KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/6/2012, 15:06

Mijaki, dobar je nalaz, jedino te dve stvari i mere. Nekad kažu da li ima nosna kost, nekad ne, ali i meni su samo te dve stvari merili.Odličan je nalaz, vratna brazda je baš mala, i to je super. Mislim da je validan rezultat, meni je nešto dr pominjala da je bitno da bude crl veći od 45 mm, ako se dobro sećam.
Mirka, slušaj mariju, i meni je puno pomogla savetima, baš me smirila. Very Happy
Hvala marija još jednom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 275568

Prinče, da te pitam dok si još tu Very Happy
Znaš li do kad je Ljubić u Jevremovoj, tj. da li ide na neki odmor. Ja bih trebalo da odem na kontrolu u 20 ili 21 nedelji kod njega nakon amniocenteze, a to mu dodje sledeća sreda ili ona tamo. Valjda je tu.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/6/2012, 15:19

Mijaki zamisli kao dete gladno,ja spavam,strasno,ma ima da nam vrate za ovo nece nam dati da dremnemo,ja negde oko 6h,7h osetim kako mrda,mozda ce tako i ustajati,nego neka... Very Happy inace super za nalaze,meni dr svaki put sve meri na onom uz sto se vidi kao u boji nesto,valjda 3d,vrat.brazdu,butne kosti,ruke,lobanju,facu,naravno srce,prema tome kaze nema potrebe za one testove...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 6/6/2012, 15:30

Marija86 ::

Lola spava a ja malo da iskoristim..umesto da lezim ja ovde svrljam ..

I ja isto. Uspavala Vukasina i sve zurim da prelistam pa da malo legnem s njim.
Kako ti izdrzavas? Meni se na pocetku trudnoce neverovatno spavalo.

Pari, kakva kucica smajli angel

Prince, tm je king , prva liga. Moj se poprilicno dobro snalazi, u nekim stvarima i bolje nego ja Embarassed
Kad sam dosla iz porodilista i lezala, prvo vece dosla babica i sve mu objasnila. Od tada on kupa bebu (on je moj Kupko), navlaci kozicu, tretira pupak, izvlaci balice, sve...
Dok pupak nije otpao, on ga je kad se pokvasi sredjivao, menjao gazu, sve...
Hvala Bogu pa su takvi, mozemo slobodno da se opustimo.

I ovde cu da cestitam Maki i njenom muzu, i da pozelim Savi i Heleni srecan dolazak na svet.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 16:29

Mijaki, pa opustencija draga, sve sto si videla i sto su uradili je uredu...ma znam , ti bi sad pola dana da si gledala bekana svoga, ali brate moj...nek je zdravo i nek su sve te mere o.k.!
Ajd, pisi sta si jela kod mame Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/6/2012, 16:40

....e moja pariz, mama izasla iz noci pa nisam imala dushe da je teram da mi kuva, nego sam ja neljudski prozdrala pljesku i zavrsila posao...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 16:41

uh, pa losa i pljeska, a? lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 6/6/2012, 16:42

orline ::
Prinče, da te pitam dok si još tu Very Happy
Znaš li do kad je Ljubić u Jevremovoj, tj. da li ide na neki odmor. Ja bih trebalo da odem na kontrolu u 20 ili 21 nedelji kod njega nakon amniocenteze, a to mu dodje sledeća sreda ili ona tamo. Valjda je tu.

Evo ja da se ubacim, dok Princ neodgovori Very Happy Ja sam danas bila u Jevremovoj da primim progesteron inekciju i usput sam pitala da li je dr. Ljubic tu, posto bih trebala za nekih 4 nedelje kod njega na kontrolu. Rekli su mi da je tu i da normalno zakazuju preglede i da nemaju nikakvu informaciju da ce na neki odmor
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 6/6/2012, 16:47

Biksi :) ::Samo da ljubim ove mile debelice!

Darija, tvoja beba mi liči da je dečak! Izvinjavam se ako ću sad žestoko lupiti, a je li to beba već ima kosu, ili ja nemam pojma da tumačim uz sličice?! Rolling Eyes !
I nama se na sekund ucinilo da nesto strci izmedju nogica ali dok. nije siguran.Moja sestra je isto prokomentarisala cim je videla slicice, jel to kosa? Laughing nisam ni ja upucena,ako bude na brata imace crnu kosicu do nosica osmeh srce
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/6/2012, 16:50

Orle, srećan ti ulazak u 20. nedelju, pola ode! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 612963

Stefi, i ti prepolovi! Ajde, ajde, da vam ove druge polovine budu laganij!

Mrvice, bravo za tm!

Darija, ja ga ovaj nisam zagledala medju nogice lol!, nego onako, opšti utisak, no videćemo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 16:53

Da, da, Orle, srecno u 20.!!
Kao sto Bixi rece, pola ode, eto ti sad Wink
sad kad ova polovina proleti... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/6/2012, 17:05

Biksi hvala,da sad smo na pola,ma cuti kad kazem jos 20 ned.mnogo,ja racunam jos 12 pa tu sam kao Pari heheh Razz
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/6/2012, 18:36

Jest jbt, sutra počinje 20-a nedelja Very Happy
Pola, bogca ti, mada mm kaže da mu izgleda da trudnoća traje od januara od kako sam počela da primam stimulaciju Laughing pa nikako da mu prodje
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 18:41

lepo ta bundevica koraca.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/6/2012, 18:59

Bogami i tvoje lepe bundevice još malo pa dotiču tu zvezdu na kraju duge Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 275568
Još jednom da ti pohvalim tibu...prelepa je sunny
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 19:00

hvala draga, zaista oboje uzivamo u njoj...i nesvesno se drmnem svaki cas u sto...cosak stolice....a stomak bas napet...a nemam osecaj koliki je stvarno.
Nego, je l tebi dragi jos tu?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/6/2012, 19:03

Jeees, tu je...biće sad duži period, akobogda, on se nada do posle porodjaja, ako izguramo sa ovim što je doneo Laughing
Malo malo pa moj drveni jarac ljubi stomak, ne mrem vjerovat lol!

A mogu misliti kako se tek tvoj topi na dva kom. Very Happy

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2136
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu