KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 20:51

gragance, razumem i idem na izvrsenje zadatka :))))
dragi mi je oljustio par kivija, stavio na tanjiric i stavio u isti par suvih smokvi :)
hihi
odo sada sve cetiri u vis da dignem
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568
pre toga da zaprasim one koji zeljno ocekuju svoje bebice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 692299
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 26/3/2012, 20:52

MRVICE, drugarice, da ne zatrpavamo ovde, pls, imas posebnu temu "Oprema za bebe" i devojke su stavljala spiskove i sve..... baci pogled! I uzivaj!

lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 26/3/2012, 20:54

Bojana, sad stvarno uzivaj. yes
Joj, kad se setim samo kako smo bili srecni kad smo urafili test, pa frka, ja za par dana putujem u Norvesku, juri dr da potvrdi trudnocu i da je pitam za putovanje avionom...
I sve s osmehom od uve do uva.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 26/3/2012, 20:55

lena ::MRVICE, drugarice, da ne zatrpavamo ovde, pls, imas posebnu temu "Oprema za bebe" i devojke su stavljala spiskove i sve..... baci pogled! I uzivaj!

lol!

Tamo samo ima spisak za porodiliste. Mene interesuje koliko da pripremim kuci.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 26/3/2012, 20:59

Ma ima... "Oprema za decu i bebe"! Ima i o kolicima, flasicama, krevecima....
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 26/3/2012, 21:00

lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 26/3/2012, 21:05

Sad sam nasla. HVALA
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 26/3/2012, 21:26

hehehh Bojana "gladovala"danas Razz

Shta ste kuvali danas? Masnu Betu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 485477

Bojana ne da je dobra vec heheheh sumlja tetka Repy da se tu neshto vishe "krcka" u stomaku ...Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 430137 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 413209
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 26/3/2012, 21:31

Bojana cestitam od srca uzivaj trudnice, mnogo mi je drago zbog vas radost radost radost radost radost

Rep u pravu si dobro su oni to skuvali bebe bebe
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/3/2012, 21:43

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 512172hop,hop,hop Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 512172
Bravo Bojanice! Dobra beta za dobru trudnoću. Neka je lagana i školska! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 26/3/2012, 21:47

Republica :: hehehh Bojana... Shta ste kuvali danas? Masnu Betu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 485477

neprevazidjena Repi!!! queen Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 805311
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 26/3/2012, 23:06

Boki, neka je lagano i bezbrizno osmeh srce
Natali, pa mi smo zemljakinje... ja se zbunila, kao da pricas o drugoj bolnici, mada ja sam bila samo u porodilistu i nemam ni jendu jedinu zamerku, posebno za onaj deo gde su CR. E sad, kako je dole na ginekologiji, stvarno ne znam No Kod mene je dr cekao punih 39 nedelja za CR i cekao bi jos, ali vise nije bilo plodove vode... sto duze je beba kod tebe, to je bolje za nju yes
Mrvo, ja imam jedno 5-6 bodica tih najmanjih i menjam ih svaki dan jer meni beba cesto bljucne i iskvasi se, a tako je bilo i sa Lenkom. To deblje ti je dovoljno 2 komada, ako vam nije hladno u stanu. Cisto za svaki slucaj. Ja sam imala i one benkice obicne, sto su se nekad kupovale, pa akd je malo hladnije, ja obucem nju, pa preko bodic. I cini mi se da je to toplije i od samog plisa.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 27/3/2012, 08:44

BOKICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TRUDNICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Kakva beta! OJHA! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 27/3/2012, 08:58

Bojana bravoooo cestitammmm osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 27/3/2012, 09:31

hvala svima !!!!
sve vas ljubim i prasim i sto vise debelih betica da ima na kutku
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od 7-patuljaka 27/3/2012, 09:35

Bojana, čestitam! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 485477Beta je odlična! Mislim da si nju najbolje smućkala!Davaj taj recept svima!


7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/3/2012, 09:49

Bojana čestitam i ovde! Nek je lagano i školski!

Nato, još se čeka, izgura ti fino ceo termin! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 612963

Kasniije ću čitati, ne mogu sad, ispisale ste stotine strana dok me nije bilo, treba sve sad pohvatati!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 27/3/2012, 10:38

Boki super beta, bas je masna lepo ste je zakuvali lol! uzivaj draga Very Happy
Natoooooooo radost radost radost
Trudnajeee osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 27/3/2012, 10:53

Bojanice kolika betaaaaaaaaaaaaaa sestro slatka navijači2 navijači2 navijači2 navijači1 vauuuuuuuuuuuuu ekstra cestitam ti!Eto i tebe kod nas lol!
****Inace meni se nokti nesto menjaju zadnje dve nedelje Shocked Imam ispod gornje bele linije deblju liniju onako jace roze i siri se bar mi tako deluje Mad Nemam pojma citala sam malo po netu i nasla nedostatak gvozdja i vitamina b.Sad to malo i boli kad pritisnem!Nije nikakva infekcija vec na svakom noktu to imam.Sutra idem kod dr videcu sta ce ona reci.E svasta ce biti kad sam ja u pitanju Rolling Eyes Puno ljubim sve trudnice i setnjica danas lagana dan je prelep! sreca
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 27/3/2012, 11:30

Dan cure!
Kako ste?
Moram da vam priznam da sam prosto zapanjena da nijedna nije odgovorila na moj post od juče...a pitanje je koje ste čajeve u trudnoći, a zbog prehlade pile...baš sam onako... Rolling Eyes
No, čekam 2h da odem kod lekara opšte praxe, jer je ta prehlada uzela maha, pa sam juče u 2 maha, a na nekih 7 sati imala neverovatan spazam bronhija.
Videćemo šta će reći dr .Naravno, kašalj je u startu zreo, i jednom sam kinula...
No, jutros lepo buđenje...stigla mi Beluga, sad ću i ja konačno da uživam, i već mi je pod leđima. Jastučnicu sam odmah oprala.
Pozdrav!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 27/3/2012, 11:37

pariz, ja mislim da mozes da pijes sve cajeve ali ne preterabne kolicine i naravno da izbegavas crne i zelene zbog visokog sadrzaja onih materija
na jednom drugom forumu clanice jako hvale caj dr josifa pancica, za trudnice, tako se bas zove, za trudnice, cini mi se, i ima ih po zdravuim hranama, on je super i dobar i bezbedan
cini mi se da mozes i paracetamol, on je isto bezbedan...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 27/3/2012, 11:43

dr mali pariz ::Dan cure!
Kako ste?
Moram da vam priznam da sam prosto zapanjena da nijedna nije odgovorila na moj post od juče...a pitanje je koje ste čajeve u trudnoći, a zbog prehlade pile...baš sam onako... Rolling Eyes
No, čekam 2h da odem kod lekara opšte praxe, jer je ta prehlada uzela maha, pa sam juče u 2 maha, a na nekih 7 sati imala neverovatan spazam bronhija.
Videćemo šta će reći dr .Naravno, kašalj je u startu zreo, i jednom sam kinula...
No, jutros lepo buđenje...stigla mi Beluga, sad ću i ja konačno da uživam, i već mi je pod leđima. Jastučnicu sam odmah oprala.
Pozdrav!
O duso, draga...zao mi je zbog prehlade. Bas te stislo. I ne videh pitanje tvoje...i zbog toga mi je zao. A ti se svima javis i na sva pitanja odgovoris.
Ja ne znam sta se moze piti od lekica. Kada ides kod dr?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 27/3/2012, 12:05

Idem u 2h, tad dolazi na smenu.
Hvala Bojana!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 27/3/2012, 12:15

dr mali pariz ::Dan cure!

Moram da vam priznam da sam prosto zapanjena da nijedna nije odgovorila na moj post od juče...a pitanje je koje ste čajeve u trudnoći, a zbog prehlade pile...baš sam onako... Rolling Eyes

Draga, juce nisam ni videla tvoj post Crying or Very sad ja stalno pijem cajice, ali to su mesavine za trudnice koje kupujem kod Rade, u svakoj ima milion biljaka, tako da bas ne znam sta je unutra. Majcina dusica sigurno moze.

Ono sto ja koristim, i nikad nemam prehlade, viruse i sl. je kafena kasicica ulja majcine dusice i 10 kapi propolisa od 20% pre svakog jela, i nema brige.
Ako je problem u sinusima onda uljane kapi propolisa od 9% u nos kad lezis, ili pred spavanje.

Ulje od majcine dusice se pravi na sledeci nacin, ima da se kupi kod Rade, ali nije svima blizu, a i dosta je skupo u odnosu na kucnu varijantu:

Uzeti 1/2l-1l (u zavisnosti koliko ulja zelite - ja i dragi ga stalno koristimo, tako da pravim ceo litar) - dobrog hladno cedjenog maslinovog ulja u to se stavi pregrst suve majcine dusice ili 2-2.5 pregrsti sveze u sezoni.
Stavi se u TAMNU posudu i poklopi, ili tamnu bocu i stavi se ili 40 dana na sunce, ili - to ja radim, 8 sati u rernu na 50-60stepeni. kada se dobro ohladi - sutradan, procedi se i drzi u tamnim flasicama.

Ukoliko dodje u kontakt sa svetlom - svetla flasa i sl. nije za pice, samo za spoljnu upotrebu.

Na ovaj nacin pravim sva ulja -- neven, kantarion, hajducku travu, kamilicu i sl., i to pijemo rotirajuci na svaka 3meseca - tako se eliminisu bakterije, gljivice i virusi iz organizma.

A U TRUDNOCI SAMO MAJCINA DUSICA.

Eto, draga Pariz, sve ostale cure, nadam se da ce nekom koristiti. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 27/3/2012, 12:35

Joj, pariz Crying or Very sad
Kako nam je svima promaklo, mora da smo zbog bojanine bete povilenele.
Što kaže maus, ti svakom odgovoriš, a tebi treba jednom u sto godina i ne dobiješ odgovor.
Ja ga svrjrdno nr znam, ali se nadam da ti je mali princ pomogla
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu