KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 25 od 39 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Orline 19/6/2012, 09:08

dr mali pariz ::Došla sam pre sat vremena iz laba. Uzeše mi i briseve i krv i urin i stolicu...zeza me muž- jesi li decu bar zadržala lol!
lol! lol! lol!
dr mali pariz ::Baš mi je prijala jutarnja šetnja, s obzirom da sam već od pola 5 bila budna,aposle 1 zaspala...
haljinče na meni, a osmejak sa lica ne silazi...pa ja idem da dam nalaze za porodilište Topla junska jutra  - Page 25 11031a mislila sma da to nikad neću dočekati!!
idem ulicom, ko luda Nasta, što bi moja mama rekla, ne skidam osmeh.Sećam se svega, i ništa ne zaboravljam!
Samo da nas dragi Bog podrži u svemu.
Diiivnooo Topla junska jutra  - Page 25 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 19/6/2012, 09:16

dr mali pariz ::
Samo da nas dragi Bog podrži u svemu.

Hoće! Ti si to zaslužila! yes

Je patim zbog kuce, jutros sam kao luda šetala krajem i nosila komad pršute, ali je nisam videla. Definitivno ima vlasnika. Sad

Danas radim, pa predveče kod frizera. Ko zna kad ću kući stići, džaba sam krečila (tj. čistila). Shocked Muž predlaže da sečem kosu za sve pare, ja bih ipak ostavila neki dinar u novčaniku da mu u povratku kupim jednu majicu, mnogo mu se sinoć dopala u izlogu. Wink On na putu, stiže tek večeras. Pa držim dijetu, tj štrajkujem glađu. 170cm/60kg - opet ta čuvena dva kila viška! v

Inače, ja volim ove vrućine i letnje haljinice, sandalice, i sve lepo što uz to ide. x

Puno vas sve volim i ljubim!
ff


Poslednji izmenio missile dana 19/6/2012, 09:43, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 19/6/2012, 09:28

orline ::Biksi, divne slike za početak dana Topla junska jutra  - Page 25 275568
Ovaj petrovac mi se naročito dopada, a posebno što neko još zna šta je petrovac Laughing
lol! Hvala orline!

maus ::Biksi jel stigla vesticara? Opet uzivancija sa Maaki lol! Slike su savrsene. Imas mala i oko i ruku i nogu iiiiii ma sva si mmmmmmmmmmmmmm Very Happy

Vidiš, veštica još nije stigla, negde se zadržala, otišla u provod, baš je briga! A ja koristim situaciju, ili bolje reći Cola, dok se ona ne navrati kod mene! lol! lol! lol! Valjda danas dobijem.

A za ovu rečenicu imaš mala i oko... me podseti na jednu moju koleginicu, gleda slike od moje kancelarijske koleginice, pa u nju, pa veli: Ma imaš mala i sisu gde treba i butku gde treba i dupe gde treba, pa ima te svuda gde treba! Very Happy , i tako je to nama sad vrlo često korišćena rečenica! Very Happy

missile ::Zaboravih malopre, Bixi, jel si ti uslikala one sličice? Fenomenalno!!! Topla junska jutra  - Page 25 934446
Ne znam čime se zvanično baviš, ali ako to nije fotografija, menjaj struku! Šteta da talenat ostane nezapažen! Topla junska jutra  - Page 25 561840
Hvala missile, ne bavim se fotografijom, bavim se finansijama i volim to što radim! AKo nekada u mom gradu bude neki kurs za fotgrafije, otićiću, al da baš menjam struku, vala ne mogu pod ove stare dane! Ionako sam blizu penzije! Topla junska jutra  - Page 25 561840 lol!

*AIDA* ::BIXI imas posao kod nas kad pozelis :-))P.S mi smo fotografi. Fenomenalno....
O Aida, hvala puno! Topla junska jutra  - Page 25 612963

dr mali pariz ::Bixi je opet stiskala Maakki, Topla junska jutra  - Page 25 447640Bokca mu, 2x u roku od 3 minuta Topla junska jutra  - Page 25 279933
Pa šta ću kad volem da se stiskam! Topla junska jutra  - Page 25 561840

Eto Mala, stigoše i ti divni dani, za 9 dana ulaziš u 9. mesec! Topla junska jutra  - Page 25 196545 I meni to tako sada deluje daleko, daleko, daleko, iz ove perspektive! Al verujem da se žena ipak navikne na trudnoću, bar u tom 7,8. i 9. mesecu definitivno shvati da je trudna i da je to stvarno! Mislim na žene koje dugo čekaju trudnoću! lol!


cicsa80 ::Biksi rekla negde da jedva ceka da dodju moji jaganjci a ja kazem:ako Pariz i Parizanin imaju Praske Sunkice Topla junska jutra  - Page 25 21831 mi cemo imati Sarajevske Cevapcice Topla junska jutra  - Page 25 21831 . Bilence verovatno stizemo u toku jula na Zlatibor kod kumova pa cemo posteno da se zagrlimo.
Prvo bravo za dobre nalaze, a ondak mi se svidja i ideja o ćevapčićima! Topla junska jutra  - Page 25 612963 A za grljenje u julu, računaj obavezno. Sad ti šaljem broj na pp, pa ti uzvrati, da se na vreme obezbedim. Very Happy

Mima, bravo za Anin odličan uz!

Korpice, i ti prala tepih, eto i moj muž juče pola dana prodangubio oko pranja tepiha! Neki dan s mojom mamom prao naše, a juče uzeo od njegovih matoraca! Ma fino jedno čeljade, kažem vam ja! Ja samo posle primenim onu pozu umorni kosač, iliti ovaj put, umorni perač tepiha! Laughing Laughing Laughing

Mili, ljubac za tvoje curice i tebe!

Meta, sad probaj malo da se odmoriiš, mada ne mogu da te zamislim da nisi u pokretu!

Lilya
, bravo za seku i poslate čizmice!

Dra, bravo za dobru aspiraciju, sad kuliranje do četvrtka!

Ismejah se i Bojaninom mužu i orlićkinoj mami! Biseri! Topla junska jutra  - Page 25 612963

Cure koje ne pomenuh da stisnem i poljubim, a stiskam i pomenute! Topla junska jutra  - Page 25 11031

Odo, danas ništa ne planiram, možda neke stvari da slažem, al ako budem raspoložena. Juče sva bih nešto kilava, nizak pritisak, pa sam bila kao pregažena kokoš, te mi ovaj trenutni avatar juče nije baš odgovarao. Very Happy

Garant sam još nešto htela reći, al priznaćete, i ovo je previše! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 19/6/2012, 09:43

dobro jutro, hehe
potseti me ovo za ludu nastu, Nasta je bio muskarac :) Dorcolac, ostao posle prvog srpskog ustanka u BG, Turci ka nisu dirali jer je isao tako ulicama ko lud, pevao, smejao se, pricao sam sa sobom, negde kazu i da je imao veliko uvo, i da se pravio lud samo da bi preziveo medj turcima :)
inace obozavam tako da kopam o nekim nasim izrekama i frazama, ovo mi je posebno zanimljivo jer vecina misli da je rec o nekoj zeni :)
npr, ja mom dragom rekla da me ne gladi ko Damjan Zelenka :) hehe, to kada pretera mazenjem, a ja bas ne volim da se mazim i gnjavim
pa sam morala da mu jedan dan objasnjavam ko je Damjan i ko je Zelenko, jer moj dragi misli da sve ono sto on nikada nije cuo i ne postoji lol!
ili za onu, lupas ko maxim po diviziji, maxim je bio mitraljez koji je dobio ime po svom kontruktoru.... i tako....
ili ono pijan ko majka.....
evo vam ovde jos nekih, pa koga interesuje procitati :) meni je to sve jako zanimljivo :)
http://www.moodiranje.com/moodiranje/srpske-antologijske-face/
evo malo i ovde nekih nabrojanih :)
http://www.vokabular.org/forum/index.php?action=printpage;topic=427.0
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Orline 19/6/2012, 09:45

Hvala boki, i meni je to jako zanimljivo. Za Nastu sam znala, a za maksima nisam, mislila sam da je to neki mitraljezac k'o Nikoletina Bursać Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mrvica 19/6/2012, 09:46

Nemam kad citati sve, Vukasin spava pa sam iskoristila da na miru popijem kafu i bacim pogled na desavanja.
Ljubim vas sve drage moje.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 19/6/2012, 09:49

He he, nisam znala da je Nasta muško, inače i ja vrlo često koristim taj izraz! A za maksima sam znala, jer ima jedan kod nas na memorijalnom kompleksu Kadinjača na stalnoj postavci! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 19/6/2012, 09:51

Shocked Mrva...gde nestade avatar stari? Vučica,a ? lol!
A što se, bojana, onda kaže u ženskom rodu za Nastu?
Inače imam i knjigu o tim izrazima, Cuce obožava da je čita.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 19/6/2012, 09:56

pe ne kaze se u zenskom rodu, msm, Nasta je musko, nego, eto, kako to vec ide, tako se verovatno provuklo medju ljudima, jer kada kazes Nasta, vecina ima asocijaciju na zenu, ne na muskarca, zbog imena verovatno, ali se kaze u muskom rodu, ludi Nasta :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 19/6/2012, 09:58

Pa pitala sam jer sam isključivo čula da se kaže ko luda Nasta e čula u m. rodu.
dakle, svi koji su tako govorili su grešili...nisam nigd
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 19/6/2012, 10:05

pa da, znam da vecina gresi, ali to je samo zato sto se to tako provuklo greskom u zenskom rodu i ostalo uglavnom, kako to vec ide, ljudi tako prenosili a nisu se mnogo interesovali ko je zaista Nasta... a prica o ludom Nasti je zanimljiva :) i pritom nije izmisljen lik nego je stvarno ziveo i postojao :)
zato mi je posebno i zanimljiva ta izreka, jer su ga prekrstili u zensko , najverovatnije zbog imena, koje je svima zvucalo tako hehe :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 19/6/2012, 10:09

I ja sam Nastu koristila u ž. rodu, i drago mi je što neću više. Very Happy

Mrvo, ljubim Vučicu i Vukašina! usne usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 19/6/2012, 10:12

jao, sad se smejem sama sebi, jedna cura bila na uz, i kaze nisu videli pol, beba skupila nogice i ne da :)))) a stariji su od nas 9 dana
mi idemo 27. na pregled, i sve se mislim, nadam se da ce moja beba spagu napraviti  b
bas sam grozna, ali zaista mi je svejedno, nego eto, zelim da znam cisto da znam sta da gledam u kupovini....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 19/6/2012, 10:14

Bojana86 ::jao, sad se smejem sama sebi, jedna cura bila na uz, i kaze nisu videli pol, beba skupila nogice i ne da :)))) a stariji su od nas 9 dana
mi idemo 27. na pregled, i sve se mislim, nadam se da ce moja beba spagu napraviti  b
bas sam grozna, ali zaista mi je svejedno, nego eto, zelim da znam cisto da znam sta da gledam u kupovini....

...i da birate ime Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 19/6/2012, 10:14

Dobar dan,
Nemam mnogo vremena osim da ljubnem sve devojke i Pari, kako me raznezio tvoj post srca
Mi najverovatnije idemo na more u petak. Muz me ubedio da nas odveze i ostavi sa mojom mamom, vrati se busom i pridruzi se sledeceg vikenda. Ja bas i nisam odusevljena, nisam sve pripremila, al tesko zabu u vodu naterati, sve kao necu, a odmah danas kupila Lencetu kupacke lol! Tako, sad da vidim sta treba jos da perem.... jurim da kupim i verovatno u petak vece pa pa, a ako me posluzi sreca i zdravlje dece, vraticu se tek 22.07 Wink
I da, muz mi kupio kolica za Milenu, jer sam se zalila na stara radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 19/6/2012, 10:16

Mili, uživaj draga...pa više od mesec dana na moru...to je odmor!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 19/6/2012, 10:17

Mili, mesec dana na moru!!! smajli angel

Blago vama! Devojčice će uživati! radost radost

Hoćete li u Grčku ili... sunny
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 19/6/2012, 10:20

missile ::
Bojana86 ::jao, sad se smejem sama sebi, jedna cura bila na uz, i kaze nisu videli pol, beba skupila nogice i ne da :)))) a stariji su od nas 9 dana
mi idemo 27. na pregled, i sve se mislim, nadam se da ce moja beba spagu napraviti  b
bas sam grozna, ali zaista mi je svejedno, nego eto, zelim da znam cisto da znam sta da gledam u kupovini....

...i da birate ime Wink
ih imamo mi imena od kada smo ugledali pozitivan testic :)
posto smo i pre toga razmiljali o imenima, mi se dogovorili da ja ovaj put dam ime decaku a on devojcici
tako da ce nam se dete zvati ili Vladeta ili Petra sunny
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 19/6/2012, 10:22

mesec dana na moru osmeh srce
e to je zivot! :) ala ce te da uzivate x
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 19/6/2012, 10:23

Bojana86 ::
missile ::
Bojana86 ::jao, sad se smejem sama sebi, jedna cura bila na uz, i kaze nisu videli pol, beba skupila nogice i ne da :)))) a stariji su od nas 9 dana
mi idemo 27. na pregled, i sve se mislim, nadam se da ce moja beba spagu napraviti  b
bas sam grozna, ali zaista mi je svejedno, nego eto, zelim da znam cisto da znam sta da gledam u kupovini....

...i da birate ime Wink
ih imamo mi imena od kada smo ugledali pozitivan testic :)
posto smo i pre toga razmiljali o imenima, mi se dogovorili da ja ovaj put dam ime decaku a on devojcici
tako da ce nam se dete zvati ili Vladeta ili Petra sunny

I mm tako priča, on bi dao ime devojčici, a ja dečaku, ako budemo imali. I takođe mm voli ime Petra! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 19/6/2012, 10:31

da :)
mom dragom se jedino to ime od svih zenskih imena svidja
i toliko se bio zauzeo za njega, da nisam ni htela nista drugo da mu predlazem :) bice petra :) a zaista je lepo....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od daca32 19/6/2012, 11:22

poozzz svima....jeste lepo ime,malo neobicno ali lepo... Wink
daca32
daca32

Broj poruka : 101
Godina : 44
Datum upisa : 28.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 19/6/2012, 11:50

Aiii... Zene... Koliko ste vi stigle da napisete ovde... Shocked

Ja sam u guzvi, histerija oko mene kao da radimo u hitnoj, a pacijente dovode li dovode, a ne radimo u hirnoj.
Samo da vas sve pozdravim i begam dalje.
Moram samo da se pozalim, da ko god da je konstruisao ovu zgradu, mozak nije ukljucivao posto klime stoje tako da udaraju direktno u glavu, a prostor toliko da si mogao da ih stavis gde hoces. Ubija me vrat i glava i nije da se samo ja zalim, svima je isto Rolling Eyes Uzas.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 19/6/2012, 11:56

Lili, i ja sam muku s klimom mučila, pa sam se evo navikla posle nekih 4-5 godina! lol!
Stavite je na višu temperaturu, 27 ili 28, za početak. Pa lagano navikavanje na vazdušna strujanja!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 19/6/2012, 11:57

Dobro jutro.Dra,kafica bas prija,hvala poljubac Maus,dobro je kad Anci odradi uz,ma znala sam ja da ce sve da bude dobro,ali opet,verujem,ne mozes da budes miran dok se to ne odradi.Samo nek je sve dobro,jos da izleci tu bestiju i miline. usne veliki za nju.Pariz,veruj zeno,priblizilo se i to dugo cekano,porodjaj,ma mogu da zamislim kako ti je,koja sreca,malo treme,neizvesnosti,ali,sve ce to da prodje kako treba a onda uzivanje sa b b Aida,mislim da nisam pomenula,klinci su ti pravi medici love Milijana,blago li se vama,mesec dana na moru.E vala,nauzivajte se,odmorite za sve pare.Bojanice,i jedno i drugo ime je bas lepo,sad bila devojcica ili decak,samo nek sve prodje dobro,neka je samo zivo i zdravo.Ja danas opet u akciju,da je samo pranje tepiha bilo u planu,nego oni vuku sve ostalo,sinoc ribanje kuhinje,danas ostatak,a ja nesto ne mogu Rolling Eyes Ostale cure Biksi,Lilya,Meta,Orli,Missile,Mirjana...Ne znam sto nabrajam,posle zaboravim neku pa mi krivo,sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 25 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 39 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu