KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 12/2/2012, 11:21

pariz, tako i treba.... prva stvarcica, za sincica, koju sam kupila nisu bile ni zvecke ni odelca nego komplet bajki na srpskom i engleskom!!!! sreca
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 12/2/2012, 11:23

..tako i treba mala...ja sam napravila playlistu na YT-u sa tim pesmama.tj baladama sve mozzart za bebu..ima i drugih i sastavila oko 40 pesama i vecs skoro godinu dana uz to se uspavljuje....stvarno je fenomenalna muzika i prijatna za usi...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 12/2/2012, 17:38

Kad god smo bili na nekom slavlju oko NG, gde je bila narodna muzika, moja beba se razbaca po stomaku, strasno. A kuci kad pustim stranu muziku, nista. Sad se raspravljam sa mm-om da li se njemu to svidja pa uziva ili ne pa se buni. zbunjen
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/2/2012, 17:49

Pari, Daco 17-ta Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 566213 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 522523

Cvrle, primaklo se, primaklo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 805311, jos malo pa se mazite!

Buby, i ja imam tog Mozzarta za bebe, obozava ga vec sad, kako cuje one zvoncice i sl. odmah pocne da se migolji Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 936740, posebno reaguje na
Mozart para bebês - Larghetto (Piano Concerto nº26 2nd Mov k537) 7/9

Cmokam vas sve! Ne mogu sad dalje da pisem, nesto divljaju slova i svasta nesto...

Inace, radili smo krv-spremam se za sredu - urinokultura sterilna, glukoza 4.23, gvozdje 18.28, hemoglobin 116, sve u svemu sve super- puuupuuu

Izvinite na debelim slovima, ne reaguje na komande..
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 338438
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 12/2/2012, 20:11

Pari, daco sedamnaesta nedelja d
Cvrle sitno bb
Prince odlični rezultati navijacica
Drugarice lepotice cveće
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 12/2/2012, 21:02

I ja sam sad istrayivala po youtube-u muziku za bebe i ima svasta, bas sam se odusevila. Moracu i ja da napravim listu pa da pustamo nasoj srecici.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 13/2/2012, 11:25

LJubimo va devojke,kako su mi moje trudnice i bebice ?? c

Mi smo dobro danas idemo na bocu pa se mama plasi tj.zao mi je da je bodu... Rolling Eyes inace smo dobro svaki dan nesto novo otkrijemo sunny osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 13/2/2012, 14:45

Noja,trudnice,hvala na cestitkama za ulazak u 17 nedelju Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Pcax0vmh5cakwjdd4cak4s6

Mrvice bas si me nasmejala,za bebinu reakciju na narodnjake.Da li je pozitivna ili negativna! videcete kad se rodi !!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Images3ow


Cvrle bravo,znaci da ocekujemo svaki dan lepe vesti.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/2/2012, 14:50

Cvrleee radost
.
.
.
.
.
. 8 days to goooooo osmeh srce

Jos malooooooooooooooooooooo
I mi smo nestrpljivi vec dosta mislila
sam da ce mnogo pre guza krenuti sunny
Trudnuce debelice sve vas volem i mame
Ljubin i cure koje ce tek biti na ovim stranama,
Pravimo mestaaaa ajte cureeeee

Maro srecna vam.prva mesecnica, bravo za prve boce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/2/2012, 14:58

Bokice, napreduje se - 17 ta! Bravo sunny

Cvrle, Noja, Nolnice, Milijana Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 21831

Marija Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 582639 Ljubi srecicu!

Mrvice, kako se osecas? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 779578

Devojke Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 13/2/2012, 20:48

Prinče, kako su ti dobri nalazi,pupupu! Bravo curo, vidi se da se zdravo hraniš, bravo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 729680
Maro,kako je bilo na boci...
Cure, pozdrav!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 13/2/2012, 21:33

Jao, šest puta kucam i stisnem ko zna šta.
Samo ću vas sve d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od 7-patuljaka 14/2/2012, 07:52

Pozdrav trudnice! Pari, Miro...hoćete li da radite amnicentezu? To se valjda radi između 16 i 18 nedelje, pa rekoh tu ste...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 14/2/2012, 10:58

da, noja, ja isto mislila da necu docekati ovako dugo.... Shocked Very Happy
sve vas ljubimo, jos uvek smo 2 u 1! sreca ljubav
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fenix 14/2/2012, 11:08

Pozdrav svim trudnicama i onima koje ce tek biti jedno pitanjce mozda je glupo ali mi nije jasno po doktorici ja sam 26 nedelja i beba ima 1200 grama.NIJE MI JASNO NA INTERNETU SAM NASLA DA BEBE U TOM PERIODU IMAJU 800 GRAMA.Jos mi nije jasno ove moje nedelje kako oni to racunaju.Pozzz.
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 14/2/2012, 11:12

Fenix sve je individualno odstupanja po uzv je ok ako je -+2 nedelje a i sama znas da se bebe u terminu radjaju sa razlicitom kilazom od 2.5kg pa do 5kg. Postoji mogucnost da ce se sve to nivelisati, a i uzv nije 100% tacan. Mojoj drugarici su rekli da joj beba ima pre 4.5kg pa su joj zbog toga radili cr a malisa je imao 3700gr
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 14/2/2012, 12:01

7-patuljaka ::Pozdrav trudnice! Pari, Miro...hoćete li da radite amnicentezu? To se valjda radi između 16 i 18 nedelje, pa rekoh tu ste...
Zdravo patuljče, kako si? Very Happy Ja sam, ušavši kod genetičarke, rekla da nisam došla za mišljenje da li treba da radim amnio, već da mi protumači nalaze dabl testa i UZ-a. Tako da možda nisam neko od koga očekuješ mišljenje.
Dakle, da ne igramo žmurke, tj. da razjasnim, jer su neki mislili da je mene strah te intervencije. Za mene je život dar i Blagoslov. Naravno da ne želim bolesno dete, ali se ne bih usudila ni da abortiram, pa sam sve nade položila u Božju milost. To mnogima zvuči nazadno i glupo.
Neko ko nije vernik i ne želi da muči sebe i bolesno dete, taj koristi dostignuća nauke i ide na amnio, pa ako se utvrdi da možda nešto nije u redu, odluči se za prekid trudnoće. Za par minuta uštedi sebi mnogo suza i bola. Valjda!
Znači, svako prema svojim uverenjima.
Dobro jutro drage drugarice, sve vas d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 14/2/2012, 13:04

Miro i ti si koristila dostignuca medicine da docekas da pupis, zar ne? I mislim da se ne moze nekom intervencijom ustedeti suze i bol i da nema veze sa tim da li je neko vernik.
Trtudnice ljubim vas sve redom!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/2/2012, 14:30

Cvrle, tu si još uvek, ajde bre u porodilište, mnogo si se opustila! lol! Usitnila ti, svaka ti čast! Još malo pa pijemo na tvoj račun!

Cicsa, mudro zboriš! Slažem se sa tobom!

Trudnice, da vas ljubnem, lagano stisnem i otperlijam! Ko ko ko da! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 14/2/2012, 14:38

cicsa80 ::Miro i ti si koristila dostignuca medicine da docekas da pupis, zar ne? I mislim da se ne moze nekom intervencijom ustedeti suze i bol i da nema veze sa tim da li je neko vernik.
Trtudnice ljubim vas sve redom!
Cile, slažem se sa tobom u potpunosti. Jedino sam morala napomenuti da sam vernik jer sam rekla da ne bih abortirala ako je dete bolesno. Znači, objasnila sam zašto ne bih.
Ja to ovako gledam...Ustvari lažem! To sam prepisala od nekih divnih Blaženopočivših Monaha koji kažu:" Svaka stvar na ovom svetu postoji s Božjim Blagoslovom (pa i savremena dostignuća u nauci), i svaka se može iskoristiti na dobro ili zlo!"
Da ne dubimo, jer to nije tema za ovaj forum, mislim da sam bila dovoljno jasna. usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 14/2/2012, 14:42

cicsa80 :: I mislim da se ne moze nekom intervencijom ustedeti suze i bol
Oho, nisam lepo čitala! Ovo uštedeti suze i bol moram da objasnim.
Na ovom forumu sam pročitala mišljenja nekih cura koja su me navela da napišem tu rečenicu. Znači, neko je rekao da ne bi sebi pravio pakao od života rodivši bolesno dete (a ni tom detetu). Znači, nauka mu omogućuje da to spreči. A šta znači pakao od života ako ne život pun suza i bola.
Mislim da nisam dodala u svom odgovoru da se ja sa ovim mišljenjem ne slažem ili ga ne daj Bože osuđujem.
Vrlo sam pazila da odgovorivši na meni postavljeno pitanje, ne budem licemer nego zaista kažem zašto ja nisam, vodeći računa da ne kritikujem neistomišljenike.


Poslednji put izmenio Mirjana dana 14/2/2012, 22:06, izmenio ukupno 2 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 14/2/2012, 15:09

Uh uh to su jako skakljiva pitanja i mislim da nema pravog odgovora, drzim se toga da ne osudjujem i nikad neznas kako je nekom u njegovoj kozi, mislim na osobe koje recimo imaju dete sa pp.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maza1972 14/2/2012, 15:36

Imam potrebu da se javim na ovoj temi povodom polemike ...Sve mi,ili velika većina ,koristimo dostignuća tehnike i nauke kako bi ostvarile trudnoću,jer nam priroda ili Bog to nisu omogućili.Uzimamo hormone,trčkamo na UZ pre i za vreme trudnoće-a sa ciljem da ugledamo svoje dete jednog dana.A patnja kada je dete bolesno ili sa posebnim potrebama je neizmerna.Znam o čemu govorim-rođena sestra mi je defektolog.
Nikome ne sudim i ne želim da menjam lične stavove ,moj stav je da se koristi nauka i tehnika,da bi se došlo do zdravog potomstva.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 14/2/2012, 15:45

Drage drugarice, samo da vam pošaljem poljupce!!!!!
d d d
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 14/2/2012, 15:46

Samo ću nežno da vas d i glasno ljubav
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu