KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+68
ivka
agata
korpica
nesalela
dragmilk
bebko
Marija86
Sneza
senka
key
SannI-AlL
lena
jaca*caca
menora72
Jelena*
bokica
anna
Struzzo
lolipop
Xena
maza1972
Nefertari
Tanja83
natalija
kristina33
noja
Deni
HappyGirl
maki79
Milijana
anak
Mrvica
BiKsi :)
Mirjana
dr mali pariz
Sofka
fenix
ciklama
LaFolie
ninica2
MAAKKI
Shizika
Zoka83
Kamilica
Jejaaa
MARA
brinbili
Mali Princ
medolino
cvrle76
maus
Niki-Kiki
marija47
bak
7-patuljaka
bridget jones
djole42
Simona
KoMetaK
cicsa80
grudva
buby
lilya
bobica83
tuli
JocY
dragana76ns
Orline
72 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dragana76ns 16/2/2012, 08:14

Dobro jutro trudniceeee, kaze druga Very Happy

Vidim vreme teceee,lepo lepo.......jos sad kad krene lagana setnjica,letece Very Happy

Dva i po muskarca je odlicna serija, mi nedeljom gledamo i mm svaki put kaze...ovo je ubedljivo najbolja serija koju sam ikad gledao, ali bas svaki put, kao svaba tra la la a ja ipak sive celije stavljam na 1.

Ljubim trojac ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/2/2012, 09:37

Dobro jutro, devojke Very Happy
Stru, zaboravih ti reći da je u mojojmaloj familiji Poirot na posebnom mestu, mislim da imamo sve i jedan disk koji je izašao Laughing MM se drogirao malim sivim ćelijama. A ja ne mogu baš po tri puta Razz Mada...kad prodje dosta vremena, opet pogledam sa njim.
Draganče, trudnice, ja opet o MM ali to je jedina serija koju je on gledao kad uvatimo na TV. Inače ga nizašta sem za Poirota i dokumentarnih kanala nisam mogla zainteresovati.

Moram da izadjem, odo jedan krug, utrnuću lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Marija86 16/2/2012, 09:58

g g beta g beta g beta g beta g beta g g
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od LaFolie 16/2/2012, 10:20

ako downloadujes filmove, nadji `O chyom govoryat muzhchiny`

Kako se osecas Orli?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od medolino 16/2/2012, 11:26

dragana76ns ::Dobro jutro trudniceeee, kaze druga Very Happy
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 275568
Bas mi se svidja ova teorija,odmah mi je zapala za oci lol! lol! lol! lol! sunny sunny
Trudnice moje drage osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Orli,znaci dojadilo lezanje, ako ako..prosetaj malo samo nemoj da preteras...
Ljubim tebe i tvoje cerkice usne usne usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Simona 16/2/2012, 11:46

orline ::Dobro jutro, devojke Very Happy
Stru, zaboravih ti reći da je u mojojmaloj familiji Poirot na posebnom mestu, mislim da imamo sve i jedan disk koji je izašao Laughing MM se drogirao malim sivim ćelijama. A ja ne mogu baš po tri puta Razz Mada...kad prodje dosta vremena, opet pogledam sa njim.
Draganče, trudnice, ja opet o MM ali to je jedina serija koju je on gledao kad uvatimo na TV. Inače ga nizašta sem za Poirota i dokumentarnih kanala nisam mogla zainteresovati.

Moram da izadjem, odo jedan krug, utrnuću lol!

Ja obozavam Agatu Kristi, malo vise Gospodjicu Marpl, ali i Poaro-a takodje volim. Ima svaki dan filmova o Poarou na rts2 a nedeljom pre podne na hrt1. Do duse ti mozda nisi zainteresovana kad si ih sve gledala, ali mozda decica zele da gledaju. Ja sam isto uglavnom sve gledala, ali ih toliko volim da gledam ponovo, sem ako nisam bas skoro gledala... Inace ne znam da li si citala da se snimaju novi filmovi sa Devidom Sacetom tako da cemo moci uskoro da uzivamo u sasvim novim filmovima g

Pozdravcici za vas
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/2/2012, 12:04

Volim i ja miss Marple, posebno sa onom Gerldinom, ili tako nekako, što nosi pletene kapice i izgleda kao miš mekinjar Laughing Nije loša ni ova nova Julie McNekako Razz
A znam za nove filmove, još smo nešto i skinuli, bez titla neka dva nova, a ako ih se snima još, super Laughing Suchet je vrh...Ne bih mogla da zamislim nikog drugog.

Sad sam bila u Laguni, imaju neke knjige na popustu 30%, plus mojih nekih 17% na karticu, izadje 50%. Strava, kupila sam neku, videćemo kakva je. Laganica.
Nisam puno šetala, malo vazduha da udahnem, ljudi, preporodih se.
Jes da ugodjaj kvari vetar i bljuzgavica silna, ali od nedelje ne bih napolju, samo šetkam po stanu ko lav u kavezu.
Osećam se kao u kućnom pritvoru, samo što nemam elektronsku narukvicu Razz
LaFolie, fala. Probaću da nadjem, nešto sad teže ide kako nam zatvoriše megaupload Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od LaFolie 16/2/2012, 12:09

ja sam dala svim prijateljima, iskrivili su se od smeha, poslacu ti postom cvet Srpski megaupload hahahahahhaha
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 16/2/2012, 12:20

Pozdrav trudnjacice nasa. Kako si nam danas i kako su mrvice mamine? Uzivas li? Ja dok sam lezala i cekala betu pa i sad kad sam je uradila ne pada mi tesko sto ne izlazim iz kuce jer je vreme ocajno. Ja mrzim zimu i sneg tako da mi ovo lencarenje u kuci dodje milina.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 16/2/2012, 12:24

Stru, nisu Štrumfovi ono što su nekad bili, meni uvek u crtaćima ostaju glasovi koje smo mi slušali, a i drugačije je gledati crtaće sada i onda, ipak nam je onda percepcija bila potpuno drugačija. Meni sad ovi Štrumfovi izgledaju baš mali, a nekad ih nisam tako zamišljala. Nekad mi Gargamel bio strašniji, a sad mi je nič posebno, a ne svidja mi se ni glas koji mu je pozajmljen. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/2/2012, 12:35

Našla. LaFolie, hvala, sad samo i subtitle da nadjem Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od LaFolie 16/2/2012, 12:36

f
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/2/2012, 12:36

Biksi :) :: Meni sad ovi Štrumfovi izgledaju baš mali, a nekad ih nisam tako zamišljala. Nekad mi Gargamel bio strašniji, a sad mi je nič posebno, a ne svidja mi se ni glas koji mu je pozajmljen. Very Happy
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 404938 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 404938 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 404938
Kakva si ti kraljica ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 404938
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 16/2/2012, 12:38

Pa da li si ih videla koišni su?! Prcvoljci! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/2/2012, 12:40

Jel i Azrael tu još Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 16/2/2012, 12:42

On je i dalje najjači lik! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 561840 Uništi mu Gargamel rep, tuga!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od tuli 16/2/2012, 15:42

Štrumfeto Very Happy vidim da si veselo.Samo nastavi Very Happy
Laganini prvih 7-8 dana, a onda uzbuđenje raste.
Šaljem ti roda roda roda
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 16/2/2012, 18:10

sreca
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mirjana 16/2/2012, 19:41

orline :: Nije loša ni ova nova Julie McNekako Razz
 b  b  b

orline ::Osećam se kao u kućnom pritvoru, samo što nemam elektronsku narukvicu Razz
zbunjen zbunjen zbunjen a koje "milijonče evrića"?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/2/2012, 20:05

tuli ::
Laganini prvih 7-8 dana, a onda uzbuđenje raste.
Ma od nedelje živa nisam Very Happy
Pa kad počnem da zagledam, sreća te nemam naviku da merim temperaturu, nego se plašim da ću i to uvesti.
Ovaj put nimalo nemam bolne grudi, neke jade samo vrščiće osećam Laughing

Miro, još samo da imam milionče, pa bi čitav scenario bio Razz
Moram negde da "pobegnem" sledeće nedelje. Rodjendan mi je i ja ga ne slavim već poslednjih par godina a to "neslavljenje" izgleda ovako- Dodje deset ljudi na kafu, jedno po jedno, samo na kafu, neće oni da se zadržavaju, jer znaju da sam rekla da neću slaviti, ali eto, samo da me izljube Rolling Eyes Razz Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od MAAKKI 16/2/2012, 20:53

Prvo da ti posaljem koju roda roda roda roda roda

A to za rodjendan i ja sam probala tako, pa isto se okupi drustvo, mislim da su se oni sami dogovarali da dodju, i naravno ja shvatila da od tog mog "neslavljenja" nema nista, lepo im napravim torticu, bude kafica i pice i lepo druzenje i caskanje. srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Kamilica 16/2/2012, 20:54

orline ::Ma od nedelje živa nisam Very Happy
Ma sve znam, samo mora se tako, nema druge, samo da ti kažem da sve prođe pa i doživotna robija Very Happy , a ne dve nedelje, pihhh zagrljaj beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 16/2/2012, 22:05

Orli draga kad sam ja izdrzala da mirujem i cekam betu koja se ne skrasavm ni sekunde vala ima i ti da izdrzis. Moj mm se cudom cudi vec 16 dana kako sam fina i disciplinovana i mirujem ne izlazim iz kuce, malo mrdnem po kuci da skuvam kafu, jedem i prosetam do wc i onda opet u horizontalu. Za divno cudo nisam cak ni dzangrizava kakva sam bila u proslim postupcima. Ajde navijam jako da sve bude kako treba i da se uskoro radujemo zajedno sa tobom, a u to ime saljem roda roda roda roda roda
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Milijana 16/2/2012, 22:50

Ori, tu sam ja, nadgledam i pratim i navijam u sebi Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Zoka83 16/2/2012, 23:24

srca Laka ti noca trudnjaco nasa srca
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 19 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu