KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 24 od 28 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 4/3/2013, 08:56

Slicke izdvojila ali vremena nemam,mora da vodim Matiju na vezbe a pre toga dorucak. Kad popodne budu pavali kacim slicke i moram da obidjem ostale dnevnike koje juce stigla nisam Embarassed
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 4/3/2013, 09:02

Tanja83 ::
Prvo da vam kazem da definitivno ne moramo na operaciju i da je i Brdar to potvrdio [Only admins are allowed to see this image]

Kaze da Matija lepo hoda,da gazi punim stopalom sto je jako bitno,da pravi cucnjeve isto na puno stopalo,da je peta spustena i da za sada nema potrebe da se operise.Da redovno vezbamo(svakodnevno idemo u sokobanjsku a ponedeljkom,sredom i petkom nam terapeut dolazi i kuci) i da nosi antivarus cipele(ortopedska cipela koja je malo drugacije uradjena nego obicna i koja nema ulozak).Nocu ortoze ili longete(narucili smo prosle nedelje,cekamo da se sada izradi i da probamo i to nocu).Po njemu jako su male sanse da se PEV vrati i da ako do druge godine bude sve ok tj ostane ovako,nema sanse da se vrati.

BRAVO!!!! g g g ODLIČNE VESTI, Tanja, bolje nije moglo biti!!! bb bb bb vv Kad sam ga videla odmah sam te pitala šta tu nije u redu, kad dete hoda sasvim normalno, i nogica mu je skroz ok Shocked Dobro je da si bila pametna i obišla više lekara. Wink Very Happy

Tanja83 ::
Novak se uveliko sam penje po stepenicama tako da kada otvorim vrata od stana da ih stavim u kolica,dok ja Matiju vezem on se vec popeo na pola stepenica drugog sprata Shocked.
Medenjak, moj mali drugar Nole je neodoljiv love , al ajd da se ne ponavljam više! ff

Tanja83 ::E da,Matija ne voli vise da se mazi i odmah se izmice i pomera glavu,retko kad mozes da ga uhvatis i da mu onako mirises i ljubis gusu Very Happy
Shocked h Kako! Pa on je tako milo dete, rođeno da se mazi! igra

Tanja83 :: Novak je sada postao prava maza Very Happy.Hoce da sedne u krilo i da ga njuskas onako i ljubis do iznemoglosti [Only admins are allowed to see this image].
Wink love srca srca srca

Volim vas, drugari, a to već znate!!!
ljubav srcasti poljupci poljubci
srca srca srca srca srca srca srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 4/3/2013, 10:23

Divan izvestaj, a oni su bas pravi momci! Mada mi obojica lice na Denisa (denis napast) srca srca srca Verujem da ih nije lako savatati u parkicu yes
Ljubim vas srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 4/3/2013, 11:36

joj klipova,majko mila,hoću natenane,naxam se da ćd mi tl.dozvoliti...
Izveštaj-ja sam oduševljena tvojim dečacima ,preslatki mačori moji.
S -kroz porasli,skros interesantni...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od JAmajka 4/3/2013, 12:11

Tanja,podseti me Bak..,i meni tvoji klinci liče na Denisa ,ili onog malog Kiću,iz Popaja,što šeta po plafonu. beba Tebi nikad nije dosadno,klinci su "vazda"u akciji.Ženo,svaka ti čast,ne zovu tebe "Zmaj" bez razloga.Neka su ti klinci živi i zdravi,meeedeni su. poljubac poljubac poljubac
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 4/3/2013, 13:22

Draga, izvestaj je fenomenalan!!!!

Tako si lepo opisala...tacno zamisljam sve!!!

Blesanici mili, ipak su oni velike bebe jos uvek...mlekce im njihovo!

Uzivaj mila...nadam se da ce ti bolovanje produziti!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 4/3/2013, 13:31

Moram prvo da poskocim zbog operacije radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Drago mi je sto je i Brdar to potvrdio. Uf, koje olaksanje.
Od jutros POGLEDAM vk-e.
Nole voli sto covek pa to ti je, mislim pentranje na sto lol!
U igraonici, prvi vk kada sam pustila kad nisam ogluvela Laughing OMA sam utisala ton lol! Hahaha kako se Nole pentra uz tobogan- leva noga zxa podupiranje desna za odgurivanje lol!
Jedva ih povata u 5. vk u onoj ogromnoj igraonici Very Happy
Hoce deca da udju u kuhinju, predpostavljam da je neki restoran. I crkose od smeha Very Happy
Ajd drugari, pa se nadam vidjanju u maju osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 4/3/2013, 17:42

Hvala vam mili nasi drugari [Only admins are allowed to see this image]

Evo i koje slicice

Ovako ja gledam kroz prozor [Only admins are allowed to see this image]

Malo vezbam istezanje [Only admins are allowed to see this image]

Matija na vezbama u Sokobanjskoj

[Only admins are allowed to see this image]

Naduven od spavanja posle vezbica a Nole je tu kao privezak,on nije spavao Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

Lepi moj [Only admins are allowed to see this image]

Mama,da ti pokazem kako se vade sudovi iz masine [Only admins are allowed to see this image]


Da posaljem ovo da mi slucajno da ode pa nastavljam
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 4/3/2013, 17:54

Hahahahahahahahahaha, koji kraljevi mali!!!!
king king

Draga, sta je to Mati na stopalcima na slici u Sokobanjskoj?
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 4/3/2013, 18:04

[Only admins are allowed to see this image]

Hehe,kako gledam u tetu koja me vezba Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

Ovde je Novak kenkao samo tako a ja sam morala vezbe sa Matijom da radim,i setim se da ga skinem da malo proseta kure.Dok sam ja presvukla Matiju i pripremila ga da vezba majstor Nole je zaspao i to zapazite kako,na podu sa sve igrackama i lomom okolo [Only admins are allowed to see this image]

Mata "seta" i cupa kure,uz osmeh naravno[Only admins are allowed to see this image]

Ko u skoli [Only admins are allowed to see this image]

Moje nove antivarus cipele Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

Da malo mami pospremim ormare [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 4/3/2013, 18:13

Joj medovi nemirni srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 4/3/2013, 18:29

I krenuli smo u igraonicu

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 4/3/2013, 18:33

Tinche ::Hahahahahahahahahaha, koji kraljevi mali!!!!
king king

Draga, sta je to Mati na stopalcima na slici u Sokobanjskoj?


Tinche,smesno aaa lol! lol! lol!

Videces ti kada budemo dosli kod tebe pa Nole uzme da ti "malo" pospremi ormare,sudoperu,fioke,ves masinu itd. da vidimo jel ce ti i tada biti smesno lol!


Draga,na nogicama mu je parafin pa uvijeno u krpe da se tetiva greje i onda se isteze


P.S. Odoh sada do vaseg dnevnika.Procitah jutros al ne stigoh da iskomentarisem Embarassed
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 4/3/2013, 18:38

Tanja83 ::

Videces ti kada budemo dosli kod tebe pa Nole uzme da ti "malo" pospremi ormare,sudoperu,fioke,ves masinu itd. da vidimo jel ce ti i tada biti smesno lol!



Znas da jedva cekam! Nego vi do skoro u guzvi i sa gostima...a ja od sutra pa narednih desetak dana. Vidjamo se posle obavezno!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od caci 4/3/2013, 18:51

E bas mi je drago sto necete morati na operaciju f
Mislim da ce Novak definitivno biti alpinista yes on bi se penjao i vise da ima gde vise od mase lol!
A ove slicice kako bi te butkice od Matija (cini mi se ) izljubila i izgnjecila.
Medenjaci maleni i slatki poljubac poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 5/3/2013, 20:11

Prvo sam se oduševila što moj miljenik Embarassed ne mora na operaciju! [Only admins are allowed to see this image]

Odgledala slike, pročitala postove,i šta da ti kažem, pa oni su kao tornado, samo lome i krše, vidim, akcija, akcija, akcija!

Frizure su im fenomenalne, obožavam kad dečacima super stoji skroz kratka kosa, a oni su baš šmekeri!

Slika gde Nole spava golišav na podu je šou! Pocepala sam se od smeha! Ona gde gleda kroz prozor, i šmeka neku klinku preko puta u zgradi, sto posto, je odlična!

Arambaša pao iz kreveca, dobro je da je ok! Vrtiguzić jedan!

Ljubim vas puuuuunoooooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 6/3/2013, 08:46

Tanja83 ::
[Only admins are allowed to see this image]
poljubci poljubci
i za mamu ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od buby 7/3/2013, 09:20

jao pa vi ste bilu u kamicku...tako bese igraonica u Sc-u.....
MOGLI SMO SE OPET SVI DOGOVORITI PA DA PONOVIMO TO DRUZENJE...SECAS SE DA SMO VODILI VEC JEDNOM NASU DECU TAMO....JAOOJ KAKO BI TO BILO SUPER....AJD NEK SE MAME DOGOVORE TAMO pa da organizukemo jedno druzenje sa decovima Laughing
...cek moram da stavim ovde dunjinu sliku koju je napravila nasa bojana 86 a koja je meni jedna od omiljenih
...taman malo nek nam se deca merkaju Laughing
[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od *AIDA* 7/3/2013, 21:42

Preslatki su duse male...ljubimo vas puno!:-*:-*:-*:-*:-*
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cufta 8/3/2013, 07:06

Vidi Dunju međ' dečacima.
I ja se prljučujem, ako se nalazite. Samo javite koji dan i u koliko sati
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 8/3/2013, 08:01

Moramo obavezno da ponovimo druzenje u Kamicku! Mada su sada aktivni dogovori oko veeeeelikog druzenja u maju.

Elem, mi smo danas u kamicku...od deset pa do 12h...kome je usput neka svrati.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 8/3/2013, 09:30

buby ::jao pa vi ste bilu u kamicku...tako bese igraonica u Sc-u.....
MOGLI SMO SE OPET SVI DOGOVORITI PA DA PONOVIMO TO DRUZENJE...SECAS SE DA SMO VODILI VEC JEDNOM NASU DECU TAMO....JAOOJ KAKO BI TO BILO SUPER....AJD NEK SE MAME DOGOVORE TAMO pa da organizukemo jedno druzenje sa decovima Laughing
...cek moram da stavim ovde dunjinu sliku koju je napravila nasa bojana 86 a koja je meni jedna od omiljenih
...taman malo nek nam se deca merkaju Laughing
[Only admins are allowed to see this image]

cufta :: Vidi Dunju međ' dečacima.
I ja se prljučujem, ako se nalazite. Samo javite koji dan i u koliko sati

Tinche ::Moramo obavezno da ponovimo druzenje u Kamicku! Mada su sada aktivni dogovori oko veeeeelikog druzenja u maju.

Elem, mi smo danas u kamicku...od deset pa do 12h...kome je usput neka svrati.


Dunjice [Only admins are allowed to see this image].Mama Bubi,smemo li mi da kaparisemo ovu nasu lepotinju [Only admins are allowed to see this image]?



Tinche,ja danas ne mogu u to vreme jer Matiju vodim na vezbe svaki dan od 10:30 do 11:30,bas mi zao Sad


Cure,ja uvek mogu sem u ovom periodu i deca mi posle spavaju do 14h.Mi smo redovni u Kamicku ili posle 14h ili odemo posle popodnevnog spavanja,oko 18h i ostanemo do kraja.Kako vam volja i kako imate vi vremena,ja ga imam na pretek. Mozemo i u nedelju ako vi mozete. Juce smo bili u ovoj igraonici [Only admins are allowed to see this link]

Super je zene.Ulaz se ne placa ako vi cuvate decu a ako one cuvaju,vi ne ulazite u taj deo gde se igra(mozete ako zelite) onda je ulaznica 250din. Nije puno velika ali su super devojke i bas ih paze. Jedini 'problem" je sto oni uvek imaju rodjus posle 18h tako da rade od 14-18h i tada su slobodni za igru.Vikendom su ceo dan zauzeti.Cene su im ok,tipa coca-cola je 130kinti. Ajde dajte predlog. Bas bih volela da se vidimo do maja i da se druzimo malo
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 8/3/2013, 10:04

Koja uzivancija lol! I ja bi se igrala u tako lepoj igraonici sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 8/3/2013, 12:02

maus ::Koja uzivancija lol! I ja bi se igrala u tako lepoj igraonici sreca

...i sa tako lepim Zvezdicama Kutka: Noletom, Matom, Dunjom, BakaKom, Anom, ..... smajli angel
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 8/3/2013, 15:33

buby ::jao pa vi ste bilu u kamicku...tako bese igraonica u Sc-u.....
MOGLI SMO SE OPET SVI DOGOVORITI PA DA PONOVIMO TO DRUZENJE...SECAS SE DA SMO VODILI VEC JEDNOM NASU DECU TAMO....JAOOJ KAKO BI TO BILO SUPER....AJD NEK SE MAME DOGOVORE TAMO pa da organizukemo jedno druzenje sa decovima Laughing
...cek moram da stavim ovde dunjinu sliku koju je napravila nasa bojana 86 a koja je meni jedna od omiljenih
...taman malo nek nam se deca merkaju Laughing
[Only admins are allowed to see this image]

Buby, vako? Razz lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 28 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu