KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u martu

+39
Xena
Republica
Tinche
tuli
caci
buby
MARA
lilly13
lena
Mali Princ
Zoka83
ninica2
SSanja
Sami
maza1972
Shizika
djole42
dragana76ns
dra00
cicsa80
JocY
Kamilica
Mirjana
KoMetaK
MAAKKI
BiKsi :)
korpica
dr mali pariz
medolino
lolipop
Jelena*
nacKa
rada78
Mrvica
Orline
Milijana
bak
bebko
maus
43 posters

Strana 10 od 39 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Sledeći

Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 9/3/2012, 10:56

Dobro jutro.Pariz ti najvrednija,hvala na kafici.Lepo danas da prodjes na uz cvet Maus,ne znam o kojoj je Maji rec,ipak sam novija ovde,ali bez obzira,sve te stvari me jako pogode.Nadam se da ce se sve zavrsiti dobro.Orli,samo pozitivno!Sve cure puno vas poz d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 9/3/2012, 11:00

Zoka83 ::

Maus, koja Maja je u pitanju? Ja kao pala s Marsa....
Zoko, Maja76, Lazina mama.
Korpice, Maja je stara kutanjka.
Spremas li se sa rodjus? Hoce li biti neke zureze?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 9/3/2012, 11:08

Maus,predpostavljala sam da je stara kutanjka,ali bez obzira zao mi je za bilo koga da cujem tako nesto.Pa neverujem da ce biti neka zurka,sto rekla ti matora sam ja za takve stvari  b Idem sutra na proslavu povodom 8 marta sa kolektivom,pa cu da se izveselim za sve pare ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Jelena* 9/3/2012, 11:26

Jutro

Jutra u martu - Page 10 Empty





maus :: Znam da ce sve biti ok, mora! I da ce Maja ozdraviti i da ce svaka od vas koja se bori za potomstvo izaci kao pobednik i da ce biti mama.
ja više ne bih ništa dodala! Jutra u martu - Page 10 561840 Jutra u martu - Page 10 670661
Takodje Jutra u martu - Page 10 38642 Jutra u martu - Page 10 38642 Jutra u martu - Page 10 38642
Hvala na kafici bas je prijala Jutra u martu - Page 10 466526
Ori moja mama bas puno veruje u snove i kaze da je uvek dobro kad sanjas lepe i zelene biljke.

Ljubim vas sveJutra u martu - Page 10 388958
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lolipop 9/3/2012, 11:36

Dobar dan jutra,

Uh Maus, dotuče me sa viješću. Baš, baš. Maji šaljem energije koliko imam da pregrmi ovo što je snašlo, i duboko u duši vjerujem da će sve biti dobro. Samo da agonija prođe što prije.

Baš neko tmurno vrijeme i napolju, i nad kutkom. Sad
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 9/3/2012, 11:51

Mali Princ ::

Pariz, divna kafica, nisam iznenadjena ovim ranoranilastvom, ipak se danas gledate Jutra u martu - Page 10 995453 Jutra u martu - Page 10 995453 Jutra u martu - Page 10 779578
Pazi draga, nemam problem te vrste. Inače , kad dolazi proleće ja ranije ustajem,jer sam jedan medved,ali iskreno, jedva sam čekala da se dragi izvuče iz postelje, pa da se rasprostrem po celom krevetu i to po dijagonali,kako oboje volimo, i da se prevrćem i nameštam kako mi volja, a da ne čujem ni jednog jedinog trenutka negodovanja u vidu onog "nt" Rolling Eyes
eto.
I Pogledala sam , Orle, tvoj filmić...
čovek se zaista oseća čudno dok ga gleda. čas ponosan, čas sramotan, čas sa nekom zebnjom, a čas sa mišlju da nema zime i tako u krug...ustvari-ono što čini život, zar ne?
Onaj pripovedačev glas i konstantni zvuk vetra, kao u Lazarevićevim pripovetkama, činio je da se uljuljkam i zaspim ko 2 i 2 nakon odgledanog filma.
Inače, pošto na mom lap-topu uvek koče klipovi sa you tuba, ustala sam u dnevnu, prekrila se ćebencetom, i pustila klip na muževljev bioskop...baš sam uživala.
Ja sam se inače tako najela palente...jer nemam šta drugo, ne mogu svaki dan jaja...pa sam , naravno...mami iskukala i rekla da mi donese neke hrane, jer ništa čestito ne jedoh u protekla 3 dana...
Jedva skupih i za expert. UZ
Al da ne kukam samo. Jedva čekam UZ. Jutros su me zvezde kuckale, kao da su čitale moju kuknjavu sinoć na Klubu,pa da me uvere da samo više kuliraju, ali da su tu i da su dobre...daće Bog i UZ će biti takav.
Ma šta sam se ja ovako isfilosofirala?? Rolling Eyes
odoh da ne smaram
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od JocY 9/3/2012, 13:44

Majo uz tebe smo, saljem pregrst pozitivne energije da pobedis bestiju molitva

Pariz draga, ljubim te i tvoje zvezice i cekam izvestaj sa UZ. ljubav



JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 9/3/2012, 17:30

Evo nas, došli... Jutra u martu - Page 10 11031niko mi ne reče da napolju žarko sija sunce ...
Ustvari je ono u nama. Nisam ovih dana, in the mood, ali ovakvi momenti to uspešno nivelišu.
Slike ću postaviti na Dešavanjima, da ovde ne davim baš sve cure.
Šta da vam kažem sem, da kad je prvo potvrdio srčanu radnju, moje je počelo spokojno da kuca, svesno ustvari, da spokojstva više nema do kraja mog životića... Jutra u martu - Page 10 561840
Oni su zaista mirni i na UZ,ali dr je rekao da su odlični. Ne, nisu apsolutno coolirali, sem sinčine, dedinog unuka po kojem će i ime dobiti. Dušan. Njegov deka je sa neba izmolio blagoslov za nas, i po želji mog muža, sin će mu nositi dedino ime, a i prezime.Lično, nemam ništa protiv, sem kad se imena deci daju po živim babama i dedama.
Elem, Dušan je visoko postavljen, nisam ni pretpostavila da je tu, UZ je bio iznad pupka-desno...a ja ih sve, u želji da me pozdrave malo žešće, dole uzburkavala, kao da su još mali embriončići lol!
Dušan se razbaškario u toj meri, da sestra Ivoni sedi na glavi. Jutra u martu - Page 10 561840 On je spavao,ali i ručkao plodove vodice, u nekim momentima je zinuo par puta. Ručicama se branio od buke, ali u principu coolirao.
Njegova seka, Ivona je , iako "ugrožena" njegovom guzicom, iste težine kao i on- po 350 gr.
Ona je zauzela neku zečju pozu, okrenuta na dole, sa savijenim ručicama i nogicama, s tim da je u momentu sisala palac Jutra u martu - Page 10 21831 šmizla moja, sećate se da je na prošlom nameštala šiške , pa nam mahala? Prava je princeza. Nju dr zove prvom, ona je na prednjem zidu, za razliku od brata.
Kaže da bolji položaj-po mene-nisu mogli zauzeti..kako je to nazvao-neopterećujuće po mene. Dr je cool,ali mi nj. termini nisu jasni. prvo je rekao termin 2. avg.,ali to je punih 40. nedelja, i kao da dočekamo sredinu jula...
Ta sredina jula se danas pomerila na početak jula, plafon 10. jul...
Muž me samo gleda, on organizuje grupu za more, ne bi li pokušao da zaradi pare za matične, a ja samo sležem ramenima i poručujem-više ništa od mene ne zavisi Jutra u martu - Page 10 561840
Inače doca radi vađenje matičnih, ali on sarađuje sa Briselom i Atinom-ili Solunom, zaboravih, a zaboravih i prospekte.
Objašnjavao princip i tako. Primećujem da ne želi mnogo unapred da priča. " nećemo spremati ražanj dok je zeka u šumi", njegove su reči...a ja ...pa ko opijena, kako? Sa nekim blentavim osmehom sve vreme, ko drogirana, jedva se setih da ga pitam za matične. O anesteziji takođe neće još uvek da priča.
I tako...one mere, obimi i to...to ne kapiram i ne pamtim. reče da više ne mere dužinu, samo težinu. Da odgovaraju nedelji, da se vidimo za 4 nedelje ,kad će mi i grlić opet pogledati, i tak.
Inače, i on i sestra su se oduševili kombinacijom...roditelji, naravno ponajviše.
Kaže da nema mnogo blizanaca,ali da su u poslednjih nekoliko godina samo cure Very Happy dečaci im ni u naznakama nisu...kažu da su lepi i dobri. Mamina deca, već se topi, kao na prvom roditeljskom što će. Jutra u martu - Page 10 21831 Jutra u martu - Page 10 21831 Jutra u martu - Page 10 21831 Jutra u martu - Page 10 21831 Puno puno vas naše dve zvezde, Zvezda Dušan Jutra u martu - Page 10 995453 i Zvezda Ivona Jutra u martu - Page 10 995453 pozdravljaju i zahvaljuju što ste tu uz njih, uz njihovu mamu...
Mogla bih ja do sutra 'vako,al ne ide.
Ljubimo vas!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 9/3/2012, 17:36

Letim na desavanja da vidim slicice i da komentarisem. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 9/3/2012, 17:37

tek ću sad lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 9/3/2012, 17:41

dr mali pariz ::tek ću sad lol!

Vidim ja da vas nema tamo. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Orline 9/3/2012, 17:55

Ma ja ću onda ovde da komentarišem...Šta ima veze Jutra u martu - Page 10 275568
Bože mili kakav lep post Jutra u martu - Page 10 612963Pa još kombinacija...Neka su živi i zdravi Dušan i Ivona, pa kad god se ugledali. Odmah su krenuli da ne opterećuju mamu, tako će oni i posle, kad izadju napolje.

Vidi se da sijaš, razbila si i oblake Very Happy

A primećuje se da su te bili stegli, milsim oblaci...Znam da je ovo preče, ali se nadam da će se i finansije malo stabilizovati, da bi još ležernije uživala u svojoj dečici, i sad i posle Jutra u martu - Page 10 670661
Malo nespretno ovo napisah, ali znaš šta htedoh reći
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mali Princ 9/3/2012, 17:57

Pariii, divan izvestaj Jutra u martu - Page 10 694552!
Imena su lepa bas, a Dušan je po mom mišljenju najlepše muško ime Jutra u martu - Page 10 639820, da se moj dragi ne zove isto, sigurno beban dobio to ime Jutra u martu - Page 10 21831

Uh, mogu misliti kako si se sad napunila uzbudjena i ushicenja za narednih bar 2-3 nedelje Jutra u martu - Page 10 490909
A sto se tice termina... ja bas mislim da je to sve "oko...", ali samo nek nam oni stignu zivi i zdravi i da sve sve bude kako treba, pa za parice ce te se vec nekako snaci, sto kaze moja tetka: koliko samo prijatelja imas, da ti svako pozajmi po 20e, pa sta hoces da obavis Jutra u martu - Page 10 578491
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 9/3/2012, 18:08

Izvinite što sam off...
ovo je za moju majku, koja uvek plače dok sluša ovu melodiju od Točka, ...
pečelbari...
za mamu koja je uvek uz svoju ćerku, uvek i u onom trenu kad je najpotrebnija
hvala Orle,Prinče...sve jasno, sve razumem...ja sam ogoljena stranica pred vama, ali nekad,kao juče kad sam čitala ovde uznemirijuće vesti, ne mogu svojim probl. da vas opterećujem.Želim vam obema-Dragani i tebi da ŠTO PRE ostavrite svoj san!! A nadam se još uvek...nadam se i Jutra u martu - Page 10 38642
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Zoka83 9/3/2012, 18:12

Uh, Pariz, vratila si me u taj period... Very Happy

I ja sam odusevljena kombinacijom, a i imenima likeit

Odoh na desavanja!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od medolino 9/3/2012, 18:20

Pari draga, prvo sam moram priznati procitala izvestaj na desavanjima i sva sam se raznezila,jos kada sam videla slicice,istopila sam se od topline!!!
Ne znam da li tamo da komenterisem,jer tamo su pretezno trudnice a ja jos ne ,,spadam,,tamo Wink pa cu ovde komentarisati. Very Happy
Cekala sam petak sa nestrpljenjem da procitam jedan lep izvestaj likeit
Kako je lepo citati,kako su lepe slicice osmeh srce
Bravo za kombinaciju, bata i seka, bravo za imena osmeh srce
Ljubim ja tebe i tvoju zvezdicu Dusana b i zvezdicu Ivonu b ljubav

Ostale devojke,mislim puno na vas,nisam dugo bila na jutrima pa ne mogu sve da pohvatam, sve vas stiskam d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od bak 9/3/2012, 18:31

Jao, sva se raspilavih Jutra u martu - Page 10 21831 Jutra u martu - Page 10 21831 Milice male, Ivona i Dusan Jutra u martu - Page 10 21831 Jutra u martu - Page 10 21831
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lolipop 9/3/2012, 18:34

dr mali pariz ::
Šta da vam kažem sem, da kad je prvo potvrdio srčanu radnju, moje je počelo spokojno da kuca, svesno ustvari, da spokojstva više nema do kraja mog životića... Jutra u martu - Page 10 561840

Ma kakvog "životića" ženo? Život za tebe tek kreće, onaj pravi ispunjen onako kako treba, kako svaka majka poželjeti može.
Konačno i malo sunny i na našem kutku. Dušan i Ivona već nam donose radost u život, i osunčavaju ga. Divna imena i divna kombinacija likeit
Nadam se da će se i finasije polako stabilizovati, a hoće sigurna sam. Lova se uvijek odnekud stvori tu baš za ono što nam je potrebno, kao i uvijek do sada. Ne dozvoli da te to nervira. Ljubac za b b
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lena 9/3/2012, 18:46

orline :: Vidi se da sijaš, razbila si i oblake Very Happy

Pariz, sunny !!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maza1972 9/3/2012, 19:09

Loli je sve rekla,nemam šta da dodam ,osim da je sve predivno,dirljivo ...uživaj PARI srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od MAAKKI 9/3/2012, 19:24

lolipop ::
Konačno i malo sunny i na našem kutku. Dušan i Ivona već nam donose radost u život, i osunčavaju ga. Divna imena i divna kombinacija likeit
b b

Ne bih nista dodavala na ovo osim da su me ocarali oboje smajli angel smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 9/3/2012, 21:41

Majo, silno verujem da će sve biti okej! Jutra u martu - Page 10 561840 Jutra u martu - Page 10 561840 Jutra u martu - Page 10 561840 I držim pesnice jakoooo da se sve to povuče! Jutra u martu - Page 10 561840 Jutra u martu - Page 10 561840 Jutra u martu - Page 10 561840

Pari, divan izveštaj, već sam pisala na Dešavanjima, da se ne ponavljam! Ja sam prosto ODUŠEVLJENA! I rastopljena od miline kad čitam kako nam to iz srca sve kazuješ! Jutra u martu - Page 10 21831 Jutra u martu - Page 10 21831 Jutra u martu - Page 10 21831 Jutra u martu - Page 10 21831

Ja sam danas posle posla pokupila ono dvoje mojih dupeguzića iz vrtića, i malo smo se gnjavili, nisam imala baš vremena, jer sam imala zakazano kod kozmetičara (prvi put u svome životu! Very Happy ) a onda i zakazano kod zubara, radim nadogradnju jedne petice koja mi fali.
Juče smo bili na bazenu, bilo je lepo, a kasnije kod drugarice na rodjendanu, gde smo se ismejali kao blesavi, kao što odavno nisam, bar ja! U ponedeljak idem kod kozmetičarke da mi sredi zanoktice i nokte, dakle, drugi put u životu, eto, popravljam se! Cole me danas pitao da nisam slučajno našla dečka, s obzirom da sam krenula da se sredjujem generalno, da ne kažem remontiram! lol! Slatko sam mu se ismejala! Pa kad da stignem da ga nadjem, pored onolikog posla u poslenje vreme! Jutra u martu - Page 10 635297
Inače, magnetna mi još nije pročitana. Rolling Eyes I tak.




Eto drage moje, sve vas stiskam, a posebno drugaricu maju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 9/3/2012, 21:53

A mala, išla si na remont??
S pravom se Cole pita, nisu tu čista posla Jutra u martu - Page 10 279933i ja bih te pitala...al ne smem lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 9/3/2012, 21:55

Biksi, ti uvek imas nekog ko ce da ti sunny dan.
Da li je neko gledao danas na Prvoj Tacno emisiju, bio je jedan segment posvecen KCS, odeljenju za hemostazu i trombofiliju i kratko su intervjuisali dr Elezovica, i pricao je o trudnicama. Sad sam prvi put videl adr koga spominjete i odmah mi se svideo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 9/3/2012, 21:59

Eto, nisam gledala,ali razumem zašto si stekla takvo mišljenje o tom profi
Very Happy
i onda kad prenosim njegove reči, meni moje obožavateljke lupaju minuse... samo se dvoumim kad je u pitanju to šta ne mogu da mi oproste Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 10 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 39 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu