KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 26 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bubi80 3/4/2013, 21:21

Mali manekeni! likeit
Stvarno su mnogo slatki i moderni!
Za tu pozu kad podviruju odnosno gledaju kroz noge stare bake kazu da slute prinovu u porodici pa ti vidi! Laughing roda
A veruj mi da je provereno tacno!
ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od plavaptica 3/4/2013, 23:31

Kakva dva momka, osmeh srce Obozavam ove njihove "stajlinge" yes, preslatki su nemam reči
Kad je vec Bubi nacela temu....mogu misliti kako bi dobro i moderno izgledala Matina i Noletova seka Wink
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 4/4/2013, 13:11

Tanja83 ::Ovako su dobri sem sto se penju gde stignu,diraju sve sto ne treba i tako,ko sva normalna deca,sta da vam kazem.
Bravo, drugari!!! g Obožavam nemirnu decu! yes igra

Tanja83 ::E da,da ne zaboravim da napisem da su Novaku izbile sve cetiri cetvorke i sada ima 12 zuba [Only admins are allowed to see this image] a moj Mata i dalje samo 6 Very Happy

Pa da krenemo Wink

[Only admins are allowed to see this image]
Mnogo volim ovo dete Novaka!!!! yes

Tanja83 ::[Only admins are allowed to see this image]
I opet ne znam koji je od njih dvojice slađi, miliji, lepši...
srca srca srca srca srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od JAmajka 5/4/2013, 08:44

Ja i dalje ne razlikujem decu v Embarassed Embarassed ,ali da su medeni ,to potvrđujem. yes yes Na prvi pogled se vidi da su zvrkovi... Kao što reče Miss,i ja obožavam nestašnu dečicu.Medenjaci,šaljem vam veeeliki kiss.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 5/4/2013, 08:51

Jamajka, ako ih Zmaj stvarno donese u nedelju, ma ima da se oduševiš! yes Mata je milo stvorenje, pa to ne mogu da ti opišem koliko, ali ono mangupče Nole! igra Obožavam ga! osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od makababy 6/4/2013, 14:58

da ne moze covek da ih se nagleda...
ali starkice me odusevljavaju,moram mojoj deci da nabavim,pod obavezno...
oni su sada veleki momci,kakvo slikanje,sada jurimo devojke...
ljubav ljubav ljubav ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od JAmajka 8/4/2013, 11:52

Tanja,oduševili su me mali zvrkovi.Još su mi slađi uživo. smajli angel smajli angel Tako su spontani,nestašni,ma.., neodoljivi su.Na mamu...
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od pcelica 9/4/2013, 16:53

Divni ste zaista! Ja sam odusevljena.
Decaci su preslatki, uzivala sam u svakoj slici i klipu.
Svaka cast za organizaciju...danima vas spominjem Very Happy . Mi jedva odemo u drugi deo grada a vi se naputovaste...
Super sto su nogice bolje i ne treba operacija.
Ljubimo vas dragi drugari.
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 10/4/2013, 00:48

Ja odlepih od ljubavi ovde kod vas! Pu, pu, pu, usrale vas kokoške, potpuno vas usrale! lol! Prelepi su Tanja, oduševljavam se uvek iznova! Na starke sam potpuno odlepila! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 11/4/2013, 18:03

Ajde Zmaje,daj okrepi nas još nekom!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od KoMetaK 14/4/2013, 15:37

LJubim te u medene frajere, znas!? ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 20/4/2013, 22:49

Mate i Nole u jurnjavi, ma kakvo slikanje...juriiiiiiiiiissss.
ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 22/4/2013, 22:40

Pa dobro ženo,gde si???
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bobica83 22/4/2013, 22:47

Za malo pa samnom u kafani Very Happy al..... Da mi brzo ozdravite ! Ljubim!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lolipop 22/4/2013, 23:01

šaljemo vam ljubce bananica i ja ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 11/5/2013, 22:58

Ajde svetski putnici, pišite utiske iz Praga,kako su nam drugari,čije ne jaje bilo jače Very Happy
Kako je Mara na vežbama? a ti? i pita je za kraj, ili za početak-kad nam dolazite?ljubim jako,jako!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 11/5/2013, 22:59

oooooooo grešaka...j mti tl!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 11/5/2013, 23:31

ff ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 12/5/2013, 21:52

osmeh srce Very Happy osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 21/5/2013, 00:01

Nema vas, ali sve jedno.....cu da vas ljubnem [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 21/5/2013, 14:22

osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 25/5/2013, 21:49

Srecno preseljenje u novi stan i srecno ribanje i ciscenje.
Kada sve zavrsis ocekujem raport i slike Matije i Noleta, mada mogu i tvoje, necu se buniti.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 11/6/2013, 14:47

Evo nas drugari nasi mili!

Hvala sto mislite na nas,divne ste [Only admins are allowed to see this image]


Prvo da zabelezim da smo danas bili kod pedijatra da primimo cetvrtu doze pentaxima i bili na merenju! DakleM Very Happy,sa 17 meseci :

Novak ima 12kg i 81cm je dugacak a Matija 9800gr(mamin zgoljo Very Happy )i 80cm je dugacak Very Happy


Zene drage,ne znam sta da Vi reknem Very Happy,ali moj Mata jede ko mecava Laughing dok Nole nije bas puno zainteresovan za hranu al opet tezi od njega i bolje napreduje! U cemu je fora,Boga pitaj! Ne nerviram se uopste,sta cu,takav je Very Happy

I dalje NISTA ne pricaju sem mama,baba,tata i to kad oni hoce i to je to! Ne znam na koga su "mutavi",mama im prica za tri medalje lol!


jure,trce,ne staju,pogotovo Mata! U stanju je 100puta(ali ne zezam se) da gura guralicu uzbrdo i nizbrdo dok je Nole vise penzionerski tip lol!! On covek voli da sedne,cupa travu,da se ljulja,da razgleda i tako to


Obozavaju kupanje,tj da im napunim kadu i da prskaju i peru kure lol!

Isto tako ne disu kada gledaju reklame,dormeo,delimano,sark-parocistac [Only admins are allowed to see this image] i tako te gluposti.Svasta mogu da uradim dok oni zevaju u to [Only admins are allowed to see this image]


Kada sirim ves,obavezno imam pomoc [Only admins are allowed to see this image]. dodaju mi stipaljke i ves iz lavora a ja sirim!


Cek da posaljem da mi ne ode pa nastavljam
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 11/6/2013, 15:06

king king Uzivanjac! Eto, tako ja to vidim. [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 11/6/2013, 15:07

Matija je dobrica,sve jede,ne bira samo otvara usta dok Novak mora OBAVEZNO prvo da proba( i to napravi usta kako kokosiji supak lol! )pa tek onda ako mu se svidja da jede

Koliko su oni razliciti samo kad bi znali! Recimo : Novak voli jogurt,kiselo mleko,pavlaku,sve to onako "nasuvo" dok Mata proba i to je to.


Obojica vole voce,bilo koje,tresnje,jabuke,jagode,banane,ma sve cepaju,obozavaju cips,stapice i smoki vole ali za cips dupe daju lol!

Evo danas je bilo plakanje u parkicu kada je Matija negde nasao praznu kesu od cipsa i doneo tati da mu da cips a ono prazno... Joj tog plakanja tugo moja...

Nisu nesto odusevljeni sokovima i slatkisima a i ja im nesto ne forsiram,piju samo vodu i mleko!


Obavezno se svadjaju oko iste stvari iako imaju vise istih,bilo da je to cucla,igracka,guralica,ma bilo sta. Naravno,Novak uvek popusti placuci dok je Mata toliko uporan pa vi to ne mozete da verujete. On place ali odredjenu stvar ne da i vuce je ka sebi,mamin borac Very Happy


Novak ima ruznu naviku da svremena na vreme udara Matiju po glavi i ne samo njega nego i kod Bobe tj Dimitrija kada smo bili na rodjendanu,svu decu je tukao i to sve po glavi. Nadam se da je faza i da ce proci


Vole da idu napolje,razumeju dosta stvari ali ni rec da kazu. Npr,hoce nesto,popne se na prste i kaze "aaaaaaaaaaa" i ja mu dam to sto trazi. Danas Novak zaspao na terasi i ja ga odnela u krevet,vracam se Matija se i dalje igra. Ja mu kazem: "Sine,ajde mili da spavas"! On ustaje,krece ka kuhinju,ja mu kazem "idemo da spavas mili ne tamo",on nastavlja do sobe,ispred kreveca podigao rukice da ga uzmem i stavim u krevet! Legnem ga,zamracim sobu,pustim radio,izadjem i oni tako spavaju! Sinoc kazem Matiji : "hoces da se kupamo sine",on tap tap,dodje do kupatila i smeje se da mu otvorim vrata

Kada su reklame trce sa pola sobe,stana,nebitno samo da gledaju Very Happy


Cek da posaljem pa pisem opet
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 26 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu