KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+68
ivka
agata
korpica
nesalela
dragmilk
bebko
Marija86
Sneza
senka
key
SannI-AlL
lena
jaca*caca
menora72
Jelena*
bokica
anna
Struzzo
lolipop
Xena
maza1972
Nefertari
Tanja83
natalija
kristina33
noja
Deni
HappyGirl
maki79
Milijana
anak
Mrvica
BiKsi :)
Mirjana
dr mali pariz
Sofka
fenix
ciklama
LaFolie
ninica2
MAAKKI
Shizika
Zoka83
Kamilica
Jejaaa
MARA
brinbili
Mali Princ
medolino
cvrle76
maus
Niki-Kiki
marija47
bak
7-patuljaka
bridget jones
djole42
Simona
KoMetaK
cicsa80
grudva
buby
lilya
bobica83
tuli
JocY
dragana76ns
Orline
72 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragmilk 24/2/2012, 16:53

Navijamo!!!! smajli angel
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od tuli 24/2/2012, 17:01

Uh, nisi izdržala pa uradila betu....sad ima da izludiš ova dva dana.
Ali je dobro što uradi TSH,znaš na čemu si, čekaš instrukcije od dr i to je to.
Uradila si sve što je u tvojoj moći.
Sa je sve na duhovnom nivou,zato se ja molitva
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od noja 24/2/2012, 17:14

Navijamooooo da se utrostruciiiii sutra,
Zato trebalo bi tsh neki 5 dan kad je i inplatacija od toga i sve skace,
A prolaktin ?
igracice roda igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od bobica83 24/2/2012, 17:35

:qq molitva molitva
vv vv vv vv
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od LaFolie 24/2/2012, 17:50

ne sikiraj se, sredice sve to dr Sumarac srca
I ja bih poludela da vidim povisen TSH, ali gledaj to sa vedrije strane, ne bi TSH skakao sam od sebe, da nisi trudnica sreca
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maza1972 24/2/2012, 18:35

Kada je moja beta bila 32 ,tretirali su me u klinici kao trudnicu i nastavili da mi daju Pregnil iako ga nigde nije bilo,davali su mi poslednje doze i to njihove.Pritom nisam to plaćala Shocked Znači,da nisu to radili iz profita ,nego što su verovali u trudnoću.Pa nije granica 100, nego 5 i sve preko toga je trudnoća.
Bila sam u potpuno istoj situaciji i sa betom i sa poslom, neverovatno.Ali ,razlika je VELIKA:kod mene osmoćelijski embrioni vraćeni trećeg dana,znači tvoji su malo više plutali i kasnije se zakačili.
Rano si vadila betu,ali je ispalo dobro zbog TSH...eto,ovo sam mislila da li da pišem ,neznam ,malo sam konfuzna,samo hoću da ti kažem da je sve ok.
Neću da kačim tabele sa vrednostima bete po danima i nedeljama,jednostavno ZNAM da je sve dobro i da si trudna. sunny sunny sunny






maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Struzzo 24/2/2012, 18:52

Šta sam ja sve propustila....kakve oscilacije...sunce pa kiše, tj. suze, pa sunce, muzika, pa opet oblaci...
Draga moja,
za TSH ne znam ti ništa reći. Pretpostavljam da je ta terapija OK, što ti kažeš, više od toga ne bi valjalo...
E, sad, za Betu...c, c, c....ipak si je izvadila ranije....
Beta je pozitivna. I dvocifrena. Dobro je. anđeo
Znam šta si sve prošla. I da je ovo za tebe već ponovljena sutuacija.
Ajde da ne idemo mnogo unapred, hajde da se radujemo pozitivnoj dvocifrenoj Beti....jer to je fakat... Very Happy yes yes yes

Ljubim te i u mislima si mi stalno...

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
beta beta beta beta beta beta beta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 19:38

maki79 ::Orline draga sta da kazem sto druge cure nisu rekle. Sve ti je jasni i sve znas. Ja imam jedan predlog da ti betu ponovis i sutra cisto da vidis da li raste pa prekosutra opet da li se od danasnjeg vadjenja duplira
Neću, maki, mnogo mi je to...Ali hvala na savetu u svakom slučaju
MARA ::Ori lepa ti beta sto je vazno poz,nadam se da ce se za 2 dana utrostruciti
ljubim i navijam
Ihaj, jedino bi me trostručenje podiglo Laughing
tuli ::Uh, nisi izdržala pa uradila betu....sad ima da izludiš ova dva dana.
Ali je dobro što uradi TSH,znaš na čemu si, čekaš instrukcije od dr i to je to.
E moj sokrate Laughing Ljubim ja tebe.

Ma nisam ni mislila izdržavati. Ne otvara mi se bolovanje bez potrebe, za većinu na poslu sam ja na odmoru, pa mi odgovaralo da tako i ostane ako ne uspe. Da je danas bila negativna, lepo bi se isplakala, isfenirala, popeglala, i na posao u ponedeljak. Zato sam uradila danas. Da je bila oko100, ponovila u nedelju i otvorila bolovanje. Ne znam što ponovo objašnjavam ovo oko kolektiva, ali nisu oni tako nekorektni -nas je stvaarno malo, moje struke. A opet, okruženje u kojem radim je daleko od zlonamernog. I baš ta briga od tolike količine ljudi kad znaju kroz šta prolaziš smara. Pa kad si na bolovanju zbog pozitivne bete, SMS-om čestitaju, već se dešavalo. Ja došla posle spontanog na posao, a u holu zgrade me desetoro usput izljubi i čestita, misleći da sam donela doznake.
Ne znam što vam opet ovo objašnjavam, ali ko radi u kancelariji ne može da skapira otkud takva presija. I bolje.
LaFolie ::ne sikiraj se, sredice sve to dr Sumarac ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 21831
I ja bih poludela da vidim povisen TSH, ali gledaj to sa vedrije strane, ne bi TSH skakao sam od sebe, da nisi trudnica
Tačno tako Razz
Javili su se iz Belmedica, rekla prof da nastavim ovih 125 što sam sama podigla i da ponovim TSH za 15dana. Rolling Eyes
maza1972 ::Kada je moja beta bila 32 ,tretirali su me u klinici kao trudnicu i nastavili da mi daju Pregnil iako ga nigde nije bilo,davali su mi poslednje doze i to njihove.Pritom nisam to plaćala Shocked Znači,da nisu to radili iz profita ,nego što su verovali u trudnoću.Pa nije granica 100, nego 5 i sve preko toga je trudnoća.
Tako je, imali su ispravan pristup. I ja sam dala progesteron i stavljam utriće regularno jer ovo jeste trudnoća, to nema zbora. Pitanje je samo da li je biohemijska, ili će se ipak održati.

Struzzo :: Šta sam ja sve propustila....kakve oscilacije...sunce pa kiše, tj. suze, pa sunce, muzika, pa opet oblaci...
.
.
Znam šta si sve prošla. I da je ovo za tebe već ponovljena sutuacija.
Ajde da ne idemo mnogo unapred, hajde da se radujemo pozitivnoj dvocifrenoj Beti....jer to je fakat... Very Happy ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 561840 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 561840 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 561840

Ljubim te i u mislima si mi stalno...
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 670661
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od LaFolie 24/2/2012, 19:40

znaci sada ces da pijes 150mg? Laughing
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 19:44

LaFolie ::znaci sada ces da pijes 150mg? Laughing
Ihahaha lol!
Pa verovatno ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 404938
Rekla ja njima da od ETa koristim 125, kad oni ič da povećaju ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 510326
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od djole42 24/2/2012, 19:44

Veteranko moja ,da ne znaš ništa i da ti je ovo prvi postupak i prva beta,skakala bi do neba ,al pošto nije prva i pošto ne znamo više da se radujemo i opustimo ondaK ide nesanica .....
Čvrsto verujem da je curetak malKo duze trazila mestašce ,ti malKo poranila sa teta betom i za dva dana ćemo imati lepu potvrdu da je sve to ok.
Do tada igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

TSH će dr Šumarac rešiti Wink


djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 19:47

E djole, prvi put ja trudna prirodno i kasni sedam dana, dr kaže da dodjem na UZ da me skine sa dežurstava al da uradim betu. I ja dobijem rezultat 130 recimo, ne znam tačno, nešto preko sto, ali nakon sedam dana kašnjenja. Ja srećna kao malo dete, bože mili kad se setim
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od djole42 24/2/2012, 19:59

Prva inseminacija ...devedeset i neke ...nema interneta ,nema info ....ništa ne znam ....kasni 5 dana ....kazu sa klinike vadi betu.....beta 12
Ja pogledam referentne vrednosti ,piše preko 3 trudnoća ,kako sam bila srećna nekih 2 sata dok mi se nisu javili sa klinike .
Šta bih dala da mogu opet tako bezbrizno da se zaradujem ....

Tako da dušo moja ,sve znaš ,sve znam ,ajd malo da popijemo nešto ......
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od ciklama 24/2/2012, 20:00

Orli a jel mozes da otvoris bolovanje zbog 'bolova u ledjima, kijavice..ili dodatni dani odmora, bas ti nesto trebaju'. Pa i takve stvari se desavaju.
Ja jednostavno nisam nista pricala i svi su prihvatili da je tako, da nesto radim, ali ne sta. Shvatili su da je to pritisak na mene, da mi ne prija i to je to. Nisam ni nacula da se bune, ni prijatelji, ni kolege. Sve ok.

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 20:01

Ihaj, 12 lol!
Jbt, lakše mi bilo tad, kamo sreće da je uspelo sledeći put, i ja bih asad nekom govorila opusti se, sve je iz glave ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 635297

Ajde, djolesku, ja otvaram Vitač
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 20:02

Tako će nešto i biti ciklama Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maza1972 24/2/2012, 20:03

Ja sam već drmnula vermut lol! Ozbiljno.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 20:04

Aj u klub lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Struzzo 24/2/2012, 20:13

Ne zezajte....gde pijemo...ovde ili tamo... lol!

Na vaše postove samo ću reći: ah, blaženo neznanje.....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od LaFolie 24/2/2012, 20:43

ovo pocinje da lici na drustvo anonimnih alkoholicarki  b
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 24/2/2012, 21:06

Nema me ceo dan, i imam sta da vidim. beta napred scuro
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od MAAKKI 24/2/2012, 21:10

Ori i po meni je malo rano za betu, al ajd porasce ona za dva dana sigurna sam yes

Eto i mene u Klubu anđeo
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od nesalela 24/2/2012, 21:11

Ori draga, evo sada se priključujem pisanju ali sam pratila sve oko tvog postupka, ja sam radila betu 11.dpt i bila je 33,8 a evo ti mog avatara....Držim palčeve da se to lepo dupla i da sve bude kako treba....Ima u mom dnevniku sve....Navijam,navijam,navijam.... ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 582639
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od menora72 24/2/2012, 21:16

to b b b

preslatka ti je mala zagrljaj
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 24/2/2012, 21:18

nesalela ::Ori draga, evo sada se priključujem pisanju ali sam pratila sve oko tvog postupka, ja sam radila betu 11.dpt i bila je 33,8 a evo ti mog avatara....Držim palčeve da se to lepo dupla i da sve bude kako treba....Ima u mom dnevniku sve....Navijam,navijam,navijam.... ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 32796 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 582639
Orle, šta više da ti se piše o ovoga?? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 30 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu