KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+35
maza1972
buby
Mrvica
lolipop
LaFolie
missile
anak
MAAKKI
bebko
heart84
jaca*caca
Tinche
bak
cicsa80
Xena
caci
nacKa
djole42
Tanja83
BiKsi :)
Kamilica
lilya
Mirjana
korpica
Milijana
medolino
lilly13
KoMetaK
MARA
dr mali pariz
Gramatika
Orline
dra00
Republica
maus
39 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 21/5/2012, 20:53

Vece drage.Mirjana,sta tebi bi kad nisi mogla da spavas?Ali dobro,lepe si nam slicice postavila likeit Dra,hvala na kafici,vidim i ti poranila.Da je Mirjana jos malo sacekala,tu je i moje vreme za ustajanje na posao,mogle smo se jos i lepo procaskati Very Happy Milijana,bas mi drago da ste lepo proslavili rodjendan,bilo vam i lepo vreme.Dobro da je Lencici bolje.Maus,avatar ti je divan,a kako i nebi kad je na njemu medic mali Anci,lutkica prava osmeh srce Lilya,samo opusteno,bolje i tako,kad sve dodje na svoje,pingvincici te cekaju zagrljaj Biksi,kod tebe samo lunjanje i lunjanje,vala tako i treba,uzivaj u svakom trenutku.Slicica je divna,ti ipak vadis prosek i dajes joj lepotu lol! Pariz,stigao krevetac,miline,polako se privode kraju pripreme za dolazak bebica,mogu da zamislim kako ti je,srce puno srece.Jer krecenje zavrseno?Gramatika,lepo se provela na svadbi a gde su slike sa veselja,haljina?Tanja,Kami,Orli,Xena,ma sve cure koje nisam pomenula ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 21:07

dra00 ::Lilya duso Suncana majska jutra - Page 29 670661 moras biti strpljiva. Strpljenje je ono sto nam najvise treba
Upravo Dra! queen Suncana majska jutra - Page 29 47111
No,kao što Lilya reče, sve to znamo...još da mu se sviknemo, iliti naučimo ga... lol!
Lilyo, naravno da bi bilo uzaludno ići sad u Prag, nego...što misliš da si džabe radila histero?
Ja sam na početku sept. radila histero, pa dobila,ali imala vodeći folikul na desnom jajniku, pa nismo tad krenuli, već idući mesec...opušteno. Suncana majska jutra - Page 29 275568
Rodiću...baš ti lepo radno mesto Suncana majska jutra - Page 29 612963a i cipe mi se đasvi! Suncana majska jutra - Page 29 612963 Suncana majska jutra - Page 29 21831
Nutri, kako si mi ti? Suncana majska jutra - Page 29 21831
Jeste, Korpice, krečenje je završeno-konačno...kreveci su u stanu, ovih dana će muž da ih sklapa. Doduše, i sutra će terasu da prekreči,ali ona je majušna-no problemo.
Mimiće, avatar Suncana majska jutra - Page 29 576626 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 21/5/2012, 21:26

dr mali pariz ::...Nutri, kako si mi ti? Suncana majska jutra - Page 29 21831
Hvala na pitanju, dobro sam, bolje ne može u ovoj situaciji, dobro. jedino mi se telo, imam utisak, raspada... Dobila prošle nedelje, i juu, na šta je ličio ciklus, da ti ne ispričam v komadine neke, bez krvi, strašno, šta me snađe, nedoživih...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 21:27

Uh bre...to stvarno zvuči zastrašujuće...sad ćeš se ti oporaviti, kad je samo prošao ciklus...ako je prošao.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 21/5/2012, 21:31

Nije, jbte, sad dnevni uložak, crno...mislim horor film od ciklusa. Ali ja sam srećna da je uopšte i došao!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od ninica2 21/5/2012, 21:36

Kami mila i moj cilus je posle bete bio takav,strasno,a i trajao je duze i procice,jedino sto ja sad imam problem ovaj drugi ciklus se nije pojavio, lol!
Sutra kod dr. pa da vidimo gde je zapelo...Ljubim vas sve ljubav d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 21/5/2012, 21:39

Jel da?
Doći će nekad, ne brini, čekaj ga. Ja nisam posle spontanog dobila 2,5 meseca, pa mi je izazvan ciklusa sad Dufastonom. Užas...
Tako da, ako nije žurba, čekaj da prirodno dođe.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od ninica2 21/5/2012, 21:45

Da draga uzas od ciklusa i Labradorki isto tako...Videcu sutra sta kaze dr.za svaki slucaj,pa u nove pobede uskoro tj u prikupljanje nalaze samo ovaj put laganini Wink
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od djole42 21/5/2012, 21:45

Veče cure !
Propustih svašta nešto ....
Ajd šta povatah ....
Srećan rodjendan Repy ,Mili ljubav
Pari ,ti me raspilavaiš svojim postovima ....vozni park je tu a i krevetac ,ti pospana ,beke nisu ,ljubi ih teta Djole !
Biksača se izigrala sa šiškom Mitom i stiskala sa Bobicom (zavidim i za jedno i za drugo )
Meta nam se stanjila ihajjjjjjjjjjjjjj ,ljubac za tebe i Loli !
Oriška uziva ,mužić je tu ,ne uznemiravaj Very Happy
Maus vrednica ,sve rano završi i u devet u krevet queen Ljubi Ančicu !
Lilya ,ko zna zašto je to dobro ....strpljenja .....biće taj endo ko0 bombonica !

Sve ostale curice ,vrednice ,ljubim vas !
Ja danas navatala dr. konačno iiiiiiiiiiiiiii sve je OK,kaze kakva sam zena kršna ,šta meni moze jedan tumorčić od 4cm lol!
Odoh da razvrstam mišljenje i planove po temama Wink
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 21:50

Nutri, uh...nekako samo da prođu ti nebulozni ciklusi i da se ustali normalno stanje. Nini...još čekaš?
Đolesku, gde si ženo?!
Ej, ajd sad koncentracija na 29. maj i sve posle tog datuma, batali više te tvoje lekare!
Ju, ironije...deminutiv od...tumor...užas!
Suncana majska jutra - Page 29 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 21/5/2012, 23:37

Da vas stisnem, pa odoh na kupanjac. Da ti odvratni ciklusi što pre odu, a i da se stabilizuju hormoni kako treba!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od KoMetaK 22/5/2012, 00:06

Lilya, ko zna zasto je to dobro? Mesec pre ili kasnije, ne menja mnogo, vazno je da kraj bude trudnica
Kami, meni je svaki ciklus posle negativne bete bio takav, sa svakojakim cudesima koja ispadaju No I to ce se zvati juce! grljenje
Ninice, da sto pre stigne ta vesticara i da je se resis sto pre!
Djolence, ti skinula tiker, da se ne vidi koliko si smakla, kad se sretnemo, ti i ja zajedno, 40 kg manje! lol! Jos ako dodamo i Bixi, koja se isto vidim primetno smanjila, mozemo da napravimo jednu dobru zensku od 50 kila, sa nasim izgubljenim! Razz lol!
Bixaco, lepo ti drustvo, samo ti nisi ovako obucena in lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 22/5/2012, 06:54

Suncana majska jutra - Page 29 153mkqc
Suncana majska jutra - Page 29 R8e5bq
Suncana majska jutra - Page 29 21bir6w

Salar de Uyuni, najvece isuseno slano jezero na svetu koje se nalazi u Boliviji, pravi je raj na Zemlji. Tokom kisne sezone, solana je prekrivena tankim slojem vode. Tada se njena povrsina pretvara u najvece ogledalo na svetu.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 22/5/2012, 06:57

Suncana majska jutra - Page 29 1j25uf

Dobro jutro sunny drage moje. d
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/5/2012, 07:45

Metaurina ::
Djolence, ti skinula tiker, da se ne vidi koliko si smakla, kad se sretnemo, ti i ja zajedno, 40 kg manje! lol! Jos ako dodamo i Bixi, koja se isto vidim primetno smanjila, mozemo da napravimo jednu dobru zensku od 50 kila, sa nasim izgubljenim! Razz lol!
lol! E blesice jedna, kako me slatko nasmeja!

Metaurina ::Bixaco, lepo ti drustvo, samo ti nisi ovako obucena in lol!
Ma ja idem ispred vremena, vidiš da su oni zaostali! lol!

Pari, ne zahvalih se na djasvi cipama,pa eto da se ispravim. Fala sestro, jes, volim fly london obuću, i baš je udobna i fazonaška. Very Happy Još kad bi bili malo jevtiniji, e onda bi život bio još lepši! lol!

Dobro jutro radni i neradni narode!

Dra, mLogo mi se svidja ova destinacija, svaka ti čast, da ne kažem svaki ti se dao! lol!

Ja sam danas bez planova! Rolling Eyes Pa mi prosto čudnooo. Sinoć mi bila kuma, pa čavrljale i takoC. OndaK se opet emocije uzburkale, pa tura plakanja s mamom, nešto mi je juče dan bio sav bzvz. Uzlupavanje srca, tuga i na kraju morade pasti bromazepam. A valjda i velika promena vremena, pa sam čas ok, čas nisam, i sve tako u krug.

Želim vam divan dan šta god počele i zamislile nek vam se danas ispuni!

I da zamašem i ovde za Simonin susret sa Vilenjakom, da protekne slatko, nasmejano i bajkovito! Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831 Suncana majska jutra - Page 29 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 22/5/2012, 08:18

Dobro jutro svima!

Lilya lepo je rekla Dra, strpljenje i samo strpljenje. Mozda sledeci mesec sve bude savrseno i eto vas u Pragu.

Mili drago mi je da je Lenci bolje i da je rodjendanska zureza bila lepa.

Biksi hahahahaha a meni je sasvim normalno da ustajemn i u pola 6, pogotovo leti,uzivancija. Jes vala predhodni izvestaj iscrpan, svaka cast lol! Super je fotka i drustvo u kupeu. I ja sam takva po pitanju glasanja. Kod mene su dolazili u maju 2008. godine. To mi je bilo prvo glasanje kao trudnica Very Happy

Bojana86 ::maus, ta mala s avatara ima da bude opasan devojcurak kada poraste, kakva je lepotica osmeh srce

Hvala Bojance. Inace tata Milan ce sa njom izlaziti u grad do njene 30. godine v I on ce joj traziti muza...ahaaaaaaaaaaa

Gramatika drago mi je da ste se lepo provceli i na svadfbi i sutradan f

Miro kod tebe buran dan juce. Lepo se upoznas sa momcima koji rade u parking servisu i neces imati problema.

Korpice gde si ti? Koja si smena?

Kamilice da se ciklus sto pre sredi c

Djole e neka si juce navatala doktora lol! Znala sam da je sve ok, ti si zena i po. Sad ce 29. maj i samo napred Djolesku!

Mala kako radovi u stanu? Jedva cekam da sve sredite igra igra igra igra igra igra igra

Orliska pozdrav za tebe i muzica.

Bak gde si? Nema te ovih dana.

Meta ismeja se na izjavu o nasim izgubljenim kilogramima lol!

Loliska ljubav

U Loznici pada kisa, ali nije hladno. Hvala sto pitate za Anu. Slina ima manje,dosta manje, fizioloski radi svoje yes glas se povratio skroz i ne kaslje. Sutra pravac vrtic.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 22/5/2012, 08:29

Biksaco pisale u isto vreme. Sledeci put kada te pogodi tako neraspolozenje imas moj br pa me nazovi. zagrljaj

Dra vodicu nas, hvala ti na ovako lepim slikama, putovanjima i kafici lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 22/5/2012, 08:42

Dobro jutro,
Bicu kratka jer se borim sa Lenkom koja pokusava posto poto da pritisne neko dugme na tastaturi (ili da ga izvadi...) ili da mi poklopi laptop fd
Biksi, samo da te grlim cvrsto i bas si bila u sjajnom drustvu onomad Wink Kakav dasa love
Maus, dovoljno je da tebe iscitam i sve znam, kao i uvek... Ljubi Anusku, dobro da prodje taj bezvezni virus boks
Ja danas kod kuce, kao i juce i sutra i ... zadnjih par godina i buducih 10 meseci.. zbunjen Planiram malo da peglam, a mozda ni to... jednostavno cu da dignem sve 4 u vis...al kad obe budu spavale... a do tad ce te "sve 4" da mi otpadnu zbunjen
Ljubim

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 09:15

Biksi :) :: Fala sestro, jes, volim fly london obuću, i baš je udobna i fazonaška. Very Happy Još kad bi bili malo jevtiniji, e onda bi život bio još lepši! lol!

Rodiću, već sam videla da si ih spominjala. Nisam čula za te marke Laughing koliko košta par? Moram malo prošvrljati i pogledati. Gde ih kupuješ?

maus ::Inace tata Milan ce sa njom izlaziti u grad do njene 30. godine Suncana majska jutra - Page 29 635297 I on ce joj traziti muza...ahaaaaaaaaaaa

Suncana majska jutra - Page 29 404938 Suncana majska jutra - Page 29 404938 Suncana majska jutra - Page 29 404938koliko sam se samo smejala ovoj rečenici Suncana majska jutra - Page 29 635297
Samo kad je duši preslatkoj bolje...i to samo uz fiziološki nosić se oporavio? Sutra vrtić i drugari Suncana majska jutra - Page 29 805311
Dra, veličanstveno!! Kao i uvek. I kao i dosad-nikad čula...baš sam siromah Rolling Eyes
Mili, kuća-kuća, a? Kako su mačke mile? Gde ćete danas lutati...kod nas jeste tmurno,ali se kiša zorom ispadala..
Cure, dobar jutar!
ajmo...doručak..Suncana majska jutra - Page 29 Flj05e
Ja sad odložih polsužavnik, i da se deca ne razigraše kao ribice u vodi kad im baciš hranu...mislim da bih se ispovraćala. Baš se najedoh za doručak,ali već sad bih mogla kafu. Ribice gurmanke na mamu-sve izele.
Krečenje je gotovo. Ovih dana montaža krevetaca.
Čekam mamu, popodne neki čas, možda se smilujem i prema kosi pa odem do frizera, a možda tek sutra, videću...eto, to bi bilo to.
Stisak Suncana majska jutra - Page 29 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 22/5/2012, 09:53

Pariz hvala na dorucku, bas na vreme yes
Maus Ana je ozdravila jeeeee, sad malo da predahnete osmeh srce
Biksi, ni ja ne znam koje su to cipele ali ti lepo stoje i majica naravno, malo boje i eto zgodne cice lol!
Milijana pa zar je tebi toliko tesko? Zasto ne potrazis nekoga da ti pomaze u kuci i oko dece pa ces imati vise vremena za sebe.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 09:57

Naporedo gledam sajt tih Bixačinih cipela, i sajte neke opreme za bebe lol!
jedno od dece štuca i daje mi na znanje da se okrenem ovom drugom sajtu lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Botox 22/5/2012, 10:01

dra00 ::Suncana majska jutra - Page 29 153mkqc
Suncana majska jutra - Page 29 R8e5bq
Suncana majska jutra - Page 29 21bir6w

Salar de Uyuni, najvece isuseno slano jezero na svetu koje se nalazi u Boliviji, pravi je raj na Zemlji. Tokom kisne sezone, solana je prekrivena tankim slojem vode. Tada se njena povrsina pretvara u najvece ogledalo na svetu.

ne moramo cak u Boliviju
imamo mi to i u Slanom Kopovu :)
samo eto nije najvece ogledalo na svetu, ali isto se isusi :)))
http://www.srbija.travel/priroda/ramsarska-podrucja/slano-kopovo/
Suncana majska jutra - Page 29 Slanokopovo
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 10:03

Suvo je prilično suvoparno...ipak je ono iz Bolivije lepše lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 22/5/2012, 10:03

dr mali pariz ::Naporedo gledam sajt tih Bixačinih cipela, i sajte neke opreme za bebe lol!
jedno od dece štuca i daje mi na znanje da se okrenem ovom drugom sajtu lol!

Tako mali a vec sopinguju preko neta Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Botox 22/5/2012, 10:05

dr mali pariz ::Suvo je prilično suvoparno...ipak je ono iz Bolivije lepše lol!
sminka :)
i ovo da dodje da fotka neki recimo iz nacionalne geografije, verujem da bi napravio savrsene fotkice :))))
uostalom htedoh samo reci da takvih pojava imamo i mi u srbiji Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 29 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu