KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/3/2012, 15:16

tuli ::
Mora da postoji simbolika,mora.
evo nađoh ono o čemu sam pričala...u časpoisu jednom, majka priča o svojoj Ivoni, dugo ju je čekala, i reče ona da je reč o starom srpskom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 279933 biblijskom imenu, koje potiče iz grčkog jezika, od reči : Ioan, Ioannes-a znači- Bog je milostiv Very Happy


tuli :: Možda porođaj bude na Petrovdan, pa da mi snajka bude rođena na isti datum kad i sin Laughing
Very Happy je li bre...dokle ćeš da ogoljavaš moje misli???
naravno da razmišljam o tom datumu! Very Happy
A sad, odakle tebi poriv da sinu daš ime Nikita?
Tanja, Zmaje, ljubim ja tebe i tvoje dve dase! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 275568
Bokice, da Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 561840 srećan nam ulazak u 21. nedelju! U opciji mi je bio Aleksa-da je drugi bebac dečak... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 11/3/2012, 15:51

dr mali pariz ::
evo nađoh ono o čemu sam pričala...u časpoisu jednom, majka priča o svojoj Ivoni, dugo ju je čekala, i reče ona da je reč o starom srpskom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 279933 biblijskom imenu, koje potiče iz grčkog jezika, od reči : Ioan, Ioannes-a znači- Bog je milostiv Very Happy

Pari, simbolika je divna, bas mi se dopada, kao i ime sunny

Pozdrav za sve turdnice, miamice i buduce mamice srca1
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 11/3/2012, 18:04


Pari,srecan nam ulazak u 21 ff

svim trudnicama i mama ljubav ljubav ljubav

Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 11/3/2012, 18:35

Paris, tek sad zađoh ovde i pročitah izveštaj...pa sličice... :aa52 : love :

Dečak i devojčica.... likeit

Bata bezob'azni što sedi na seki, lepotici sa šiškama.. klizanje

Tako je to slatko...imena takođe! Very Happy yes

I ja volim da imena imaju simbolično značenje, obično su to biblijska imena...imam spremna dva već dugi niz godina, nadam se da ću jednog dana vam predstaviti nosioce istih...
P.S. Isto navijam za Petrovdan...rođendan moje divne mame..... Very Happy

Drage trbaste...sve vas predstavljam i ljubim....

ljubav
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 11/3/2012, 19:53

dr mali pariz ::
A sad, odakle tebi poriv da sinu daš ime Nikita?

Pari moja, kako je to duga priča Very Happy
Ukratko, baka mm i moja prabaka su iz Rusije......aristokratija koja je bežala od komunista. Zvale su se Ana i Anja. Da je bila devojčica bila bi Ana. Oko muškog imena smo zaista mnogo razmišljali. Moj svekar se isto zvao Dušan i ja sam htela da bude Dušan,ali mm ni za živu glavu.....oboma nam se sviđalo Boris, ali zbog istog prezimena sa predsednikom nam, ispalo iz konkurencije. Wink Ja sam htela Darka,on ne......nismo naše dete videli u imenima Stefan,Uroš,Nemanja,Veljko... (mada su imena lepa).
E,onda ja zaglavih u bolnici...promenila nekoliko cimerki i dođe mi jedna Ruskinja...da se porađa, pitam je za ime,kaže Marjan. Ja Shocked i meni izlete nazovi ga Nikita. Naravno da nije...rodila je Marjana. Ja tada nisam ni razmišljala o Nikiti.
Međutim u ruke mi je stigla neka knjiga (politika,zavera)i u njoj Nikita....onda sam počela da razmišljam o Hruščovu...njegovom temperamentu, harizmi, pa o Mihalkovu, pa o Tolstoju (unuku, rođen u Vršcu, a u stvari iz Tulske oblasti u RUS, moj nik jeste geog. pojam, ali nema veze sa RUS,opet simbolika),pa gr. boginja Nika...Nikita-pobednik. Biće Nikita Very Happy 11.godina je trajala borba,11.g. se moj sin borio da dođe na ovaj svet, pa mislim da sa pravom nosi svoje ime Very Happy
Tako je pala odluka,mm se odmah složio,tj.oduševio se Very Happy

Kad smo kod simbolike... moj sin je rođen u isto vreme kad je bio i ET...13.30 Very Happy Laughing

Ivona (ipak je ona prva beba, na prednjem zidu) i Dušane,mazucka vas vaš drugar Nikita i navija za Petrovdan
srca srca
Trudnice drage, uživajte, sve vas zagrljaj
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/3/2012, 23:41

Natalija, kako si?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/3/2012, 08:00

Da ljubnem trudnaje! I da čestitam Pariz i Bokici-lepotici gaženje 21. nedelje!

Mrvo, svidja mi se Vukašin! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 561840

Bokice-lepotice, malo je reći koliko volim ime Aleksa, biće dovoljno ako kažem da je to ime mog tate, koji je bio divan čovek! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 21831

Natu čekamo, ko zna, možda ima i novosti! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 275568

Stiskam vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/3/2012, 08:03

Sad videh da je Nata juče pisala kod Tanje u dnevniku, tako da sigurno nema još novosti! Nato, kako gurate?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 12/3/2012, 09:13

Drugarice ljubimo vas i grlimo Very Happy
Trudnice moje lepe samo gurajte polako ali sigurno! LJubi vas Lola i njena mama osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 12/3/2012, 09:32

Juce sam primetila da mi je desna strana pupka se malo izbocila napolje. Vec su mi pricali o tome, ali sam se iznenadila kad sam videla, uh, jako sam osetljiva u tom delu. Danas cu zvati zaovu da joj pokazem da vidim da li ej i njoj bilo tako. Koje promene na telu, sta je priroda?!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/3/2012, 11:56

Samo da vas ljubnem sveee Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 75087

Veceras cu do Sumarac, pa vam javljam za ogtt
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 12/3/2012, 12:25

Trudnice moje drage ja dosla da vas obidjem i da pokupim pelcera od vas cvet yrebace mi priblizava mi se dan D...uzivajteeee
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 12/3/2012, 12:49

Trudnice moje drage ja samo da vas ljubnem i da vam pozelim da vam dani do porodjaja proteknu sto lepse i lakse.
Sanjice pokupi ti te pelcere sto je sigurno sigurno je.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 12/3/2012, 12:51

dr mali pariz :: ...u časpoisu jednom, majka priča o svojoj Ivoni, dugo ju je čekala, i reče ona da je reč o starom srpskom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 279933 biblijskom imenu, koje potiče iz grčkog jezika, od reči : Ioan, Ioannes-a znači- Bog je milostiv Very Happy

Pariz, tako glasi od, reci do reci, objasnjenje porekla imena Jovan (pa vec se oseca Johanes cim se procita, lat. Iohanne(m) ili gr. Ionannes, od hebrejskog Yohanan "Bog je milostiv"..... Jedino ako je ta zena htela da poveze Ivonu sa Ivanom pa tako i sa Jovanom... iliti Djovanijem i svim drugim oblicima istog imena u raznim jezicima!

Posto je u pitanju tvoja cerka, nije me mrzelo, a nikad me i ne mrzi (poznato ti je) da se latim recnika... stranih. Elem, ime Ivona povezuju sa drvetom (vec pomenutim) i to kao biljkom rasprostranjenom u nordijskim zemljama, pa nalaze koren reci u germanskoj formi i keltskoj.... da ih sad ovde ne navodim........
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 12/3/2012, 15:12

Prince, od sutra brojis dvocifreno radost
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 12/3/2012, 21:47

Tuli, draga...ništa manje nisam očekivala. Ali to znaš . Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 766699
Leno, hvala na angažmanu. Very Happy Možda i ima veze. Više nije bitno. Za mene nema više lepšeg imena...A najlepše će biti kad ga na krštenju pred Bogom prihvati. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 12/3/2012, 22:21

Ljubi vas Natalija vaša ljubav što vi brinete za nas. Kod nas još uvek ništa novo, u četvrtak u 18h idem i videću da li će mi skidati serklaž, ništa mi nije rekla. Ja sam spremna. Kuća je spremna i kutak za bebu, tako da ovih dana skitaram i vozim kola (baš sam se uželela).
c
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/3/2012, 23:58


Biksi hvala puno!!!!!!!!!!!!!!!!! ljubav ljubav
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 13/3/2012, 00:57

maki79 ::Trudnice moje drage ja samo da vas ljubnem i da vam pozelim da vam dani do porodjaja proteknu sto lepse i lakse.
Sanjice pokupi ti te pelcere sto je sigurno sigurno je.
Pada mi glava koliko mi se spava, pa ću vas samo poljubiti za laku noć ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/3/2012, 01:01

Prvo da vas sve ljubnem Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 543728

A sad izvestaj od Sumarac queen. Sirota zen iscedila sam je za sve pare, 40 min sam bila tamo...videla sam da se umorila, ali sta cu...nisam mogla da izadjem da nesto visi u vazduhu.

Prvo, moze voda da se pije pre ogtt, preko noci da, ujutro minimalno,ali ako treba po koji gutljaj.

Drugo moji rezultati koji su mi delovali strasno nisu strasni, jer su prva i poslednja vrednost izvanredne, i ona smatra da ovi u sredini nisu objektivni - iz prsta su, a morali su da mi cede prst jer krv nije htela da ide, tako da mi je rekla da se prst NE PRITISKA nego samo bocne.
Takodje smatra da je venski rezultat tacniji.
Jos - rekla mi je da ne jedem slatko - sto ja ni ne jedem, ALI da se VOCE smanji na 2 max 3 vockice dnevno, i to npr 2 jabuke, ili 2 pomorandze... Da ne cedim pomorandze da pijem nego da pojedem kad hocu. Inace, ja po citav dan jedem voce, i izgleda da je to varijacija.
Posto ne jedem testo, belo brasno, peciva...

Treba da proverim parametar HbA1c, iako kaze da ona misli da je 99% ok i da joj javim telefonom i da jedno 5 - 6 dana proveravam iz prsta glukozu pre jela i 2h posle jela, ali mi je jedno 10 puta ponovila da misli da je sve ok, jer ne moze sve vreme da secer bude na tim vrednostima a da nesto nije ok. Kao sto sam vam rekla jutarnji nije presao 4.23 nikad. A na dan ogtt je bio 3.7, a vratio se u 3.9.
Ukoliko ta glukoza koju budem sama bockala bude u vrednostima koje mi je napisala ne moram da dolazim vise, a ako bude prekoracenja vise puta, da joj se javnem.

I tako sam se vratila kuci sva happy i puna energije, inace sam ovih dana bila neupotrebljiva od brige.

I TSH odlican 1.51, i smatra da do kraja ne mora vise da ga proverava.

Eto, to vam je sve, ukratko ispricano, bez mojih pitanja, podpitadnja, kombinacija.... Bilo mi je zao sto sam je tako izmucila, ali sta cu...

Laku vam noc zelim Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 338438

PS jeste Mrvicice dvocifreno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 75087, cinilo mi se kad li ce tu pisati dve cifre, a kad ono, eto Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 639820
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/3/2012, 01:03

Izvinite na pravopisnim i kucackim greskama, umor stize, a adrenalin pumpa Very Happy, od EDIT ni traga Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 692299
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/3/2012, 07:40

Prinče, nek je sa srećom dvocifreno odbrojavanje! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 13/3/2012, 09:28

natalija ::Ljubi vas Natalija vaša ljubav što vi brinete za nas. Kod nas još uvek ništa novo, u četvrtak u 18h idem i videću da li će mi skidati serklaž, ništa mi nije rekla. Ja sam spremna. Kuća je spremna i kutak za bebu, tako da ovih dana skitaram i vozim kola (baš sam se uželela).
c
Bas sam htela da te pitam da li su ti skinuli serklaz. Ne rece gde planiras porodjaj?
I ja sam se uzelela auta, nisam vozila mesecima, to mi bas nedostaje. lol!
Prince, reci mi jesi ti imala nekih posebnih indikatora za OGTT, kakav ti je inace secer? Vidim da spominjes i FSH, u taj deo se ne razumem posebno.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/3/2012, 10:44

Biksi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 679696

Mrvice, nisam imala indikacija za ogtt, nego mi je na spisku rutinskih kontrola koje su mi od starta napisali - kao - urin i urinokultura i krv pre svake kontrole kod dr, svaki mesec rh antitela (ja sam - a dragi + krvna grupa) i pisalo je i ogtt od 24-28 nedelje.
Secer mi je uvek, godinama 4.2 ili 4.23, beba je normalne velicine, plodove vode ima u normalnoj kolicini, nisam se ugojila.
Nisam radila fsh nego TSH - dize mi se od stimulacije i trudnoce Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 582639

Kaze Sumarac da visak plodove vode cesto ukazuje na gestacijski dijabetes, eto cisto i to da znate Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 13/3/2012, 12:55

Meni to dr nije ni spominjala pa zato pitam.
Greska za fsh.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu