KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 24 od 39 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od *AIDA* 18/6/2012, 13:19

BIXI imas posao kod nas kad pozelis :-))P.S mi smo fotografi. Fenomenalno...
Jutra prelepa su... prava junska.
Poljubac cure.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od anak 18/6/2012, 13:20

Orli, od kada si trudna, praviš super kafu Laughing
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 18/6/2012, 13:23

anak ::Pariz, mm se više prepao od mene što ideš na "porodiljsko". Jadan on, sav se "zblano" i onako u panice samo pita - šta ćemo sad?! Topla junska jutra  - Page 24 404938 Topla junska jutra  - Page 24 404938
Ženo draga, šalji br.mob. na pp. inače će ovaj moj preko glave. A nije da mi neće trebati za 10-ak dana Wink
Laughing lol! koji ste vi likovi!
Tu sam...uvek.saljem broj. Topla junska jutra  - Page 24 275568
Dan cure!
Ima li vrucine? Jok i nema, a?
A ja kuvala u masini pelene, a sad kuvam-al ne u istoj masini lol! rucak. Ko pala s Marsa.
Mace je medeno, Bojana, nego, zaboravih na desavanjima da ti rechem...
O tim papuchama, koje si mi postavila, sam pisala u prethodnom postu. Ja vrim , kao nikad u zivotu. Za to zasluzne , ne samo dve bebe u skoro punoj snazi, vec i vreme i cuveni fraxi.
Rekoh da imam takve japanke, i guma ne dolazi u obzir. To je meni samo za plazu, gde odmah umacem noge u vodu.
Nadjoh medju starezima neke kozne japanke koje sam nosila pre 8g., ali su ocuvane i gode mi.
Mislim da cu odustati od kupovine, u korist neke bebi kupke,losiona i blablabla...
Miss, nisam bas u fazi...u stvari, nikad nisam sebi dozvoljavala-daj sta das...pa bas da ih lepo platim, i nema veze sto lice na muske, bitno je da su udobne. jbga, nisam takva sorta.
Inace, zaboravih Djolesku da kazem da sam se i ja valjala od smeha za anegdotu o zmiji...pa Djolesku je nasa queen, ali i Orlina mama me nasmejala. lol!
Bak peva Dunave...moj Dunaveeeeeeeee, ali sad stisle obaveze...
Odoh da skuvam ovaj grasak, pa da se ladim u stanu... Topla junska jutra  - Page 24 692299
Bixi je opet stiskala Maakki, Topla junska jutra  - Page 24 447640Bokca mu, 2x u roku od 3 minuta Topla junska jutra  - Page 24 279933
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 18/6/2012, 13:23

Aida, tvoji decaci su med medeni smajli angel

Samo da prijavim da mi sestra poslala: http://www.zappos.com/ugg-classic-short-chocolate~2?zfcTest=fw:1 radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lolipop 18/6/2012, 13:25

Samo da vas jednom coknem ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 18/6/2012, 13:38

dr mali pariz ::
Miss, nisam bas u fazi...u stvari, nikad nisam sebi dozvoljavala-daj sta das...pa bas da ih lepo platim, i nema veze sto lice na muske, bitno je da su udobne. jbga, nisam takva sorta.
Pa znam yes , upravo zato sam ti tako i napisala Wink S tim što nisam baš mislila da toliko nije važan izgled- nego da ne moraju biti za 10 kod tebe, već je i 8- eventualno ok. Very Happy Te kožne koje ti gode su ok rešenje. Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 18/6/2012, 14:46

Dobar dan,
Zamislite da sam iskopirala Misicin prvi post yes
A onda mi padose u oci ove cizme i odmah se preznojih lol!
JA od jutros kuvam rucak i peglam, ljuljam decu i pijem kafu, pisem na kutku i sklanjam Lenkin lom... ko da imam sto ruku...jos sam oba deteta uspavala od jednom Wink To mi do sada nikad nije bilo potrebno, ali danas...obe kmece u isto vreme, a onda Milenu nabijem u kolica i vozim, a Lenku drzim an ramenu i pevam... i obe patosirane f E onda skuvah kaficu i sedoh ovde....mmmm.....
A ves me i dalje ceka... ali toliko se nakupilo da i onako ne mogu sve za jedan dan da ispeglam...
Nesto se razmisljam da odem na more u petak sa majkom i decom, a da nam se mm pridruzi kasnije....mada mi je sve to na brzinu...
I tako... ostalo sve po starom...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 18/6/2012, 16:09

Dobar dan jutra sunny
kako izdrzavate vrucinu?
Orli bravo za madagaskar lol!
Sve vas d

Aspiracija prosla i sad sam dosta mirnija. Nisam bila jako gladna, pila supice i vocne jogurte.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mirjana 18/6/2012, 16:21

Ja padoh na nos danas! Od posla naravno. Dragi otiš'o na put, dr otiš'o na odmor...i ja se pitam da li su ovi muškarci normalni Rolling Eyes
Još mm kaže:"Ne znam šta je svima! Nema ko mi nije rekao da ti kažem, da u po noći, u po dana možeš zvati, ako išta zatreba!"
Rekoh:" Ma nemaju ljudi pametnija posla!"
Bože, Bože....šta me snađe v

Ženski rod od medenjak, šaljem ti pusu poljubac
Torba spakovana, kao i sve ostalo. Hoću reći, sve čisto, ispeglano, složeno i Bambi bi mogao doći kad oće da mama dozvoljava.
No, Missile, ne može to tako - kad' god da se desi!
A i nema još puno da čeka. Baš je sitno!
Morala sam malo da sredim, jer imam sedeljku večeras. Sada sam jaaako umorna, pa odoh da odspavam.
srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mirjana 18/6/2012, 16:25

Auuuu, pa ja propustih celu stranu Shocked
Ljubim i vas usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od anak 18/6/2012, 16:59

Mirjana, torba spakovana naočare naočare igra
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 18/6/2012, 17:17

ff Samo da vas sve pozdravim.Danas pala na nos.Bas malopre komentarisem sa mm,ja i moj svekar smo neki cudaci.Ja nasla u 2 sata po najvecoj vrucini da perem tepihe,a svekar sa trimerom kosio nase dvorise,plac pored,ma malo falilo celom komsiluku da pokosi travu,strasno.Jos ja sa sve alergijom,ali neces vise,ima da izlazim non stop,pa nek crknem,da vidim dokle vise,smucilo mi se.Orli,hvala na kafici i lepoj slicici.Ono za tvoju mamu i muza  b  b  b Mama ti je carica.Bojanice,mace je kao med,jer mu to mama?Mirjana,priblizio se porodjaj,kakav je osecaj,hvata li pomalo trema?Pariz u horizontalu,sta bi i radila po ovakvom vremenu. usne za tebe i zvezdice.Anak,Lilya,Missli,Biksi,Milijana,DJole,Bak,MAUS,Medolino,LaFolie,Dra,ma sve vas ljubav ljubav ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 18/6/2012, 17:50

korpica :: ff Samo da vas sve pozdravim.Danas pala na nos.Bas malopre komentarisem sa mm,ja i moj svekar smo neki cudaci.Ja nasla u 2 sata po najvecoj vrucini da perem tepihe,a svekar sa trimerom kosio nase dvorise,plac pored,ma malo falilo celom komsiluku da pokosi travu,strasno.Jos ja sa sve alergijom,ali neces vise,ima da izlazim non stop,pa nek crknem,da vidim dokle vise,smucilo mi se.Orli,hvala na kafici i lepoj slicici.Ono za tvoju mamu i muza  b  b  b Mama ti je carica.Bojanice,mace je kao med,jer mu to mama?Mirjana,priblizio se porodjaj,kakav je osecaj,hvata li pomalo trema?Pariz u horizontalu,sta bi i radila po ovakvom vremenu. usne za tebe i zvezdice.Anak,Lilya,Missli,Biksi,Milijana,DJole,Bak,MAUS,Medolino,LaFolie,Dra,ma sve vas ljubav ljubav ljubav
korpice, prve dve slicice su od mog maceta ovde u bg
treca slika su macici kod mojih koji 'sisaju' macora, ne macku
mamu nemaju, nasao ih je moj tata, a taj nas mali macor im dopusta da ga gnjave i sisaju hehehe
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od cicsa80 18/6/2012, 19:17

Bojana86 ::
treca slika su macici kod mojih koji 'sisaju' macora, ne macku
Boki taj macak neki moderan? lol!

Milijana ::
A ves me i dalje ceka... ali toliko se nakupilo da i onako ne mogu sve za jedan dan da ispeglam...
Mili, bas juce rekoh da ce ovih dana osvanuti naslov u novinama "Zenu, u Novom Sadu, zatrpala gomila vesa". Laughing Kad god da krenete, srecan put i lep odmor!

Taman imam vremena da vam mahnem. Stigao nalaz mikrodelecije za mm i dobar je, nema delecija sve regije prisutne. as
Ja se malo posvecujem sebi i svom licu_sad se druzim sa kozmeticarkom, sredjujem neke fleke. Moram i da se pohvalim da su mi cetiri djaka na vanrednim ispitima dobila petice.
Tako me nosi dobra energija i sreca jer se lagano sve odvija onako kako zelimo. Glava je cudo jedno! Vec je Pariz spominjala pre nekog vremena "Tajnu" e pa to je to. Ove nedelje zovem Sarajevo da zakazemo konsultacije za pocetak jula. LOLICU stizemo da se vidimo!
Biksi rekla negde da jedva ceka da dodju moji jaganjci a ja kazem:ako Pariz i Parizanin imaju Praske Sunkice srca mi cemo imati Sarajevske Cevapcice srca . Bilence verovatno stizemo u toku jula na Zlatibor kod kumova pa cemo posteno da se zagrlimo.
Pozdrav i hagscina za sve! cveće
PS Sutra cu i ja biti u Misicinom traktatu lol!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od KoMetaK 18/6/2012, 21:32

Zemske, samo da vam mahnem za laku noc i da vas ljubnem sve.
Procitah i pohvatah samo zmiju koja je posetila Djoleta i nikako da ode Razz
Cicsa, i ti si resila da ovo bude vasa godina, drago mi je da je tako i ZNAM da cete uspeti! Bravo za dobar rezultat, spremajte se za Sarajevske cevape! osmeh srce
MIro, miruj, sad kad niko nije u gradu, sacekaj sledecu nedelju i porodjaj u miru. Very Happy
Bixi, bravo ti ga za slicke!!! as Sad mesramota moje i da kacim Rolling Eyes
Eto, dotle doseze moje pamcenje Embarassed
Ja sam za vikend sa mojim 'talijanima napravila 2000 km po Srbiji. U cetvrtak mi javise da mi je umro ujak, pa smo isli na sahranu u okolinu Ivanjice upetak i to u neko selo, na kraj sveta (sto kaze moja sveki - mislila sam da kraj sveta ne postoji, sad znam da je ovde! lol! Laughing ). U povratku svracasmo u manastir Kovilje, koji je poznat po monahu koj je ziveo sa vukom. Sad je zenski manastir, a imaju samo vucjaka. U subotu smo zujali po Ivanjici, isli do Studenice, preko Maglica, Zice, Krusevca (sori Mili, samo smo prozujali do crkve i popili brzinsku kafu, pa se ne javih), do Sokobanje. Juce druzenje sa rodjacima u SB i jutros otpratih goste. Sva sam smlacena, a tek me ceka posao ove nedelje Rolling Eyes Nego, mislim na vikend i odlazak u Milocer, pa mi lakse da radim Razz
Veceras se pocastih kod frizerke i brazilskim peglanjem, pa jedva cekam da vidim koliko ce mi kosa biti prava lol!
I, da, u dodje vestica, i zakazah kod Biljane konsultacije u sredu, taman sam bila srece da me udenuse u vreme sastanka koji imam sa direktorom. Nadam se da cu ovaj drugi uspeti da pomerim bar pola sata Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 18/6/2012, 22:22

cicsa80 ::

Taman imam vremena da vam mahnem. Stigao nalaz mikrodelecije za mm i dobar je, nema delecija sve regije prisutne. Topla junska jutra  - Page 24 47111

Tako me nosi dobra energija i sreca
jer se lagano sve odvija onako kako zelimo. Glava je cudo jedno! . Ove nedelje zovem Sarajevo da zakazemo konsultacije
mi cemo imati Sarajevske Cevapcice Topla junska jutra  - Page 24 21831 .
Topla junska jutra  - Page 24 21831 Topla junska jutra  - Page 24 21831 Topla junska jutra  - Page 24 21831 Topla junska jutra  - Page 24 21831 Topla junska jutra  - Page 24 21831 Topla junska jutra  - Page 24 21831 pleniš mala! Topla junska jutra  - Page 24 75087
MetaK, šta reče koliko pređe km... Shocked
I...kakva si brazilijana? I što se to ispravljanje kose zove tako, kad su one ovčice kovrdžice? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 18/6/2012, 22:33

Metaurina ::Krusevca (sori Mili, samo smo prozujali do crkve i popili brzinsku kafu, pa se ne javih),
Meta, Meta onajsmajlikojipretiklimaglavom, ja zivim pored crkve lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od *AIDA* 18/6/2012, 23:56

Lilya hvala ti duso, ljubimo te:-****
LOLIPOP pa sta ha to vidim, ma ja nisam imala pojma eto slucajno u potpisu vidoh bas si me veceraas obradovala, srecno!!!!!!HM cini mi se tu imaa vise od jedne bebe.... LJUBIMO VAS mile laku noc;-*
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 19/6/2012, 06:37

Topla junska jutra  - Page 24 2ztlht0

Dobro jutro sunny mile moje. Izvolite ice coffee na ovu vrucinu, kao na plazi.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 19/6/2012, 08:11

Dobro jutro!
Samo da javim da je UZ pokazao sve ok sa Aninom besikom i bubrezima, jetra ok i sve je ok. Ana je kod mene na poslu. Cekam Milana. Uzeo moju karticu i otisao da kupi sebi neke stvari. I nema ga jos Laughing Shocked A prodavnica radi od pola 8 a samo je 200 metara od mog posla. Vec se brinem. Moracu kidnuti sa posla da vidim sta i koliko kupuje. Pisemo se posle.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od KoMetaK 19/6/2012, 08:16

Mili, eto, da sam znala, zvala bih te, ali, kako, nemam ni tvoj tel. Rolling Eyes A ti zeno sa 100 ruku, uz sve one tvoje radnje, stigla bi da izadjes i da se vidimo! queen yes
Pari, ti si 35. nedelja, neka je sa srecom, tek sad primetih! Embarassed Sitno mila!
Misu, vazno da je Anci dobro i da je sve ok sa bubrezima i besikom, a pusti muza da kupuje na miru, ne smetaj mu, verovatno bira Laughing lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 19/6/2012, 08:47

Jutro, Jutra! ff

Dra, može jedna ledena kafa za vrelo jutro, srce si!

Mišice, drago mi je da čujem da je Anči dobro, a sad još ta bakterija... Rolling Eyes Jel istrebljena?

Korpice, ja peglam i po žešćoj vrućini, a klimu u stanu nemamo, prosto da ne bih uveče kad rashladim opet grejala stan! Very Happy

Sinoć mm i ja u šetnji, i sretnemo prelepu i preslatku kucu, mešanka neka, ali predivna! Nas dve smo se odmah zaljubile, mazile se, ma lepota! Ne znam čija je, jer je čista i nahranjena - pa otpada usvajanje Sad

Pozdrav svim devojkama, pa se vidimo kasnije! Wink

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 19/6/2012, 08:54

Nastavljam se... Laughing

Dra prosla aspiracija. ne odoh prvo u tvoj dnevik,kada se ovde raspisem i kada zavrsim procitacu koliko jajasca koko nasa imas. Hvala na kafici, divna je i bas prija.

Medolino sutra je dan za betu i navijam svim srcem igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Meta duso putujuca zeno ...2000km bravo bravo! Obidje ti nasu lepu zemlju uzduz i popreko sa tvojim Italinaima. Uzivali ste i to je najbitnije. A bila si od nese Mili samo par koraka a nisi znala. Sledeci put samo bani u kucu i kazes IZNENADJENJEEEEEEEEEEEEEE Laughing da te friz sluzi dugo. Meni je ok kada nema vlage ionda bude super, prava, lepa. Cim kisa padne moja kosa se ukovrdza. Srecno sutra kod Bilje na konsultacijama i da uspes da pomeris sastanak sa dr pola sata kasnije. Muz se vratio. Bio je skroman yes

Cicsa da te pomenem u mom spisku Very Happy Zeno zar toliko vesa imas za peglisu??? Svaki dan po malo i resen problem. Cestitam za djake, bravo! Kada imaju odlicnog profesora yes I bas mi je drago za Sarajevo i pocetak jula i bice to sve ok. Pozitivna si, radosna, jedva cekas i treba tako. I jos plus druzenje sa Loli pa kada te povuce za nos radost radost radost radost radost radost radost Pa posle druzenje sa Biksi i stiskanje. Ojha! Posle svega toga bices jos pozitivnija. Samo napred mila!

Boki mace je preslatko. A macor je lud skroz. hahahahahahaha jos nisam videla tako nesto. Pomazi Cicija za mene.

Aida decaci su medenjaci. Ode nasa Biksi u fotografe. Radice kod Aide Very Happy

Lilya seka je queen Cizme su super, jos samo da dodje jesen i zima pa da se setkas u njima.

Loliska mila kada je uz?

Mili zeno 100 na sat zivis g g g g g g g g g

Missile sada uzivas u cistoj kuci.

Miro sitno, sitno da sitnije ne moze biti. Videh juce u tvom dnevniku sliku. Prelepa si, ali nisam mogla pisati poruke na tim temama, ne znam zasto. Pokusacu kasnije. Sta te briga sto su muz i dr otisli. Ti imas glavnog muskarca kod sebe - Bosancerosa yes

Anak da li se muz pomirio sa situacijom da Mala ide na porodiljsko? Wink

Korpice ne kaze se dzabe klin se klinom izbija. I ja ima komsiju koji po najvecoj vrucini voli da radi po dvoristu.

Mala moja kako si ? Luduju Dusan i Ivona lol! lol! Da li su seka i Cuce otisla za NS? Kada ides na CTG i UZ?

Biksi zeno lepa gde si?

Bak, Djole, Repi, Bebko, Dragana76, Maro, Caci, Orliska....sve vas ljubim i grlim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 19/6/2012, 09:01

kafu ste postavile, ja ću da motivišem...čime god...stomakom, ili tim talasima Topla junska jutra  - Page 24 Ambrosio-baby-son-born-e1336484643445
Dobro jutro džezeri!
Dra, kako se osećaš?
Mima, odlično za UZ, Milan se opustio, pa sa tvojom karticom široko lol! možda je već stigao u treću do...
MetaK- Topla junska jutra  - Page 24 490909
Miss, šta se danas radi?
Došla sam pre sat vremena iz laba. Uzeše mi i briseve i krv i urin i stolicu...zeza me muž- jesi li decu bar zadržala lol!
Baš mi je prijala jutarnja šetnja, s obzirom da sam već od pola 5 bila budna,aposle 1 zaspala...
haljinče na meni, a osmejak sa lica ne silazi...pa ja idem da dam nalaze za porodilište Topla junska jutra  - Page 24 11031a mislila sma da to nikad neću dočekati!!
idem ulicom, ko luda Nasta, što bi moja mama rekla, ne skidam osmeh.Sećam se svega, i ništa ne zaboravljam!
Samo da nas dragi Bog podrži u svemu.
Odoh cure da prošvrljam Forumom i pijuckam kaficu sa vama! Topla junska jutra  - Page 24 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 19/6/2012, 09:05

dr mali pariz ::
Došla sam pre sat vremena iz laba. Uzeše mi i briseve i krv i urin i stolicu...zeza me muž- jesi li decu bar zadržala lol!
Baš mi je prijala jutarnja šetnja, s obzirom da sam već od pola 5 bila budna,aposle 1 zaspala...
haljinče na meni, a osmejak sa lica ne silazi...pa ja idem da dam nalaze za porodilište Topla junska jutra  - Page 24 11031a mislila sma da to nikad neću dočekati!!
idem ulicom, ko luda Nasta, što bi moja mama rekla, ne skidam osmeh.Sećam se svega, i ništa ne zaboravljam!

Velja king
I treba da se smejes. Citam tvoj post i kezim se kezim kezim...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 24 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 39 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu