KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 14:34

Bokice, dolazis li i u sredu 16tog kod Ljubica?
Ja cu imati prvo ctg - jedno sat vremena ranije, pa pregled, javice mi vreme. Ako budes tamo vidimo se Very Happy
Inace, ja idem 2*nedeljno na ctg, isto kod njih. Nista mi nije jos pominjao porodjaj...
Hoces se kod njih poradjati ili u Visegradskoj?

Cure drage Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 14:51

Prince idem u sredu javice mi vreme isto prvo ctg pa uz.Ja sam ga pitala za porodjaj zato sto je prosli put napomenuo da ce biti prevremen.Pa je sada rekao da sigurno necemo cekati termin,da je trudnoca rizicna i da mora rigoroznije da se kontrolise ( uz i ctg ) to jest svake nedelje jednom a po potrebi i cesce.Ako ne bude nesto uredu odmah u bolnicu i bicu tamo verovatno do porodjaja.Ja od sutra sam u 30. nedelji tako da moze se ocekivati porodjaj u neko skorije vreme.Sada mi je svaki dan bitan,da izdrzim sto duze.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 14:52

Ustvari da bebica izdrzi sto duze,zbog te posteljice.Inace merim secer na onom aparatu 3 x dnevno.Najvisi mi je bio 7.4
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 15:01

ne znam gde bih se poradjala da li visegradska ili Jevremova.Videcu sa njim.A ti?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 12/5/2012, 15:10

Prince roda jos 39 dana...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 12/5/2012, 15:51

Bokicalepotica ::Meni su rekli da ce kasniti 2 meseca,da bi trebalo da dobijem u maju martovsku platu.I ja ih zvala u sredu i oni rekose da oni imaju info da ce do petka biti uplata.I tako ja ceo ti je kivala juce,kad ono nista.Pa sad ne znam da li ce u ponedeljak,bas me interesuje.Ja sad kod Ljubica treba da idem svake nedelje ne uz i CTG to ti je samo uz 100e nedeljno,pa ti vidi,a gde je ostalo, lab. lekovi vitamini.....Bas bi mi dobro dosla neka uplata. zbunjen
Da li ima neki br. u fondu ili gde vec da zovemo njih da pitamo,posto oni kasne sa tom uplatom.
Boki, možda će Biksi znati da nam kaže. Moja mama kaže da isplata zavisi od nekog načelnika u fondu koji svojim potpisom odobrava istu, i da ni oni u fondu ne mogu znati kada će on to da uradi. E sad....valjda je u pravu, ne znam.
Ja, hvala Bogu, privatno odem kod mog doce samo zato što ne volim da čekam. A kad zagusti, ja pravac kod njega u bolnicu. Tamo ne plaćam ništa. No, planiram pregled za utorak (mislila sam da odem privatno), a pre toga depilacija, pedikir, pa sam šacnula neke baletankice....
Znači, nije mi baš strašna frka, ali hoću bre svoje pare i tačka!
Htela sam da kupim i još po neku stvarčicu za bebu Very Happy To mi baš prija! Uživam u tome! osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 15:55

Stefi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 582639

Bokice, ja cu se poradjati u Jevremovoj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 779578
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 16:09

E super!!! Kazes nista jos ne znas da li ce biti CR ili prirodno?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 16:09

Jesi i njemu to rekla?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 16:12

Rekla sam mu jos u 4-tom mesecu da se poradjam kod njih. Very Happy I bas mu je bilo milo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 561840
A da li ce biti CR ili prirodno -rekao mi je - dogovaracemo se kada bude vreme za to. Jos mi nije pominjao, tako da ocekujem da ce nesto u sredu da kaze...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 16:13

Inace, bukvalno sve radim kod njih sem krvne slike i rh faktora....
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/5/2012, 16:17

mene niko nije slao da radim taj rh faktor pokazala sam doktorici moju knjizicu da sam dobrovoljni davalac krvi, tamo sve pise, i to je za sada valjda dovoljno i validno.... ona privatno mi rekla da nosim tu knjizicu na porodjaj sa sobom, a meni se ucinilo da zene spominju da vade krv pre toga i nose neki papir....?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 16:23

Bojana - ja sam RH negativna,a md je RH +, pa na oko 1.5mesec radim u Zavodu antitela.
Takodje, prezime na krvnoj grupi, knjizici i licnoj karti mora da ti bude isto. I ime oca mora da bude napisano u punom obliku a ne samo srednje slovo, npr Pera M. Peric...

E, sad dosta zena nema to da je isto zbog udaje i sl. pa moraju da vade.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/5/2012, 16:28

aha, super,
ja nisam udata Very Happy
znaci, nemam tih problema, hehe
a posto sam rh pozitivna i sa te strane sam mirna
znam da rh negativne zene moraju stalno kontrolisati antitela....

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 16:39

I ja isto sve kod njih radim od pocetka.E pa lepo sto si mu ti to vec rekla.I ja cu onda popricati sanjim.Jesu cene ono 3 i 5.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 12/5/2012, 16:56

Juju zene stvarno uzv kod njega 100 evrica? jer je od zlata? kako se bogate na nasoj muci, katastrofa. a cula sam da je porodjaj jako skup sta ti ja znam, licno nije to jos uvek kod nas zazivelo kao na zapadu, ipak jos uvek u porodilistima ima strucnijih dr i ostalog osoblja koji se sa dosta razlicitih stvari srece svaki dan, a kod privatnika slabije jer ne verujem da se kod njih na dnevnom nivou porodjaju isto ko recimo u frontu
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 16:58

Jesu - te su cene, ali videla si sta sve u to ulazi. I u prodiliste ne nosis apsoltno nista. Kad se dogovoris, to jutro dolazis, ako je cr uglavnom je oko 15h, i gotovo:),a za prirodni ne znam kakav je dogovor. posle 4 dana idete kuci.
Isla sam ovih 10tak dana vise puta na ctg, i videla sam 5 porodilja, sve su bile prezadovoljne Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 17:01

Nef, ja bih kod njega platila i 1000e pregled, jer sam 100% spokojna, i ne zalim mu ni jednu jedinu paru, niti mislim da se bogati na biilo cijoj muci. Uostalom, sve je stvar potrebe, mogucnosti i izbora.
Svakako bih mogla i kod njega licno u drzavnu, ali sve je kao dan i noc. Bila sam jednom u drzavnoj i NIKAD VISE, sem da me tamo, ne daj Boze odnesu u nekoj teskoj muci....
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 17:33

Prince hvala puno na info,znaci videla si jos 5 porodilja i sve su bile zadovoljne. Super. Iscitala sam sta sve ulazi u to.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 17:36

Videla sam one apartmane i uslovi su odlicni.Razmisljam samo posto je rizicnija tr. da li mogu da pruze adekvatnu negu bebi posle porodjaja posto ce beba biti rodjena pre vremena.Pitacu ga to sad kad budem isla.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 17:38

Da, jako su bile zadovoljne, i sve su ih sutra dan sestre setale po basti, tako smo se i srele (bilo ono lepo vreme) i nisu delovale ni izmuceno ni nista... Lepo su i hodale, raspolozene, ma sve.
A ja, juce pitam, da li da donosim Rogham na porodjaj, oni Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 404938 od smeha, kao da sam ih pitala ne znam sta... Mislim se, vama smesno, ali i on je 6.000.
Dakle, sve sto treba, i ne daj Boze infuzije i sve... sve je u toj ceni. Uostalom, malo pitaj sestrice kad budes na ctg-u, sve ce ti objasniti.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 17:39

Pitaj, videla si i inkubator i sve imaju, mislim da samo skroz rizicna stanja prevoze u IMD ili Tirsovu.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 12/5/2012, 17:39

heheh pa kad su tako humani sto im uzv nije 30-50 evra lol! sto je mnogo mnogo je! fakticki odvaja ljude nekome je mozda potreban pregled kod njega a nema toliko novaca tj radi ceo mesec za toliko para
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 12/5/2012, 17:41

i da normalno je da se keze leze i dupe da im brisu za te pare, vala meni bi i jos bi dodatno izvoljevala lol! ja sam imala super iskustvo u mom porodilistu
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 12/5/2012, 17:44

ih sta radi masta, evo recimo za tu lovu bi neka od sestara mogla da mi nalakira nokte ili recimo da me isfenira, cak bi mozda mogla da tresnem tanjir sa hranom u stilu filmske zvezde cisto onako, moze mi se za moje pare ima da cupkaju i da se smeskaju lol!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu