KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+81
buby
Republica
logona
bebica mala
Anuska
SSanja
sanjicica
darija79
red
lilly13
pegaz
Deni
kasia
Niki-Kiki
bobica83
Tanja83
anak
Struzzo
HappyGirl
maki79
grudva
Nefertari
cicsa80
kristina33
ninica2
natalija
korpica
brinbili
Simona
cufta
MAAKKI
key
ciklama
lena
Jejaaa
menora72
Zoka83
nesalela
SannI-AlL
zoxa
Marija86
KoMetaK
MARA
LaFolie
Milijana
Likoli
fenix
djole42
lilya
Sofka
Xena
laKole
medolino
noja
saška
lolipop
tuli
Jelena*
bokica
anna
JocY
Mali Princ
maza1972
rada78
nacKa
dragmilk
dragana76ns
Mrvica
bak
bebko
dra00
maus
7-patuljaka
Lily
Shizika
Mirjana
ivka
Kamilica
dr mali pariz
BiKsi :)
Orline
85 posters

Strana 10 od 30 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 3/3/2012, 09:30

Trudnice moja samo da vas cmoknem usne usne usne love
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 3/3/2012, 13:08

Di si? Prolaze dani, ili se vuku?! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 3/3/2012, 13:20

Čuj! Vileni do ranog jutra.....hm zbunjen Definitivno drugo stanje Laughing
Samo da ljubnem trudnjaču poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 3/3/2012, 13:20

Orliska draga kako je danas? Jesi li se bar malo osvestila i shvatila da je ovo stvarnost i da si trudna? Mnogo sam srecna zbog vas i navijam od srca da sve bude superiska do kraja. Ljubim vas.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od ivka 3/3/2012, 15:07

Orlice... jedan veliki ljubav
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od LaFolie 3/3/2012, 16:14

Orli trudnice, kada je prvi UZ? Sorry ako si na vec napisala :*
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 3/3/2012, 16:55

Biksi, baš tako, vuku se dani Laughing
Miro, ne vilenim ja do jutra već od ranog jutra lol!
Mada se svodi na isto, vilenim Very Happy
LaFolie, nisi promašila, nisam ni napisala. Ne znam kad je prvi UZ, još nisam ni zakazala. Dr rekla one tamo nedelje, jer nije sigurna da bi se krajem ove videlo kako treba, pa da se ne stresiram još sedam dana posle.
Ja još nisam načisto.

Maki, ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 275568

Inače...nisam baš dobro. Fizički sam OK, ne krvarim, hvala Bogu. Simptoma nemam nikakvih, malo sam se i izduvala čak, ali me to ne brine toliko, obzirom da se hormoni od IVF-a izbacuju polako. Ali su mi se probudili stari demoni u svoj svojoj jačini, a mislila sam da sam to pregrmela. Pre podne sam par sati provela u krevetu, jedva sam se naterala da ustanem i da odem da prošetam po ovakvom danu.

Preplašena sam užasno, kao što sam vam i rekla da će biti. Čekanje bete mi je mala maca, jer sam preživela i negativnu betu (meni neuporedivo lakše) i biohemijsku, suspektnu vanmateričnu i missed.

Samo sam se setila kako sam sva sretna nakon poz testa i bete išla na prvi UZ, a dr proglasio vanmateričnu jer se ne vidi ništa unutra. Tu agoniju narednih dana možete samo da zamislite. Pa još jednom isto, beta taj put visoka, koja raste i više nego duplo. Pa nema ništa na UZ pa ima pa u valjda redu...Pa missed...Kiretaža...
Dvoumila sam se da li da pišem uopšte ovde da ne kvarim ovaj fini dnevnik, ali me tako jutros bilo steglo u grudima da sam se isplakala kao kiša, pa je bolje da napišem da se olakšam. Pa onda me grizla savet kako sam dozvolila sebi da se ovako nerviram, pa kao pokvariću nešto sekiracijom, pa mi onda još gore...Pa onda da mi je četrdeset, ia da ako ne bude ništa ko zna da li će i kad će..Ma užas, luda glava načisto.
Bože mili, da mi je prvi put UZ u životu...Ali ne mogu da izmenim ništa.

Smirila sam se malo. Prvo sam sebi objasnila da je bolje da se isplačem, jer terajući sebe da se ne sekiram samo pravim gore. I da je bolje da napišem ovde, nego da glumim lažni pozitivizam , jer mi već sa mamom to teško ide Rolling Eyes
I znam sve...Da je ovo novi put, nova trudnoća, nema veze sa onim starima, sad pijem svakakve lekove koji će poboljšati ishod...
Da nije smak sveta iako mi se ponovi nešto ružno, ima mnogo devojka koje su gore prolazile od mene.
I da će se na kraju ipak dobro završiti ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 38642

Eto...bolje da ni ne pišem ovde. ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 466526
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od ciklama 3/3/2012, 17:05

c

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od JocY 3/3/2012, 17:32

ff zagrljaj
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragmilk 3/3/2012, 18:24

O, Boze, nije ti lako, to je sigurno zagrljaj . Secam se, negde deseti dan od embriotransfera, ja zapnem za lajsnu na podu kod nas u stanu i, onako blago poskocim. Odmah sam izustila: "Sad su mi se otkacili" i momentalno padnem u depresiju, a mm da crkne od smeha. Sad kad se setim toga i meni dodje da se smejem, ali tad mi nije bilo do smeha. Saljem ti malo sunca sunny
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 3/3/2012, 18:37

Ciklama, jocy ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 692299
Dragmilk, sad si me baš nasmejala i oraspoložila. Very Happy
Kaže meni MM malopre- "Naravno da nisi opuštena, ne budali...Kako ćeš biti kad normalne žene dok skontaju da su trudne kad odu na UZ već im beba maše ručicama, a mi naše pratimo od mejoze i ćelijske deobe Razz
Lezi tu i ćuti i nemoj da te đavo nosi da ideš na UZ ranije. I ne sekiraj više nas dvoje" Budala Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 3/3/2012, 18:58

Orlić, iskustvo nam ne da mira! Siguno te bar pola devojaka jako dobro razume, a baš zbog toga ti svi šaljemo dobre vibre da ovog puta sve bude kao divan san wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
I naravno, lakše je kad kažeš na glas!
Kao mala, ja sam pisala i svaki strah delila sa hartijom. Škola me je stalno slala na takmičenja mladih pisaca amatera Laughing Laughing Laughing Od kad su došli bolji dani, pisanje mi ne ide baš Laughing
zagrljaj cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Shizika 3/3/2012, 19:03

Uff, Orline, sa takvom povijesti iza sebe, i sa detaljnim poznavanjem materije, naravno da se ne mozesh opustiti. Slazem se da je bolje da si se isplakala. I neka si pisala, bolje je izbaciti iz sistema takve misli i osjecaje, bar malo chovjek sebi olaksha.
Ja toliko zelim da nakon UZ plachesh od srece i olakshanja.
Bash fino od mame shto ti je doshla (moze sad ostati duze kad se ne moraju zalivat' kaktusi Very Happy )
poljubac
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 3/3/2012, 19:28

Kako te razumem!!!
A muž ti je jako lepo rekao, da mi naše mrve pratimo od mejoze i ćelijske deobe, to je baš tako, a u isto vreme strepimo, brinemo, plašimo se.
Ali ti si sad dobila novu šansu, i ja molim Boga da mi je da, zato plači i moli se i strepi, to je sastavni deo ovog našeg puta, koji je težak, ali verujem i znam da ti odećaš da je ovaj put sve u redu!!! Jel tako - tako je - što bi rekla Maus!!! cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 3/3/2012, 19:34

Orli,sada procitah tvoj post...isplaci se ako ce ti biti lakse i ispusti svaki ,,ventil,, znam da strah postoji ali to nista ne mora da znaci,ovaj put je sve drugacije i ja cvrsto verujem da ce tako i biti i da ces posle UZ skakati od srece i radosti!!
Mislim na tebe i saljem gomilu poljubaca ljubav love ljubav love
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragana76ns 3/3/2012, 19:40

Orli...sve znam, ali necu da razmisljam da moze biti drugacije od onoga sto zelimo ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 0913 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 0913ne daj Boze,ako bude drugacije....covek ipak nadje utehu i ima dana i za tugovati...zato ne dozvoli da ove dane trosis u suzama, strahu...... smej se trudnice, na sav glas ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 766699
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 3/3/2012, 19:59

Mirjana :: Siguno te bar pola devojaka jako dobro razume, a baš zbog toga ti svi šaljemo dobre vibre da ovog puta sve bude kao divan san
I naravno, lakše je kad kažeš na glas!
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 490909 Da znaš da jeste...
Shizika ::
Ja toliko zelim da nakon UZ plachesh od srece i olakshanja.
Bash fino od mame shto ti je doshla (moze sad ostati duze kad se ne moraju zalivat' kaktusi
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 766699Ide mama sutra, ali se vraća za neki dan, srećom.

Kamilica ::
Ali ti si sad dobila novu šansu, i ja molim Boga da mi je da, zato plači i moli se i strepi, to je sastavni deo ovog našeg puta, koji je težak, ali verujem i znam da ti odećaš da je ovaj put sve u redu!!! Jel tako - tako je - što bi rekla Maus!!! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 490909
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 561840 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 191975

medolino87 ::
Mislim na tebe i saljem gomilu poljubaca
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 543728Hvala

dragana76ns ::Orli...sve znam, ali necu da razmisljam da moze biti drugacije od onoga sto zelimo ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 0913 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 0913ne daj Boze,ako bude drugacije....covek ipak nadje utehu i ima dana i za tugovati...zato ne dozvoli da ove dane trosis u suzama, strahu...... smej se trudnice, na sav glas
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 766699Probaću da te poslušam...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 3/3/2012, 20:41

Da vidimo, oš batine, pa da plačeš što te boli gooz? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ne prizivaj negativne misli, ne prizivaj, ne trebaju ti! Mada te potpuno razumem, ali nema razloga da se priziva bilo šta loše! Neću to da čujem!

Uživaj Orli, došlo je vreme za to!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Struzzo 3/3/2012, 21:08

Eh, draga moja....ajde ti lepo iscackaj neke komedije, filmove i serije, citaj neke ljubice ili sta ti vec prija, al' da je lagano i iskoristi ovo sunce...setaj...odagnaj crne misli...e, da, i zakazi UZ, ne odmah, naravno ali 10 dana od Bete je OK i to ce brzo da prodje...ma koliko se tebi cinilo daleko sad...
Ne daj se....niko nije rekao da je ovo lako...
I strahovi, sumnje...eh, kad bi mogle bez njih...da nam se izvrsi neka lobotomija, hehe, pa veseli se domacine.... lol!

Mislim na tebe, draga...i verujem... sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 3/3/2012, 21:13

E lobotomija bi nama bila keva! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 3/3/2012, 21:15

Biksi, bolje i batine nego da mi pominješ prizivanje Rolling Eyes Very Happy . Ne prizivam ja ništa dušo, samo se malo olakšala pred vama. ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 75087 Znam da razumeš...
Struzzo...Sve je OK sad...Sutra je novi dan. ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 275568
Hvala, jaranice Very Happy

Trudiću se da vam više ne pišem o tome, samo vas sekiram bez veze.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragana76ns 3/3/2012, 21:18

Sedi 1 Laughing

ne da ne pises, nego da ne mislis!!!! Ej bre....imas nas Very Happy
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Nefertari 3/3/2012, 21:20

Ori ja cu da ti od srca preporucim jednu knjigu "Kako da ubijete svoga muza i ostale korisne stvari za domacice" od Keti Let, ima da padnes u nesvest od smeha i da prekratis dane.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 3/3/2012, 21:33

Draganče Laughing
Nef, već mi se svidja lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maus 3/3/2012, 21:39

Ori ja sam u tvom predhodnom postu prepoznala sebe posle prvog uz koji nije bio obecavajuci. I na momente me je drmalo narednih 14 dana, do sledecg uz.
Brzo ce i taj uz, pa drugi...evo i proleca pa ces vreme ubijati i dugim setnjama. Nadam se da ce i biti neko druzenje uskoro pa da se vidimo napokon i iZljubimo i izkafenisemo. I da tada poneses onu cokoladu za Anu koju cemo naravno na licu mesta smazati.
Kad smo vec kod knjiga za totalnu opustencije ti toplo preporucjem Kod kuce je najgore od Kisona.
Ajd mila moja jedan veliki stisak od mene.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 10 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 30 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu