KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 23 od 44 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 18/4/2012, 19:47

Kamilica ::Cure odoh ja u šoping, odoh kupit' cipele neke i ćebe, imamo jedno za koje se mm i ja otimamo, e sad idem kupiti isto Wink
I mi imamo gomilu cebica a otimamo se za jedno, neko dormeo cebe, nikako da kupimo i drugo Very Happy
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 18/4/2012, 20:18

Kupila Very Happy Very Happy Very Happy i sve novce potrošila, do petoparca Razz
A to me baš čini srećnom...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 18/4/2012, 20:21

Kamilica ::Kupila Very Happy Very Happy Very Happy i sve novce potrošila, do petoparca Razz
A to me baš čini srećnom...

E neka si ih potrosila kad te to cini tako srecnom Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 20:25

E, neka si, na zdravlje da te služi! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 18/4/2012, 20:28

sreca ljubav
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lolipop 18/4/2012, 22:33

Dobro veče cice mice ljubav

Evo i mene, moram reći živa sam poslije onolike količine pojedenih Vaskršnjih jaja!
Ljubim vas mnogo, sa zakašnjenjem čestitam Vaskršnje praznike.
Odoh da ubacim par slika koje sam obećala Miljijani, a onda ću da vas isčitavam.
Ljubim puno ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 18/4/2012, 22:45

AL ste se raspisale!

Mišu, nadam se da je ta III grupa od neke infekcije, nemoj se unapred nervirati, ljubi te tvoja drugarica!

Milijana, carice, nisi normalna kako me nasmeja za tm, odlazak na fudbal i vodjenje jednog deteta! Blesačo!

Kod mene ništa posebno. Uzela da uradim neko porodiljko - obračun Coletovoj tetki pomažem, da žena ne dolazi iz sela samo zbog toga, pa se bakćem s tim, al dok ovde iščitah sve što se crveni, ostah dva sata. Uspela sam danas da smaknem šišanje sa dnevnog reda. Jes.
COle radi noćnu, mama malopre došla od dece i tako, nič posebno.

Odo, da ovo završavam.

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 19/4/2012, 07:03

Dobro jutro curke sunny
Ja jedva sedim jer sam ne naspavana. Noćas nisam mogla zaspati, a jutros se probudila rano da bih zvala dr-a na vreme, da se dogovorim za bolnicu.
Rekoh vam sinoć da želim da odložim za utorak, pa sam to i uradila. Dr kaže da je to OK. Sad odoh da se komiram do podne, ako Bosančeros dozvoli, jer je upravo krenuo da šuta Shocked
Šaljem materijal, a Miš će od toga skuvati najbolju kaficu, znam!
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 PURE%20INSTANT%20SPRAY%20DRIED%20COFFEE
Mišu, jesi li dobro?
A Anči duša?
Ljubim vas obe usne usne
Naravno i ostale curke usne usne usne
A sad stvarno
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 87
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 19/4/2012, 07:18

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Naran


Dobro jutro svima sunny evo malo vitamina uz kaficu

Mirjana, spremna, idi malo da se izlezavas u bolnici i javljaj nam se usne
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 19/4/2012, 08:13

Dobro jutro svima!

Orliska draga srecna 13. nedelja radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Nisam imala nikakvu ranicu, vec sam radila vag i cer bris i bila je u pitanju neka infekcija, vise se i ne secam sta. Koristila vaginalete i posle 6 meseci papa II grupa.
Kami draga nasmeja se slatko na dobar dan dobar dan...vezano za punkciju. Srecna stimulacija i svim srcem navijam za fantastican kraj! Bravo za kupovinu cebeta i pametno potrosene pare yes
Mili bleso, lepo si odgovorila muzu. hahahahahaha Naravno da prija i sat vremena bez dece i telefona a da ne pricam o 2. Samo tako nastavi! U covece koliko je Lenka spavala Shocked
Missile hvala na pitanju, Ana je ozdravila i super je.
Lilya belkinjo nasa Very Happy Uzivaj na moru, izvali se u hladovinku, krkaj, misli na nas, pij sokice i gledaj kako se muzic kupa. Kako ide potraznja stana?
Mrvo kosica sredjena lol! I skidaj lak, sto je sigurno sigurno je. Sitno, sitno, sitno radost radost radost radost radost radost
Xena da nismo ti i ja u rodu? Ja se vratim sa morETA ugljenisana. Imam beo ten, ali pocrnim super. I to najvise u vodi, posto i ne izlazim iz nje. Jedna zena, koja je uvek bila samo leti u Lo i na Drini me je uvek vidjala crnu. Jedne zime njena tetka je umrla i srele smo se na groblju gde se ona posteno isprepadala kada me je videla. Ja bela, bela... a ona navikla da me vidi tamnu. Pomislila je da sam jako bolesna Rolling Eyes
Loliska kako radovi duso?
Biksi draga usne
Bak trudnice usne
Miro plevis bastu kaoo niko lol! Sad se setih, davno je to bilo, nedelja, 7 sati ujutru, zvoni neko na vratima, zvoni, zvoniiiiii...Silazim sva bunovna i posto sam zabboravila kljuc da ponesem izadjem kroz kuhinjska vrata pa preko terase i vidim komsiju sa placa. I on meni dobar dan ja njemu isto. I pita me covek da me mozda nije probudio. Ja kazem:"Ma neeeeeee...plevim bastu." Covek kada je sreo mamu i tatu na placu rekao je kako imaju vrednu decu, jer pre zore pleve bastu Very Happy
Hvala na postavci za kafu, sad cu je ja zgotiviti.
Caci usne

Zene hvala sto mislite. Ja sam se juce cula sa dr S.J. spec. patoloske anatomije. Skroz me je zena smirila. U petak ponavljam i papa, jer je bio oskudan materijal. Odlicno se seca mog nalaza. Kaze da je na granici sa II grupom i da nista nije strasno. Meni je u sept. 2009. godine isti nalaz bio, ISTI. Koristila sam vaginalete, pa je 6 meseci kasnije(mart 2010) papa II, takodje i prosle godine II grupa. Sad je ovakav. Sutra ponovo papa, cerv. i vag. bris a popodne kolposkopija. Mrzim spekulum!

Idem da zakuvam kafu. Pisemo se jos.
Sve vas grlim i ljubim ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 19/4/2012, 08:20

1 left Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od KoMetaK 19/4/2012, 08:46

Jutro jutra sunny
Najzad nam stiglo i sunce! sunny sunny sunny sunny
JA cu samo da vas ljubnem na brzaka pre posla pa cu vas veceras citati detaljnije Very Happy
Vidim Misu da se sekiras, ali da te dr smirila, verujem da ce ponovljeni rezultat biti dobar yes Kako ti je Anci? Jel pregurala mononukleozu ili sta je vec imala?
Miro, vidim ti se spremas za bolnicu? Ne ukapirah zbog cega Embarassed
VIdeh i Bixi i Lolica na ovoj strani, pa da ljubnem i njih, a vas ostale cu da citam veceras, najzad je malo utihnulo na poslu, a i to verovatno dok ne stignem danas u kancelariju lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 19/4/2012, 09:03

jutra Jutra sunny

samo da brzinski prijavim,
ooo, kako ste mi nedostajale
počela da radim, a kao da sam upala u neke crne rupe,
koliiiiiko ima posla, tj. papirologije affraid pitam se ODAKLE više
taman uhvatim ritam druženja sa vama, nešto iskrsne Mad
eto, prvog dana raspusta, pap - banuše dever i jetrva sa decom
a deca oma kidisala na komp i sa istog se nisu, bukvalno, odvajali sve do četvrtka, kad su otišli kući
onda otišli kod mojih, tamo - net preko kablovske, a ona se stalno nešto kidala
elem, sada videh puuuno lepih novosti, što me raduje veoma
a i par bzvz vesti, što me nije obradovalo, ali verujem da će sve biti dobro
ubeđena sam da je ono iz parzankinog potpisa živa istina- "sve u svoje vreme..."
e, pošto i ovo pišem već 54 min uz prekidanja
odoh, vraćam se večeras Wink
sve vas puno, puno, puno, puno, puno ljubav

nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od medolino 19/4/2012, 09:15

Dobro jutro
Misu,hvala na kafici osmeh srce
Samo nemoj da se nerviras,kao sto su devojke rekle mozda je to ipak nesto drugo,neka manja infekcija, e sada nisam te dobro razumela,hoces opet ponavljati papu? Ljubim te i nadam se da ce sve biti u redu!!! usne

Jao koliko ste se raspisale,garant cu zaboraviti sve da iskomentarisem Wink
Pa da pocnem..

Metauirina,zeno,gde si nam? Posao,posao i posao,odmaraj malo zeno Very Happy

Kamilice,nek je srecno sa stimulacijom Very Happy Vidim.pala kupovina cebeta g
Svaka cast,uzivaj pod cebetom c

Missille,kao sto si rekla ide maj i lepse vreme sunny

Milijana,nasmejala si me svojom pricom o muzu i fudbalu lol! Koja si ti carica queen Ljubi tvoju decicu ljubav ljubav

Lilya,srecno sa trazenjem stana i da ga sto pre nadjes i uselis se u svoje gnezdo love

Loliska,jel si spremila kucu,uzivas li sada? ljubav

Orliska,srecan ulazak u 13 nedelju g g c g g

Caci,Biksi,Pari,Bak,Korpice,Draoo,Mirjana i ostale devojke poljubac

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 19/4/2012, 09:57

Meta zeno gde si??? Radis i radis! Ajd neka je sa srecom usne
Nacka draga papirologije preko glave Rolling Eyes I ja tebe ljubim.
Medolino usne
Ej Mala moja, zaboravih napisati da je vreme u subotu malo kise malo sunny i maksimalna dnevna 18 stepeni. Ali sta te briga, u restoranu ce biti lepo i toplo. Uzivaj i ne moras bas svako kolce da odigras Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 19/4/2012, 10:28

Dobro jutro Very Happy
Kafa dobra i sastojci i kuvana lol!

Maus, malo si se odvikla od spekuluma, a Very Happy Drago mi je da čujem mišljenje te dr koja te zna. Biće to u redu, samo nem ože život bez komplikacija, pa to ti je. Ljubi malenu.

Meta, svetska ženo...samo proletiš. Daću ti novi nadimak- Meta Kometa lol!

Hvala za čestitke. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 692299

Drago mi je da su Jutra ovako oživela...Ali teško biti kao maus, pa iskomentarisati svačij post. Ja priznajem da mi ne ide. Embarassed

Nisam se ja samo fenirala, ja bila sinoć u kafani, eeeej Very Happy
Pila kafu sa drugom koji je došao iz Nemačke, i još jednom koleginicom...Pustila me mama Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Toliko dugo nisam izlazila nigde, da su mi stare čizme napravile žulj Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938
Danas sunce, a ja moram mirovati, boli me bre, ne mogu ništa da obujem...
Kažem ja juče mm sva sretna- pustila me dr da šetam, a on mrtav ozbiljan- Al nisam te pustio ja Razz Bolje što je daleko, bio bi gori od Prinčevog čoeka.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od missile 19/4/2012, 10:37

Dobro jutro, cure! Evo jednog mirisnog aprilskog jutra posle par hladnih i kišnih dana Very Happy

Mišice, ja bih onu bez šlaga, i nemoj šećera da stavljaš , molim te!!

Hvala, srce si!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 19/4/2012, 10:38

orline ::

Nisam se ja samo fenirala, ja bila sinoć u kafani, eeeej Very Happy
Pila kafu sa drugom koji je došao iz Nemačke, i još jednom koleginicom...Pustila me mama Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Toliko dugo nisam izlazila nigde, da su mi stare čizme napravile žulj Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938
Danas sunce, a ja moram mirovati, boli me bre, ne mogu ništa da obujem...
Kažem ja juče mm sva sretna- pustila me dr da šetam, a on mrtav ozbiljan- Al nisam te pustio ja Razz Bolje što je daleko, bio bi gori od Prinčevog čoeka.

A dokleN si imala izlazak? hahahahahaha Nasmeja se za cizme hahahaha lol! Jos bolje sto je muzic daleko., Koristi ove dane za skitnju dok se nije VRNUO.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od bak 19/4/2012, 10:46

Niko nije gori od mog coeka lol! A meni niko nije zapovedio lezanje od lekara, samo da mirujem, al dokazi ti to njemu.
Proseta me 20 min uvece, pola kruga oko parka i to mi je lol!
Videce on....

Dobar jutar dobri ljudi. Nema sanse da sve iskomentarisem, pa necu nista lol! danas se spremam do ginekologa u dz, svasta mi treba od recepata, nov nalog za Fraxi, resila sam da promenim onu moju koja je dobra samo za upute, koja me ubedjuje da sam jos mlada i kuda zurim, pa sve da danas o jednom trosku obavim.
I da iz sve snage kukam da mi uradi uz, ja ponedeljak ne mogu cekati Laughing , pogotovu sto mm ne moze da ide u ponedeljak, a za to vec nisam spremna da sama idem. Drzite mi palceve.

Imam jedno pitanjce. Da li neku od Fraxija svrbi koza? Ne svrbi me odredjeno mesto, vec podrucja u koja sam primala Fraxi. I to je pocelo pre 3-4 dana, svrbi me recimo i desna ruka a u nju nisam dobila fraxi 10 dana! Nema osipa, nema nista, samo se zacrveni posle drapanja. Nisam luda, majke mi. Jel se jos nekoj desavalo?

Da li ste uspele da radite negde d dimer na uput, bez placanja? Ovo se odnosi na cure iz bgd-a.

Ljubim vas sve, al to vec znate osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 19/4/2012, 11:36

Jutro drage.Kakvo sunny vi pominjete?Kod mene oblacno,malopre kad sam isla do prodavnice poce i kisa da pada.Mozda ga je bilo jutros rano,ali ga ja prespavala Embarassed Mirjana pripremila,Maus zakuvala,super kafica lol! Mirjana,da se ti nama lepo izlezis i odmoris u bolnici,posto ovako nemas mira. ljubav za tebe i bebana.Maus,nadam se da ce sve biti u redu i da ce kolposkopija pokazati da nema nista.Mozda neke vaginaletice,da dodje sve na svoje mesto.Orli,srecan ulazak u trinaestu nedelju,da ti cela trudnoca prodje bezbrizno i lagano cvet Pao i izlazak,bas lepo,znam da je prijao.Loliska,poz i za tebe,kucica je ispala super,videla sam ali ne stigoh da napisem.Orli,u pravu si,Metaurina,Meta kometa lol! Evo jedan ljubav i za nju.Nacka,znaci gosti,pa posao,zato tebe nema? usne Bak,da lepo prodjes danas kod dr i ako ih ubedis za uz,da sve bude dobro i kako treba.Medolino,Dra,Pari,Lilya,Kami.....sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 19/4/2012, 11:46

maus ::A dokleN si imala izlazak? hahahahahaha Nasmeja se za cizme hahahaha lol! Jos bolje sto je muzic daleko., Koristi ove dane za skitnju dok se nije VRNUO.
Do deset Razz Laughing
Da znaš, to sam i ja pomislila, što sam skitala, skitala Laughing

bak ::Niko nije gori od mog coeka lol! A meni niko nije zapovedio lezanje od lekara, samo da mirujem, al dokazi ti to njemu.
Proseta me 20 min uvece, pola kruga oko parka i to mi je lol!
Videce on...
Jaoj, bak, ubih se od smeha Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938 Kako si samo napisala, da i povodac zamislimo Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 635297
A šta ćeš kad brinu, duše naše...

korpica ::.Orli,u pravu si,Metaurina,Meta kometa lol! Evo jedan Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 543728 i za nju.

Naravno da sam u pravu...Samo je ipak češća od Halejeve Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 404938
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 19/4/2012, 12:42

bak ::Imam jedno pitanjce. Da li neku od Fraxija svrbi koza? Ne svrbi me odredjeno mesto, vec podrucja u koja sam primala Fraxi. I to je pocelo pre 3-4 dana, svrbi me recimo i desna ruka a u nju nisam dobila fraxi 10 dana! Nema osipa, nema nista, samo se zacrveni posle drapanja. Nisam luda, majke mi. Jel se jos nekoj desavalo?
Bak, mila, meni je hematolog rekla da ako mi se pojavi to što opisuješ, da odmah dođem da mi promeni lek, tj. umesto Fraxija da da Fragmin i slično. Rekla je da u suštini ne sme biti nikakcog svraba, srvenila i tako toga...Kako si?
Cure pozdravljam vas.
Na poslu sam a gužva ne viđena, juče sam 4 ljudi (Pariz, kak se kaže, četvoroma ljudi ili kako...) ispred nosa zaključala vrata i otišla kući da se izrokam Very Happy , štaš...kad me nisu linčovali, a ja pa, pa, igra ovo mi je najvažnije. Sad sam se vratila i njih 3 čeka ispred vrata...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 19/4/2012, 12:47

Kamilica ::
Na poslu sam a gužva ne viđena, juče sam 4 ljudi (Pariz, kak se kaže, četvoroma ljudi ili kako...) ispred nosa zaključala vrata i otišla kući da se izrokam Very Happy , štaš...kad me nisu linčovali, a ja pa, pa, igra ovo mi je najvažnije. Sad sam se vratila i njih 3 čeka ispred vrata...

E Kamilice c kako ide bockanje, snalazis se ti izgleda dobro ?
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od bak 19/4/2012, 13:08

Hvala Kamilice, videcu jos malo, pa ako se nastavi menjacemo Inace sam hvala na pitanju ok, cekam uz i strepim po malo osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 19/4/2012, 13:11

Bak nema na čemu trudnica cvet
Dra00, ma to je sve super...4 komada, paf, paf, paf, paf i gotovo...
Ali me jajnici žigajuuuu, uhh, nije tako bilo prošli put...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 23 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 44 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu