KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jutra

+39
Tinushka
7-patuljaka
racili
bak
Mali Princ
buby
megica-pegica67
Cupava
pegaz
senka
JocY
Milijana
Tinche
Kamilica
nabla
Sami
KoMetaK
brinbili
lilly13
Jelena*
cicsa80
lolipop
Mrvica
maza1972
medolino
dr mali pariz
bebko
MAAKKI
zoxa
djole42
Orline
bobica83
HappyGirl
maus
nesalela
Shizika
BiKsi :)
Mirjana
MARA
43 posters

Strana 27 od 27 Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Ići dole

Januarska jutra - Page 27 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Kamilica 1/2/2012, 00:32

orline ::Samo ti ja ne volem one sa nutelom i plazmom, meni ostavi starinski da nafilujem, malo cukra i limuna, ili nekog džema domaćega lol!
yes i ja.

Meta, pa gde si ti, kako si? Jesi još u Srbiji. Baš mi ne dostajete i ti i Repi. zagrljaj
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 27 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od KoMetaK 1/2/2012, 01:01

ZeMske, evo da zatvorim januarska jutra i ovaj, meni predivan januar Very Happy Smrzlo kod nas na jugu zestoko, ali se ne damo, nije bas za oblacenje ko Djole, nego nju zeznule vrucine na Kritu, pa sad ne moze da se ugreje! Very Happy Stiskaj draga tog tvog brkatog, ne navlaci sve sto imas u kuci na sebe! lol!
Ja sam bila u NS-u od cetvrtka, i divnose provela na svadbi, u druzenju sa kutanjkama i sa mm-om. Kako je lepo kad ste odvojeni par dana, pa onda se udvarate jedno drugom ka ona pocetku veze smajli angel Prisla mi je cura u restoranu, koju prvi put vidim i rekla - joooj, kako je lepo gledati tebe i tvog momka koliko se volite, koliko ste dugo u vezi, a ja kazem - skoro 4 godine u braku, 5 u vezi, ostade cura bez teksta! lol!
Tako, Bixi, ne moras da odradjujes ni za mene, naradila se u NS-u lol!
Bak, neka ste uzivali i slavili rodjendan na planini, ni ja odavnonisam videla toliki sneg, a volela bih... doduse, vise na slici lol!
Krenula sam iz NS-a prvim busom u ponedeljak ujutru, da sto pre sitgnem kuci, i na kraju se od Beograda zaustavio milion puta jer mu se smrzla nafta i docekasmo i sledeci polazak iz NS-a za Nis na minus beskonacno No Tako da bih se ja rado vratila u NS bez snega, ili kod dragog, u osuncanu Veneciju Very Happy
Kamilicice, evo me josu Srbiji, do kada - ne zna se! Very Happy Dodjoh jednim povodom, a na kraju cu ostati zbog neceg sasvim desetog lol!
Ovaj januar mi je stvarno doneo mnogo radosti, i poslovnih mogucnosti, da prosto ne mogu da verujem. Poslednja 2 primera su najsvezija, odemo u NS kod prijateljice mm-a da spavamo i u sobi sve same knjige iz oblasti kojom se ja bavim, pitam je cime se bavi tata, posto je to njegova radna soba, kad on neki prodekan na nekom univerzitetu i bavi se oblascu iz koje ja hocu da doktoriram! Odmah smo krenuli da ugovaramo "posao". Danas dobijem mejl od prijatelja albanca, kog nisam cula godinama, njegovi prijatelji Italijani, hoce da rade projekat ovde, i evo me i sa njima citav dan u pregovorima, a o ostalim dosadasnjim ponudama i da ne pricam, bas me nesto hoce, nadam se da ce se nesto od ovoga i ostvariti. Very Happy Strah me da odem na pijacu, mozda mi neka baka uz tuce jaja ponudi neki posao! lol! lol!
A nekako osecan da ce ova godina biti dobina i na drugom, onom meni najvaznijem polju, jer prosto pucam od pozitivne energije! osmeh srce Iako me polako hvata frka kako mi se priblizava rodjendan, pa pocinjem da se sabiram i oduzimam, koliko godina imam i kad cu i da li postati mama, ali,kako stvari stoje, necu iamti puno vremena za razmisljanje. lol!
Neka vam februar bude radostan i pun lepih desavanja! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 27 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 1/2/2012, 10:20

maus :: Zamislite da ste na ovoj lepoj terasi i uzivate u pogledu

[img]Januarska jutra - Page 27 Vesperadorucakusobi770x [/img]
Very Happy jeste februar,ali ja se nisam čestito od januara oprostila Very Happy
Mimiće,samo vi uživajte u pogledu,ja ću u ovome za stolom Very Happy
Dušo,hvala na ponudi kad dobiješ loto Januarska jutra - Page 27 275568
Caci...ja nikada nisam "zarađivala" na mufte, nije me to htelo, tako da džabe te prognoze, igre na sreću i sl.Ali ipak, hvala ti Very Happy
Bixi, jesi li se izjarcala za sve pare i sve cure ? Very Happy Januarska jutra - Page 27 670661
Meta,Meta, al cvrkućeš...baš mi je drago da si se tako osećala...ustvari, tako se svi koju dođu na holidej u SRB provedu...za razliku od onih koji tu žive Laughing nek ste vi meni srećni i zaljubljeni, i takvi u nov postupak da uđete!
Đolesku, mila,i ja bih te pitala, kako se ti krećeš u toliko slojeva? Very Happy
Eto, od mene toliko za ova divna, hladna januarska jutra...bila su lepa Very Happy ,ali došlo vreme da cepamo list kalendara. Sa srećom, cure! Januarska jutra - Page 27 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 27 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 27 Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu