KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 12 od 39 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 10/6/2012, 07:01

Dobro jutro sunny

Tanja decaci su preslatki, sigurno uzivate u njima. Jel ovo bilo prvo plivanje?
Biksi bravo za dedicu, svaka mu cast. Zato sto pre da postanete roditelji i da se oduzite svima koji brinu osmeh srce
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od djole42 10/6/2012, 09:56

Jutro cure !
Jeste li se probudile ?
Ja ko vampir ...u 5h 30 h na noge lagane affraid ...nemam pojma koji mi je .....
Dra ,divni su ovi Japanski vrtovi .....kafica u takvom ambijentu.....mozda nekad i priuštim sebi
Pari,slička za 10,još jednom 10 za zvezdice mile,još jednom 10 za krevetac ...uzivaj danas kod sveki bez sveki Very Happy

Maus ,oće li biti brčkanja ?
Tanja bekani su preslatki love love
Ostale cure ,gde god da ste ,uzivajte !



Poslednji izmenio djole39 dana 10/6/2012, 12:59, izmenjeno ukupno 1 puta
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 10/6/2012, 10:39

tanja, hehehe, kakve male zabice :)
ala uzivaju i neka, treba deca da se rashl;ade, ovo vreme je postalo nezdravo....
pacici mali srca1
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Ema78 10/6/2012, 10:49

jeste da je odavno dan, al dobro jutro svima... Prvo, pozdrav i za bebirone u bazenu i za rodu !!! slike su fenomenalne !!! A ja sam inace jutros dopustila sebi luksuz da spavam do deset, sto mi se nije desilo ne pamtim kada... I tako je prijalo... I evo, da popijem kaficu pa da krenem u akciju sredjivanja kuce, nesto sam na ovih + 50 raspolozena za to !!! Znam da nisam normalna, ali izgleda da ova vrucina utice pozitivno na mene...
Svima vam zelim divan dan...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/6/2012, 11:18

Jutro Jutra!
Ah, kako mi ulepšaše ovaj sparni dan Matija i Novak u bazenu!! Topla junska jutra  - Page 12 196545 Topla junska jutra  - Page 12 196545
Ma vidi ih samo kakvi su!
Pazi Matijin osmeh,on je u šoku od tolike sreće! A Nole king -čist hedonizam...mama, na koga li je lol!
Uživajte u Pešti, dragi moji prijatelji!
Hoćemo li ledenu kafu danas??
Topla junska jutra  - Page 12 IcedCoffeeevo, ide i recept, ko bi je poželeo...
AMERIČKA LEDENA KAFA

Kašičica nes kafe + šoljica vrele vode + kašika ruma + šećer po ukusu.
Dobro ohladiti. Poslužiti u čašama do polovine ispunjenim kockicama
leda, odozgo šlag.
Đolesku, hvala za tolike desetke, nisam nih ni na faxu u tom broju brojila lol! inače, bili juče u selu...i zaboravili dušek za ovaj montirani krevetac da ponesemo... lol! al dobro, u utorak ćemo ga obući.
Ema, uključi klimu i raspali, kad već nedeljom raspremaš.
Ne znam da li ima 50 stepeni, ali disati se ne može. Baš pitam muža kako misli na basket u salu...da mu čuka pod košem, onako srčanom, ne stane, šta ću onda? Shocked
Popodne na rođtilj kod mojih kolega.
Uživajte danas!Rodić na babinama, aMima, nisi Drinu omašilaovaj put, osećam! Topla junska jutra  - Page 12 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 10/6/2012, 12:05

Dobar dan!

Ja luksuz spavanja do deset pa i do 12, pa i do 14h Laughing, vikendom cesto sebi priustim, kad mogu! Laughing Sad spavam, a kad stigne dete, nece da moze! Pa valja iskoristiti, da ne bude, e, sto nisam! Wink

Nacka, ne videh juce tvoj post, da ti se zahvalim! A braticina mi pokazuje koje slicice da stavim, i ispade da je bas lepo smislila, s obzirom na nase probleme! Topla junska jutra  - Page 12 543728

Dra, opet super destinacija! Topla junska jutra  - Page 12 612963

Pari, slika rode je nestvarna! Topla junska jutra  - Page 12 612963

Tanja, malci su kao pilici macici, uzivam dok ih gledam, da se istopis od miline! Topla junska jutra  - Page 12 21831 Topla junska jutra  - Page 12 21831 Topla junska jutra  - Page 12 21831 Topla junska jutra  - Page 12 21831 Topla junska jutra  - Page 12 21831

Cure, sve vas cmacem i stiskam, naraFski!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 10/6/2012, 12:28

djole39 ::
Jeste li se probudile ?
Ja ko vampir ...u 5h 30 h na noge lagane affraid ...nemam pojma koji mi je .....

Maus ,oće li biti brčkanja ?

Eeeeeeeeeeeee Djolesku Mima do tada izvrcala med iz 20 kosnica Very Happy Jutros budjenje u pola 5 i pravac u Trsic kod tate na vrcanje meda. Dobra organiacija je vise od pola posla, tako da smo Sneza, Pape, Milan, tata i ja sve zavrsili do 11h.Srecom pa imamo 2 elektricne vrcaljke i 2 nosaca za pripremu ramova pa smo Sneli i ja tu radile a muski kod pcelica. Ana i Nadja su htele sa nama, pa su i one ustale u to doba, bez ikakvih problema. I iz daljine su posmatrale pcele jer su jutros bas bile ljute Mad Zato sada spavaju sve u 16 Very Happy I Milan sa Sleep sa Anom, a ja ne mogu da spavam, nisam navikla na popodnevnu dremku Rolling Eyes
Od Drine nic danas, preumorna sam a ne mogu da zaspim nikako. A i oblaca se, sparno je...

dr mali pariz ::aMima, nisi Drinu omašilaovaj put, osećam! Topla junska jutra  - Page 12 275568

Los osecaj Wink Druzila se sa pcelicama, sacem, medom, vrcaljkom.... Vidim rodu, divna slika. Gotov krevetac, jedva cekam da sve postavite.

Tanja raspameti se ja od lepote osmeh srce osmeh srce Koje guzice jedne...sad se setih i Anin je takav bio 1. slauf.

Biksi je najspavalica Kutka yes

Nacka zeno love

Dra kakve fotke. lol!

Ema srecno raspremanje kuce.

Cmacem!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 10/6/2012, 12:36

Juce na Gucevu. Pogled prema Macvi, masemo Maloj ...zvale smo te, ali nas nisi cula. Mahale smo i Novom Sadu, Beogradu, Subotici...Desno se vidi Drina, a u podnozju je Loznica. Pokusala sam naci nasu kucu Laughing

Topla junska jutra  - Page 12 35n1phh

Pogled prema Bosni, isto sa Guceva. Preko onih brda i planina je nasa Loli. Nisam bas Biksi i nemam bas dobar aparat, ali zene, taj pogled sa vrha Guceva je prelep!

Topla junska jutra  - Page 12 2eewkkk
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 10/6/2012, 13:06

Dobar dan zene mile,
Sve su vam slike prelepe, aj an zalost nemam aparat No Lenka je konacno sredila stari, a novi cemo kupiti pred more, tako da i ovo sto slickam, malo skljocam telefonom....
Tanjuska, vidi ih kako uzivaju mede bele love
Mene ova vrucina potpuno smlatila, ne mogu da funkcionisem, a zbog Milene, klima radi samo na kratke mahove i ne onoliko koliko bi meni odgovaralo Rolling Eyes Jedva cekam more radost
Danas se spremamo, popodne mama slavi rodjendan u selu kod moje sestre, bice rostilja....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od djole42 10/6/2012, 13:07

maus ::

Eeeeeeeeeeeee Djolesku Mima do tada izvrcala med iz 20 kosnica Very Happy Jutros budjenje u pola 5 i pravac u Trsic kod tate na vrcanje meda.

Svaka čast dušo ,inače znam kako izgleda taj posao ...imali smo 40 košnica i nismo imali električne vrcaljke Very Happy
Hvala za prelep pogled sa Gučeva !

Pari ,upravo ladim tvoj recepis lol! lol! lol! (samo bez šećera Wink )
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/6/2012, 13:11

Wau Mima, ja bih tuda trčala!!
A guzicu malu si slikala dok je mene dozivala, priznaj! Topla junska jutra  - Page 12 275568
Tačno si već rekla da ideš da vrcaš, a ja zaboravila... Embarassed
svaka vam čast. Ja se pčela plašim.
Bixo, rodiću, ostavi nešto i za sutra da odsanjaš lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/6/2012, 13:36

Đolesku, prijatno!! Topla junska jutra  - Page 12 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 10/6/2012, 13:40

Dobar vam dan cure.Pariz,hvala na kafici i receptu,drugi put isprobavam.Inace,da se pohvalim,malopre izvadjena iz rerne pita sa visnjama,naravno,po Parizankinom receptu.Jos je vruca da se sece,za sada deluje super,a sto mirise naočare Obozavam visnje,hvala Pari.U kuci mi je sto stepeni.Ne znam sta me ceka sutra,dali ostajem u BG,tako da spremam dva rucka da ima mm par dana dok se sveki ne vrati iz sela.Rekao mi,nemoj spremati nista,ali tako tuzno,snace se on kao,ma kakvi,nema sanse.Tanja,sto rekla Pariz,Matija i Novak mi ulepsase dan,kakvi su to medici,ma nemam reci love Biksi,strina,lepo se provedi danas na babinama.Maus,slicice su likeit A tek Anci,kao ona stoji sva vazna i posmatra okolinu,srce malo.Odoh jos malo da se pecem kod sporeta, d vas sve
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 10/6/2012, 14:21

djole39 ::
maus ::

Eeeeeeeeeeeee Djolesku Mima do tada izvrcala med iz 20 kosnica Very Happy Jutros budjenje u pola 5 i pravac u Trsic kod tate na vrcanje meda.

Svaka čast dušo ,inače znam kako izgleda taj posao ...imali smo 40 košnica i nismo imali električne vrcaljke Very Happy
Hvala za prelep pogled sa Gučeva !

Pari ,upravo ladim tvoj recepis lol! lol! lol! (samo bez šećera Wink )

OndaK ti je sve jasno. Samo sto je sada mnogo brze za ovakvom vrcaljkom, a mi imamo 100 kosnica. slabo ove godine bagrem. U minusu smo oko pola tone meda Crying or Very sad

dr mali pariz ::Wau Mima, ja bih tuda trčala!!
A guzicu malu si slikala dok je mene dozivala, priznaj! Topla junska jutra  - Page 12 275568
Tačno si već rekla da ideš da vrcaš, a ja zaboravila... Embarassed
svaka vam čast. Ja se pčela plašim.

I trcale i skakale i kotrljale se niz padinu...Naravno da sa je slikala dok te je zvala na sav glas:" MALAAAAAAAAAAAAAAAA EEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ MALAAAAAAAAAAA!" A onda:"Mama ne cuje me..." Nece pcelice Wink Meni se jedna uplela u kosu, jedva sam je isterala.

Korpice eto mene na pitu Very Happy Ne sekiraj se za muza. Snalazljivi su oni. Srecno sutra u BG radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mrvica 10/6/2012, 14:22

Pozdrav jutra.
Ispisah poruku i sama je obrisah. c
Mrzi me ponovo pisati, ali moram reci kako su mi Tanjini malisani preslatki, i kako uzivaju, odusevljen osmeh od uva do uva. Extra. Sad mi je zao sto ne idemo ove godine na more. Crying or Very sad Ali sledece necemo prepustiti. Wink
Maus, Ana je vrednica na mamu, nije joj problem ustati ni u pet! smajli angel
Mi vreme sad provodimo najvise u spavacoj sobi jer je u dnevnoj klima. Pa smo tek sad skontali koliko nam je propao dusek na bacnom krevetu. U utorak palimo u SM u Rodu da kupimo dormeo dusek.
Jedva cekam.
Sad sam nahranila Vukasina pa cekam da malo odremaju on i taja pa cemo u setnju po gradu i na sladoled. To mi je najveci porok. Ne znam kako mislim skinuti stomak kad svaki dan jedem sladoled. Embarassed
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 10/6/2012, 14:22

Zene da li ste spremen za okrsaj dva diva? Mislim na Noleta i Nadala? ~Ocemo li navijati?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/6/2012, 14:25

Mima, kad počinje, jbte, ja poboravila??
Mrva, skinućeš,polako, daj sebi oduška, i uživajte u šetnji.
Dobih i savet u klinici u petak, kad smo bili na UZ-OBAVEZNO na 3 meseca menjati filter ako je malo dete-beba u kući Shocked da ne kažem kad smo poslednji put ga promenili..
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od djole42 10/6/2012, 14:32

maus ::Zene da li ste spremen za okrsaj dva diva? Mislim na Noleta i Nadala? ~Ocemo li navijati?

Naravno !"
Mada ću na početku malo menjati kanale ,moram videti kraj formule Very Happy

Maus ,vi ste tamo super prošli sa bagremovom pašom .Mi smo naše košnice pre 5 god poklonili MM-ovom drugu ....ove godine nema vrcanja bagrema ,što donele to spustile opet u košnice .
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 10/6/2012, 14:33

Maus,znam da su oni snalazljivi,ali,nismo se nikad odvaljali,nekako mi,ne znam ni ja.Pariz,Nole igra sad u 3.Pita je ekstra,ima sad malo cesce da je pravim.Da,izvolite na pitu
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mrvica 10/6/2012, 14:34

maus ::Zene da li ste spremen za okrsaj dva diva? Mislim na Noleta i Nadala? ~Ocemo li navijati?

Joj, a ja planirala u grad!
pozuricu, pa cu kod mojih, oni ne propustaju. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/6/2012, 14:38

Taman odosmo na roštilj i finale!
Korpice, drago mi je da je dobra! Topla junska jutra  - Page 12 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od djole42 10/6/2012, 15:30

Ne svidja mi se početak ....
Nole mrdni gooz i nozice ...ajmo igra
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 10/6/2012, 16:27

Da vam mahnem i ja, al sa telefona posto sam dosla kod.mame, racunar u sobi kojanse me hladi. Nema sanse da sad izlazim iz rashladjene prostorije.
Sad rucali isto bila i pita sa visnjama (moja omiljena), mama drema, a ja ovde malko virkam i cekam da se probudi pa da je farbam i feniram Very Happy

Inace vestica ipak nije jos uvek stigla, ovo nesretno mrljavljenje kojeg cas ima, a cas nema neverovatno podseca na biohemijsku iz marta i rastura me mentalno i emotivno skroz. Sama pomosao na to mrljavljenje me toliko plasi da bi FET u ovom trenutku odlozila na zauvek. Plus sto se peckanje kad piskim pojacalo na gotovo neizdrzivo i sad cenim da nije samo poremecaj ph vec sam nesto garant zapatila. Piski mi se na pet minuta cini mi se, kad piskin oci ispadaju od peckanja. Ako sutra ujutru bude isto ovako (mislim mrljanje, da zapravo nisam zaista dobila) ujutru nosim urin u lab na analizu i urina i urinokulture, briseve cim ova smaracica prodje.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lolipop 10/6/2012, 18:52

Dan jutra, ljubav


dr mali pariz ::Kasno marko na Kosovo stiže, ali za lepe želje i druženje-nikad kasno! Very Happy
Pre nego otperlijamo u selo, hoću da Loli, našu najsvežiju i najmlađu trudnaju izljubim , stisnem i poželim turdnoću laganu...bar kao moju Very Happy
Nek bude školska, i bez trzavica, a biće, jer si ti jedna pametna cura i sve već znaš!
Hoću i tati da čestitam...i njega stiskam. Embarassed pa šta je bre? Drugarski, naravno! Rolling Eyes
Loli- Topla junska jutra  - Page 12 523476 Topla junska jutra  - Page 12 47111 Topla junska jutra  - Page 12 566213

Utisak dana- Lolićkina beta i moj krevetac! Topla junska jutra  - Page 12 692299
Neće se debeli buni, voli i on da se mazulja lol! , pa kako god. Jesam li ja slike krevetca negdje propustila?
djole39 ::AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII to je to
čestitam mila od srca ,a sad odoh u klub da poskočim i tamo ! vv vv vv vv x x x

Za sve ostale veliki usne

Djole, rakoh jednom, ali nije na odmet još jednom, ti specijalno spremi nos love

nacka :: Veče Jutra srca
a kod mene, osim uživancije u gradu sinoć, da prijavim:
- i ja sam sanjala Loli pre neki dan, kao smo negde, u nekom prevozu puno nas sa Kutka, ja pričam sa Orli a ona mi kaže ej vidiš li da Loli sedi pored tebe, okrenem se, ona se smeje, grlimo se, posle se raspričale.... osmeh srce Mislila sam na to celog sutrašnjeg dana sa osmehom i osećala se tako lepo


Nacka, mnogo mi je drago kad me lijepo sanjate, onda vam želim da vam bar u san češće navraćam c


Maus vidjela sam ja tebe i Anu kako mi sa Gučeva mašate ljubav

Joj, al se istopih kad vidjeh Mazuljka i Nemirka kako uživaju love love love love


lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/6/2012, 19:33

Lilyo, a da ipak ti odneseš urin na kulturu...nemoj čekati,ako to traje, ionako nalaz neće biti u toku dana gotov.
nemoj odmah crno misliti, uostalom, i za to postoji rešenje-beta.
Loli, nisam još slike postavila, jer je zasad samo jedan sklopljen, i ništa još u njemu...polako, biće slika,ali sam ja to spomenula kao utisak dana-za mene. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 12 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 39 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu