KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+35
maza1972
buby
Mrvica
lolipop
LaFolie
missile
anak
MAAKKI
bebko
heart84
jaca*caca
Tinche
bak
cicsa80
Xena
caci
nacKa
djole42
Tanja83
BiKsi :)
Kamilica
lilya
Mirjana
korpica
Milijana
medolino
lilly13
KoMetaK
MARA
dr mali pariz
Gramatika
Orline
dra00
Republica
maus
39 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 13/5/2012, 10:47

Mala gde si ti? Srecna ti 30. nedelja duso! U to ime ziveli!

Suncana majska jutra - Page 16 2v1rq1d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Gramatika 13/5/2012, 11:05

Živeli!
E, Maus, lepa slika, lepa Drina, ali Ana- Suncana majska jutra - Page 16 576626
Suncana majska jutra - Page 16 934446

A ono da je Drina i leti hladna, mislim da je Peđa Milosavljević, ali ne drži me za reč lol!

Orli, sestro, ja te najbolje razumem. MM i ja se samo vikendom sastajemo Suncana majska jutra - Page 16 635297
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 13/5/2012, 11:08

Dobro jutro!
E kao da je mene neko pitao kakvo vreme želim, baš ovakvo, super je!!!
Pariz, što reče Mišica, živeli, i srećna 30-ta nedelja.

Mišu naš, kako si? Lepa Drina, lepa! Uvel me zaokupi njena lepota, čim je ugledam. Ali Anči ju je nadmašila love

Xeno, ha, ha, pa takvi su muževi, stalno nešto popuju u kolima ali i van njih.

Orliška. muž dolazi, ajojj sreće njegove i tvoje, e baš lepo. Ja uvek previdim nekako da si ti svo ovo vreme bila "sama".

Miro, kako je lepo čovek rekao, stvarno za divljenje, kakva konstatacija, nikad nisam čula bolje definisan pojam roditeljstva.

Biksi, dušo, jesi li se izdepilirala? A joj, kad se Cloe vrno' iz svadbe, jesi li ga ljubila? A ja tebe usne ljubim

Milijana, uvek zanimljiva, milina čitati tvoje postove.

Dra, kakve kafice nudiš mila, i juuu, prave, za merak...

Lilya, mila, ha, ha kakva slika, baš blesavo. U pokretu si stalno nekom ovih dana, uživaj...

Cure želim vam prijatan dan!!!

Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Dan Jutra!

Počalji od dr mali pariz 13/5/2012, 12:16

Potroših pola sata čitajući vaše postove. Svaka vam čast, sve do jedne ste postale spisateljice lol!
Nakon toliko vremena, post sam pokušavala 4x iskucati, ali konj lips'o, te me izludeo, pa sam odustala od ddizanja sistema...
Sad ćemo da proverimo da li me pamćenje služi:
Lilyo, fotka je pravazavrzlama, kao i ti što si Wink...nit kuk izbacila, nit si nam sisu pokazala, te se ova fotka ne priznaje Razz
Dra, hvala na divnim ambijentima i dobrim kafama Suncana majska jutra - Page 16 490909 evo i Gramatika postavlja teške američke , a boga mi i naše-trudničke, doručke Suncana majska jutra - Page 16 490909 samo ja te patišpanje sa sirupima ne ljubim...
Grama, ah, koliko je ljudiuopšte ne koriste ni emotio ni ratio u najobičnijoj komunikaciji, a veruj mi, iz iskustva sa takvima znam, oni su ranjiviji od nas sa našim tim problemima...
Cole je mesio extra picerojku...videh na temi, Rode, čuvaj ga! Pravi je kuvar!
Orle, divne vesti Suncana majska jutra - Page 16 0913Idući vikend će vasceli BG varničitisa više strana- strane tvog stana i Kutanjskog druženja!
Korpice, kako si danas? Hoćeš li opet vozati...ili voziti muža? Suncana majska jutra - Page 16 490909
Mimiće, Drina, Ana, milan i ti- pure emotion...fotka je kao sa mora. A Ančika... Suncana majska jutra - Page 16 21831 Suncana majska jutra - Page 16 21831 Suncana majska jutra - Page 16 21831
Suncana majska jutra - Page 16 578491 Hvala na čestitkama, sad sam baš dragom čitala šta bekana radi u 30. nedelji Very Happy
Đolesku moja, avatar 10+ -energija brale! I, šta kažeš-kafana Kutak? Very Happy
Da l je ti ne otvaraš? Suncana majska jutra - Page 16 818206
Medo, napreduješ li sa bocama? Kkao ide mužu?
Suncana majska jutra - Page 16 279933 koga li sam izostavila...Ne vredi, sinoć još čitala.
Mi smo celo popodne , juče, bili u seluna pilećem roštilju, a prepodne sam imala neke časove, tako da sinoć kasno stigosmo. U selu me ujeo/ubo 1.x ove god. komarac. Ovi pocerski su pravo otrovni-1/3 cevanice mi bila crvena celo veče...
Danas kuliranje, popodne na rođus kod sestričine Joce. Ladno je, a?
Šta vi radite danas?
p.s. Nutri, mila...vidim potpis i nema sam.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 13/5/2012, 12:20

Dobro vam ovo divno jutro, Kamilice slazem se sa tobom i ja volim ovo vreme.
Maus hvala na kafici zagrljaj , Gramatika na dorucku
ja sam jos u pidzami, sinoc kasno dosli sa svadbe. popili i radost sve nam ravno. dogovarali se ko ce da vozi kuci i odluka pala na mene iako nisam bila sigurna da sam na putu dok nas policija nije zaustavila. pitali jel sve u redu, ja kazem jeste, oni laku noc i mi nastavismo sa muzikom u autu i veseljem. vozila sam jedva drugom, polako, pazljivo i promasismo kucu Embarassed . sreca kasno pa nikoga na putu. mm odmah zaspao a ja gledala u plafon jedno sat vremena.
sad se kuva corbica i pripremam polako rucak, sve u pidzami.
sve vas d
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 13/5/2012, 12:50

Jutro ženice Very Happy
Orliška, pa pužić stiže d d d Bravo!
Lilya opasnice, zekiliš, a?
Mišu, nisam znala za taj drugi naziv, ali definitivno joj pristaje. Ja lepšu zelenu reku od Drine nikad videla nisam! A Anči, pa ona je tu i Drinu da ulepša love
Dra00.....hm zbunjen Da si se smesta prizvala pameti, da te ne bi poslali na obuku kod Xeninog muža  b
Gramatika, Xena, Biksi, Mili, Kami...............................................................................................................................................................sve vas love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 13/5/2012, 12:51

Kamilica ::
Biksi, dušo, jesi li se izdepilirala? A joj, kad se Cole vrno' iz svadbe, jesi li ga ljubila?
Depilacija samo nogu, brzinski, da ne budem cupava je odradjena. A Coke, e ta pticica je sinoc iza ponoci dosla u istom stanju Kami kao sto si se i ti vratila sinoc iz grada, samo on jos zesci bio, sigurna sam. lol!! On je jos u krevetu, jer je jutros morao odraditi nabavku za prodavnicu umesto njegovog tate. Kako li je ustao, pojma nemam!

Kod nas zahladnelo bas, al meni i prija. Planiramo sad malo na groblje mama i ja!

Stisak cure!

A poseban jedan za Kamilicu! Suncana majska jutra - Page 16 275568

P.S. Sto se tice Drine, kad sam bila na regati u julu prosle i pretprosle bila je ledara, otkidala od ladnoce. E vec na jezeru, gde je pregradjeno, je fino za kupanje bilo.

Odo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 13/5/2012, 13:26

Dobro jutro, draga jutra. Ja od jutros nit ziva nit mrtva, dobro mi nije. Sreca pa sam kod mame da me mazi i pazi. Mislim, i mm bi me pazio i mazio, ali bi ja tamo ipak vilenela. Glava boli, noge i ruke teske, kao mrtvo puvalo sam. Da li je od promene vremena ili juce od sunca (ja verujem da je ipka ovo drugo u pitanju), ali stvarno dobro mi nije.
Citam sinoc korake i placem. Bas sam bila dirnuta. Heart ne veruje da joj beta posle toliko muka i peripetija lepo rase, a Kami, s druge strane No Vise nisam znala da li mi suze vise teko zbog Kami ili zbog Heart. I mislim se koliko je ovaj nas Kutak jedno toliko divno, a opet toliko surovo realno mesto i koliko ga ja obozavam i sve vas i koliko mi ovo virtuelno mesto znaci. I hvatam sebe da se nudim da pomognem ljudima koje ni ne poznajem ako nista drugo savetom i slanjem na ovoj forum. Stalno ostavljam ljudima svoj broj telefona i podsticem ih da me zovu ako im treba bilo kakva pomoc ili imaju neko pitanje. Prosle subote sam spopala devojku u labu kad sam davala krv za trombofilije po cenu da me otera u pm sto je tako javno pitam da li se sprema za VTO (btw sad u petak saznah od jedne med. sestre da mi je tada pukla vena i da mi je zato vec nedelju dana ruka modra i otekla). Ma ja sam luda bre ko struja.
Kad se oraspolozim pisem nesto pametno ne bih vise da mracim. Dovidjenja, prijatno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od cicsa80 13/5/2012, 14:08

Dancic Jutra Very Happy
Lilyo, mislim stvarno da ne stavis kuk i struk..... lol! Oci likeit Licis mi na MAAKKI.
Biksicu kako levi kaziprst i desni palac (valjda zapamtih dobro)? cvet
Bundevice trideseta.... srca
Ancika je sladja od meda srce
Djole i meni je tvoj avatar VRH i taj maj sto se blizi likeit
Loliiiiiiiiiii ljubav
Kami milicice usne
Orli stize dragi grljenje a koliko ce da bude tu?

Ako vam se cini da vam neko dahce za vrat da znate da sam ja Wink pratim vas.
cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Orline 13/5/2012, 14:09

maus ::Mala gde si ti? Srecna ti 30. nedelja duso! U to ime ziveli!

Suncana majska jutra - Page 16 2v1rq1d
I ja nazdravljam, kad već nisam na Dešavanjima lol!
Lepo, sad se trojka pojavljuje u cifri nedelja
Kamilica ::
Orliška. muž dolazi, ajojj sreće njegove i tvoje, e baš lepo. Ja uvek previdim nekako da si ti svo ovo vreme bila "sama".


Daaa, ja sam bila bezgrešna Razz Laughing Samo sam ostala trudna bez muža

dr mali pariz ::

Orle, divne vesti Suncana majska jutra - Page 16 0913Idući vikend će vasceli BG varničitisa više strana- strane tvog stana i Kutanjskog druženja!

Đolesku moja, avatar 10+ -energija brale! I, šta kažeš-kafana Kutak? Very Happy
Da je ti ne otvaraš? Suncana majska jutra - Page 16 818206
Ima da bude vatromet, bre lol!
Sve u vučjoj pozi Suncana majska jutra - Page 16 404938

A i meni se dopala kafana unapred, kad bude druženje u Nišu, neće biti dileme Suncana majska jutra - Page 16 595783
Cico, biće par meseci, tako on to već neko vreme, do kad će ne znam.

Lilya, zaboravih i ja prokomentarisati sliku Wink Ubih se od smeha Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 13/5/2012, 14:31

E šugi vremena, kiša rominja, odvratno. Ja ne odo na groblje, krenuh, i bratičina ne htede da ostane bez mene kući, pa Cole odveze mamu. Nešto joj se bilo ražalilo, sad je već bolja. Crta. Tj, meni daje zadatak šta da joj nacrtam a ona boji. I prvo je bilo, tetka, kako se crta trudnica. Vidi ovde avatare kad otvaram kutak pa uvek pita ko je to! I videla grudvin malopre i verovatno je zato htela da joj crtam trudnicu.

LJubim vas
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Orline 13/5/2012, 14:34

Možda je, biksi, i tebe nacrtala Suncana majska jutra - Page 16 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 13/5/2012, 14:39

Ma gleda po forumu ovde sa mnom, pa vidi avatare, pa joj zanimljivi! Zato traži. Stalno pita ko je ovo, čije je ovo dete itd. I traži da ona šalje poruke, tj, one sličice što imaju da se prikače. I onda joj nacrtam nekako trudnicu, onda traži jedno dete, pa drugo, pa treće, pa tatu, pa tetku pa cuka, pa da jedu sladoled, pa da nose tašne, ma u nedogled! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 13/5/2012, 14:43

Ma duša!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od djole42 13/5/2012, 14:47

Samo da vas ljubnem !
Svidja vam se moje novo ruho ....imeni ,i meni,i meni Very Happy
Dolaze mi bratanice MM -a da pravimo narukvice i ogrlice .
Biće perlica po celoj kući Very Happy ,inače jedna ima 11 god i bliznakinje 5 godinica
Ode strina da završi kolače ....
Ljubim vas sve !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 13/5/2012, 14:49

Jes vala Pari, prava je Dušanka!

Djole, uživaj sa devojkama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Xena 13/5/2012, 15:10

maus ::
Xena, ona misli 17. nedelja, a samo sto se nije porodila v
Joj zene moje, ja sam se juce jako potresla, celu noc i danasnji dan ne mogu da se otmem utisku. Juce odem u istu prodavnicu i prodavacica mi kaze da je toj zeni umrla beba No . Hitno je odvezli u bolnicu zbog bolova i uradili carski rez. Ko zna sta se izdesavalo, verovatno neka bakterija, a pretpostavljam da je ona vec tada osecala bolove cim je zapela da izracuna termin. Tako me sad grize savest, jer sam bas ja juce pominjala kako njima nikad nista ne fali i kako nemaju nikakve bakterije. Tuga... Ruzna prica, ali sam morala da vam je ispricam da makar malo olaksam dusu Crying or Very sad

dr mali pariz ::
Sad ćemo da proverimo da li me pamćenje služi:
Korpice, kako si danas? Hoćeš li opet vozati...ili voziti muža? Suncana majska jutra - Page 16 490909
Trudnaja, pamcenje popusta, ali nije ni cudo, dosla je trojka na prvo mesto u cifri, cestitam! Ja sam vozila muza, ne Korpica, a voziti ga vise necu sigurno, eventualno ga mogu vozati :lol!

Mirjana ::
Dra00.....hm zbunjen Da si se smesta prizvala pameti, da te ne bi poslali na obuku kod Xeninog muža  b
Miro kad je mm u stanju kao muz od Dra, tu nema problema, tada nema primedbi, mogu slobodno da gazim masinu Very Happy Jedino je tada cool.
Dra, vidim da je provod bio na nivou, to zasluzuje jedan dan posvecen pidzami.
Inace Miro, ono sto je napisao tvoj prijatelj je tako jednostavno, a tako tacno definisno. Zapamticu.

Lilya nadam se da se malo bolje osecas.
Bixi imas savrseno drustvo za ovo tmurno vreme angel
Orlicu uskoro mazenje, usitnilo srca
Kami nadam se da su sinocni izlazak i malo alkohola uspeli da speru tugu, bar malo, ljubim te.
Joj da, umalo da zaboravim, Ana mi je preslatka, bice glavna loznicka cica kad poraste.

Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 13/5/2012, 15:44

Biksi, DJole danas druzenje sa decicom d
I moj brat ima 2 sina, kako oni mene opustaju nemate pojma.
Miro nisam u toku sta Xenin muz radi, ali ja nemam problema sa mojim sto se tice voznje, on voli brzu voznju samo sto ja nisam bila u stanju da vozim brzo, a on nikako v
necu vise, nesto racunam sad mi je prilika pa ajd da popijem, ko zna kada cu opet moci Wink
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 13/5/2012, 15:49

Xeno, Embarassed oprosti, samo meni je jasno što sam vas permutovala Wink
Đole, uživaj sa curama u nizanju perli. Koji kolač si pravila? I da,avatar je pravi...jbga, ako ne zube, onda desne moramo pokazati , ne bi li cilj ostvarile! p.s. samo da ne dođe u periodu kad samo desni ostanu lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 13/5/2012, 16:28

Xena ::
Miro kad je mm u stanju kao muz od Dra, tu nema problema, tada nema primedbi, mogu slobodno da gazim masinu Very Happy Jedino je tada cool.
Onda je šaljem kod mog i tačka!
Mm je nadaleko poznat kao vrsan ili vanredno dobar vozač. Šta da ti kažem kad je meni samo jednom rekao da malo ranije dajem žmigavac, a da inače vozim bolje od 90% vozača koje on poznaje, a ja i pored toga njega skoro nikada ne vozim. Imam tremu. Sva se tresem. Kad odem negde po njega, ja lepo pređem na mesto suvozača u povratku.
E, tu mi se javlja ona priča o vaspitanju dece i autoritetu ili strogoći. Mm je odličan primer čoveka koji izaziva strahopoštovanje! Drugim rečima autoritet. Baš onako kako to neki pravoslavni oci kažu - vaspitava primerom! Pored toga ne viče, ne preti, ne ucenjuje, ne duri se.... i ne dozvoljava kršenja pravila! Ja kad bi vozila pijana.....pa, mislim da bi sredio da me uhapse i oduzmu mi dozvolu. lol!

dra00 ::
Miro nisam u toku sta Xenin muz radi,
ZVOCA! lol!
dra00 :: ja nemam problema sa mojim sto se tice voznje, on voli brzu voznju samo sto ja nisam bila u stanju da vozim brzo, a on nikako v
Ma ko priča o brzoj vožnji? Hm...što se pravi blesava zbunjen
E stvarno, bez z..., nemoj molim te voziti kad popiješ neku. Ja ne mogu da izbacim iz glave neke slike, koje nikome ne želim da vide i dožive. No Svi mi mislimo da možemo, ali ne zna čovek ni ko mu dolazi u susret. Znam da sad zvučim kao neka baba koja popuje i da sve to ti i sama znaš...ali....iskustvo me obavezuje da ti to kažem. Nemoj da se ljutiš, molim te cmoka
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od djole42 13/5/2012, 19:14

Ispratih goste .
Uzivala sam ,klinke su savršene ,obozavam ih!
Par sati se nijedna nije čula ,jako ozbiljno su shvatile posao nizanja perlica .E a ondaK smo pustile Dona i nastao je haos ...nije se znalo ko koga juri ...one Dona ili Don njih...cika ,vriska ,lavez .....
Odavno se nisam ovako izigrala ....podetinjila i ja ....

Pari slatko se ismejah ps-komentaru likeit
Inače pravila čupavce ,nešto me uhvatilo da pravim te bakine kolače ...skoro pa zaboravljene...
I da ,umalo zaboravih-srećna ti 30-a nedeljica c

Što se tiče voznje ....kad god je neko imao primedbu na moju voznju ,stanem i lepo zamolim da izadje iz vozila i pitam jel treba kinta za taksi .....u zadnjih 15 godina niko nema primedbe lol! lol! lol!

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 13/5/2012, 19:15

ajoj zene ispade ja pijani vozac, Embarassed
Miro naravno da se ne ljutim, u pravu si skroz. Morali se prevesti nekako, pa samo kazem bolje ja nego on zato i bilo 10 na sat.
evo necu vise, obecavam. cmoka
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 13/5/2012, 21:04

Djole, bravo za divno druženje! Suncana majska jutra - Page 16 21831 Suncana majska jutra - Page 16 21831 Suncana majska jutra - Page 16 21831 Suncana majska jutra - Page 16 21831 Suncana majska jutra - Page 16 21831 Ja svaki vikend podetinjim! Predje mi u naviku! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Xena 13/5/2012, 21:44

dra00 ::
Miro nisam u toku sta Xenin muz radi, ali ja nemam problema sa mojim sto se tice voznje, on voli brzu voznju samo sto ja nisam bila u stanju da vozim brzo, a on nikako v
necu vise, nesto racunam sad mi je prilika pa ajd da popijem, ko zna kada cu opet moci Wink
I mm voli brzu voznju, ali kada je on praktikuje, a kada je ja upraznjavam, a on bude na suvozacevom mestu, zvace du.e gace. Inace nije navikao da ga uopste neko vozi, pa mu uvek bude frka.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 13/5/2012, 22:38

Uhhh, sto rece Pari, pola sata citam sta ste sve ispisale i ne verujem da cu sve pomenuti Embarassed
Ipak, ne mogu da zaboravim Anciku, medenu na Drini i ko sto neko rece, slika je kao na moru likeit
O voznji ivozacima i stanjima u kojima voze necu da komentarisem... to mi je profesionalna deformacija! Ja sam od onih koji stogo voze po pravilima i to ocekujem od svakog, ali dzaba... prvi koji redovno krsi zakon je mm... prosle godine platismo 25 000 za njegove kazne, a sada ima 10 000 ... No
Pari, 30-tu gazis Laughing kako se opasno priblizava upoznavanje smajli angel
Djole i Biksi vidim imaju veselo drustvo, a Oriska ce tek da se druzi Wink
Kami, tebe samo zagrljaj
Ostale devojke srcasti poljupci
Ja sam bas nesto premorena... danas sam i skitala i rintala po kuci, a pola od onoga sto sam planirala nisam uradila... nekako mi prodje dan dok sam se okrenula Shocked Kod nas je kisa pocela da pada tek uvece, ali je zato celog dana duvao hladan vetar, a ja bila napolju sa Lenkom i smrzla mi se glava i usi... a bilo mi bez veze da stavim kapuljacu u sred maja Rolling Eyes Eto... sad me nesto muci stomak, preterala sam sa jagodama i nekim kolacima kod svekrve, pa mi je muka... i zato vas ljubim redom i odoh da nunam Sleep

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 16 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu