KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/7/2012, 18:08

onih oblaka nema vise c
izgleda da smo se dzabe radovali rashladjenju
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 6/7/2012, 18:59

Trudnjace, sve vas cmacem i drzim fige... citam koliko mogu!Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 275568

Pariz, sjajno je sve... i bebice i opste stanje! Bas sam se pitala za klimu u pariskom porodilistu... kako li je tamo... sunny

A mama i sestra su haos! Nasmejala sam slatko! lol!

Nisam znala da se i u 9. mesecu eventualno ukljucuje partusistem... Je l' ti mnogo 10 dana do sledeceg UZ, ili nisi nestrpljivko kao ja, Mijaki itd. Very Happy Nista CTG u medjuvremenu?

Heart, bice sve OK. lol! lol! lol!

Bojanina fotka je bila tako obecavajuca... al ni kod mene ni kap! Crying or Very sad
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/7/2012, 19:27

lena ::


Nisam znala da se i u 9. mesecu eventualno ukljucuje partusistem... Je l' ti mnogo 10 dana do sledeceg UZ, ili nisi nestrpljivko kao ja, Mijaki itd. Very Happy Nista CTG u medjuvremenu?


Kakav partu u 9. mesecu? To sam ja o Heart i njenim kontrakcijama pricala.
Je l mi mnogo? :lol!:Draga, teško mi je, nije reč o nestrpljivosti.
Ništa CTG.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/7/2012, 19:38

pari masala bebama je ocigledno odlicno unutra Very Happy
mene danas mnogo muci da ne kazem stomak,ceo abdomen,a pogotovu donji deo stomaka,ne znam sta je toliko mi je napeto kao da ce explodirati Embarassed
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/7/2012, 19:50

Stefi, ako ti je lakše, imam slične tegobe. Čitav dan me boli po dnu stomaka levo, kao kad je bila ovulacija, ili da
imam cistu koja me koči. Mora da se to oni ligamenti razvlače. Nije bol
iz materice, osetim razliku, ovo je oštrije.Baš mi smeta kad hodam. A i jedan zub mi se javlja, pa će biti druženja sa čika zubom uskoro, ako me osećaj ne vara.

Al nema veze, srećna sam k'o kukuruz PADA KIŠA
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/7/2012, 19:55

i pada kisa i grmi jako
dete me suta , osetim tup tup :)
uplasio se i on, mukica moja mala....
tako je bilo opalilo
i dragom sam rekla da ne krece kuci dok se ne smiri grmljavina, plasim se....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/7/2012, 20:06

vodio me muzic na veceru, jedva pobegosmo kisi Wink

pariz, svaka ti cast draga moja, verujem da je tesko, ali isto tako znam da ces ti to izgurati kao i sve ostalo!
bitno je da bekane i dalje lepo napreduju, ujednaceno, taman kako treba...

pade kisa, juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 6/7/2012, 20:15

Srce, i meni je Miljić samo tražio kks, ali ja mu uvek odnesem i d-dimer. Čak me je jednom i kritikovao zašto na svoju ruku vadim analize koje nije tražio, jer kaže da d-dimer može da skače i pada u trudnoći. Menio je najviši bio oko 350 i ja ga pitam da li će skakati dalje, ali rekao mi je da ga ne bi čudilo i da je oko 1000 affraid na zadnjoj kontroli mi je čak i pao. Ja sam sigurnija dok sam ga kontrolisala, pa ako ti je lakše, uradi ga. Meni je tek sad rekao da na sledećoj kontroli donesem i d-dimer, jer je tek sad vreme za njega. I ja sam imala krvarenje u 8-9 nedelji i meni je Ljubić odmah ukinuo aspirin, a fragmin i dalje primam 2x2500ij. I još mi je naglasio da nebi trebala da menjam umesto fragmina npr fraksiparin, već stalno isto (ako ti ova info nešto znači).
Ne brini se, samo strogo miruj, ali strogo!!!!!!!!!!!!!!!!!
Imaš li info kad će se Ljubić pojaviti? Meni je rekao da u avgustu neće biti tu, da poludiš sa njim....
Pari, bravo za uz, svaka čast kako ovo muški guraš, samo nek su beke kod tebe, a i čekaju da ove vrućine prođu, neće da se mamika muči na ovim vrućinama, mali smajli angel smajli angel
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 6/7/2012, 20:52

Pozdrav svima, a najvise onoj najblizoj porodjaju!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/7/2012, 21:32

Ori lakse mi je,znaci onda da nije znak za uzbunu,smiruje me bebac sto se mrda..a i od juce ujutru nisam isla u vc misim na stolicu pa je moguce da je od toga...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 6/7/2012, 21:49

Okruglice drage cveće
Polako citam kako ste i sta ima novo, stizem koliko mi dasa dozvoli.
Evo konacno pala kisa, verujem da vam je lakse ili teze zbog pritiska?
Pari, zeno zmaju, svaka ti cast osmeh srce likeit covece samo napred! Da li cet ti biti lakse kad su pored tebe ili u stomeku pitanje je sada, mozda je ipak lakse kod su u stomaku zbunjen
Heart, ja sam primala 2 puta po 0.3 fraksjia dok mi Dr Miljic nije povecao dozu, mada ja nemam tu mutacju. samo da znas da na sima jos. ja sam na kraju primala 2put po 0.6ml fraksija. i u porodilisu i vece pre porodjaja,
nemoj da brigas.

Ljubimo vas!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 6/7/2012, 22:28

heart84 ::Drage moje ja na kratko da vam se javim, danas sam dosla k sebi nisam znala sta me je snaslo. U sredu popodne odem ja do wc obrisem se kad ono affraid tolet papir krvav da krvavije ne moze biti, gledam i neverujem. Brzo se obucem i pravac u Jevremovu. Kad su me videli odmah im je bilo jasno da nesto nije uredu, a samo sat pre toga sam bila kod njih da primim progesteron i sve je bilo ok. Naravno kad ti najvise treba dr. nigde svi bili na nekom kongresu, samo je bio tu neki dr. Rakovic koji me je odmah primio. Prvo mi je da prostite gurnuo onaj spekulum, gde sam se ja slogirala reko gde to da mi gura kad krvarim, video je oskudno krvarenje ex utero i manji trag krvi u vagini. Ja sam samo lezala i zatvorila oci. Posle je uradio UZ preko stomaka, ja onako u soku, a on meni kaze slobodno otvorite oci i pogledaj te u monitor, videla sam moje sunny kako mlatara rucicama i nogama i pokazao mi je kako srce kuca i da nista ne brinem da je sve uredu. Malo mi je bilo lakse, ali mi je posle pokazao neku izbocinu i rekao mi je da je to kontrakcija na zadnjem zidu materice,i da se izvor krvarenja ne vidi. Naredjeno mi je strogo mirovanje, pojacana doza progesterona na 2 dana. Taj dan sam potrosila celu kesicu uloska koliko mi je islo, juce se to pretvorilo u braon mrljanje, a danas skoro i da nema nista, ponekad kad odem u wc pa bude malo kad se obrisem ko neka blago prljava vodica. Da jos da kazem da hvala dragom bogu nisam imala bas nikakve bolove. Zvala sam bila i hematologa Miljica on me je bas smirio, objasnila sam mu sve sta mi se izdesavalo i rekao mi je da zene sa ovom mutacijom u vecini slucaja prokrvare izmedju 10 i 14 nedelje, da to traje do 3, 4 dana i prodje i posle ne bi trebalo da se pojavi vise. Smanjio mi je fraxiparin na 1 dozu dnevno dok ne prodje skroz, a posle da se cujemo i da se dogovorimo za dalje.
A da jos i ovo dr. mi je napisao u izvestaju vidjen vitalan embrion duzine CRL 47mm, srcana radnja vidljiva oko 150/min, ritmicna. Nuhalna translucenca 1.26mm to nemam pojma sta je Rolling Eyes nosna kost vidljiva. U sredu bi trebalo da idem na expertni UZ kod Ljubica, ali on najverovatnije nece biti tu, tako su mi sestre rekle, a nije bio ni sad u sredu fd Sad cekam da mi se javi dr. Milica Ilic da vidim sta da radim zbog tih kontrakcija, one nisu bolne sad su se smanjile vise me kao golicaju i malo je neprijatno, ne znam kako su se tako rano javile.
Toliko od mene,ljubim vas sve srcasti poljupci

Heart srca
A za krv se ne brini, to se i meni dešavalo čim primim progesteron depo.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 6/7/2012, 23:43

Eto Pariz, mozda i bude svjezije do porodjaja, da lakshe izdrzish. Najvaznije da je bebama smjeshtaj savrshen.
ljubav
Svim okruglicama na ovim stranicama poljubci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 7/7/2012, 00:09

dr mali pariz ::Neće Georgina skoro pod nož. lol!
Bebe
su dobro, naravno i dalje je cura na grliću debelo,ali doca kaže,ako ne
krenu sami (u tom slučaju zovem ih tl.-dogovorili smo se def.), za 10
dana sledeći UZ i dogovor.
Majko mila, tad ulazim u 39. nedelju...
:sunny:Kaže da je u porodilištu pakleno, klimu samo jedna soba sa 3
kreveta i neki apartman, ali s obzirom da su meni u ušima zujali tih 10
dana, zaboravih da ga pitam za uslove za dobijanje nečeg normalnog.
To je to. Jednake su bebe i , plodove dovoljno, protoci uredni,oko 2650 gr teže.
evo, prekopirah ono što sam na Jutrima napisala.
E, sad-Heart, samo kad je sve dobro...i da su parametri uredni, i biće dobri kad budeš radila double.E, sad, mene interesuje, kad si zadnji put radila faktore koagulacije...dimer, fibrinogen, šta već, jer meni je i delovalo da 2x dnevno po 0,3 fraxija, za neki početak je ipak mnogo, ali ako nalaz kaže da treba, onda o.k. No, ne sećam se da ti je dimer bio tako visok, nego da je on to tako hteo da ti da 2x dnevno...ispravi me, ako grešim, ali razređena krv i vodi krvarenju.
Zbog tih kontrakcija lezi, miruj, možda će ti uključiti partusistem....
Svaka cast, Pari, odlicno se drzite, mama za bebe, bebe za mamu yes srca Nadam se da ce biti bar malo svezije kad se porodis
Moji blizanci su, kad su se rodili , na pocetku 36 nedelje trudnoce bili teski - Jelena 2780, a Nikola 2610. Da sam ostvarila pun period od 40 nedelja, ja zaista ne znam koliko bi oni bili teski. Sve sto sam pojela islo je ka njima, a tako je i danas. Sad imaju oko 8.5 kg, a ja od 69 kg na pocetku trudnoce dodjoh do 65 kg
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 7/7/2012, 00:11

Heart, drago mi je da je sve ok osmeh srce
Orline, drago mi je sto malisa ne da na sebe angel
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 7/7/2012, 08:22

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 212h3kl

Drage tete, ljubim vas!

Dusan i mama hobotnica - sa hiljadu ruku Very Happy
Nismo vas zaboravili, samo ne postizavamo Very Happy. Apsolutno sve sem kupovine radim sama, pa kad ima malo vremena, ne koristim ga za comp...
Da jos koji dan malo porastemo, pa se redovno cujemo sunny

Puno vas ljubimo i mislimo na sve vas svai dan!

Poseban pozdrav za PARIZ Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 7/7/2012, 09:04

Koliki momak, kao da vec ima nekoliko meseci! Dusane, DIIIVAAAAN SI! Samo ti uzivaj sa Princom, ima vremena za nas (i promeni tiker, da znamo koliki nam je Princ)
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 7/7/2012, 09:11

DUSANEEEE, LEPOTO MALA...... DIVAN SI BEBAC! I BICE ZAISTA DASA KRUPAN, VIDI SE............
lol! N
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 7/7/2012, 09:33

Jaoo, Dušane, lepoto Very Happy

Kako si sladak, ljubi te teta orline Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 196545

Samo polako, prinče, javićeš se kad se uhodate sunny
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 7/7/2012, 10:18

Hvala!!!!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 388958 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 388958 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 388958

Inace, crte lica i ponasanje kao da ima par meseci, ali je mali misic - rodio se sa 3100, videcemo u utorak/sredu na kontroli koliko je porastao:)
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 7/7/2012, 10:20

ih, mali bebelic slatki <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 7/7/2012, 10:49

Ooohhhhh, Prinche, prelijep je mali Dushan i stvarno izgleda "ozbiljan za svoju dob". Very Happy
Ljubimo vas cmoka poljubac
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 7/7/2012, 11:43

Dušan, lepotan osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 7/7/2012, 12:00

Prince bebac je pravi mali princ. Presladak je, ljubni ga malo i od nas dve.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 7/7/2012, 12:34

dusan je presladak,bebac mali... angel joj kad ih vidim jedva cekam...
mirjane nam takodje nesto nema,mozda sam ja propustila a da je nesto rekla...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu