KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+81
buby
Republica
logona
bebica mala
Anuska
SSanja
sanjicica
darija79
red
lilly13
pegaz
Deni
kasia
Niki-Kiki
bobica83
Tanja83
anak
Struzzo
HappyGirl
maki79
grudva
Nefertari
cicsa80
kristina33
ninica2
natalija
korpica
brinbili
Simona
cufta
MAAKKI
key
ciklama
lena
Jejaaa
menora72
Zoka83
nesalela
SannI-AlL
zoxa
Marija86
KoMetaK
MARA
LaFolie
Milijana
Likoli
fenix
djole42
lilya
Sofka
Xena
laKole
medolino
noja
saška
lolipop
tuli
Jelena*
bokica
anna
JocY
Mali Princ
maza1972
rada78
nacKa
dragmilk
dragana76ns
Mrvica
bak
bebko
dra00
maus
7-patuljaka
Lily
Shizika
Mirjana
ivka
Kamilica
dr mali pariz
BiKsi :)
Orline
85 posters

Strana 9 od 30 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Shizika 1/3/2012, 23:26

Ih Meta, vidi tebe, gdje god da si ti na zurku stignesh! likeit
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od KoMetaK 1/3/2012, 23:33

I na ice i pice, a ponesem muzik usa sobom, cisto raspolozenja radi lol!
Lolic, ajde dobaci se jednom ovakvom savijacom, ali ako moze posna za priju lol!
Ej, odoh, sad stvarno, pustam vas da se naspavate, i ja cu, jer sutra se ranom zorom rani Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 2/3/2012, 00:01

Juhuuuuu trudnica
ff ff ff
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Nefertari 2/3/2012, 00:45

Uh kako propustih navijanje Embarassed Orli trudnicice draga pa cestitam!!!! Konacno si dosla do svog cilja, bebica je tu, sad uzivaj i no sikiriki, jedva cekam izvestaj sa prvog uzv, beta je i vise nego odlicna!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od grudva 2/3/2012, 01:23

ORLI BRAVO DEVOJKO BRAVO vv srca1 srca1 srca1
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 2/3/2012, 07:43

Dobar jutar! Kako si trudnaja? Za još jedan dan manje do prvog uz! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maus 2/3/2012, 08:11

ljubav ff zagrljaj poljubac
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maus 2/3/2012, 08:32

Au ona Loliskina pita me obori s`nogu. A sto volim okrajke da jedem.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 2/3/2012, 09:32

Dobro jutro trudnjacice. Izvini sto se tek sad javljam. Nazalost juce nisam mogla jer nisam ceo dan imala net. Ali jutros cim sam ustala odma sela i iscitala ovaj divan dnevnik sa najlepsim rezultatom na kraju. Znala sam ja odma sam te nanjusila da ce beta biti velika. Cestitam ti od srca i radujem se kao i svojoj trudnoci. Sad malo odahni pa za koji dan i prvi uz i srculence da se cuje. Ljubim te i uzivaj u predstojecim divnim danima.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od nacKa 2/3/2012, 10:22


kako je danas nasa trudnica

samo opusteno, bice sve OK
zagrljaj
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od lolipop 2/3/2012, 11:20

Trudnice kako ste danas usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 2/3/2012, 11:28

trudnica se uspavala. Ja sam prva tri meseca najlepse spavala, nadam se da ces i ti. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 2/3/2012, 12:28

Nisam se uspavala Very Happy
Naprotiv, vilenela sam od šest jutros, tamo na jutrima.
Dobro sam, samo sve samo ne opuštena, ono mi juče izgleda kao san. Pa mi se ne svraća ovde da ne pokvarim Laughing
Idem malo da prošetam da izbistrim glavu Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 2/3/2012, 13:28

Trudnaja, a ša zna jaaa lol!
Šetaj,šetaj, dobro je za cirkulaciju i otavski mozak lol!
iiiiiiiiiiii da! nemoj dugo da sediš...znam, znam, da smo dosadni,ali eto...tek da te podsetim.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od 7-patuljaka 2/3/2012, 13:29

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 936740 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 853197 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 936740 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 853197 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 936740 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 766699
Pozdrav! Do kada si na bolovanju? Hoćeš li počinjati da radiš?

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od HappyGirl 2/3/2012, 14:51

Ori moja, pratim te redovno samo da znaš i sve vreme navijam Very Happy i da znaš da mi je juče maus jer nisam ceo dan bila kod kuće pustila tvoju betu Very Happy Došlo je tvoje vreme i uživaj u njemu. Beskrajno sam srećna zbog tebe i zaista uživam u saznanju da si trudna osmeh srce d d d d d d d d d d d d d d d d d d vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb Čestitam od srca i neavijam za savršenu trudnoću jumping jumping jumping jumping poljubac poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragana76ns 2/3/2012, 14:57

Orli...trudnicice mila samo da te ljubnem i da ti prenesem Vasarkine cestitke, presrecna je zbog vas i puno puno srece vam zeli



ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 388958 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 388958 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 388958
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od ivka 2/3/2012, 14:59

Hej Oriiii!!! Dobar ti dan, sreca i trudnica do kraja bebe
zagrljaj
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Struzzo 2/3/2012, 16:41

Joj, draga, stigoh do neta i Kutka (nisam mogla da pristupim)....

Šta reći a ne oduševiti se.... sreca
Gde je nestala ona prva polovina dnevnika, nebitno, neka je...ova je super, nek' tako i ostane.... lol! yes yes

Draga, čestitam!!!! Čestitam od srca, iskreno, najiskrenije....
Ne možeš da zamisliš koliko me ovo hrabri...biće sve ok, mora, jednom mora i da bude sve OK, zar ne... Very Happy

Ljubim te puno.... zagrljaj

poljubac


P.S. Zaista su nekad reči nedovoljne da opišu radost....Hvala!!!! Baš sam srećna i poletna! Very Happy Moram reći i Mazi da izgleda da jeste jedna talična maca... Very Happy cmoka
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od anak 2/3/2012, 16:52

Orli, draga, dok ja sve pročitah!!!!!!!!!!!!!! sestro slatka ALI ISPLATILO SE!!! nemam reči cveće poljubci poljubci čestitamo ČESTIATAM DRAGA TRUDNICE! d d d d Dugonoga lepojka je čekala bracu ili seku. yes smajli angel bebe bebe family
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 2/3/2012, 19:20

Jesi li se prošetala?
Šta ima u kraju? Nadam se da te vetar nije produvao!!! Košava dosadna...
I samo da ti kažem - ovo nije san, ovo je java i ti si trudnica
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 2/3/2012, 19:35

Anak Kamilice Very Happy


dr mali pariz :: nemoj dugo da sediš...znam, znam, da smo dosadni,ali eto...tek da te podsetim.
Niste dosadni...Nije zgoreg podsetiti. Uglavnom ležim ili šetam. Mada is ednem za komp ponekad jer mi je ovaj veliki kao munja Laughing . Moraću se vratiti netbuku poležećke Very Happy
7-patuljaka ::ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 936740
Pozdrav! Do kada si na bolovanju? Hoćeš li počinjati da radiš?
YOK! Na posao idem kad se završi bolovanje, koje god. Ne smem patuljci, moj posao je specifičan, pa ni ne razmišljam o tome zasad.

HappyGirl ::Ori moja, pratim te redovno samo da znaš i sve vreme navijam Very Happy i da znaš da mi je juče maus jer nisam ceo dan bila kod kuće pustila tvoju betu Very Happy Došlo je tvoje vreme i uživaj u njemu. Beskrajno sam srećna zbog tebe i zaista uživam u saznanju da si trudna osmeh srce d
Happy ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 543728 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 543728

dragana76ns ::Orli...trudnicice mila samo da te ljubnem i da ti prenesem Vasarkine cestitke, presrecna je zbog vas i puno puno srece vam zeli
Hvala draganče, pozdravi mi puno vašarkicu i njene mezimice Very Happy
Struzzo ::
Gde je nestala ona prva polovina dnevnika, nebitno, neka je...ova je super, nek' tako i ostane....

Draga, čestitam!!!! Čestitam od srca, iskreno, najiskrenije....
Ne možeš da zamisliš koliko me ovo hrabri...biće sve ok, mora, jednom mora i da bude sve OK, zar ne... Very Happy
P.S. Zaista su nekad reči nedovoljne da opišu radost....Hvala!!!! Baš sam srećna i poletna! Very Happy Moram reći i Mazi da izgleda da jeste jedna talična maca... Very Happy cmoka
Čim tema predje odredjen broj strana, znaš već...Lomi se... Eno ga dole prvi deo dnevnika, zaključan Very Happy Maza jeste talična maca, vidiš da joj došlo teranje kad i meni lol!
Samo što ja bar odoh doktoru, a njoj ni mačka ni veterinara ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 404938

Nadam se stru, i molim Boga. Ništa više.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Struzzo 2/3/2012, 20:14

orline ::Maza jeste talična maca, vidiš da joj došlo teranje kad i meni lol!
Samo što ja bar odoh doktoru, a njoj ni mačka ni veterinara ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 404938

 b  b  b

Tebi je vreme, draga...a gospojici ništa "pre 18 godina"... lol!
Tako sam joj ja jedne večeri burne, prošle nedelje kao mama objašnjavala kako nije polno zrela pre njenih godinu dana starosti, MM me gleda, sluša i krsti se... v
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Tanja83 3/3/2012, 04:20

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Draga Ori,od sveg srce ti cestitam!!!Bravo za dugonogu as bravo bravo bravo

Zelim ti,pa isto sto sam i sebi zelela kada sam bila u tvom trudnica stanju:D

Ljubimo te puno moje mrvke i ja poljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maus 3/3/2012, 09:11

ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 9 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 30 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu