KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 32 od 44 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 24/4/2012, 14:13

Dan jutra.
Juce crkao net i mobilni telefon. Sad ne mogu sve da citam, bile ste bas aktivne. Cekam sestru od tetke da dodje pa samo sto nije.
Samo da vam mahnem, i da kazem Pari da super izgleda...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 24/4/2012, 14:14

orline ::Lilya, stvarno visoke cene Shocked Nisam znala da je tako skupo i u Pančevu.

Missile, koji je to čarobni napitak, promaklo mi? Smeju li ga i trudnice Laughing

Ma i nije. Mozes kupiti stan za 40.000 hiljada +/- 5.000 u zavisnosti sta trazis, ali ovi garant veze s mozgom nemaju.
Maus, i da ima dukat, sta da ti kazem, sto je mnogo mnogo je. A ovo ne da je mnogo nego smesno mnogo. Kaze zena, ali namesten je, ja kazem da ima garazu i unutra parkiran glanc novi auto za Pancevo bi bilo mnogo. Ma dobro nema veze, mozda nekog i navataju, njihova cena, njihov problem. Ja sam rekla mm da je meni to isto kao da je u potkrovlju i prokisnjava, sto znaci ispao iz konkurencije. Dovidjenja, prijatno.

Recept cu i ja da pogledam za mm i mamu.
Orli, daj slike.
Pari, ja bas htela da te pitam koja ti je prirodna boja kose. Lepo ti stoji plava.
U Repi, smoookveee...
Maus, ovako je bilo: narucili smo jednu porciju gomboci, devojka nam donela na dva tanjira svakom po jednu, ja prvo smazala svoju, a onda presla na mm. Eto priznah javno i taj greh Rolling Eyes
Idem da radim nesto, sto rece Nacka da ne zabusavam Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 14:24

Ja te pitah Lilya negde ...a znaci kupujete stan.Gde gledate?

E smokvino drvo je blagoslov.A ovo mamino radja fenomenalno.Proshle godine smo pored mog ajvara prvenca...znaju cure ovde hvalila se ja ,napravile smo i dzem i slatko od smokava.E sad uzela sam malo sa zakashnjenjem aparat za sushenje voca i povrca mami.Pa od sledece godine i suve cemo sami da cinimo.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 24/4/2012, 14:31

Republica ::Ja te pitah Lilya negde ...a znaci kupujete stan.Gde gledate?

E smokvino drvo je blagoslov.A ovo mamino radja fenomenalno.Proshle godine smo pored mog ajvara prvenca...znaju cure ovde hvalila se ja ,napravile smo i dzem i slatko od smokava.E sad uzela sam malo sa zakashnjenjem aparat za sushenje voca i povrca mami.Pa od sledece godine i suve cemo sami da cinimo.

Da, da kupujemo. U Pancevu, tamo su nam moja mama i mm tata i mm sestra. Nemamo nikog u BG pa ako uskoro dobijemo dete (cemu se nadamo) racunamo da im budemo blizi jer ce nam pomoc biti potrebna, a i daleko je jeftinije.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 14:33

Ripa, odličan recept Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 561840
Miss, eto od crnke plavka-ali da ti kažem, možda atraktivnije, ali lepa crnka ne da se meriti ni sa najlepšom plavušom...da ti kažem ja neki fakat.
No, krenula iz neke čokolade sa pramenovima, pa sve svetlije, i svaki put sa pramenovima bude svetlije...sad sam je pre nekih mesec i malo potamnela koliko je letos bila svetla, npr.
A pazi mene, ne kažem-plava, već svetla lol!
Ripa, Lilya i njen dragi kupuju u Pančevu stan.
Mrvo, od četvrtka...može biti, a ? Very Happy
Sa srećom, draga, samo aktiviraj ekipu da javi, ako nisi sa nekom curom sa foruma u kontaktu.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 14:48

Sa smokvama cure nikada necete pogreshiti.Very Happy

Paris mila si ti ono bila kod nas kad su bile smokve?

Lilya, a-ha Pancevo.Pored prednosti blizine familije shto i te kako znaci ...ali mila Rafinerija?
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 14:57

Republica ::
Paris mila si ti ono bila kod nas kad su bile smokve?

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 561840 sve pamtiš,majku mu... jest, i naždrokala sam se, jer nemam prilike često da ih jedem, a volem ih Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 15:08

Hehehehe Paris..-pamtim samo srecne dane-:

https://www.youtube.com/watch?v=lCo1nSCN1a8 klikni
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 24/4/2012, 15:09

Republica ::Sa smokvama cure nikada necete pogreshiti.Very Happy

Paris mila si ti ono bila kod nas kad su bile smokve?

Lilya, a-ha Pancevo.Pored prednosti blizine familije shto i te kako znaci ...ali mila Rafinerija?
Petrohemija i Azotara, da znam. Zato smo se i preselili u Beograd. Imam prijatelje koji su potpuno sami u Beogradu, sa jedno ili dvoje dece. To na sve lici sem na normalan zivot. To je tolika jurnjava i stres, panika ako na vreme ne mozes da izadjes sa posla, a decu nema ko iz vrtica da pokupi. Ma uzas jedan. Ovi jedni su to tako resili sto je zena na selu kod svojih sa detetom, a muz u Beogradu u stanu. Ja ne mogu tako da zivim. Niti mogu da cimam moju mamu da svaki dan dolazi u Beograd da mi cuva decu. Mislim, mozda ce neko reci: "Sto sad o tome razmisljate, a dece ni nemate?", ali ja verujem da cemo ih imati i zato sve ovo i radimo. Naravno, nista nije u kamen uklesano, mozda se mi do kraja odlucimo za Beograd. Ne zurimo toliko, ali od negde smo morali poceti yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 15:24

Lilya , ja se uvek shalim i kazhem...ma na Ostrvo Paradajz cu se preselim...kod Ade Huja....Very Happy

Mislim da je veza sa Pancevom- Karaburma dobra.Pusti shat drugi pricaju izmedju ostalog i mene. A decice ce biti. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 490909
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 24/4/2012, 15:51

Mmm, ko to rek'o smokve Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 779578

Pariz, ovo nije baš trenerka, nego kao pantalone, samo od pamuka sa likrom, pa onako izgleda pomalo i kao trenerka, ali bi moglo da se iskombinuje uz cipele. Piše na njima sportske pantalone Very Happy A helanke ne nosim i ne stoje mi Crying or Very sad . Nisu nikad. Moraju malo dole biti šire da bih ja to mogla nositi. Zato sam sretna što sam ove danas našla.
Moraću da prestanem da se opterećujem, jedva čekam da mi poraste stomak fino, pa da se vidi da sam trudna a ne samo hm, elegantno popunjena Laughing Već sam manje opterećena, čim sam kupila par stvarčica, imam i novu majičicu, kom 2- u onoj staroj trenerci sam samoj sebi ličila na slutu, da bog sačuvaj, a jedino nju mogla da obučem a da me ne steže Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 15:52

Joj...Paris, krenem malocas da pevushim pesmu koju sam postirala... i dodjem do dela "ja nisam kao ti...."E curo osim ovo pamtim samo srecne dane ostatak texta nema veze sa nama Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 275568
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 15:55

Ori, hajde kazhi ti "sMokVica i MushMulica iza i ispred slova M poljubac i V u smokvici Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 582639 pa ces znati koje reko sMokVica...Very Happy .



Moj sin je bi zakon u toj igrici sunny
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 24/4/2012, 15:59

Hahaha, mi smo igrali jednostavnije, bez poljupca prije V, samo prije M Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 16:06

Morali smo da podignemo standarde Ori...zbog sina ali nas je opet pobedjivao. A tek u shatrovackom...razbijao nas je Very Happy



Maus....odlicno mila II grupa! E ko zna mozhda se i zaputim sa Zhkinim prijateljem koji iama 600 000 km u nogama predjenim biciklom ako ne i vishe. Sportista i bivshi reperzentativac YU u biciklizmu. E taj je preshao sve uzduzh i popreko.Ali njegov tempo nemam shanse da postignem.Hahahah gurnuli bi me u prvi jarak da me se reshe.To ozbiljno za biciklizam a ovako je najludji zaHebanT.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 16:19

Ori evo preparata:



http://www.biospharm.co.rs/sr/pr/ps_triofigeliksir.html
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 24/4/2012, 17:29

Pozdrav drage od mene.Ustvari,dobar vam dan.Koliko strana ispisaste od jutros,valjda sam sve upamtila,mada,s obzirom da sam ustala pre pola 5,nesto bas ne verujem da mi mozak dobro fukcionise zbunjen Maus i Dra hvala vam na kafici,evo ja je sad upravo pijem,onako,natenane,pa odoh da stavljam rucak za sutra.Maus,bas mi je drago da je rezultat dobar,sad si mirna g Nacka,lepo bas,zabusavas na poslu,bas te briga,koristi kad mozes Wink Naravno,Breno,nemoj da nema veceras fotkice.Lilya,pobogu,preterase za stan.Sto je mnogo,mnogo je!Nace se valjda stan koji ce vam odgovarati u svakom pogledu,pa i finansijski.Pari,kako si ti,jesi se odmorila od svadbe?I mene zovu plavusa,iako to nisam.Prirodna kosa mi je smedja.Jao,kad se setim sta sam sve radila sa njom v Uglavnom,dugo sam se farbala u plavo,pa mi dosadilo.Sad na moju prirodnu boju,stavljam pramencice,sive,bele.Mada,svaki put kad ih izvlacim,sve vise naginjem ka plavoj,pa kako god okrenes ja sam plavusanka.Napisa ja istoriju,mada mozda sam htela jos nesto,ali,odoh ja prvo da napunim paprike i stavim da kuvam,pa me eto opet ljubav d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 24/4/2012, 17:38

Eto, i Korpicu juče zaboravih, ma bolje ne nabrajati! lol! Stiže me staros!Laughing

Mima, bravo za II grupu, ti drkovi samo služe da nas nerviraju!

Mili, nisi mi konfuzna, čisto da znaš!

Ja mislila da gledam onaj film Bebe, što je Hepi postavljala na sajtu, al nisam uspela. Inače ležim, Coke na poslu, mama kod dece, a večeras se gleda liga šampiNjona kod drugara.

Dakle, nič novo, danas svakako nasmejaniji dan!

Ajde, ostajete mi uzdravlju i rahatluku i smokvama! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 24/4/2012, 17:44

E hteedoh napisati i Lilay poruku za stan. Setila sam se kad smo mi gledali i tražili da kupimo. U gledanju oglasa, mm nadje jedan za jednu kuću, iako sam ja bila žestoko protiv, jer imamo kuću kod mojih, mogli smo sprat istarositi, ja sam bila baš za stan, ali ajde da mu ispunim želju i odemo da vidimo, jer je na super mestu u našem malom mestu. I odemo mi tako, ajoj majko mila, u priči sa tim čovekom, koji ima decu naših godina, a dosadan je kao proliv usled glukofaža Laughing, skapiramo da je on dao oglas da prodaje kuću, samo da bi mu dolazili ljudi i da bi nešto pričao s njima. Čoveku je bilo dosadno! Shocked Kasnije je odustao od te ideje, jer nisu imali gde otići. Bolid. Onda posle par meseci skontam da je počeo da vozi taksiiiii, i ne dao ti Bog da sedneš s njim (kod nas je taksi baš povoljan, ima ona fora po ceni buske karte voze) pa oplaveće te i smoriti rano ujutru, kad još nisi ni progledao. Eto, ima nas raznih, pa i ti što si ti gledala, pazi, ne znam kakav je nameštaj, ali da vredi isto kao i stan, e to nema šanse. Bar kod prosečnih ljudi i u prosečnim stanovima. Baš su bili vickasti ti prodavci, u svakom slučaju!

lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 24/4/2012, 17:59

Dan Jutra sunny

sve razmišljam kako danas objavih da zabušavam, a ni traga Embarassed
evo samo foto, pošto mili moj cupka pored, idemo u šetnju
nisam se snašla da je smanjim Rolling Eyes

dakle, Brena.... fotka namerno ova, pogodite zašto Very Happy
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 140c479
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 20:02

Biksi :) ::

Dakle, nič novo, danas svakako nasmejaniji dan!

Kako nič, kad je baš onako kako treba-nasmejanije Very Happy !

Biksi :) :: a dosadan je kao proliv usled glukofaža Laughing
lol! e, tako Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 109639 povrati svoju slikovitost u izrazu!
Lepo se provedite u LiZi Razz
Breno queen, ajd lepa ova crkva- je l na Ohridu? Ali ti si, čini mi se, obećala vito telo i duge noge za igranje, te ja i dalje čekam Razz
btw, imam koleginicu-ličite i ja nju baš volim, te osećaj lako prebacujem Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 275568
Orle, nek si ti kupila šta je rscu milo.... a kažeš nixt Melanke? Široki gležnjevi? Nema veze, sad kreću letnje duge aljine Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 24/4/2012, 20:12

Ma povratiću, nije problem! lol!

Kod mene malopre red suza, pa onda se malo smejem i sve tako u krug. E sad me već oči bole od plakanja, tako da sam ih namazala hidrociklinom i zabranila sebi plakanje, makar do sutra! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 561840 Uvek neka jbn životna situacija me podseti koliko mi je otac bio dobar i divan čovek! Pa se tako namestila i jedna danas! Nije to problem, zahvalna sam što je to tako bilo, al onda se samo dodatno opteretim pa što nije trajalo...Kažem mami da moramo da se trgnemo, da ga ne uznemiravamo, i da mora da nam bude lakše kad vidimo koliko ga ljudi često pominju, pričaju o njemu, zovu nas... Eto moj Rode, tako ti je to sa mnom... Biću ja opet ona stara, ne skroz, al biću!

Danas sam malo gledala slike Pepe Le Coleta i batovim mališana, što sam ovih dana škljocala, pa sam i time sebi ulepšala dan. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 561840

Sad cemo kod drugara, pa cu biti booooljeeee! Ova drugarica kod koje idem voli isto kao i ja da se vata, pa mi kod njih nikad nije dosadno! lol! Zato najčešće idemo kod njih! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 20:23

Biksi :) ::Ova drugarica kod koje idem voli isto kao i ja da se vata, pa mi kod njih nikad nije dosadno! lol! Zato najčešće idemo kod njih! lol!
affraid lol! lol! lol! E BUDALESKARO MOJA MILA!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Republica 24/4/2012, 20:34

Ovo je neka crkva/manastir po meni u Resavsko -Moravskom stilu ranijem ili cisto Moravskom stilu...koja je ne pogadjam. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 279933
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 24/4/2012, 20:57

Meni samo nije jasno cemu rigurozna dijeta zbunjen
Evo gledam i ne vidim razlog za rupu od djevreka, ali stvarno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 32 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 44 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu