, da znaš, najlepše je i meni bilo na pauzama, taman nadjem svoj mir, pa kad se vratim u ovu priču da šiznem. Tačno te ratzumem. Nego, sve se nadam da je ovo poslednje vatanje u koštac, pa onda idu trudnički mali veliki problemi. Najteže je sačuvati svoj mir, bez obzira na ishod priče. Meni je to oduvek bilo bitno. Šta će mi i dete ako pošašavim, a par puta bejah na ivici, no se trgoh na vreme, srećom.
Tako da znam o čemu pričaš.

Poseban poljubac za dacuu...

Lilya, i ja bih šiznula, volim ja iznenadjenja, ali umereno, tipa vodi me negde ne večeru, ne znam gde, ili na izlet jednodnevni. Ali na odmor da ne znam gde idem, šiznula bih Shocked Mislim, da li nosim haljinke za plažu, ili terenske stvari za štrapac i obilazak. Iščupaj ti to njemu iz usta, da imaš bar dva dana, da dokupiš šta fali.
Mada...možda ti i voliš tako, pa ti čo'ek zna žicu lol!

Mauuuus, kupaaaj se zaaa meneeee, čuješ sigurno do tamo koliko vičem. Joooj, kad si poslala miris borova i mora, mislila sam ću da mrem. Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 561840 Ljubi tu dušu medenu, ribicu malu što ne izlazi iz vode.
Meni kuma juče stigla sa Paga, isto joj bilo lepo.

Zahladnelo, mada bolje da stavih tu reč pod navodnike, ali odmah progledah. Užasna sam po vrelini. Pa posle kažu ljudi iz tropskog pojasa lijeni (Karibi, Arapi, crnci) pa ja ih razumem, čoveče. Ko da radi po ovoj vrućini. Ja ne.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 7/8/2012, 13:27

Ne napisah Anak da sam oduševljena avatarom. I da, kao da se ne sećam, preslatka je bila priča, a tek happy-and što će biti Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 7/8/2012, 13:37

Biksi :) :: Drago mi je da se razumemo! lol! lol! lol!
Kako si ti mila, videh da lagano razmišljaš o fetu, i da koračaš napred! Svaka ti čast, stvarno si jaka žena, i za (po meni) veoma kratko vreme si uspela da se trgneš! Znam da nailaze i oni teskobni dani, kad čupa i reže po srcu i duši, i ne možeš a da ne razmišljaš zašto i kako, al opet, znam i da vreme čini da naučimo da nosimo teret, iliti život, bolje reći, i ZNAM da će ispod tvog srca za koji mesec opet kucati jedno ili dva malena! Samo veruj i glavu gore! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 275568 Ja sam uvek tu da te poljubim i stisnem! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 670661

Kao i ostale mi drugarice!
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 692299

Potpis za svaku rec i za stisak na kraju se pridruzujem.
Mili, lep provod. Happy, takodje ljubav
Cicsa, i tebe potpisujem ili cemo same sve zavrsiti ili samo u srecu da se uzdamo, ali ja srecu cuvam za loto, ovde bi ako mogu na siguricu da idem Wink
Mirka, samo te cekam kad ces da napises kako si tetkinom i palacinke opravila sa sve bebom od mesec i po dana sestro slatka

Orlicka, nista ja kupovati necu, sve imam yes Ja vec godinama na odmor nista sto nije za strapac ne nosim, a posto posle tog iznenadjenje odmora idemo na Taru nosim stvari i za toplo i za hladnije vreme. Takodje nikada ne nosim na odmor npr sminku, stikle, haljine, nista od toga, niti sam u fazonu kupovine novih stvari. Teglim iste kupacke gacke vec pet godina i svidjaju mi se pa ih ne bi menjala. Jedino sto na kozmetiku volim da dam pare da se zastitim i negijem od sunca i slane vode i to ti je sve od mene. Stedljiva sam jel da lol! Jedino sto ove godine ne idemo na more, ali nema veze, mislim da cu se na Tari jos bolje odmoriti u onoj divljini i sumi. E sad, cenim da ne idemo daleko posto je na dva dana i da nije daleko od Tare. Mozda spavamo negde usput, ne znam. Znam da nije nesto za kupanje posto u bazen moja noga vise krociti nece, barem ne u ovim krajevima.

Da, da i ja se secam Anine price. Muz za as i to olimpijsku zlatnu yes

Cure, cveće
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Dacaa 7/8/2012, 13:47

Biksi cupam se nekako....Sutra idemo po kariotipe molitva samo da je sve ok...
Verujem da posle svih ovih muka jedina sreca i prava nagrada za svu bol bice kad budem drzala nasu bebu u rukama.Svi su tu moji i njegovi i svi se trudimo da budemo pozitivni.
Vidim da neki bas uzivaju na odmoru....Joj i ja jedva cekam x Prosle godine nam je bilo bas ludo,bili u Grckoj! g
Orli bas se radujem tvojoj poruci nesto nisam toliko na kutku pa i nisam te "vidjala" c Jos malo ti ostalo radost Mislim kad se ti porodis da ce to biti ogromno posebno veselje na kutku b
Ljubim vas sve odo sad da kuvam ruckic,tj.da ga zavrsim! ljubav
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 7/8/2012, 13:50

lilya ::
E da samo da kazem ujninom pilencetu juce bio prvi rodjendan, a u subotu mu pravili u igraonici. Ja dve nedelje panicila da li ce se smoriti dete tamo kad on nikad veseliji. Mislim, inace nije placljivo dete, ali u subotu je bio stvarno super. Jedino se malo bunio kad su mu odneli torte posle svecica, pevanja i slikanja. Hahahahahaha... Nikad nije ni probao slatko nista, ali mu bile lepe sarene pa mu bilo zanimljivo srca srca srca srca

Srecan rodjus ujninim detetu radost radost radost radost radost radost Ujna nemoj se roknuti zivota ti. Sad i mene interesuje kuda idete. Ajd neka mi posalje pp necu nikome reci Wink

lolipop ::

Ljubac i iz vrelog Rajvosa! Alkoholom okupanog! Bila sam na komisiji za bolovanje, do sad mi nije bilo muka, ali danas mi je bila u čekaonici u domu zdravlja, od dva alkoholičara, mortus pijana na +40 stepeni, uopšte ne znam kako će danas živi ostati. Užas!
Ma ja se više ni ne trudim previše rashladiti, čini mi ne i mena neke vajde, a i noći nisu ništa bolje, vruće pa vruće.

Koji likovi majko mila v Loli ja sam se rashladjivala u trudnoci tako sto sam stalno kvasila noge i imala mokar peskir oko vrata. ljubim te duso mila.

korpica ::Stiglo pisamce.Postupak se ocekuje da bude uradjen u novembru.Da se javim do 5dc u oktobru sa sve urednim brisevima i spermokulturom.Sad sto se tice briseva,ni sama neznam koji put ih vadim i nosim ih Rolling Eyes

Jeeeeeeeeeeeeeee e neka je sa srecom pisamce d d d d d d d d d d d d d d d

[quote="Milijana" ja stvarno mislim da zene prave famu, stize se sve, kako vreme prolazi, sve ti manje vremena treba za neke aktivnosti, kao i za sve drugo kad se uhodas... tako da, buduce mame, ko vam kaze: Sto si jeo jeo si, sto si spavao, spavao si... sto si ziveo ziveo si, vi mu kazite da jede g... Mad
[/quote]

Mili queen I u potpunosti se slazem sa tobom.

Biksi :) ::

Divno mi je bilo na Zlatiboru, istiskala se ja, ma samo tako! Subota je bila opredeljena za kutanjke, a nedelja za porodične prijatelje i porodicu! E da mi je češće ovakvih vikenda!


Spazih i Anu u bazenu, bolje pliva od mene, sigurna sam! Baš je hrabrica mila preslatka! Mimiće, lokni koju čašu vina i za mene! :lol:A onda iskoristi muža, kao što bih ja mog iskoristila kad popijem! :lol!


Oooooooooo Biksi vidim stiskas se sa curama sa Kutka. Koja divota lol! Bas se radujem zbog jos jednog ruzenja.
Ja te vec zvala na Drinu, takoda ces casove imati bespaltno. Vino loknuto, muz iskoriscen Very Happy

HappyGirl ::

Cure, samo da prijavim da idem na odmor tako da sve što vam treba pišite na pp ali odgovor neće tako brzo stići. Very Happy Ostavljam kutak polu moderiran al šta da radim Rolling Eyes nemojte zameriti Embarassed

Ajde žive i zdrave mi bile i u veselju vas zatekla kad se vrnem. osmeh srce

Draga lepo se odmori i nauzivaj usne

cicsa80 ::Eto, kotrlja se lepo.
Sinoc sam popila kaficu sa Draganovickom i Metom. Stvarno mi je bilo lepo ali sto vreme brzo prodje....
Odoh da sirim ves. Ljubim vas sve!
Kupacice, jeste li videle delfine?
cveće

Kotrlja, kotrlja i drago mi je zbog toga. Kako lepo ispijanje kafice u prelepom drustvu yes Vidjamo delfine kazdij denj ali su nekih 300 metara od plaze.

Biksi :) ::

Cile, drago mi je da si zadovoljna i da ćeš sve analize uraditi na upute, volem to da čujem, više nego išta, jer svi pričaju o natalitetu, a ovamo, prc, da prostite, sa našim dijagnozama ne može preko države, kvarimo im prosek, statistiku, ma muka mi je! Rolling Eyes Aj da sebi ne dižem tenziju, a ni vama, neću na ovu temu, juče su me u socijalnom nervirali oko uputa i putnih troškova za Coleta i mene za kariotipe. No, odobrili su mi uput, pa ajd sad. Srećom pa ćemo vozom, a imamo povlastice, inače bih se mnogo više nervirala. Odem ja u socijalno kod pravnice da se konsultujem i ona me pita koliko ste puta radili vto, ja kažem dva puta, a ona, Aha, znači iskoristili ste ova dva pokušaja preko države! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 510326Ja odsečno: Ne, nisam, država mi ne omogućava da uradim besplatne vto! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 510326 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 510326 Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 510326 Ona ućuta!

P.S. A tako mi je bilo lepo kad nisam išla od lekara do lekara u prethodnom periodu, i kad sam kulirala oko pravljenja dece i bavljenja vto pričom i analizama, da sam se izgleda previše opustila i zaboravila kako je u državici nam Srbiji! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 510326 Trebaće meni vreme da se ja opet ušemim u ovu priču, izgleda! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 635297

Sve ovo sto si napisala mi je jako poznato. Slicne stvari su se i meni desavale.Ali bitno je da ste dobili upute. Ljubim.

medolino87 ::Jutro,jutra osmeh srce
Nema nam Misice za kaficu,sigurno uziva u moru i brcka se Very Happy

Eeee Misica poranila u 3 ujutru i isla da bacam mrezu. Vratila se oko 7h, dorucak i pravac plaza. Medo hvala na kafici.

lilya ::

Ja uplatila loto za veceras. Da udje u zapisnik, moli cu as
Ljudi, meni mm i dalje nece da otkrije gde krecemo dva dana ranije na odmor. Kaze da je to iznenadjenje. Roknucu se do tada b

Uneto u zapisnik yes vec napisah, nemoj se roknuti molim te Very Happy

orline ::



Mauuuus, kupaaaj se zaaa meneeee, čuješ sigurno do tamo koliko vičem. Joooj, kad si poslala miris borova i mora, mislila sam ću da mrem. Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 561840 Ljubi tu dušu medenu, ribicu malu što ne izlazi iz vode.
Meni kuma juče stigla sa Paga, isto joj bilo lepo.

A to si tiiiiiiiiiii Orleeeeeeeeee. Cujem cujem. Sad cu da sibnem neke fotke.

Boki vratila si se. bas dobra fotka.
Sve vas ali bas sve ljubim
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 7/8/2012, 13:58

Daco, biće rezultati ok! I mi radimo kariotipe, ali u ponedeljak! Bićemo mi seke, a naši muževi bate, sigurna sam! lol!

Mimice, drago mi je da je muž iskorišćen, urniši ga, izvuci mu svu snagu, kad ćeš ako ne na odmoru! lol! LJUBIM VAS slane i osunčane!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 7/8/2012, 14:13

Orlic,gde si ti nama? Kako zivotaris po ovoj vrelini Very Happy

Lili,loto uplacen,veceras navijanje yes Muz ti je king jos uvek cuv tajnu,svaka mu cast,mora da ce biti lepo iznenadjenje igra igra

Dacoo,ja verujem da ce rezultati biti dobri! Vidim jos malo pa i ti na odmor,lepo se naodmaraj i uzivaj! Ja cu da te jako stisnem i socno poljubim zagrljaj poljubac

Ej,Misice,znala sam ja da si ti jutros poranila,predosecala sam Wink Samo ti uzivaj i uzivaj.. Ako budes blizu delfina,posalji im jedan poljubac od mene usne A ja saljem i tebi i Anuski jos poljupcica usne usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 7/8/2012, 14:25

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 2rfr6h5

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 F1ilc4

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 359ei4l

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 1f0h0
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 7/8/2012, 14:40

ijaoooo, sve sam procitala i sve izvetrilo kad videh ANCI... osmeh srce
u stvariz apamtih neko iskoriscavanje muzeva, msm sto je babi milo... Rolling Eyes
ljubim vas devojke

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 7/8/2012, 15:01

Jao, maus, čim si me čula ti došla na Kutak lol!

Divne su slike, rastu mi zazubice Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 275568
A ta mala lutkica, nemam reči, Bože dragi...Moja miljenica Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 7/8/2012, 15:27

Jaooo ANciiiii, roniocu lepiiii love Pa kako vi uzivate tamo u tim boricima radost
Ja opet upadoh... hranim dete, pijem kafu i citam vas... znaci, ona Metina slika u originalu... a i dete mi je takvo jede kasu i prste u isto vreme Shocked
Muz uplatio internet, ja bila kod frizera na feniranju i spakovala kofer... cekam Lenci da se naspavka, pa palim ladju, mislim, prvo da potrpam moj luna park u nju i odosmo Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 7/8/2012, 16:07

Maus,kakva lepota i priroda,mogu samo da gledam izdaleka Wink A najsladja slika je sto je na njoj Anuska,kako samo uziva osmeh srce osmeh srce

Milijana,ja sad videh da se pakujes i put pod noge Very Happy Uzivajte sa svojom decicom usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 7/8/2012, 16:13

Drage tete, ova blesava ujna Lilya zaboravila da zahvali na cestitkama Embarassed Hvala drage moje na lepim cestitkama cveće
Maus, Ancica je precakana srca
Mili, ajde sretan put i lep provod u Nisu.
Mijaki tvom komentaru o iskoriscavanju muzeva sam se sita nasmejala lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lolipop 7/8/2012, 16:15

Joj Ančike, anđelka, vidi joj face, a tek trbice te medene love love love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od heart84 7/8/2012, 16:21

Maus Anci je prava smizla nemam reči

Hocu ja jednu takvu Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 7/8/2012, 20:09

Ana medu jedan medeni!

Lili, ja nikako da čestitam ujninom detetu rodjenda, sve se smetnem, ne zameri!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 7/8/2012, 21:12

Maus, divota!!!!! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 275568
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cufta 7/8/2012, 21:17

Auuuuu Maus, pa vi ste u raju, a ona je zenska i po
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 7/8/2012, 21:26

Hvala Biksi jos jednom Very Happy

Samo da prijvim, nista od sedmice ovog puta Rolling Eyes
Ali zato sa nestrpljenjem ocekujemo sledeci utorak yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Botox 7/8/2012, 21:49

sutra ujutru moram u Front, a ne spava mi se
nisam navikla da sam solo u stanu
sigurno cu se uspavati
toga se najvise plasim O.o
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Dacaa 7/8/2012, 22:02

Maus cerkica ti je prelepa yes srcasti poljupci
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 7/8/2012, 23:00

Eh drage moje da vidite scenu kod mene sad, teska smejurija: ovaj moj debeli od 102 - 103 uveliko hrce, a ja gledam dizace tegova u kategoriji 105+. Eto ti ljubavne idile lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 7/8/2012, 23:14

lilya ::Eh drage moje da vidite scenu kod mene sad, teska smejurija: ovaj moj debeli od 102 - 103 uveliko hrce, a ja gledam dizace tegova u kategoriji 105+. Eto ti ljubavne idile lol!

 b
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 8/8/2012, 06:25

Dobro jutro!

Boki avatar je super!
Lilya nasmeja me za dizace tegova i muzica koji slipinguje a ta pomno pratis sva zbivanja lol! Steta za sedmicu. Sledeci utorak, sa zadovoljstvom ti je prepustam Very Happy
Ovde je steta spavati a ne koristiti svaki sekund u plivanju ili setnji, tj ici ca Very Happy . Pijem kafu,isplivala se jutros sa sve nadom da ce mi prici delfini i praviti drustvo, ali nic od toga.Slusam zrikavce i sum mora. cekam da se Ana probudi, to je za nekih pola sata pa nastaje akcija.
Ljubim vas i grlim.Sad cu ja i kaficu spremiti.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 8/8/2012, 06:30

Mala sta je bilo kod pedijatra? Da li ste vodili Iv?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 7 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 25 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu