KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

+85
LaFolie
maki79
caci
zoxa
Anuska
sanjicica
jagodica
racili
bokica
mare41
lilly13
nesalela
dr mali pariz
jaca*caca
tetreb
Deni
gagax81
bak
ninica2
Mrvica
BiKsi :)
era
natalija
mijaki
tuli
red
*AIDA*
Mali Princ
viktorija
cici
Marija86
Milijana
saška
Clara17
missile
lolipop
maja76
Dacaa
Botox
Zoka83
brinbili
Shizika
Vuchica
MAAKKI
Nefertari
penelope
Tinche
rada78
catherine290505
Mirjana
ivi
nina :)
makica84
lena
Simona
dragana76ns
dunjas
dragmilk
Ema78
dra00
key
noja
ciklama
korpica
Kamilica
darija79
Sneza
hany
anak
SannI-AlL
OKacica
KoMetaK
nacKa
djole42
cicsa80
Struzzo
maus
laKole
Orline
Gramatika
lilya
heart84
JocY
medolino
Tanja83
89 posters

Strana 7 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od ninica2 22/7/2012, 19:00

Srecno rodjenje malih bundevica zvezdica dragoj Pari i njenom muzu i dobrodosli kucici osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od cicsa80 22/7/2012, 19:25

Bndeviceeeeeeeeeeeeee Ivona i Dusane osmeh srce osmeh srce
Mala zagrljaj
ZAUVEK klik
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od nacKa 22/7/2012, 22:36


[b]DOBRODOŠLI KUĆI angel angel

samo za vas love
STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 2houvsm

ljubav ljubav ljubav
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od MAAKKI 23/7/2012, 00:12

Dobro dosli svojoj kucici, neka vam uhodavanje prodje sto lakse i naravno uzivajte navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od bak 23/7/2012, 15:00

Stigle zvezdice kuci b b b b
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od SannI-AlL 23/7/2012, 16:00

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 362492a1v8cf9dmnSTIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 362492a1v8cf9dmn
ZVEZDICE NAJSJAJNIJE DOBRODOŠLE KUĆI!!!
STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 362492a1v8cf9dmnSTIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 362492a1v8cf9dmn
STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 1836238w8ur60n8wv
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od gagax81 23/7/2012, 16:54

Ja malo kasnim ali nikad nije kasno za cestitke!
Nek su zivi i zdravi sto godina, prelepi mali smajli angel smajli angel
Pari, uzivaj u najlepsoj i najznacajnijoj ulozi u zivotu!
Ljubimo vas svo cetvoro ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od heart84 23/7/2012, 19:38

ZVEZDICE DOBRODOSLE KUCI bebe bebe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od Deni 23/7/2012, 20:01

Dobrodosle kuci bebe bebe

Uzivajte zajedno konfete
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od Gramatika 23/7/2012, 20:54

Dobrodošli kući! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 338438
Dajte slikeeeee!!!!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od Struzzo 24/7/2012, 00:06

Mnogo su slatki, Paris... srca srca srca

Uživajte u vašam slatkom domu... family
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od tetreb 25/7/2012, 07:31

Sve čestitke draga Pari za najlepše zvezdice na svetu. bebe bebe love
Nek su živi i zdravi ljubav
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od medolino 25/7/2012, 11:42

Kako su mamica i njene bebice?
Jel uzivaju u carima roditeljstva?
love love love love love love love love love love
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od anak 25/7/2012, 11:49

srca srca srca srca srca srca srca srca bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe Sad smo svi kod kuće family family family family family
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od jaca*caca 25/7/2012, 20:15

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 2915063o2tsbgfc3h
STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 2915587mnnv3w65ky

I ja malko kasnim,ali zelim od srca da cestitam mami i tati i da im pozelim samo da spoznaju srecu,radost i ponos od svoja dva andjela!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od BiKsi :) 25/7/2012, 23:32

Pustila mi Mala poruku prekjuče, dobro su, uživaju! Ma zrači ljubav iz njene poruke, kaže da su njihovi dodiri dok sisaju, koža, face, neprocenjivi! STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 Ništa drugo sem oko njih ne stiže, što je i očekivano! Eto, rastu i dobro su! Ne znam kad će se javiti, nisam ni pitala, al dok se još malo ne uhodaju sigurno neće! No, čekamo mi da se oni malo uigraju, pa onda jedan divan post od Male da bude, na kakve smo i navikli!! I ne samo jedan, nego mnogo divnih postova očekujemo!STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 275568 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 275568 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 275568 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od Shizika 26/7/2012, 00:09

Oooh, zar je chudo shto se ne odljepljuje od svojih b b .
Necemo oduzimati mnogo vremena, samo da vas cmoknemo
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od missile 26/7/2012, 09:40

Drago mi je da čitam da su Parižani dobro, i ja im želim sve najbolje, i čekam Pari da se vrati na ove strane! cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od cici 26/7/2012, 13:08

osmeh srce osmeh srce DOBRODOSLI KUCICI SVOJOJ osmeh srce osmeh srce
Vi ste srecne bebe imate dinu mamu, sigurno i tatu-kako bi drugacije bilo, svoj dom, svoj krevetac i sto je najbitnije jedan drugoga. Uzivajte u carima detinstva a vi u carima roditeljstva likeit likeit likeit
Za mlekce as as as
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od MAAKKI 26/7/2012, 16:50

Biksi hvala na izvestaju, mnogo mi je drago da uzivaju, da se uhodavaju, da i iz ovih sturih reci izbija neverovatna obostrana ljubav, veliki ljubac za Parizane ljubav ljubav ljubav ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Na svetu postoji jedno carstvo...ime mu je KUTAK

Počalji od dr mali pariz 27/7/2012, 14:02

Svet je apsolutno drugaciji, naravno, Very Happy ne samo sto ni za sta nemamo vremena, vec samo njima da servisiramo Laughing...drugacije jutro mirise! ...na jekoderm Very Happy
Cula sam jos prvi dan da je otvorena posebna tema za nase najsjajnije zvezde...Tanja, hvala mila, hvala Mimi i Orlu za zapocetu zurku, kao i svim drugim forumskim tetama, a mojim drugaricama i sestricama za sve lepe reci, zelje...
Dok mi je Ivona na ramenu ,procitala sam sve , pa dete uvalih lol! muzu da iskucam neki redak.
odakle da krenem i kako da srocim ista sazeto?
mima, sto nisi opisala moj porodjaj?? Laughing
Kako je krenulo, mogla sam decu u wc solji poroditi, jer sam trpela...da prodje 15. jul...jer sam trpela, jer me posle sramota bilo da zovem i ginekologa i anest. da dolaze u pola noci da me poradjaju...debil, sta reci, drugom prilikom cu vam detalje opisati, i kako me dezurni dr nezno pregledao, i ruku gurao dok mi vodenjak nije pukao, a onda besan sto hocu svog dr-a da cekam, a ne da me on poradja, sa gadjenjem me nesto proziva...kako me babica smara gomilom pitanja, te i posle klizme, gde ne znam iz koje mi rupe vise curi, dok se praznim u wc, pustam vodu, a ona ipsred samih vrata i dalje besomucno ispituje i zapisuje odgovore...kateter silikonski nisu hteli ni da pogledaju, iako sam insistirala, terali me nekih 25 papira da potpisem, ni sama ne znam sta sam potpisivala, ali nisu me u salu pustili dok svaki nisam punim imenom i prezimenom potpisala...prvih 5 papira je bilo potpisano nasim pismom...ostatak ne znam...kao nalaz EKG/a je izgledao...sve je proslo kad sam ugledala svog ginek. i svog anesteziol. , stigla sam na stolu da se Bogu pomolim i zamolim samo da decu izvucemo zive i zdrave,a sa mnom nek bude kako hoce...bolovi su bili nesnosni...tu , dok mi je anest. sedeo nad glavom i drzao mi masku, setih se i naseg razgovora, i moje kurazi da radim u epiduralu,hahahahahha....a onda sam cula> Sestro, dajte 5mg... i cao...nista vise ne postoji . porodjaj je , Bogu hvala, trajao celih 15 min. U sali otvaram 1x oci, babicas kaze sve uredu, odmah zaplakali, oboje po 9 dobili, ja samo odahnem, i oped padam.
Ispred sale mi ih donose da ih vidim...a ja ne vidim bistro...napinjem se, osecam da me suze guse, odvosde ih...posle ide sok soba, pa odeljenje. Kod nas se lezi posle carskog 5 dana. kateter 3 dana, infuyije krs...kojekakve, injekcija,tableta. Moji lekari me obilaze svaki dan, obojica, samim tim i sestre me drugacije gledaju, a da vam ne pisem kako prolaze zene koje nemaju izabranog...vuku ih po 2 nedelje preko termina , sa posteljicom 3. stepena, niko ni da je pogleda...Mleko je krenulo neki 3. dan. Nista se nisam muyla, samo sam njih od 2. dana postavljala na siku. Sad imammvec dosta mleka, kad jedno dojim, druga curi, posle podoja izmuzem oko 30 ml, jednom probala, da dam sestri da ih nahrani, kad smo isli da skidamo konce, i da castim ceo tim .
Dusan...i Ivona...divni su.on je imao porodj. tezinu 2500, ona 2750gr, ali on je za 4 dana kod kuce napredovao 190 gr, ona tek 70...ona je duda jedna koja kako je postavis, tako ce ostati, voli da spava, ima moju kozu, moj ten, oci, ali oboj imaju onu bebecu boju- tamno plavu...valjda ce neko na mene povuci zelene...al tesko Very Happy
U bolnici nisam imala odmah osecaj-ja sam majka, oni moj zivot...-NE, ali neobican osecaj, dovodili su ih 3x dnevno, verujte, vise mi i nisu bili potrebni jer ni sebe nisam sa svim cevcicama stigla da obsluzim,i sa svakim dovodjenjem , rastao je taj osecaj zajednistva, osecaj da deo mene dolazi i odvode ga posle...posle sam ih sa nestrpljenjem iscekivala, imala onu trmu u zelucu, kao dete pred javni nastup, ili kao kad devojka ceka voljenog...najozbiljnije. Bas takvu tremu sam osecala.Tamo 5 dana nista jela nisam, cajevi, i tek posle malo griza, i ja kupovala plazmu...od cega mleko i da krene ranije?
Na porodjaju smakoh 12 kg. Ostalo jos 8. Mislila sam da cu vise smaci, ali to je to.
Njih dvoje su totalno razlicitog senzibiliteta.
Njega zovemo zverka, jer kako se on bori za klopu, kako grabi, koje face pravi i mimiku rukama tvori... mali je pravi Dusan Silni Very Happy
On ima brzi metabolizam, pre i pojede i svari, i voli dudu da sisa...aventovu, silikonsku...
a ona...prava damica Very Happy samo laganini, nista na brzinu, dudu ako uspe da sisa, onda samo nuk od kaucuka...njoj treba vremena i da pojede i da svari...
eto, i ovo malo texta kucam vec sat ipo...
Ne zamerite sto me nema...bice i slika. I ovo je napredak. prvi dan sam mislila da cu poludeti, posle je svakim danom sev lakse ,iako obaveze ne jenjavaju, samo je organizacija malo bolja.
Trudimo se da ih hranimo u isto vreme,ali iako su blizanci, oni su licnosti za sebe i prosto je nemoguce ocekivati da su im potrebe iste.To nam je i babica rekla, dolazi svako vece da ih sredjuje, zbog pupcica, koji jos nisu otpali.Ne bih se usudila sam da ih obradjujem.
Cure moje, ostvarene mame, i one na tom putu, samo hrabro. Jos jednom ,hvala na svakoj reci, svakoj muzickoj numeri...dirnule ste me do suza, naravno! STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831
Pisemo se kad stignemo!
Rodicu, hvala na knjizi..uspela neku stranu i da procitam Wink STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 21831
i naravno...jeste vrucina, ali od mene ste sviknute na jedan STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 692299 STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 729680
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od medolino 27/7/2012, 14:17

AAAAAAA,javila se nasa mamica osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sve sam pazljivo citala,svaki detalj Very Happy
Najbitnije je da si se snasla,da imas mleka za svoju decicu i da uzivas sa njima! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Ivona,mala princezica,malena curica osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dusan,mali decacic koji zavodi red i zeli svoja pravila osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Najbitnija je organizacija Very Happy Znam da ces se snaci sa svojom decicom!

Ljubim vas mnogo i uzivajte u roditeljstvu i mazenju i pogledima svojih bebica
smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel

Sa nestrpljenjem cekamo nove slicice ljubav ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od Milijana 27/7/2012, 14:27

Pa ja te cekam danima i pustih dete da kmeci da bi procitala sve do kraja.
Pari, prelepo, uzivaj, tako realno si sve opisala.... Divne bebe, razlicite i jedva cekam slike...
I ne zameri, al valjda zbog svog iskustva sa istim, katetar tri dana affraid affraid affraid

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od mijaki 27/7/2012, 14:31

pariz dusho moje ja cu samo da vas zagrlim svo cetvoro! cuvaj malene zvezdice i uzivaj u svakom trenutku! srca srca srca srca srca srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od laKole 27/7/2012, 14:31

smajli angel
kako god okreneš, divno je biti mama!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :)) - Page 7 Empty Re: STIGLE ZVEZDICE NASE PARI Jeeeeeeeeeeeee :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu