KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 10/2/2012, 21:41

A, tu si Nojice Very Happy Znala sam ja da se pripremaš. Samo će Mili iz porodičišta diktirati mužu šta treba da kupi i donese joj!  b
Bokice, ja sam prve balončice osetila još u 16-oj nedelji. Moja sestra kaže da je i ona oba puta tako. Knjige kažu od 16-te do 20-te. To zavisi i od položaja posteljice, i od bebine aktivnosti i od osetljivosti mame. Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 10/2/2012, 21:56

Evo i nas!Mirjana to je super veruj mija jedva cekam da osetim te "baloncice" sreca
Pari super ti je izvestaj!To se kod tebe bas detaljno radi,svaka cast!inace i mi smo bili na pregledu ali dr je samo merila grlic,prvo je gledala da li je zatvoren rucno a zatim sam isla na uz vaginalno.E kaze da je grlic 5cm sto je po njoj ekstra i da je mozda bolje da me ne maltretira bez potrebe.Ja se slozila ako za sad ne treba to je skroz ok.Jedino mi krivo sto nije bebe ni pogledala. Sad
A ja sam bas htela,a ono guzva,bila valjda zena konta da sam bila pre dve nedelje na ekspertnom pa sto da ponovo gleda.E bas mi krivo...Jos kad sm pogledala Parin izvestaj sa sve siskicama ,bas mi krivo....Kakav lep izvestaj bebe bebe
Puno vas sve grlim trudnice drage cvet
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 10/2/2012, 22:09

Mare, pa nije ni doca sigurica, možda i budeš u pravu,ali pusti me bar 4 nedelje, do sl. UZ da se nadam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 940318 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 230397...naravno-šalim se,mila Wink
Da, Dušan će biti.
Noja, ja sam i pomislila da ste u frci nabavke,ali opet, ćutim, negde sam pomislila da l nam nisi otišla na upoznavanje Very Happy
Daco, ma biće UZ , nagledaćeš se svojih bebirona...bitno je da je sve o.k.
Laganini! Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 10/2/2012, 22:18

Daco, pa što joj ne ote onu sondu Laughing
Ja mog dr-a i iz operacione izvlačila kad se uželim. Samo ga pozovem i tužno ga pitam jesam li to zakasnila Rolling Eyes Zna on, bolje da siđe u ambulantu, nego da me vidi prilepljenu za prozor operacione kako "suzama perem prozor" čekajući kraj operacije!
Šalim se, naravno! Dr mi je genije, a družimo se od 2006-te, tako da zna koliko mi ovo znači. Zato se čudim što me ne zove da me pita šta mi je pa ne dolazim Laughing
Sad ću ja, krajem meseca. Možda odem i na expertni, da uživam 40min!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 10/2/2012, 22:47

Mirjana ::
Ja mog dr-a i iz operacione izvlačila kad se uželim. Samo ga pozovem i tužno ga pitam jesam li to zakasnila Rolling Eyes Zna on, bolje da siđe u ambulantu, nego da me vidi prilepljenu za prozor operacione kako "suzama perem prozor" čekajući kraj operacije!
Ahhaha evo padam u nesvest!!!!  b  b  b
Vec te zamisljam kako lizes staklo od vrata oper sale sa sve suzama i tugaljivo gledas u dr
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 10/2/2012, 22:52

Šta ću grdna, dugo mi je trebalo da poverujem da sam stvarno trudna! Svake nedelje sam išla ultrazvučnu terapiju Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 11/2/2012, 02:40

Pariz drugarice, neka ostane do porodjaja tako - da su bebe zdrave, lepo napreduju, a moram ti priznati da navijam i za kombinaciju Very Happy Bas cu biti srecna ako jedna beka bude vojcica, mada se moram sloziti sa Marom - skroz te mogu zamisliti kao mamu dva decaka osmeh srce Ljubim te puno osmeh srce

Trudnice drage, grejete li tibe? Wink
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 11/2/2012, 09:17

Joj Mirka bas si me nasmejala  b I da znas bas sam bila tuzna ko ce sad docekati 3nedelje!!!To bi onda bilo pet nedelja da nisam videla bebice....Icu ja ranije v yes
Zoko mazimo se i tako...Ali obucena sam u fulu!!!  b Ja sam u sumi pa je bas hladno,sta cu sa sve vunenim carapama v  b
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 11/2/2012, 10:29

dr mali pariz ::
Mi skoro sa UZ došli.
Naše zvezdice su prešle 10 cm i teške su po 135 gr
Sve o.k. Posteljice dobre, jedna na prednjem, druga na zadnjem zidu-cenim da su paralelno...
Plodove vode -dovoljno, jedna je sigurno dečak Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568 , a drugu je obeležio kao devojčicu Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568Nadam se da do porođaja budemo sigurni Very Happy
Pitao me za tripl, amnio- odbila sam i objasnila. On kaže da ne vidi indikacije , al pita...jasno mi.
Jedna beka je bila mirna,ali druga Very Happy ta što ju je ocenio kao curu,prvo je ručicu držala pod bradom, a onda kad je spoznala da je zaposela našu pažnju, obema ručicama je učinila potez-sklanjanja šiški Very Happy, i odmah potom-mahanje...okrenuta ka nama...Bože, kakav je to osećaj bio! Neopisiv... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831
Eto, deca su dobra, odgovaraju nedelji u kojoj smo i tak.
Za dve nedelje idem na pregled grlića, papu i kolpo, pa će na osnovu pregleda utvrditi da li raditi serklaž ili ne.
Malo popričali i tak.
UZ 4D za 4 nedelje.
Toliko od nas u ovom javljanju.

Pozdravljaju vas moje zvezdice i ja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 543728
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Svim trudnicama jedan veeeeeeeeeeliki usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/2/2012, 10:46

Dobar jutrić trudnjačice, mamice i buduće i jedno i drugo. Nešto čekah, pa da se vratim u krevet, ali razbudi me ovaj rum u čaju. Sad samo mogu da ponudim ko hoće Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Hot-tea
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/2/2012, 11:01

Miro, humor zivi su ove tvoje poruke.
Daco, svaka cast za strpljenje.
Meni dr zadnji put rece kontrola za 4 nedelje,a ja se nadala da ce biti sad cesce. Mm rekao sestarma cim smo izasli da me upisu za 4 a ja mislila da im kazem za 3 nedelje. No, izdrzacu, nadam se, samo da mi bude dobro, da ne moram da cimam dr, inace, zenske, ovaj put sam izdrzala mesec dana bez uz, sta kazete?!
Mirka, caj na dnevnicima, jesi pomesala sa jutrima ili hoces ovde da nas posluzis?
Drage moje trudnice, citam vase komenatre o decacima, a moj je bas miran. Ovaj mesec cak mirniji nego prosli. Jos ce ispati da sam ga najjace osecala u 6.mesecu.
d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 11/2/2012, 11:06

Mrvice kako beba raste ima manje mesta, pred kraj trudnoce vec samo guzicu okrece levo-desno ili opruzi rukicu/nogicu mada to zna i da bude bolno kad pritisne neki organ. Meni je moje dete redovno sutiralo u debelo crevo, uf, odvratan osecaj
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/2/2012, 11:07

Mrvo, mesec dana bez UZ-a? Shocked Shocked Shocked Svaka ti čast! Evo i ja pokušavam.....pa, videćemo Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 11/2/2012, 18:52

Joj dal cu i ja izdrzati mesec dana,nadam se da hocu.Uvek tako kazem pa odem kod druge moje dr u dz u medjuvremenu.Ali sada sam cvrsto resila cekam ljubica,imam jos 3 nedelje do tada,a bila sam prosle.

Noja blago tebi,bas se primaklo.Mora da si uzivala dok si kupovala te stvarcice za bebicu.Ja ne smem ni da mislim jos o tome krevetac,kolica......jos je rano,a jedva cekam.

Meni je posteljica prednji zid mozda kao sto kazete i to utice na to da osecam bebine pokrete.Za sada nista,cekacemo.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/2/2012, 21:34

Bokice, Pari sretan Vam ulazak u 17 nedelju radost radost
sunny sunny
Ja sam prvo to komesanje osetila oko 16-te bar tako mislim
i posle nista do 20-te Very Happy
Mrvice kako ste te jesu se smanjile kont. osmeh srce
Nef je lepo opisala kako je kasnije kakvi su pokreti u 8,9 mesecu, bas tako,
Trudnjacice jel izlazite napolje,
mi odemo i do pizerije, pa na kolace,
blizu se parkiramo pa pretrcimo,
A glavne posete su nam i bili TC pa i tu malo proteglim none
A bas je zazimiloooooooooo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/2/2012, 21:38

Mirooo taj caj je dobar u ovim zimskim danima,
ja gucnem vince crno za rucak Very Happy
I dacaa ulazi u 17 -tu sretnooo osmeh srce
Cekamo sad nase nove trudnajeeee sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/2/2012, 21:45

Noja, draga, jos malo smajli angel
Meni dr prepisala kansen vaginalete zbog panklava. Da li je neka od vas koristila njih u trudnoci? Slusala sam samo o makmiror, a niko ne spominje neke druge.
Juce i danas je dobro, jos dva dana i ukidam skroz partusisten, pa cemo videti kako je. Nadam se da se nece vratiti one jake kontrakcije. Mozda su i posledica ove urinarne infekcije. Tesim se.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/2/2012, 22:10

Mrvcek ja nisam, meni je uvek bila sterilna mokraca a briseve sam sad vadila i oni sy ok,
E sad ja i pre nikad nisam imala taj problem recimo sa esherih ili nekom bakt.
Previse mi je kisele ph, Very Happy salim se, ali vrlo moguce je da je od toga kontr.
hoce te bestijice u trudnoci, prestani sa part. a i ako se vrate ponovo
ces ih piti a nece se vratiti, mozda da ukines posle cansena
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 11/2/2012, 22:13

dr mali pariz :: jedna je sigurno dečak Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568 , a drugu je obeležio kao devojčicu Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568Nadam se da do porođaja budemo sigurni Very Happy
Pitao me za tripl, amnio- odbila sam i objasnila. On kaže da ne vidi indikacije , al pita...jasno mi.
Jedna beka je bila mirna,ali druga Very Happy ta što ju je ocenio kao curu,prvo je ručicu držala pod bradom, a onda kad je spoznala da je zaposela našu pažnju, obema ručicama je učinila potez-sklanjanja šiški Very Happy, i odmah potom-mahanje...okrenuta ka nama...Bože, kakav je to osećaj bio! Neopisiv... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 21831
Eto, deca su dobra, odgovaraju nedelji u kojoj smo i tak.
AAAAA Mala moja,divno d d d ,divan izveštaj cveće cveće .Mnogo vas ljubim zvezdice najsjajnije,ma kog pola bile. ljubav

Ljubac za sve trudnice-mamice srcasti poljupci
ff
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/2/2012, 22:19

Hvala curama za čestitanje 17. nedelje...leti vreme...a zima... lol!
a mojoj Sanny, mom sunašcetu....šaljem bebi prašinu i ljubim je jako! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 517798
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 11/2/2012, 22:34

Pari, bravo za tvoje zvezdice, samo neka nastave da rastu. ljubim ja njih oboje puuunooo ljubav

Noja, još malo :)
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/2/2012, 22:48

Mrvica ::Noja, draga, jos malo smajli angel
Meni dr prepisala kansen vaginalete zbog panklava. Da li je neka od vas koristila njih u trudnoci? Slusala sam samo o makmiror, a niko ne spominje neke druge.
Mrvo, meni uvek prepišu nešto protiv gljivica kada pijem antibiotike. Nekad je to nistatin, nekad kansen. A makmiror je lek koji u sebi sadrži pomenuti nistatin protiv gljivica, ali sadrži i antibiotik, pa se koristi kada imaš bakterije u brisu + kandidijazu.
Ček, ček, i da vas sve stisnem d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 12/2/2012, 10:52

samo da vas sve ljubnem i stisnem..... ljubav d
MI OD DANAS ODBROJAVAMO JEDNOCIFRENO!!!!!!! x x x x x bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 12/2/2012, 11:04

Cvrle smajli angel
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 12/2/2012, 11:11

Cvrle, al si usitnila,pravo si ga ispasirala.
Sad ladno iščekujemo svaki dan, je l tako? Kad ti očekuješ? Very Happy
Trudnice, šta se radi? Mi cooliramo, zvezdice slušaju mjuzu na sluške, prvo sam im Vangelisa puštala, pa sad nađoh nekog Mozarta za bebe lol!
nema-edukacija od najranijih dana...kad već slovima ne mogu da ih učim Laughing
da bar drže oči otvorene, pa da im crtam Wink
ajd , uživajte! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu