KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

+39
gagax81
dragana76ns
korpica
Simona
Sami
plavaptica
MARA
buby
cufta
key
Tinche
Mrvica
Sneza
cicsa80
missile
MAAKKI
caci
JocY
KoMetaK
Mali Princ
Orline
bak
mamajednogprinca
brinbili
LaFolie
medolino
Tanja83
maus
lolipop
Milijana
BiKsi :)
catherine290505
Shizika
dr mali pariz
Mirjana
Struzzo
Nefertari
lena
cici
43 posters

Strana 5 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od maus 21/10/2012, 07:45

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Ciculjak, srecan ti prvi rodjendan osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Zelim ti sve najlpese mali decace ljubav
Mama Cici sve cestitke i najlepse zelje za Cicijev prvi rodjendan zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od mamajednogprinca 21/10/2012, 07:50

Dragi nas drugaru SRECAN TI RODJENDANKO da nam uvek budes veseo i srecan
srca srca bravo love bravo love srca srca
ljubav ljubav ljubav ljubimo te puno Vasiije i ja ljubav ljubav ljubav
Cici draga zagrljaj
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od KoMetaK 21/10/2012, 11:28

Srecan rodjendan Stefko medenko!!! DA si ziv i zdrav jos 100 godina i da budes na radost svojim roditeljima!!!
[Only admins are allowed to see this image]
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Tinche 21/10/2012, 12:45

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 21/10/2012, 13:07

Joooooooooooooooj srca vec proslo godinu dana kako je moj ljubav sa nama srca kao da je bilo juce, pio je 30ml mleka po 45 min sad pije Nan 3 za 45 sekundi yes
Tada sam bio ozbiljan decko,mali i sve mi je bilo veliko, sad sam veseo i smejem se, brzo prerastam stvari a stojim na svojim nogama i mogu puzeci da uzmem sta hocu yes
Hvala drugarice i tete drage na lepim zeljama likeit likeit likeit
Hvala Kutku sto ste uz mene i moju mamu, da nije bilo vas verovatno nebi bilo ni mene zagrljaj
mami mnogo znacite i stalno mi prica o vama, kaze da vama moze da kaze sve i da ste joj podrska uvek cak kad je babe i dede iznerviraju.
Baba mi je rekla kad je mama tuzna da je dovedem kod nje tj njene mame, a mam kad je tuzna sedne za kom i pise vama.
cveće cveće cveće
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od BiKsi :) 21/10/2012, 14:31

Stefi, srećan ti prvi rodjendan i da uvek budeš zdrav, srećan i voljen dečko! Mami i tati sve čestitke! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od key 21/10/2012, 14:49

SRECAN RODJENDAN!!!!!!!!! smajli angel
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cicsa80 21/10/2012, 18:22

Stefi, srecan ti rodjendan, budi i dalje veseo i zdrav decak. love
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dr mali pariz 21/10/2012, 18:58

[Only admins are allowed to see this image]
Stefi, Ciculjak mali...nek ti je srecan prvi,a tako veliki rodjendanko!!
mama, kako si lepo taj period opisala kroz ishranu...bas me dirnulo, srce malo,a poraslo!
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Mirjana 21/10/2012, 19:18

Mali medeni druze[Only admins are allowed to see this image]
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od missile 21/10/2012, 23:57

Stefane, Ciculjko maleni, srećan ti rođendančić, da si nam živ i zdrav!
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Milijana 22/10/2012, 11:51

Stefi, srecan rodjendan love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od bak 23/10/2012, 10:50

Srecan rodjendan mili decace love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cufta 23/10/2012, 20:45

Zelim vam sve najlepse iako je sa zakasnjenjem
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 25/10/2012, 12:55

Hvala drugari, hvala likeit likeit likeit
Slavljenik je bio na visini zadatka, ko da je znao da mu je rodjendan! Do koske je iskoisti priliku da se nosa i izvoljeva yes .Prelazio je iz ruke u ruku a kad mu dosadi trazi da ga spuste na pod, odpuzi do bicikla-guralce trazi da ga nkeo popne i gura li gura bicikl_gurakicu ali sve u rikverc likeit takao da je bi smesan skroz. Voli da se ogleda, narcis mali moj!
Smazao je celu palacinku i pola rolata a ja mu ponela griz za veceru lol!
Sutradan smo bili kod kume na rodjendanu, tamo je uzzivao u bazenu sa lopticama i toboganu. zato je sa stola sam uzeo korpicu sa ajvarom i sirom i sve pojeo. naravno da je posle trazio jos. Sedeo je ko pravi na maloj stolici za decijim stolom i pokusavao da dohvati tortu koja mu je bila predaleko. Boze sta je sve pojeo za ta dva dana, srecom dobro je.
Fotke, kad mm prebaci na komp lol! moram i ja tu mudrost da naucim. to svaki put kazem i nista.
Bolje smo drugar, malko bolje.Prodrmao me je rodjednako Very Happy
mad su svi problemi ostali, moramo dalje. Jednostavno mi se smarcilo, morala sam to da napisem tj podelim sa vama.
Ljubimo vas Stefan i Ja ljubav ljubav ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Mrvica 25/10/2012, 14:32

Cici, sa zakasnjenjem cestitam vam prvi rodjendancic. Ne sumnjam da ste bili veliki i vazni, da je mali Cici uzivao u paznji i ljubavi.
Ljubimo vas puno...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 26/10/2012, 12:54

Bili smo na redovnoj kontroli ima 10kg i 74 cm smo visoki g g g
Sve ostalo je ok, preporucila nam je da ostanemo na Nan-u jos 6 meseci ako ne bar 3. Videcemo, tri sigurno tu je pao dogovor a za ostatak otop potom.
Do kada ste vi pili formulu? Kako ste uvodili obicno mleko? Koje dajete kravicu ? Ja sma mu davala Sabacko, jer i mi to pijemo.
ja sam probala u cokolinu da mu dajem obicno i ima proliv. Mda mu rastu zubi pa moze i od toga. Sad pravimo pauzu pa cu probati opet.
Ljubac
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 26/10/2012, 13:24

Evo par slika sa proslave:

pa gde je ta torta ???
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

da proverim jel neko ostao da sedi
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Danas nam je divan dan, divan dan.......
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Tortaaaaa yes
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[Only admins are allowed to see this image]
Baba ujnina je ipak najbolja

[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Milijana 26/10/2012, 14:18

Cici, a zasto su vam preporucili da produzite sa formulom? Sve moje drugarice farmaceuti tvrde da je to cista reklama. One su svojoj deci davale kravlje mleko i pre prve godine, onako u kasicama.
Ja sam Lenki sa nekih 11 meseci, neki dan ranije, pocela da dajem kravicu danju, a nocu, zbog brzine, Bebelac. To je bilo do godinu dana, a onda samo kravlje, uzimala sam od nekih ljudi sa sela domace, i sada uzimam to mleko. Kad sam pocela da joj dajem, prvih par dana sam davala razblazeno sa vodom pola-pola, pa 2/3 mleka, a 1/3 vode, pa na kraju samo mleko i nije bilo problema.
Sad vidim duzinu, moja Lenka, dugajlija, bila tolika sa 9 meseci Shocked
Ciculjko je divan na slikama, pravi decko i bas mi je drago da ste lepo proslavili rodjendan osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Tanja83 26/10/2012, 23:22

Drugari nasi,sa zakasnjenjem vam cestitamo rodjendancic,da ste nam zdravi,veseli i srecni love love love


Bravo za konrolicu,bravo za kilazu,pravi momak ljubav osmeh srce

Slike su divne tj vi na njima likeit

Ljubimo vas poljubac poljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 27/10/2012, 13:22

Milijana, kaze dr da je ovo uht mleko cista voda a u formuli bar ima vitamina. Mada, upravu si sve je to reklama i hemija. nemam mogucnista da mu narucim domace, ako se ukaze rado cu probati.
prekinula sam zbog proliva koji je dobio cak i u cokolinu, sutlijasu. Hvala draga pokusacu as razblazivanjem.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od KoMetaK 27/10/2012, 16:31

Secer za gnjavazu i nista vise!!! osmeh srce osmeh srce A tek uzivo, kako je samo umiljat!!! smajli angel Ajde samo da sredim neke stvari pa cu da ubacim neku slicicu od sinoc Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cicsa80 27/10/2012, 18:45

likeit
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Mrvica 28/10/2012, 23:32

Ja sam Vukasinu vec davala kravicu 2/3 i 1/3 vode, prvo samo a posle s plazmom. I hoce. Kupila kravicu sa 2,8 % masti.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od maus 29/10/2012, 08:27

Cici nov avatar lol! lol! lol! lol! lol! prele su slike, uzivao je Ciculjak lol! lol! lol! lol! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 5 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu