KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u martu

+39
Xena
Republica
Tinche
tuli
caci
buby
MARA
lilly13
lena
Mali Princ
Zoka83
ninica2
SSanja
Sami
maza1972
Shizika
djole42
dragana76ns
dra00
cicsa80
JocY
Kamilica
Mirjana
KoMetaK
MAAKKI
BiKsi :)
korpica
dr mali pariz
medolino
lolipop
Jelena*
nacKa
rada78
Mrvica
Orline
Milijana
bak
bebko
maus
43 posters

Strana 11 od 39 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Sledeći

Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 9/3/2012, 22:33

Ma ja se to lečim da što pre isplliivam iz teskobnih životnih dana! Kao što bi nekog uhvatila manija šopingovanja, koje ne voleeeeem, tako mene krenulo, što po lekarima, što kod kozmetičara. Razmišljala sam da odem i na koju masažu krajem meseca. Jer 3 meseca nisam digla glave od posla, a onu jednu nedelju što nisam radila kad nam je bila slava, mi je samo prisela, jer sam posle morala posao nositi kući. Rolling Eyes Tako da drugarice, ovo je ipak beg od realnosti, odbrambeni mehanizam! A da, mislila sam i kod psihologa da odem jedan dan, da proba i on da mi sredi nešto što me muči, neku traumu što imam. A što je najžešće, ja sve znam da su ovo odbrambeni mehanizmi, i način da se pregura gubitak oca na manje bolan način, a onda mi psiholog potvrdi isto to, i kaže da sam razborita, realna, čvrsto stojim na zemlji! A ja i to znam, samo ne znam kako da dodjem do energije koju sam izgubila otkako je tata umro, a to ne znaju ni psiholozi da poprave. Samo izgleda vreme, da se naviknem na novu životnu situaciju, i Cole da me vole!

Ljubim ja vas i
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 9/3/2012, 22:34

E i da napomenem da bih ja pre sad našla neku devojkku, nego dečka, i to da je dobra riba, i napredna! Razz
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maza1972 9/3/2012, 22:39

Shocked sestro slatka doktor ......  b  b  b  b  b
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 9/3/2012, 22:45

Mislim Mazo, šta je smešno? Laughing Što se ložim na dobre ribe? Laughing Pa zato sam i krenula da se sredjujem, izgubih se Laughing, definitivno sam trebala da budem dečak! Very Happy Ja uredno primećujem i komentarišem dobre cice svuda, čak više nego i moj mili muž. Ponekad mi se i on krsti, verujte na reč. Jutra u martu - Page 11 561840 Mislim, ložim se ja i na Cooleta, nemojte pogrešno da me shvatite, i to vrlo, al i jedna dobra riba, pored Coleta ribića, bi bila prava stvar! Jutra u martu - Page 11 805311Makar samo za gledanje! Jutra u martu - Page 11 805311
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Kamilica 9/3/2012, 22:50

Biksi :) :: Ja uredno primećujem i komentarišem dobre cice svuda, čak više nego i moj mili muž. Ponekad mi se i on krsti, verujte na reč.
...i ja to radim, pa mm kaže da sam nepristojna, što tako buljim, i vidno kometarišem Very Happy

Cure, ja radim dva dana, ne mogu se sataviti, suđe, ručak, veš...skroz sam se navikla da imam ceo dan na raspolaganju za svašta, sad se to prepolovilo. A rano ustajanje me ubi, juče spavala od 16-20h komirala se. I naravno zaspala tek u 02h. Danas nisam smela to dozvoliti, pa mi sad kljuca glava...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maza1972 9/3/2012, 22:55

Joj,Kami ja sam se ulenjila,neznam jel od raspusta,glukofaža ili trombofilija...uopšte ne obavljam kućne poslove,ni ručak ne kuvam ,samo nešto na brzaka spremim,a kad dođem s posla legnem da spavam i tako cele nedelje.Mrzelo me i kosu da perem Embarassed sad sam se malo sredila. Rolling Eyes
Nemam ni apetit pa mi se ni ne kuva ništa...a baš sam bila poletna pre dve nedelje...sad me sramota od same sebe,sutra okrećem drugi list.
Jel nekom bilo muka na hranu od glukofaža? Laughing
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 9/3/2012, 23:12

maza1972 ::Jel nekom bilo muka na hranu od glukofaža? Laughing
Mazo, ma jok, samo ti se čini! Al proćiće i to, nažalost! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 9/3/2012, 23:13

Kamilice, drago mi je da me neko razume! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Kamilica 9/3/2012, 23:17

Ih, bre Biksi, tu sad druže.
Mazo, sve to tako mora, i meni je bilo+dijareja koju i sad imam povremeno.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 9/3/2012, 23:31

Pariz,sad sam procitala tvoju poruku(ne vredi,posao)onakve reci samo moze buduca mama da napise,sva sam se raznezila!Dusan i Ivona,lepa imena a slicice nema svrhe da komentarisem love Divno,divno! ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od medolino 10/3/2012, 08:59

Dobro jutra,jutra cveće
Kako se oseti da je vikend, nema nikog na vidiku Wink

Mazo,mislim da je normalni da od glukofaza imas takve reakcije,ja ga pijem vec 3 meseca i jos uvek mi se hrana gadi ali je dijareja hvala Bogu prestala.

Kamilice,ja tek sada vidim da si pocela da radis, neka je sa srecom!! Snacices se polako,malo u pocetku teze ali sve to ide u roku sluzbe Wink sudovi,pranje,ciscenje kad dodjes s posla i tako... usne

Devojke,ne mogu da nadjem koja od vas je pisala kako je Maja i da li je sve u redu? Evo jedan veliki zagrljaj za nasu drugaricu zagrljaj i navijam jako da sve bude u redu!!!
Devojke sve vas stiskam i mislim na vas d
Uzivajte u vikendu i lepom vremenu sunny sunny
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od djole42 10/3/2012, 09:05


Save and bookmark


Jutro spavalice !
Neradna subota d ,doduše trebala je biti radna po dvorištu al me za**bala kišica ......Biće danas mečkarenje !
Budite mi dobre i verujte i biće vam dato !
Sve vas voleeeeeeeeeeeeeeeeeee Djoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 10/3/2012, 09:39

Jutro drage
ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 10/3/2012, 09:43

dobro jutro.DJole,hvala na kafici i ja je upravo pijem.Sto rekla,neradna subota,ali moram malo raspremati po kuci.Kod nas u Va nije bilo kise.Ali opet,od sadjenja cveca nista,od toga sam digla ruke i prepustila svekrvi,sukob misljenja,pa da se ja nebih nervirala,lepo sam se izmakla.Sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 10/3/2012, 09:44

Dobro jutro!
Ja moram prve redove da posvetim Ivoni i Dusanu i da kazem da sam neizmerno srecna zbog njih, zbog njihove mame i njihovog tate. Pisala sam veci post na desavanjima ali moram i ovde koju...sta cu, luda tetka, srecna mnogo Very Happy Slike su super, Mala mora da ih gledas stalno. Ja sam sa Aninim slikama i spavala Laughing
Biksi nesto mi sumnjivo to tvoje picikanjenje...ja bi tebe pratila,krisom...nikad se ne zna, te godine tvoje su najludje, hormoni rade...Duso, a jel sam ja tvoj broj, a? Mislim mogu i ja da se doteram, tada sam sto kazu WOW Very Happy I ja volim da prokomentarisem kada pored mene prodje devojke tipi top. A sto se tice povratka energije, dzaba ti odlasci kod psihologa, nista ti oni pomoci nece. A i vreme...slaba vajda. Bar kod mene, sto vreme prolazi , sve mi je teze. Naucis da zivis sa tim bolom i kada je tesko isplaces se. Jbg...tako je, njih vise nista ne moze vratiti, ali ce vecno ziveti u nama i u nasim pricama.
Mazo meni je od siofora bilo uzasno muka. Od tada boraniju ne mogu da okusim, a obozavala sam je, i neke mirise:feri za sudove, vlazne maramice niveine pure...sve mi je to tada izazivalo mucninu i tako je i ostalo.
Ova subota radna. Zavrsila sam sve poslove po kuci. Anina soba je preslatka i bas sam zadovoljna jer sam sve sama odradila. Moram uzeti fotoaparat od Sneze da slikam i posaljem slike da vidite jer je nas odneo Milan u Francusku. Anci i ja same zenske 7 dana. Ko hoce moze doci da pravimo zensku zurezu za moj rodjus. Bice LUDILO Wink
Djole hvala na kafici!
Ajd uzivajte uvikendu!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Kamilica 10/3/2012, 10:13

Dobro jutro!
Kod nas sunny
Djole i mi tebe volemo zagrljaj kafica je divna
Maus, draga, verujem da si Biksin tip Wink
Ja i tetkono zlato idemo do Dunava da hranimo labudove i da se šetamo...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilly13 10/3/2012, 10:26

Djole hvala za kafu.
Maus ja čekam slike, i one prethodne majstorije su super, a sad me živo zanima šta ti je sve palo na pamet Very Happy (pa malo da ukradem Embarassed )
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od nacKa 10/3/2012, 10:37

jutro drugarice Very Happy
prvo - Biksi, da cestitam 11-tu godisnjicu ljubavi sa Coletom, pa i da 5o-tu godisnjicu proslavljate u zestokom trljanju queen
nikako ne uspevam da postavim sliku, a htela sam da castim jer mi je sinoc stigao rezultat i fsh je pao na 10 !!! Jutra u martu - Page 11 725654 Jutra u martu - Page 11 725654 Jutra u martu - Page 11 725654 Jutra u martu - Page 11 725654
uzivajte u vikendu, Jutra u martu - Page 11 275568 vas puno i Jutra u martu - Page 11 692299
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 10/3/2012, 10:49

Oho Nacka bravo za FSH!!!! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Ajd, zamislicemo da si postavilo nesto lepo za ice i pice Very Happy
E daaaaaaaaaaaaaa! Biksi pa neka je srecna godisnjica ljubavi. Nastavite tako i dalje da se volite, mazite, njusite, trljate Very Happy ZIVELI!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od medolino 10/3/2012, 10:58

Nacka,super za rezultat FSH!!! yes yes
Biksi,skakutavo pilence moje,neka ti je srecna godisnjica,i da uvek budete veseli i puni ljubavi srca1 srca1 srca1
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Orline 10/3/2012, 11:01

Dobro jutro Very Happy
Ja se danas uspavala, ustala tek u deset. Glava mi za broj veća Rolling Eyes
Čak ni eutiroks ne popih jutros na vreme, obično ka popijem oko sedam, pola osam, pa odleškarim još pola sata u krevetu. Zvonio mi je sat, al slaba vajda.
Nacka, to su divne vesti Jutra u martu - Page 11 275568 Baš sam se obradovala, to je već više nego pristojna vrednost, šta više!

Djole, fala na kafi, dušo, od kad ne videh tu rečenicu, baš mi nešto prirasla srcu...I mi tebe volimo Razz
Korpice, moraš neki cvetak i za sebe Very Happy Pusti ti svekrvu.
Ja sam kupila sebi nekoliko primula i stavila na prozor, čisto da se oraspoložim. Ne verujem da ću ih i presadjivati, pa koliko izdrže. Mnogo su slatke, nek me malo uvesele.

Maus, i ja jedva čekam slike tvojih majstorija. Neumorna si ženo.

Biksi, ja propustih ljubavnu godišnjicu Very Happy Nek je srećno, draga.
A za sredjivanje, šta da ti kažem, lepo je dobiti takav poriv povremeno, ma šta da je uzrok...Ubijem se od smeha kad te čitam o devojkama, još će neko pomisliti da si bigamista Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od nacKa 10/3/2012, 11:30

svasta sam spremila maus, bas mi zao sto sam za tehniku Jutra u martu - Page 11 109639 smotana za 10
pa ovako, za pari i Jutra u martu - Page 11 957649 Jutra u martu - Page 11 957649 je pao dorucak: virsle, paradajz, kajmak, slaninica, a za svaki slucaj i jajca
za nas ostale pice, kolaci i vise vrsta kafe, pa ko koju voli Very Happy
a za bixi i coleta ...ehe he Jutra u martu - Page 11 694552
iako sam vas ovih dana zbog guzve na poslu krisom, brzinski pratila videla sam i novosti, lepe i bzvz (orli draga Sad .......)
kami nek je sa srecom nov posao, super sto si sama u kanc.,
mazo, ja sam nesto skroz cudno reagovala na glukofaz, samo mutna glava sa bolovima, al nista dijareja i to, pa sam gluko na svoju ruku izbacila jer mi je mali izbor lekova protiv bolova koje smem piti
djole, korpica, medo,mrvo Jutra u martu - Page 11 679696
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 10/3/2012, 11:51

Dobro jutro devojcice ljubav za one koje su ustale i one koje jos nisu.
ja imam subotom veliko spremanje pa samo malo da vas pozdravim. Pokusavam da pohvatam sta se sa kim desava, a ovde su promene iz dana u dan. Uzivajte u vikendu i divnom vremenu
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 10/3/2012, 12:36

Dan Jutra!
evo me s prvom Đolovom kafom, i ja , kao Orao d priznam da mi je nedostajalo to-sve vas voleeeeeeeeeeee Đoleeeeeeee Jutra u martu - Page 11 612963a jbga, kad me naviknete na neke stvari, nemojte posle uskraćivati Jutra u martu - Page 11 21831Đolesku, uživaj u neradnoj suboti!
Odakle da krenem?? Jutra u martu - Page 11 279933svašta htedoh reći Bixiju, Nutricionisti, Mimići, Korpici, Nacki...Orliću...e, jbga, ako sam neku izostavila...
Ovako, sad mi lakše kad sam vas pobrojala lol!
Bixo, samo ti udri glanc, on uvek zlata vredi, a za tvoje strasti prema ženama, odavno znam lol! žene, ja sam jedna od tih u koju je potajno zaljubljeta..a... jedno vreme to bi Šiz, pa koliko kapiram, njoj su sexz i trudne? Very Happy Ej, da mi se ti i tvoj Cole volite, kao što reče...Nacka...i za 50 g. istom strašću. Ne pitam te često kako ide, ali osećam baš to što si mi napisala...ipak je to veliki gubitak, i sad shvatam Mimu kad kaže, nema bleđenja, može samo biti jače, a mora se naučiti sa tim živeti Jutra u martu - Page 11 561840
A psiholozi...ne znam, ja ti ispričah svoju priču sa psihićem...jbga, nemaju oni instant rešenja,a sigurna sam da imaš nekog ko te može saslušati, i slegnuti ramenima kao i oni što će, uz obavezne reči bodrenja-ti si jaka,vidim ja, uspećeš ti da to prevziđeš, samo se prepusti stvarima koje voliš...etc,etc.
Rode moj Jutra u martu - Page 11 766699
Nutri, šta bi, počela da radiš, pa nešto nikako da se sastaviš,a? lol!
Polako, sve će leći ...
Mazo, ja nisam imala te mučnine, ali i sama dr mi je rekla da su normalne, kao i izmenjen ukus, neka gorčina u ustima i svašta nešto...
Mima, jedva čekam fotku minulog rada. Već ti rekoh koliko sam ponosna na tebe, a biće da je to u krvi žena rođenih 13. marta Jutra u martu - Page 11 275568
Korpice, e jbga, pobeže mi misao za tebe izdvojena...ljubac za tebe Jutra u martu - Page 11 490909
Orle, jesi li šetala malo da razbistriš glavu?
I meni su kapsi nekako otekli, ili subj. osećaj, nemam pojma...probudila se u 5, prevrtala do 6, pa uključila tv i gledala do 7 kad sam ponovo zaspala do pola 10.
Dragi otišao mami da pomogne oko drva, vode, đubreta, ja bila u nabavci, sad ću malo po kući da raduckam...
Nacka, bravo za FSH!! sad je bombon! Jutra u martu - Page 11 47111jesi li smokvama u masl. ulju, ili još nekih recepata? Ako je nešto novo, kači tamo na temu o snižavanju FSH!
Hvala na toj bombi od doručka,ali jutros sam samo jabuku i jednu kiflicu pojela.
Cure, divan je dan...dozvolite mu da vam to i dokaže Jutra u martu - Page 11 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 10/3/2012, 12:46

Nacka,divne vesti!dra i ja u raspremanju,sad malo da odmorim pa nastavljam.Orli i mene je savetovala drugarica da u dvoristu odvojim jedno parce i zasadim sta hocu,mozda tako i uradim.sta da ti pricam,imamo jedno lepo parce ispred kuce,ja pocnem da sadim,ona gde god sta nadje trpa,nezna se sta je trava a sta cvece.Ja poludim,iskopam sve,okolo zasadim male ruze,sredinu ostavim,ona nasla sadnicu santelije i zabola posred,kaze samo dok ne odu u selo,odnece.Ona se primi i njoj bi zao da je cupa affraid Zamislite samo tog prizora,e tad sam stvarno digla ruke.POZ ljubav Pariz,nema veze,i ja tebe ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 11 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 39 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu