KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 20 od 44 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Tinche 17/4/2012, 10:57

dr mali pariz ::
Danas kad sam mu spomenula da ćemo za nekih 10-12 nedelja već biti sa bekama, Bože zdravlja


Dezdice najmilije moje!!! Bas je brzo proslo...znam da uzivas u svakom danu...i uzivaj sto vise, falice ti...znam da meni jeste.

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 21831

bak ::Dobar dan zeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mnooogo ste mi nedostajale!

Pisem vam pricu na koracima, pa se vracam da vidim odakle da krenem lol!

BAAAAAAAAAAAAK!!! Trcim da citam!!! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 275568 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 275568 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 275568 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 275568

Republica ::E da cure, Tince & ja imamo vec ideju za vidjanje i extra slike Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 805311


Cuti nesreco!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed lol! lol! lol! Retko ko ima hrabrosti za to sto ti osmislis...videcemo! Razz


Ova kisa smara...bljak! Danas razvlacenje po kuci pa veceras na posao...odoh da maltretiram dete iz dosade...a vas redom ljubim!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 17/4/2012, 11:15

Tince, sinak ti je med medeni. ljubav za njega
Pari, meni isto nekako ovo tvoje trudnovanje proletelo. Ma bitno je da ti uzivas u trudnoci yes
Biksi, nije vazno sto nije bilo lepo vreme, vazno ja da si se lepo provela i odmorila.
Ijaoj Miro, zeno… Slusaj ako si odrala kolena i dlanove, onda si se garant docekala na ruke i noge, a mislim da si to i instiktivno uradila. Znam nekoliko slucajeva trudnica koje su padale, ali su uvek instinktivno zastitile stomak.
Orli, da ti prvo ovde kazem, ne znam da li cu svuda stici. Bebiron je precakan i tako se leeepo vidi. Evo zaljubih se osmeh srce Drago mi je da si malo prosetala i da ides na feniranje, znam koliko ti to znaci.
Maus, samo te zamisljam u akciji izaci iz kola, ne pokisnuti i ubaciti Anu u vrtic. Jos malo pa nemoguca misija, ali tebi naravno sve uspeva. Drago mi je da je Ana bolje i spremna za vrtic.
Bak, jako mi je drago sto si opet sa nama. Jedva cekam tvoju pricu ljubav
Repi, zaista lep avatar.
Medolino, ma 07. maj je tu iza coska, sad ce to. Ima vreme da proleti neces ni da osetis.

Bebko, Mrvice, Korpice i sve ostale drugarice srcasti poljupci

Ja sam se za ove praznike, bez obzira na jurnjavu i gledanje stan, bas odmorila. Juce se citav dan izlezavali bez neta i TV i toliko nam prijalo da smo se dogovorili da tako proslavimo 22. aprili ili ti petogodisnjicu braka. Jedino sto cemo svrcnuti negde na rucak i to je to. Ako bude lepo vreme mozda se i predomislimo, videcemo.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 17/4/2012, 12:10

Dobro jutro drage moje sunny , sunca nema ali vam ga ja zelim
Medolino zasto te je pomerila za maj, znam da si rekla da treba da ides prosle nedelje kod nje? Mozda si pisala a ja nisam procitala
Ja za 10 dana idem na konsultacije pa da vidimo kakav je plan doktor
Svima ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 12:21

Mrvo i ja sam sinoć mislila da odem prvo na pregled, ali uplašila sam jako sestričinu, pa sam zbog nje otišla prvo kući. Čim sam sela, a sela sam s namerom, Bosančeros je krenuo da se javlja i onda sam pratila koliko je aktivan. Ne pitaj, taj se cele noći ne smiruje Laughing Zato mislim da mu nije ništa, a i mislim da bih osetila da sam pala na stomak. Ostala bih bez vazduha.
Lilya lepo kaže. Ja sam instinktivno zaštitila bebu jer su mi odrani dlanovi i laktovi. Kao i kolena i deo čela.
Ali kad sam ustala sa zemlje, po grudima i stomaku sam imala neke cvetiće i prašinu i bolele su me i grudi. Ma, strašno!
Sutra svakako idem u bolnicu na 48h, pa će biti i virkanja Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od medolino 17/4/2012, 12:39

Lilya ljubav

Draoo pisala sam u klubu,cinimi se na 60 ili 61 strani,pa da se ne ponavljam cvet Srecno na konsultacijama,mozda se i sretnemo u maju-junu igra

Mirka,srecno na virkanju c
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 12:49

Republica ::

E da, kad je trudoca akademska prodje kao lakshi ispit.Bravo Paris! Pripreme su bile maratonske i zato je trudnoca fenomenalna!

Bolje ni sama ne bih umela napisati! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 561840 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 275568
Dan cure!
Kišni , slindravi dan...prvi -vama-radni, posle praznika...
Šta da vam poželim sem da se u kući utoplite?
Jeste brzo prolazi,ali nije još prošlo moje trudnovanje lol! te me ne smeštajte u koš porodilja, bar ne još uvek.
Bak je tu, posle ću je čitati.
Mima je skuvala neobično lepu kafu,kao i obično i vrtaolomije izvela da bi svoje dete i sebe suve na odredišta smestila,...
Bebko mesi ko matora, i ja bih se u tom testu udavila od sreće, ali vreme da se belo opet batali, kao i slatko Wink
Nema ni Mete, javi se curo da vidim gde si bila?
Lilyo, je l ti ono beše u Ateljeu? Kako je bilo?
Orle, uvek se feniranju van kuće obradujem!! Very Happy
Ripa je postavila divnu sliku!
Medo, brzo će i taj maj...Dra, srećno na konsultacijama, doduše za 10 dana Wink
Odoh da prevrnem junetinu, pa kuliranje do 15h, kad idemo na UZ Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 0913 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 0913
vodićemo i moju mamu Very Happy ma bićemo ko seljaci veseljaci, ali šta me briga, kad će biti tu kod nas, što da nas čeka sa izveštajem, nek i ona vidi svoju decu-unuke, koje će više voleti od dece Very Happy
To je to.
Ljubim vas, pa se pišemo kasnije!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 12:54

medolino87 ::

Mirka,srecno na virkanju c
Hvala Medić love cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 17/4/2012, 12:57

Miro, a zasto te zadrzavaju u bolnici?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 13:11

MM kaže da je trebao platiti da me odavno zadrže lol!
Pa, dr misli da treba da uradimo dnevni profil glikemije. Naime, početna vrednost mi jeste OK, ali njemu se ne sviđa onaj skok mnogo preko 7,5. Takođe misli da nije trebala neka sestra da mi daje dijetu koju daju svakom pacijentu, već da dijabetolog treba da pogleda sve nalaze, a ne samo šećer, i predloži terapiju.
Takođe želi da mi prati pritisak, jer je jako nizak i "malo ćemo pratiti bebu" - tako reče. Napisaću sve kad izađem, ili ako me ne bude mrzelo, onda već iz bolnice sa telefona. Ne znam gde ću ležati, pa me to malo brine, a inače se uvek super odmorim u bolnici. Knjige kupljene, torba spakovana, ja spremna. Biće to sve OK Wink
Jesi li tvoja torba spremna?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 17/4/2012, 13:14

Mirjana, malo detaljnija kontrola nemoze da skodi, a i ti ces se vise odmoriti nego kuci. Pazi na sebe i bebicu i da se brzo vratis kuci cvet
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 17/4/2012, 14:15

Stvari za torbu spremne, samo nisu spakovane. Sve u jednoj ladli stoji, nadam se da nece zatrebati pre zakazanog prijema u bolnicu.
Pa, kako kaze Dra, nije na odmet, tamo ce ti sve detaljno odraditi.
Ne znam da li ste videle, Dra je postavila slike iz Turske, bas su super.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 14:44

Slažem se da kontrola ne škodi yes Moj dr je uvek bio posvećen, a i realan, pa me ne bi zvao na sve to da ne misli da je tako sigurnije. Zato ne brinem!
Samo ne bih volela da budem u delu blizu porođajnog bloka. Neću moći da izdržim posle još dva meseca do upoznavanja sa mojom beba
Znam da sam malo čudna, ali šta ću..takva sam Laughing


Poslednji izmenio Mirjana dana 17/4/2012, 14:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 17/4/2012, 14:45

Mrvica ::Stvari za torbu spremne, samo nisu spakovane. Sve u jednoj ladli stoji, nadam se da nece zatrebati pre zakazanog prijema u bolnicu.
Pa, kako kaze Dra, nije na odmet, tamo ce ti sve detaljno odraditi.
Ne znam da li ste videle, Dra je postavila slike iz Turske, bas su super.
Odo da vidim.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 14:48

I ja
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 17/4/2012, 15:01

Mirjana ::Slažem se da kontrola ne škodi yes Moj dr je uvek bio posvećen, a i realan, pa me ne bi zvao na sve to da ne misli da je tako sigurnije. Zato ne brinem!
Samo ne bih volela da budem u delu blizu porođajnog bloka. Neću moći da izdržim posle još dva meseca do upoznavanja sa mojom beba
Znam da sam malo čudna, ali šta ću..takva sam Laughing

Miro, ti ces biti na ginekologiji, ja kad sam bila u Bg u Visegradskoj, nije bilo mesta u porodilistu pa smestili trudnice u jednu sobu s toaletom na tom odeljenju. Ali nismo ni videle ni cule beb, one stalno isle gore da ih vide i podoje.
A zamisli stvarno da ih cujes...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 17/4/2012, 15:10

Dobar dan i Hristos vaskrese ff
Ne stigoh ranije da se javim i cestitam praznike, prilicno sam bila aktivna... U subotu spremala hranu za nedelju, cistili kuci, bila kod frizera... u nedelju u selu na rucku... juce su Lenka i tat bili u Beogradu na rodjendanu, a meni je bila sestra, ispricale se kako odavno nismo, a i nismo se videle lepo nekih godinu i po dana.... danas se vracamo u normalu.. mm radi, mi devojke kuci... malo sam se uredovila sa spavanjem i odmorila pa cu sada malo da vas propratim i iscitam sta ste sve radile yes
A evo da vam cestita i Lenka Uskrs
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 560644_3668892206658_1405431327_3304158_1838180534_n

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 17/4/2012, 15:13

Milijana, Lenka je osmeh srce jedno veeeliko Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 17/4/2012, 15:19

Milijana, bas sam jutros mislila na tebe, gde si i sta radis!
A Lenka smajli angel Kakve okice, srce maleno. angel
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od medolino 17/4/2012, 15:21

Milijana,cekala sam te sa izvestajem koji samo ti znas da napises i opises lol!
Lenka je medic pravi srca poljubci srca
Poljubi i tvoju malenu cerkicu Milenu poljubci

Pari,draga,sada si uveliko na UZ i gledas svoje bebice bebe bebe
Cekam izvestaj sreca
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 17/4/2012, 15:41

E opet sam se vratila.
Prvo, BAK, idem malo tamo da citam sta si pisala, a ovde samo da te cmokim usne
Miro, padavicarko, ja sam zimus pala i to na D... umrla sam od smeha, vukla sam Lenku u kolicima i isla u nazad i samo se spotakla i lupila  b Svi su se uplasili osim mene, Lenka udarila u kuknjavu, a ja mesto da je smirujem, ja se smejem, stomak mi sve poskakuje.... Prijatno u bolnici, lepo se odmori Wink
Pari, na virkanju, jos malo, jos malo.... nadam se da je sveki bolje.
Ori, kakav ti lud izlazak imas lol! Ali, da znas, meni to i jeste izlazak, ja mLogo volim da idem kod frizera i da me pipkaju po kosi, da mi peru kosu..... mmm....
Mrvo, pakuj se, nemoj kao ja da se spakujes vece pred porodjaj lol!
Medolino usne
Misu, kakve akrobacije, ali nisi ti zdabe sportski tip... a Anuska nam ozdravila, dusa lepa love
Lilya, je l vi kupujete ili iznajmljujete stan?
I ostale cure, ne zamerite, koju nisam spomenula, ah... da... Repi, mislim da sam propustila, a mozda i lupim, sta je u ovoj kuci?
Biksi, nema nista gore od Zlatibora po kisi No
Idem sad dalje... a i Milena mi kmeci v
A da... Tinooooo, kakvi kolaci, akakv BAta likeit likeit likeit
Kakav nebulozan i nabacan post sam napisala h

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 15:53

Mrvica ::
Miro, ti ces biti na ginekologiji, ja kad sam bila u Bg u Visegradskoj, nije bilo mesta u porodilistu pa smestili trudnice u jednu sobu s toaletom na tom odeljenju. Ali nismo ni videle ni cule beb, one stalno isle gore da ih vide i podoje.
A zamisli stvarno da ih cujes...
Ma kod nas je to sve na jednom spratu od pre par godina, tako da postoji mogućnost da ću ih čuti, a možda i videti! Kad uđeš u deo za ginekologiju, samo te staklena vrata (kroz koja se naravno mogu videti bebe kada ih voze mamama) dele od porođajnog.
Milijana ::
Miro, padavicarko, ja sam zimus pala i to na D... umrla sam od smeha, vukla sam Lenku u kolicima i isla u nazad i samo se spotakla i lupila  b Svi su se uplasili osim mene, Lenka udarila u kuknjavu, a ja mesto da je smirujem, ja se smejem, stomak mi sve poskakuje.... Prijatno u bolnici, lepo se odmori Wink
A ja pravo na nos lol! Nije meni za nos, već sam ja na kratko izgubila svest, pretpostavljam, jer uopšte ne mogu da se setim da li sam lupila stomakom. A ležala na njemu jesam kad sam došla sebi. Evo A je stigla i kaže da upravo priča tati kako sam pala, a on se čuje kako vrišti od smeha Shocked Garant ga čuje pola naselja lol!
A Lenči lepota je praznik za oči smajli angel
I jajca su vam specijalno lepa yes Vaistinu Vaskrse!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 17/4/2012, 17:59

Maus, mila, kakvo grozno vreme, a sve si opisala tako, kao da sam gledala film tebe i Anči...
Mirjana, duuušo, pa kako pade? Ne znam šta bih ti rekla, dešava se, ali opet, ne bi da si kući sedela, kuliraj malo, znaš li ti to uopšte?
Repi, pa ti nemaš pojma koliko te volim love
Mrvice, sitno brojiš, sitno!
Doktorice, čekam vas, mili veseljaci d
Milijana, aaa, kakav med, Lenka je slatka kao cvet...
Bebko, Tinche, Lilya cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 19:26

Bila sam ubedjena da sam napisala koji redak ovde, ali avaj, nema pa nema, znači prsla sam!

Danas sam dobila. Sinoć se isplakala kao blesava za tatom, naidje tako da mi nedostaje da ne mogu to da opišem...I skontah da se uvek dan pred dobijanje sita isplačem. Valjda me lupe hormoni pa mi pomognu da izbacim tugu...

Odok... ništa da ne radim! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 19:33

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Dscf5239b

Malo Zlatibora, al bilo je baš loše vreme!

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Dscf5245c

Pogled na venac Čigote. Kaže stari narod iz zlatiborskih sela, da dok god ima starog snega na Čigoti, biće još novog! Živi bili pa videli, da l su stari u pravu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 21:15

Odlične su Bixi, ni siva boja im naškoditi ne može! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 20 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 44 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu