KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+68
ivka
agata
korpica
nesalela
dragmilk
bebko
Marija86
Sneza
senka
key
SannI-AlL
lena
jaca*caca
menora72
Jelena*
bokica
anna
Struzzo
lolipop
Xena
maza1972
Nefertari
Tanja83
natalija
kristina33
noja
Deni
HappyGirl
maki79
Milijana
anak
Mrvica
BiKsi :)
Mirjana
dr mali pariz
Sofka
fenix
ciklama
LaFolie
ninica2
MAAKKI
Shizika
Zoka83
Kamilica
Jejaaa
MARA
brinbili
Mali Princ
medolino
cvrle76
maus
Niki-Kiki
marija47
bak
7-patuljaka
bridget jones
djole42
Simona
KoMetaK
cicsa80
grudva
buby
lilya
bobica83
tuli
JocY
dragana76ns
Orline
72 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od bak 24/2/2012, 13:04

Za betu sve znas, cekanje jos dva dana, pa da se ponapijamo Wink Danas 36, za dva dana 100 Wink

Ali bih ja iskopala endokrinologa za taj TSH, bas je siznuo Rolling Eyes

Mislim, sad ti ja otvaram oci lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od menora72 24/2/2012, 13:06

vladar tvog sunca NEPTUN je bio vec usao u ribe i njemu je tu Ok , ali se vracao u vodoliju (to je tehnika -i tehnika bi tu mogla davati pogresne rezultate analiza -ajde tako da protumachim Embarassed , medjutim on je sad ipak opet usao u ribe gde mu je super ali razmisljam sve analize i metode koje su zavladale tokom perioda NE u vodoliji mogu sada biti neadekvatne i mozda ih treba menjati ...ufff zapetljah sad ... ali posto ti je tek seo na sunce moze dovesti do nekog skrivanja, lazhi, zamagljivanja ...Neptun sve prikriva jbga ... sramota me je da pisem o astrologiji ovde jer nema smisla ...ali eto malo pomocu astroligije da shvatim ... mada treba cela karta ,ovako samo lupam ko maksim Embarassed
bas me sad kopka otkud to kod vas dve , a j bas mislim da sve je Ok molitva

(izvinte Embarassed )
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 13:10

Ma menora, piši šta hoćeš lol! Kad nauka zakaže, sve dolazi u obzir

Meta, već sam poslala mail poliklinici za Šumarac, nemam njen tel, ali kontaktiraću je sigurno, ja šta mogu je da pijem 150 od sutra ujutru, nego ne znam da li smem i više. Poipila bih i 175mg da znam da sme. Ako ne odgovore danas, iskopaću je telefonom, u nedelju je tamo, to znam.
Nemam šta da radim sem da čekam, i da u nedelju ponovim i FT4 sa kontrolnom betom. A laboratorija je ista kao i do sad.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od KoMetaK 24/2/2012, 13:15

Koliko znam Pari ima njen tel, pa bih ja na tvom mestu probala da dodjem do nje danas, cisto da znas koju dozu da krenes, ako nista drugo, bar da te ne grize savest. Nemoj da cekas nedelju, probaj na sve moguce nacine da dodjes do nje danas. Ja sam mnogo sumnjicava u labove, jer su mi se desavalo da imam kontradiktorne rezultate iz 2 laba, u istom danu. Uh, da ti nisam u kozi, ali sam tu pored, da te stisnem jako i budem uz tebe.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 13:25

Znam da pari ima njen tel, sećam se, ali mi je malo neprijatno jer ga ipak dr nije meni dala.
A ne mogu mnogo da se jedem, jer se TSH ne spušta preko noći, mamu mu njegovu, šta ću...
Zvaću ja danas BelMedic, sigurno...Ionako ništa do jutra i nove doze. I da popijem 200mg, ne mogu ga odmah spustiti.

Očigledno moj organizam reaguje nenormalno na hormone spolja Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od menora72 24/2/2012, 13:27

Ok ali necu vishe Embarassed ...meni su sve analize uvek sumnjive Rolling Eyes (za moj poasao su osnova analize naravno drugacijeg tipa i znam koje su ludacke razlike iako su metode iste i akreditovane ) ...
mozda da ti ipak ides na posao svakako , mozda ti bude lakse dok cekash ovo ... sem ako ti na poslu nije neka ludnica Rolling Eyes
idi napolje produvaj malo
osmeh srce
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Jejaaa 24/2/2012, 13:46

molitva
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 24/2/2012, 13:56

Orlić, ja bi ovog Neptuna sad zadavila, nanu mu njegovu c
Betica je slatka za jednu devojčicu, mada sam viđala duplo manje vrednosti od mojih, a bili blizanci. Valjda se ne zakače svima deca u isto vreme, pa organizam drugačijom brzinom luči hormone....no sve ti to znaš mnogo bolje od nas.

U svakom slučaju, razumem tvoju brigu, jer nema cure koja bi se drugačije osećala. No, to me neće sprečiti da i dalje navijam iz sve snage, pomenem te gde treba i naravno pošaljem magične bebi prašine da uduplamo betu
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maus 24/2/2012, 13:56

Ori draga, beta je pozitivna i radujem se zbog toga. I navijam da se lepo duplira i ZNAM da hoce.
Ja se ne razumem, u trudnoci kolika treba da bude vrednost TSH?
Ja bi nazvala dr Sumarac, bez obzira sto nije tebi dala br. mobilnog.
Ljubim te i grlim osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od agata 24/2/2012, 14:07

Orline,
prvi put ti pisem, a pratim te i stiskam pesnice dugo.
Prva stvar, molim te, ne misli na posao, u svakom slucaju produzavaj bolovanje i te misli izbaci iz glave. Shvatila sam da si anesteziolog i mislim da smo u istoj kuci, ali ja nisam ni blizu na tako stresnom mestu, ali znam kakva ti je ludnica.
Beta ti je pozitivna, Et bio posle 2 dana, a danas 12. dan, ogromna je verovatnoca da je sve u redu. I da ti je beta 500 ne bi bila opustena skroz. Ali, nemoj sad strasnim nerviranjem da pokvaris stvari. Lezi, opusti stomak, disi duboko, podstakni dobru cirkulaciju u maloj karlici da se plod lepo razvija.
Ja te razumem da ti je glupo da zoves profesorku na mobilni i ja to ne radim, sto ne kazem da je ispravno u ovoj situaciji, ali pozovi sad Institut ili endokrinolosku ambulantu, pa postoji velika verovatnoca da je nadjes ili da ti neko drugi pomogne.
Ali, opet kazem, prvo se opusti, ti si trudna i sve polako.

Drzim ti pesnice najjace!

molitva

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 14:27

Hvala vam cure, divne ste Very Happy

Agata, u pravu si, ne bih ja bila opuštena ni da je beta 500, to stoji, dok ne vidim otkucaje ništa, prosto loše iskustvo.
Poslala sam mail u Bel Medic, posle zvala telefonom da im objasnim da je stvar delikatna i hitna, i da je kontaktiraju i nadju. Javiće mi se u toku dana.
To mi je sigurnije nego da se nerviram još više jureći po klinici telefone na koje se niko ne javlja, pa i da dodjem do dr, ne zna s kim rpiča...Ovako je u mailu sve objašnjeno, a u belmediku imaju i moj karton, sa svim ranijim izveštajima. Zašta ih plaćam toliko.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mali Princ 24/2/2012, 14:29

Ori, Beta je pozitivna, i bice jos bolja za 2 dana! Samo nemoj da se sekiras i odmaraj se, a za TSH, bar nekoga pozovi...
Bice to sve super, samo malo strpljenja. ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 543728 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 24/2/2012, 14:30

Sada svratih da poskocim i dodam pozitivne vibracije,kad vidim da sam nesto propustila Shocked ..svi pricaju o beti,srce mi skace,onda procitam pozitivna je..pa nikako da dodjem do tvog izlaganja i kada si je radila,uh sada nadjoh...
Orli,draga,beta je pozitivna i veoma mi je drago zbog toga!!!! srca srca
Jedino, ja da sam na tvom mestu odmah bih zvala doktorku i rekla koliko se povecao TSH, bolje da budes odmah pokrivena terapijom nego da cekas!!!
Nije sramota nazvati i pitati, zvacu ja umesto tebe,samo mi daj broj!
Cekam da je nazoves,uostalom znas ti sve bolje od mene!
Ljubim te i Beta je POZITIVNA i sigurna sam da ce da se UGOJI i navijam iz sveg srca!!! yes yes yes
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 14:32

Zvala sam već, shvatile ste iz mog posta Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 24/2/2012, 14:35

Sada sam procitala,pisale smo u isto vreme Very Happy
Ljubim ja tebe puno i pokusaj da budes opustenija koliko mozes.
srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 14:40

Pokušavam...Koliko mogu i uspevam. Zveknula sam sebi jedan progesteron sad, just in case, Pregnyl ne smem do nedelje Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od KoMetaK 24/2/2012, 14:50

Ostaje samo da drzimo fige da se javi dr. i da se bebac lepo razvija molitva molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od lolipop 24/2/2012, 14:58

Orle, meni draga moćna ptico, razumijem tvoju brigu i strah, ali i dalje vjerujem u čuda, vile i sreću, a ti? zagrljaj
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragana76ns 24/2/2012, 15:00

Sta da ti kazem....znam odlicno kako se osecas, i meni je tsh sa 1.79 skocio na 6,37...za moju betu sve znas, tesko je...ali kao sto ti neki dan rekoh, ti i tvoje dugonoge cure mozete pomoci i tsh i beti.
Ljubim te, grlim i saljem snage da orlovski izdrzis ova dva uzasna dana.
Samo veruj u njih dve ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 766699
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Simona 24/2/2012, 15:02

Pa sta je ovo gde je veselje? Ja jedva ukapirah da si radila betu i da je pozitivna... Razumem da se jos brines, za to ce biti uvek razloga, ali tu prvu prepreku si preskocila, pa polako jednu po jednu, preskocices i ostale... Malo pozitivnih smajlica od mene i navijanje da beta nastavi da se duplira i raste...

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

b b b b b b b
vv vv vv vv vv
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 24/2/2012, 15:21

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 517798 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 191975
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od ciklama 24/2/2012, 15:23

Zelim ti sto vecu i vecu betu a sto manji tsh Very Happy

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 24/2/2012, 15:54

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 692299
Biće i veselja, polako ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 24/2/2012, 15:55

Orline draga sta da kazem sto druge cure nisu rekle. Sve ti je jasni i sve znas. Ja imam jedan predlog da ti betu ponovis i sutra cisto da vidis da li raste pa prekosutra opet da li se od danasnjeg vadjenja duplira ja bih tako uradila da ne cekam dva dana i budem pod stresom ovako je malo lakse.
U svakom slucaju sta god odlucis ja sam uz tebe i navijam da se beta udupla. Saljem pozitivne vibracije za tebe i betu. wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od MARA 24/2/2012, 16:29

Ori lepa ti beta sto je vazno poz,nadam se da ce se za 2 dana utrostruciti
ljubim i navijam
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 29 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu