KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 23 od 28 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 24/2/2013, 09:33

Ej,jeste li se vi to vratili?
Pa Nolanam muči temp. ....ljubim ga da što pre prođe!
a lekari...draga moja,i sama radiš sa istima-sve znaš. Ne sumnjam ja da oni isto misle,samo
jedan u tome vidi malo veći problem.
Ako može vežbom-bolje nego operacija,bar ja tako mislim.
aj se čujemo uskoro,poželkila sam te...
ljubim tebe i dečake, Zmaje moj!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 24/2/2013, 10:00

Nemoj taj fizijatar da mi dira Matu! Evo npr i ja sam bila takva, nikad na ruke da se dočekam, pa ako sam zaostala u razvoju to vešto krijem. Ne mora da znači. Videćete šta kaže Brdar, Mata hoda normalno, tek će da hoda, koji je razlog da se vrati ako još i vežba? Nisam stručna, samo mislim da treba razmisliti još 5 puta pre operacije.
Novak, nemirko neodoljivi, da brzo ozdravi!
Ljubim neodoljive blizance, i mamu, naravno!
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cici 24/2/2013, 20:37

Tanja, extra sto ne mora operacija yes jesu vezbe dosadne ali.....bitno je da pomazu Wink
Ne nerviraj se za nala fozijatra, i Stefan je imao to isto. uvezbali u sokobanjskij to docekivanje na ruke i sve nadoknadio. Znas i samma da oni uvek nesto nadju.
Da tem psto pre prodje, drzimo fige. a cepice jel si probala?
Ljubimo drugare nase i radujemo se lepom vremenu i ponovnom druzenju ljubav ljubav ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od JocY 24/2/2013, 20:44

To su dobre vesto draga, a za fizijatre se ne brini ionako samo fantaziraju. Moj sestric im je uvek bio " mlitav" kako kazu ali evo ga sportista, ne bas najbolji kosarkas ali uporan lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od caci 24/2/2013, 20:57

E neka samo operacija netreba.
I ja se slazem sa maus ...pa nisu sva deca ista...i neverujem da ima neki "zaostatak u razvoju" ...bice on super ,sve u svoje vreme.
a ovo za cipele i hodanje bosog. Ja sam Marku kupovala iste te anatomske cipelice i nikako nismo mogle da popravimo ravne tabane.Znas sta mi je rekao,jedan od najboljih ortopeda u Makedoniji..... jesi li ti neko cigance videla sa ramnim tabanima, nema jer oni hodaju bosi.
Vezbajte kolko god mozete i ja verujem da ce sve biti super.
Marko je imao T pre tri dana..i to samo dva dana...sad nema al zato kaslje..idi kod lekara navreme.
Ljubim tog nemirka da mi sto pre ozdravi ljubav
A mazuljka cu jednom da zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od makababy 24/2/2013, 21:58

bravo bravo bravo ne mora operacija...
fizijatri...hmhmhm poznajes ih sta da ti kazem...sve to sto oni pricaju je knjiski,a praksa je drugo...ma ti vezbaj koliko god mozes,oni moraju nest da kazu,i nama savetuju podobavesno ortopetske cipele,ali i ja sam za bosu varijantu...
ozdravite nam sto pre srcasti poljupci puuunooooo
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 24/2/2013, 22:31

Mila, tek sad vidim...super sto ne mora op! Vezbajte koliko mozete...ide leto i lepo vreme...pa i neko more...milina za gole tabane po neravnom terenu. Tako se najbolje tetive jacaju.


Za Noleta...proci ce...kao i sve do sad...kao i jos mnogo puta sto ce doci i proci. Meni Bata nekad reaguje na eferelgan...nekad mora brufen. Tacno ko da od virusa zavisi.

Ljubim vas!!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 25/2/2013, 09:50

Bas mi je drago da ne mora operacija yes A ja ne sumnjam da cete vezbati koliko treba i da ce sve biti super osmeh srce Ljubim vas osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 25/2/2013, 09:55

Tinche ::Mila, tek sad vidim...super sto ne mora op! Vezbajte koliko mozete...ide leto i lepo vreme...pa i neko more...milina za gole tabane po neravnom terenu. Tako se najbolje tetive jacaju.



Naravno i ako ste u vremenskoj mogucnosti sto vise bazen. Nikako u slauf, vec ga drzite za rucice da bude prinudjen da mlatara nogicama.
Bice to sve ok!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od plavaptica 25/2/2013, 14:33

Odlicne vesti iz Zg d
Sve ostalo ce doci na svoje mesto vremenom, uvek je tako, sta god razliciti dr govorili. Ne verujem u te lakonske izjave o "zaostatku u razvoju".
Nadam se da je T vec prosla.
Poljupci za drugare ljubav ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 3/3/2013, 20:59

Pitam se kako sam propustila ove novosti, a onda se setih mog ometajućeg faktora!
Kako je Nole? Je l prošlo?

missile ::Nemoj taj fizijatar da mi dira Matu! Evo npr i ja sam bila takva, nikad na ruke da se dočekam, pa ako sam zaostala u razvoju to vešto krijem.
Hihihi!
Tanjuška, mi smo ti zaostali odavno lol! Ja odvela dete kod privatnika da vide da li mu stvarno glava stoji krivo, ka levom ramenu. Sa njihovim izveštajem (dg."krivošija" Laughing ) odem u dispanzer, a oni me pošalju fizijatru. Od tada kasnimo u svemu, osim u razvoju Laughing
Trla baba lan!
Mi idemo na vežbe, jer se odmorim dok se one igraju s njim, pa se odmorim posle vežbica kad on izmoren zaspi. Tu je i socijalizacija, mada tvojoj deci to nije problem kao nama Wink
Ljubim male manekene i jedva čekam nove fotke ili koji VK srcasti poljupci srca srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nena beba 3/3/2013, 21:35

Odlične vesti! Hvala Bogu pa ne mora operacija! Što se vežbi tiče, mora pa mora. Mučno je, alipak lakše. Mojoj starijoj u jednom trenutku više nisu mogli da rade vežbe zbog tortikolisa, koliko je jaka. I taman hteli kragnu da pokušamo, razbolese se, odlozismo, kad dete ispravili bratić. Evo sad i ja jedva primećujem. Tako da mislim da vreme ipak pomaže...

Što se temp tiče, jeste proveravali urin? Visoka je temp a ne silni...ne kašlje... Plašim se bakterije da nisu... Hajd ozdravite što pre
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/3/2013, 22:35

Prvo da postavim neke snimke pa onda tekst,da se bolje razumemo Very Happy













Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/3/2013, 22:55



Ovo je bilo ranije.Sada smo napredovali pa se penjemo i po kuhinjskim tj trpezariskim stolovima lol!

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Orline 3/3/2013, 22:57

Sad tek videh za izveštaj iz Zagreba. Nadam se da će tako i ostati.

Samo da te pozdravim, a klipove ću ovih dana pogledati natenane, još malo idem leći. A ne bih da ih preletim Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/3/2013, 23:04



Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/3/2013, 23:07

Idem da kupam indijance pa nastavljam tj pocinjem sa pisanjem Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od JAmajka 3/3/2013, 23:40

Tanja,drago mi je da donosiš lepe vesti iz ZG.Ja još ne razlikujem tvoje klince,tako da ne znam ko je Nole,a ko Mata,ali vidim da su živahni i da ih teško "drži mesto."Preslatki su poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 3/3/2013, 23:52

Drugari, ne vidim s tel, a izveštaja još nema. Lepo mi spavkajte pa vas gledam i čitam sutra!

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/3/2013, 23:55

Orli,Jamajka,Miss [Only admins are allowed to see this image]

Jamajka,Nole je ova krupnija beba tj ovaj nemirko sto se penje po stolovima a Matija je fini mamin decak [Only admins are allowed to see this image]. Polako,razlikovaces ih ima vremena Wink


Miss,tek sada krecem sa pisanjem pa ces sutra uz kaficu natenane da gledas i cituckas Wink

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 4/3/2013, 00:04

Poljubi anđele od mene!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 4/3/2013, 01:26

Nadam se da ste pogledale VK i da sada znate o kome pisem Wink

Prvo da vam kazem da definitivno ne moramo na operaciju i da je i Brdar to potvrdio [Only admins are allowed to see this image]

Kaze da Matija lepo hoda,da gazi punim stopalom sto je jako bitno,da pravi cucnjeve isto na puno stopalo,da je peta spustena i da za sada nema potrebe da se operise.Da redovno vezbamo(svakodnevno idemo u sokobanjsku a ponedeljkom,sredom i petkom nam terapeut dolazi i kuci) i da nosi antivarus cipele(ortopedska cipela koja je malo drugacije uradjena nego obicna i koja nema ulozak).Nocu ortoze ili longete(narucili smo prosle nedelje,cekamo da se sada izradi i da probamo i to nocu).Po njemu jako su male sanse da se PEV vrati i da ako do druge godine bude sve ok tj ostane ovako,nema sanse da se vrati.

Noletu je posle 3 dana prestala temperatura kao sto su mi mnoge i rekle,tako je i bilo.

A sad malo o njima. Nole ima 8 a Matija 6 zubica.Obojica hodaju uveliko i svasta nesto rade.Otvaraju sve zivo,vade stvari iz ormana,sudopere,ves masine,korpe za ves itd.

Matija place... Odoh,nastavak sledi...
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cufta 4/3/2013, 07:32

Tanja, pa oni su već veliki!!!!! Menjaj taj avatar. Stavi neku sa Matijinom kravatom, gospodin mali.
i zovi tog retarda od majstora koji ti je montirao klimu da je pemesti. Umesto da gledate kroz prozor,vi gledate u klimu koja vi na ogradi terase - kakav kralj.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 4/3/2013, 08:29

Hehe Cufta,mi zivimo privatno tako da od premestanja klime nista a i rado bi dosta toga promenila al ne moze i ludim zbog toga [Only admins are allowed to see this image]Hocu,promenicu avatar,i Tinche me opomenula Embarassed


A sad nastavljam...


Pre neko jutro nam Novak pao iz kreveca direktno na ledja.Ja otisla mleko da mu spremim,on se dere kao magarac i samo odjednom cujem udarac i njegov plac.Ulecem u sobu,mm ga vec drzi a on ne moze da dodje do vazduha,premrli smo.Verovatno se naginjao,naginjao i prevladala je tezina,napravio je kolut i pao.Posle smo ga malo zagledali da nije slomio nesto,i nije hvala Bogu.Dete je haos

Vole da ruckaju ali ne bas palentu i heljdu,to nece da liznu,ne svidja im se.Matija mnoogooo bolje jede od Novaka i to me bas raduje.Obozavaju mleko i plazmu,to bi mogli stalno da jedu i onu milupitu stracatelu.Vole cedjene sokove i naucili si na slamcicu da ih piju. Ujutru oko 6 piju mleko(jos uvek im dajem Bebelac 2,nisam im uvela kravicu a Bebelac 3 nece ni da liznu i nekako je mnogo gusci,sve im zapusi cuclu i nerviraju se sto ne mogu da vuku,posebno Novak,) i nastavak spavanja do pola 9-9,pa oko 10 doruckuju,u 12 je spavanjac do nekih pola 2-2,oko 3 je rucak,oko 5 spavanjac,kad ustanu neka vockica,oko 8-9 kako kad vecera i pre nego sto ja legnem ili oko 12-1 piju opet mleko i do jutra se ne bude ili retko kad tako zavriste,ja im dam dudu i nastavljaju.
I dalje spavanje ide tako sto ih samo spustim u krevetac i to je to.

Idemo napolje svakodnevno,malo u setnju,malo u parkic samo sto ja sama bas ne mogu da ih vodim na igraliste jer ne mogu da ih uhvatim,jedan na jednu drugi na drugu stranu a nece ruku da daju.Novak se pentra gde stigne i iz tog razloga kad krenemo u setnju svratimo u igraonicu i super nam je tamo,i da padne nema gde da se udari.

Ne pricaju puno,Nole slabije nego Matija.Baba,tata,mama,neke njima razumljive reci i to je to.

Za sada nisu nesto bili bolesni,ovaj virus je zakacio samo Noleta hvala Bogu.Od septembra krecu u vrtic pa cemo videti kako cemo proci.Vladina mama moze da ih cuva ali ja vise volim da mi deca rastu u tu "deciju sredinu" tj vrtic jer babe i dede ih i razmaze i tesko je posle uci u rutinu a mi je vec sada imamo.I zbog klope,ucenja,odrastanja,igranja,ma svega.Vole da se druze i oduseve se kada odemo u igraonicu.

Novak je i dalje jaci i sve mora da bude po njegovom.Otima igracke Matiji,cucle,sta god,samo da mu otme.

Vole da se igraju sa konzervama od mleka,kasicicama iz istih,cepovima od flasa,cinijama,poklopcima i sl.Odusevljavaju se gledajuci reklame i tv prodaju,posebno za dormeo Shocked.Novak se uveliko sam penje po stepenicama tako da kada otvorim vrata od stana da ih stavim u kolica,dok ja Matiju vezem on se vec popeo na pola stepenica drugog sprata Shocked. Vole i da pritiskaju dugmice u liftu i da gledaju kroz prozor Shocked

Cek ako se setim jos necega pisem
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 4/3/2013, 08:39

E da,Matija ne voli vise da se mazi i odmah se izmice i pomera glavu,retko kad mozes da ga uhvatis i da mu onako mirises i ljubis gusu Very Happy a Novak je sada postao prava maza Very Happy.Hoce da sedne u krilo i da ga njuskas onako i ljubis do iznemoglosti [Only admins are allowed to see this image].

Kada im kazem neesto,tipa,donesi mami kola ili loptu,uvek donesu,posebno Matija,on sve slusa [Only admins are allowed to see this image]. Mnogo vole mleko da piju i kada krecem da im spremam,stanu ispred grejaca gde im stoji voda za mleko,i proprate pogledom svaku kasicicu koju sipam,kao da broje Laughing.Novak drzi sam flajku i kada spava a Matija ne zna. Vole da se kupaju ali ne u njihovoj kadici vec u kadi velikoj i oni stoje a mi ih tusiramo.Kada se Mata kupa Nole je obavezno pomagac,stane ispred kade,gleda,mlatara rukama i cici od srece.

Ma sve znaju,sada su vec veliki decaci [Only admins are allowed to see this image]

Ja sam i dalje na bolovanju i to do 21 marta.Predala sam opet papire pa cemo videti.Ljubimo vas drugari

Evo stavljam i koju slicku i to je to za sinoc i danas Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 23 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 28 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu