KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+62
Tanja83
dragmilk
sareni leptir
tuli
missile
saška
jagodica
ivka
beka80
Deni
racili
grudva
MIRKA85
Mali Princ
senka
KoMetaK
ninica2
Gramatika
rada78
ananana
menora72
cicsa80
anak
noja
lena
Botox
MAAKKI
maki79
JocY
heart84
maus
Mirjana
ciklama
nacKa
lolipop
cufta
InNaturaVeritas
dragana76ns
dra00
lilly13
bak
bebko
Republica
lilya
medolino
Sofka
bebica mala
dr mali pariz
Xena
korpica
Jejaaa
Mrvica
mijaki
laKole
maza1972
Struzzo
jaca*caca
BiKsi :)
Orline
Shizika
djole42
Kamilica
66 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dragana76ns 30/5/2012, 15:10

Zenskice, po jedan poljubac za svaku :*********

Kuma mi javila za neki duoanster sirup i femisan A kapi, neka njena komsinica je koristila i ostala trudna....zna da je jako dugo u braku,i da dugo nije mogla da ima dece. ako neko nesto zna o ovome...neka svrljne.

Ja sam bila na kontroli, sve ok...juce mi javili da je cerviks i vaginalini bris cist. Uz dojki uredan, cak su nestale i te neke cistice sto sam imala...

Cekalice, kako ste.....kako vam decica ??? Mislim na vas i snazno drzim fige da nas sto pre vucete za nosice Wink

Trudnicice, mazite trbuscice a mame svoju decicu Klub 38+ - Page 30 543728



Srecno svima Klub 38+ - Page 30 388958
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 30/5/2012, 18:49

Bravo DJOLE radost radost radost samo napred u nove pobede vv vv vv ljubav

Loli , Jejaa za veeeelike bete navijamo navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 vv vv vv vv vv vv

Grudvice i tebi saljem rode roda roda roda

Mazo, Medolino vv vv vv vv vv vv vv

Hart nova trudnice srca CESTITAM OD SRCA g g g i zelim ti bezbriznu trudnocu vv vv vv family

Cure ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 30/5/2012, 20:22

jagodica ::Drage moje,
dugo me nije bilo na forumu- gledam šta se dešava, ali ne stižem da sam aktivna.
Danas ću ipak zabeležiti moja skorašnja iskustva-možda nekome zatrebaju...
22.04.012. odrađen mi je peti ET. Iz prvog pokušaja imam dečaka i onda još četiri pokušaja za drugo dete. U pitanju je muški sterilitet, azoospermija. 07.05. sam uradila betu i bila je393. Srećni do neba! Sad u petak, krene mi braonkasto, nazovem doktorku, ne radi. Nađem dr u NS koji je mogao da me primi i odem- kaže mi da se mešak ne razvija, da ne nastavljam sa terapijom i da je gotovo.Ne treba da ponavljam betu... U očaju, ipak odradim betu i zakažem pregled u Jevremovoj gde sam i radila sve VTO. Doktorka juče vidi pravilan mešak u kome je embrion sa ritmičnom srčanom radnjom...
Tek smo na početku i nadanje i čekanje tek predstoje, ali eto da ipak napišem- čuda se možda dešavaju i više puta...
Pusa za sve forumašice!
Jagodice, čestitam Klub 38+ - Page 30 275568 Divan kraj priče, nek bude dalje bez trzavica

lilya ::Samo nesto da pitam povodom prvog UZ koji je jagodica imala, da li je moguce da mogu toliko da pogrese ili taj/ta dr nema veze s mozgom?
Ja sad ne mogu da računam kad je jagodica bila prvi put a kad drugi put na uz, ali dešava se. Meni se desilo. Sa 6+1 po amenoreji se video prazan GM, ni ploda ni žum. kese. Za sedam dana i plod i srčana radnja.

lilya ::
heart84 ::lilya koliki ti je endometrijum, kad su ti odlozili ET, i koji ti je dan ciklusa.
Meni je endometrijum bio deblji kad nista nisam uzimala, estrofem mi nije nesto specijalno pomogao, ali opet sve to zavisi od osobe do osobe.
Ne vidim zasto bi opet radila histeroskopiju, jel su ti nasli nesto sad kad si u maju radila.

Pa endo mi je 10 dc samo 5,2mm. To je zaista malo. E sad, ja sam poslednja dva ciklusa imala dosta skracena, po 22 dana. Sto mi se stvarno ranije nije desavalo, a i dr u Bisu kod kojih idem na UZ se bas iznenadila, kaze da je meni endo uvek bio OK. E sad da li je od stimulacije ili (sad cu mozda da lupim) biohemijske iz marta pojma nemam. Sto se tice histero, znam da je dobro uraditi u ciklusu pred ET, e sad ovo ako bude ok u junu ce biti dva cuklusa, ako ne ova histero mi ne vredi za avgust. I imala sam neki zacetak polipa pa je to odstranjeno i neku cistu koja je punktirana, ali se opet pojavila. Kopitovicka mi je radila histero i ona kaze da je cista garant od stimulacije. Ja ih do sad zaista nisam imala.
Ma nemam pojma, pocela sam da motam po glavi neku last minute ponudu da malo predhnem, videcemo Very Happy
Lilya, ako si dva ciklusa imala na 22 dana onda su bilo anovulatorni 99 %. Meni se to dešavalo posle stimulacije i kiretaže. Onda ni endo nije nešto. Ja sam posle kiretaže imala pola godine čudne cikluse od 21-29 dana. resetovala me je vrkuta, čaj, ili je koincidiralo sa normalnim vraćanjem hormona u ravnotežu.
Bolje je onda što ste odložili, zato će biti bingo kad odeš Klub 38+ - Page 30 275568

Sofka ::Gde ste cure Klub 38+ - Page 30 275568
Evo i mene malo posle sto godina lol!


Mi smo imali goste Klub 38+ - Page 30 512172 bile su nase drage mamice Klub 38+ - Page 30 561840 dve nedelje u poseti pa se setalo na sve strane
De si bre sofke Klub 38+ - Page 30 275568
Samo ti ugadjaj svekrvi, pa kad se navadi lol!

Kamilica ::I bre Sofke Klub 38+ - Page 30 670661 , pa nemam pojma, kako mi je drago kad tako nešto čujem.
Tu sam u junu, nigde ne idem, nemam godišnji do septembra.
Aaaa super, ponesi kupaći da te malo provozam po Dunavu Very Happy Very Happy Very Happy
Kakvo će to druženje da padne Klub 38+ - Page 30 275568 Kamilice, dušo, poljubac Very Happy
lolipop ::
heart84 ::
Jel si ti radila u Jevremovoj kod dr. Ilic, zelim ti da ti donese srecu kao i meni Very Happy a tako ce i biti.

Da da, kod Ilićke u Jevremovoj, kompletna ženska ekipa. Nadam se da ću biti srećnica kao i ti.


Hvala djevojke, ljubim vas Klub 38+ - Page 30 543728
Loli, isti scenario želim, mada možeš i da nas predješ pa budu blizanci lol! Nema kod tebe sredine. Ili ne ide ili dvoje, videćeš Very Happy

djole39 ::Veče cure !
Jejaaa ,tri mrvice ko tvoja tri aaa ,tu gde su nek i ostanu Klub 38+ - Page 30 32796 Klub 38+ - Page 30 32796 Klub 38+ - Page 30 32796

Ja se spremila za sutra...
Igraju mi neki leptirići po stomaku ,ko da prvi put idem .....
Slozila sve papiriće...verovale ili ne......37 spermograma.....28 kom-hormoni 2.dc....postupci,aspiracije ,transferi.....
Kad budem trudna ,cepaću po jedan papir dnevno i imaću taman do kraja trudnoće lol!

Ljubim sve !

jejaaa i ja navijam Klub 38+ - Page 30 275568
Baš me dirnu sa ovom pričom djole naša, sunce naše...Ja još nisam nijedan iscepala...mazohistički ih čuvam još Rolling Eyes Jesam neke bete od spontanih, ali to davno. Odlična ti je ideja, ako treba pomoć, će dođemo lol!

Deni ::Loli, navijamo za mrvice hrabrice Klub 38+ - Page 30 439215
Deni...a šta je sa tobom. Jel se potpis odnosi na negativne rezultate ili uopšte. Ništa nam ne pišeš. Mada, izvini ako sam indiskretna

dragana76ns ::Zenskice, po jedan poljubac za svaku :*********

Kuma mi javila za neki duoanster sirup i femisan A kapi, neka njena komsinica je koristila i ostala trudna....zna da je jako dugo u braku,i da dugo nije mogla da ima dece. ako neko nesto zna o ovome...neka svrljne.

Ja sam bila na kontroli, sve ok...juce mi javili da je cerviks i vaginalini bris cist. Uz dojki uredan, cak su nestale i te neke cistice sto sam imala...

Cekalice, kako ste.....kako vam decica ??? Mislim na vas i snazno drzim fige da nas sto pre vucete za nosice Wink

Trudnicice, mazite trbuscice a mame svoju decicu Klub 38+ - Page 30 543728



Srecno svima Klub 38+ - Page 30 388958
De si lepi moj Klub 38+ - Page 30 275568
Pila moja kolrginica femisan.Regulisao joj cikluse i manje su joj bolni, ali nije ostala još trudna. Mada se nije nešto ni ispitivala, da ja znam
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 20:23

dragana76ns ::

Ja sam bila na kontroli, sve ok...juce mi javili da je cerviks i vaginalini bris cist. Uz dojki uredan, cak su nestale i te neke cistice sto sam imala...
Draga, kako mi je drago za dobre nalaze! Koliko to olkašanje pruža!
Čula za sirup, ali ne znam gde sam čitala, da l na Ringeraji...ne sećam se više...fazon kao i zlatna maka koju smo i nas dvoje pili...u fazonu daj šta daš što iole obećava. No, ako neko nešto zna, nek napiše, ne sećam se više.
Sofke, dušo, mazi tibu prehlađenu! Klub 38+ - Page 30 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 30/5/2012, 21:29

Orli !!! pa gde si ti osmeh srce vec 18. nedelja opa bato radost cmokic za maminu princezu ljubav
inace, svekrva mi je cudo yes zena-zmaj, kaze doci ce ponovo da cuva unuce lol! a ja se necu buniti Very Happy

Pariska osmeh srce pozdrav od senke lol!

Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 21:30

Sofke, gde se krije ta Ptica, kad nije ni na kaladontu??? lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lilya 30/5/2012, 21:43

Orlicka, hvala ti na savetu i pojasnjenju, a ti i Pari ste mi odma nakon prvog kratkog ciklusa rekla da moze biti da ovulacije nije nije ni bilo. Sad mi lakse kad znam da je jos nekom bilo slicno.
Dragana, ja nisam cula ni za sirup ni za kapi, ali sad me Pari podseti da smo i mi pili Peruansku maku.

Ako mi se nastave ovi ciklusi na 21 dan mozda pocnem da se kljukam necim od toga. Caj, sirup, kapi, maka... Smislicu vec ja nesto Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 30/5/2012, 22:01

dragana76ns ::Zenskice, po jedan poljubac za svaku :*********

Kuma mi javila za neki duoanster sirup i femisan A kapi, neka njena komsinica je koristila i ostala trudna....zna da je jako dugo u braku,i da dugo nije mogla da ima dece. ako neko nesto zna o ovome...neka svrljne.

Ja sam bila na kontroli, sve ok...juce mi javili da je cerviks i vaginalini bris cist. Uz dojki uredan, cak su nestale i te neke cistice sto sam imala...

Cekalice, kako ste.....kako vam decica ??? Mislim na vas i snazno drzim fige da nas sto pre vucete za nosice Wink

Trudnicice, mazite trbuscice a mame svoju decicu Klub 38+ - Page 30 543728



Srecno svima Klub 38+ - Page 30 388958
Dragana ,BRAVO za briseve!!! radost radost radost radost
Čula sam za Feminal kapi -Tošićeve...ako su to te?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od grudva 30/5/2012, 22:24

o mazo gde si ti ?
kako si?
cvet
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 30/5/2012, 22:25

Dragance, super da si se iskontrolisala i da si cakum-pakum! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 30/5/2012, 22:28

Mazo, kako si? Kako se osecas? Mazi mrvicu osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 30/5/2012, 23:11

Cure moje, ja samo jurim, pa ne stižem ni da vas ljubnem.

Loli, navijam svim srcem angel

Dragana love

Pari trudnica cvet

Djole, sjajan izveštaj, fino, mnogo je bitno da ti se profa sviđa i da ste zadovoljni cvet

Heartić, ajjooojjj sreće, ma.... igracice

Medo, mila, kako si, ne pročitah nigde šta bi danas usne

Maus, love

Lilya, kako si? Kupili stan? srca1

Bak, Bebko, mnogo mislim na vas...

Cure koje ne pomenuh, ne zamer'te... ljubav

Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 31/5/2012, 10:58

Zivnuo klub Klub 38+ - Page 30 512172

Orle, kako si pila vrkutu? Znam da mi nece napraviti bebu, al da se resetujem brze lol! Samo nemoj molim te link da mi das, ja se ppogubim, ono do 1. dc, ono od 7. dc, ono ne sme tad, ono sme tad, ja sam mnoooogo glupa za to. Embarassed Samo konkretno, od tog do tog dana po toliko. Klub 38+ - Page 30 275568

Kami, ja se setih tebe za vikend, umesto da uzivamo na Dunavu mi praznimo vodu iz camca svakeih par dana Rolling Eyes Pa se setih da li i vas muce iste muke, tj da li je camac u Dunavu ili Dunav u njemu lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 31/5/2012, 11:52

Bak, ja sam kuvala ovako na kraju, pošto su me zbunili svi ti silni saveti i odgovaralo mi je.
Vrkuta i marulja (očajnica ili gorka macina trava) u odnosu 2:1. Stavim dve kašike vrkute ravne i jednu marulje u čajnik od litar i po-dva vode, otprilike, kako kad. I to popijem u toku dana. Nekad dve šolje, nekad tri, znalo mi je ostati pa popijem ujutro ostatak.
Pila sam celi ciklus tako. Meni je stvarno pomoglo, sredilo mi cikluse na 27-28 dana, inače bili na 24-26. U najažurnijem periodu sam pila i kapsule ulje žutog noćurka od natural wealtha i od ovulacije do kraja tablete vitamina b6. Tad sam imala i pravu ovulatornu sluz, i osećala ovulaciju na 14 dan.
Tako sam neka tri meseca svaki dan. Posle godinu dana setim se ja opet čaja, i tad sam samo pila vrkutu. Mada mi se čini da je "bolji" bio ciklus sa oba čaja zajedno.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 31/5/2012, 11:56

Klube, samo da vas ljubnem osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 31/5/2012, 12:05

Hvala Orle Klub 38+ - Page 30 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 31/5/2012, 12:07

Probacu posle odmora, malo mi kompikovano da kuvam cajeve na moru, ali moram da malo sredim cikluse, malo me i zadnjih godinu dana muci pms vise nego uobicajeno, ciklusi su mi mrljavi...
Ih, kad opalim po generalci....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 31/5/2012, 12:40

Dan klube, ljubac za sve ljubav

Missile, Shizika, Noja, Beka80, Draganče, Sofka, Djole, Deni, Pariz, Orline, Bak, Lilya, Meta, Kamilice, Mirjana hvala drage što vjerujete u moje beke i mene. Mi vas ljubimo puno, puno.

Meni je danas 5 dpt., nema nikakvih simptoma, osim pojačanog sekreta, valjda od utrića. Jeste da simptome i ne tražim, znam da je rano, ali pusta želja Rolling Eyes Večeras je drugi pregnyl, i nova trač paritija sa komšinicom, uh kako mi to dobro znamo raditi. Very Happy

Orle, kažeš blizanci ili nikako Very Happy

Mazo, gdje si ti, ne pišeš ništa kako ti prolaze dani?

Cice ljubim sve ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lilya 31/5/2012, 12:42

bak ::Probacu posle odmora, malo mi kompikovano da kuvam cajeve na moru, ali moram da malo sredim cikluse, malo me i zadnjih godinu dana muci pms vise nego uobicajeno, ciklusi su mi mrljavi...
Ih, kad opalim po generalci....

Bak, kad vec kuvas taj caj, turi jednu turu i za mene lol!

Kami draga, hvala na pitanju, kako je krenula i koliko smo probirljivi cenim da ces za jedno godinu dana postaviti isto pitanje lol!

Lolicka, da te i ovde ljubav Otvaraj prozore roda roda roda roda roda

Klube, cveće
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 31/5/2012, 13:03

lilya ::
bak ::Probacu posle odmora, malo mi kompikovano da kuvam cajeve na moru, ali moram da malo sredim cikluse, malo me i zadnjih godinu dana muci pms vise nego uobicajeno, ciklusi su mi mrljavi...
Ih, kad opalim po generalci....

Bak, kad vec kuvas taj caj, turi jednu turu i za mene lol!


Jel hoćete vi da vas ja tučem žemske? Kakvo odlaganje za sutra, a tek iza odmora? Brzo da se posvetite sebi!!!
Bakiška znam da je tebi bio propisan siofor? Jel ga piješ i dalje? Lilya, a ti jel piješ siofor? Pitam jer sam ja sa njim, bez obzira na to da nisam imala policistične jajnike, jako lijepo sredila cikluse, ma radili su ko švicarski sat na 28 dan, bez ikakvih PMS problema, skontam da je vještica stigla tek kad je vidim ( a ne vidjela je ja još bar 8 mjeseci Very Happy , a i vi da se s njom vrlo brzo ispozdravljate) A i za čajeve se u potpunosti slažem, i to biti disciplinovan 100%.

Da Lilya, i ja mislim da su ti ciklusi bili anovulatorni, a kao potvrdu mi je Ilićka rekla da endo ima najbolji izgled onda kada je bila prava ovulacija yes . Čim ovlacije nema, i endo kaska.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 31/5/2012, 13:04

lilya ::

Lolicka, da te i ovde ljubav Otvaraj prozore roda roda roda roda roda


Prozori su mi širom otvoreni, samo šalji zagrljaj
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 31/5/2012, 13:16

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ne pijem Glogofaz od kraja aprila, sve sam mislsila da izbacim sve lekove, da nije od nekog od njih koprivnjaca . Krecem od sutra!

A caj cu onda posle 1. ciklusa, jos nisam dobila posle kiretaze, cim dobijem krecem Klub 38+ - Page 30 561840

Ne smem trudnicu da srdim Klub 38+ - Page 30 582639
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebica mala 31/5/2012, 13:17

LOLI veliki poljubac, i naravno roda roda roda roda roda

Sve vas ,drage moje,cekalice,bockalice trudnice poljubci poljubci poljubci
poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saška 31/5/2012, 13:18

dragana76ns ::Zenskice, po jedan poljubac za svaku :*********

Kuma mi javila za neki duoanster sirup i femisan A kapi, neka njena komsinica je koristila i ostala trudna....zna da je jako dugo u braku,i da dugo nije mogla da ima dece. ako neko nesto zna o ovome...neka svrljne.

Ja sam bila na kontroli, sve ok...juce mi javili da je cerviks i vaginalini bris cist. Uz dojki uredan, cak su nestale i te neke cistice sto sam imala...

Cekalice, kako ste.....kako vam decica ??? Mislim na vas i snazno drzim fige da nas sto pre vucete za nosice Wink

Trudnicice, mazite trbuscice a mame svoju decicu Klub 38+ - Page 30 543728Dragana super za rezultate samo da ti kažem ja sam pila samo te kapi i moj fsh koji je bio 14 spao na 8 e sad dali je od kapi neznam jer sam pila i razne čajeve a za taj sirup neznam i moja jedna poznanica je pila te kapi i zatrudnila nako 10 god



Srecno svima Klub 38+ - Page 30 388958

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lilya 31/5/2012, 13:24

lolipop ::
lilya ::
bak ::Probacu posle odmora, malo mi kompikovano da kuvam cajeve na moru, ali moram da malo sredim cikluse, malo me i zadnjih godinu dana muci pms vise nego uobicajeno, ciklusi su mi mrljavi...
Ih, kad opalim po generalci....

Bak, kad vec kuvas taj caj, turi jednu turu i za mene lol!


Jel hoćete vi da vas ja tučem žemske? Kakvo odlaganje za sutra, a tek iza odmora? Brzo da se posvetite sebi!!!
Bakiška znam da je tebi bio propisan siofor? Jel ga piješ i dalje? Lilya, a ti jel piješ siofor? Pitam jer sam ja sa njim, bez obzira na to da nisam imala policistične jajnike, jako lijepo sredila cikluse, ma radili su ko švicarski sat na 28 dan, bez ikakvih PMS problema, skontam da je vještica stigla tek kad je vidim ( a ne vidjela je ja još bar 8 mjeseci Very Happy , a i vi da se s njom vrlo brzo ispozdravljate) A i za čajeve se u potpunosti slažem, i to biti disciplinovan 100%.

Da Lilya, i ja mislim da su ti ciklusi bili anovulatorni, a kao potvrdu mi je Ilićka rekla da endo ima najbolji izgled onda kada je bila prava ovulacija yes . Čim ovlacije nema, i endo kaska.

Lolicka, draga moja ljubav
Pijem Siofor od oktobra i pravo da ti kazem stvarno pms-a nema. Sad skontah zasto sam srecna svaki put pred veštica
Pocecu ja sa tim cajem odma, pa ako ne bude endo dobro sad u junu da se sredim do avgusta yes
Bak, drugarice po caju lol! I stvarno nemoj da sekiramo trudnicu, jos ce i cmicak da nam izadje Very Happy

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu