KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druženje usvojitelja u Novom Sadu

+9
Struzzo
anak
jecab
MimaUR
pudza
Simona
Cupava
Wistar
nina :)
13 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 13/12/2011, 00:07

Cupava ::Simona, najbolje bi bilo da uzmes taxi (ne bi trebalo da vas kosta vise od 200,00), ali nemoj uzimati taxi na stanici zato sto tamo ima onih koji naplacuju i 10x vise. Evo ti par brojeva taxi stanica, pa pozovi kad stignes.
Crveni taxi 021 44 55 77
City plus taxi 021 450 450
Delta taxi 021 553 333 021 522 622

Hvala Cupava osmeh srce Taksisti se ponasaju isto kao u Beogradu, na zalost Rolling Eyes Deset puta vise, strasno affraid Svakako cu zapisati telefone i zvati...

Nina,
nema problema, najsigurnije nam je da dodjemo taksijem :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Cupava 13/12/2011, 00:16

Da ne radim do 20h, svakako bih vas sacekala, ali se iskreno nadam nekom sledecem vidjenju.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 13/12/2011, 00:33

Cupava,
divna si, hvala jos jednom :) I ja bih bas volela tebe da upoznam, bice valjda neke skorije prilike za vidjanje :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 13/12/2011, 07:49

Ipak dolazimo kolima d Ako jos neko iz Beograda zeli da ide moze sa nama :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Struzzo 13/12/2011, 08:19

Vrlo rado, Simona, ali sam prezauzeta ove sedmice i vikenda, pored posla imam i spremanje slave, Sv. Nikole.
Uživajte u druženju i prenesite nam utiske... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 14/12/2011, 06:44

Struzzo,
Vazi, bice prilike za druzenja... Javljam utiske svakako :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od mijaki 14/12/2011, 11:20

mozda bih i ja dosla...
videcu sa mm


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 14/12/2011, 17:05

Mijaki,
divno ako i vi dodjete g

Hoce li biti jos neka Kutanjka u ovaj petak?
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od nina :) 15/12/2011, 22:07

doce ti sigurno jecab.slikajte se i zalepite slike da vas vidim
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 16/12/2011, 10:26

Nina zao mi je sto ti ne dolazis... ali radujem se sto cu upoznati Jecu d Mi smo vec na poslu a odavde krecemo i nismo se setili uopste za foto aparat, bzv... Ako neko drugi bude poneo videces nas na slikama, ako ne pisacu utiske ovako :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od nina :) 16/12/2011, 12:10

valjda ce se rajko setiti da ponese ko prosli put i da stavi slike.odnosno samo nas odraslih je stavio .bas mi je zao sto nemogu doci ali mozda se nekad i sretnemo ja cu uvek biti u kontaktu sa svima i cuti utiske sta je bilo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 16/12/2011, 13:44

Simona da li vam je potrbno objasnjenje kako da dodjete do Mesne Zajednice,a za aparat ne brinite ja ga nosim:)
Nina steta sto neces doci jer veceras,jer sem nas usvoitelja imacemo goste iz Zajecara..

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od nina :) 16/12/2011, 13:58

mima bas ce vas veceras bipi dosta onda
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 16/12/2011, 14:59

da,steta sto neces biti sa nama.

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 16/12/2011, 15:21

Mima,
hvala :) Kasno sam dosla na net, vec treba i da krenemo, tako da ne bih ni videla odgovor ... Ali momak koji ce nas dovesti kaze da je video na netu pa zna gde je... nadam se da zna, ali zato i krecemo ranije da imamo vremena i za lutanje... Vidimo se uskoro!
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 17/12/2011, 08:51

Bilo je mnogo lepo juce :)

Ostali smo bas dugo tako da se pricalo/caskalo o svemu i svacemu... Bila su nam i decica tako da su se igrala i trcala okolo, jedan decko je recitovao i sve to nam je dodatno ulepsalo susret.

Malo detaljnije - prvo smo se mi i jos jedan par koji je prvi put bio predstavili, pricali malo o nama. Onda pricali smo o samoj grupi, o iskustvima sa cszr, o raznim dilemama o kojima smo vec pricali i ovde i u skoli roditeljstva a o kojima cemo valjda pricati stalno - da li reci vaspitacima i nastavnicima za usvojenje, kako se ponasati prema okolini, situacije kada postoje bioloska braca i sestre u drugim porodicama, o pozivima, razgovorima, prilagodjavanju dece.... Jeca i ja smo malo cavrljale o forumu i spominjale vas :) Ono sto je razlika u odnosu na skolu roditeljstva je sto svi prisutni su u nekoj slicnoj situaciji, meni je to malo smetalo kad sam pohadjala skolicu u czsr - ma koliko se psiholog bavi usvajanjem on nema to licno iskustvo... Takodje je bilo zanimljivo sto su bili i hranitelji pa sam ja bar prvi put uzivo mogla da cujem i njihova razmisljanja i iskustva. Decica su celom susretu dala utisak prijateljskog sastanka, a kad se vise upoznamo to ce verovatno jos vise tako delovati...

U svakom slucaju, Mima, Nina i ostali organizatori - hvala sto ste nas pozvali i omogucili nam tako lepo druzenje osmeh srce Vidimo se uskoro opet :)

d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Struzzo 17/12/2011, 09:33

Divno! Very Happy
Ne sumnjam da vam je bilo lepo...
U pravu si, Simona, fali tog iskustvenog kad se priča u czsr o svemu ovome...meni, lično, to fali...uvek, za bilo kakvu temu smatram da je ispravnije i argumentovanije pričati o nečemu ako si se sa tim bolje upoznao, a boljeg znanja od iskustva nema...sećam se sebe kako sam razmišljala pre 3-4 godine, pre godinu dana ili pre 6 meseci...a verujem koliko će to biti drugačije, koliko ću ja biti drugačija kad stigne struzzolino. Very Happy
Pozdrav svima...
ff
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 17/12/2011, 10:11

Draga Simona,drago mi je da ste zadovolji...nama je takodje drago sto smo vas upoznali jer smo bogatiji za jos jedno divno prijateljstvo,takodje se iskreno nadamo da ce nam se i ostali parovi uskoro pridruziti.Nasa iskustva ce vam mnogo znaciti,jer smo licno prolazili kroz odredjene situacije i tacno znamo kroz kakve faze mozete prolaziti.Podrska je veoma bitna u svakoj fazi,znate da niste sami i da uvek mozete da nam se obratite.Licno sam odusevljena vama kao parom i nadam se da cete nas uskoro obradovati jednom prinovom.
Kako vama tako i ostalim parovima zelim da sto pre postanu ponosni USVOJENI RODITELJI:)))

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 17/12/2011, 10:20

Hvala Mima na tako lepim recima ljubav I ja se nadam da ce tako biti... beba
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 17/12/2011, 10:27

nema na cemu:)))
poslala sam ti zahtev na FB-u,pa kada prihvatis prijateljstvo dodacu te automatski u grupu,pozdrav a sada odoh u nabavku jer me ceka priprema za Slavu..

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 17/12/2011, 10:38

Vazi, super za fb grupu, nisam znala da imamo i to ali bas me raduje...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od jecab 17/12/2011, 11:58

Prvo MIIMI da se zahvalim na ovako divnoj ideji sto se tice ovih nasih druzenja.Jako mi prijaju i uvek dolazim kuci sa jako puno pozitivne energije.Drago mi je da je dosla i Simona i sto smo se upoznali.Pricali smo o svemu i svacemu i kako sam rekla da nam je malo sat i po vremena :::::))))))
Moram da kazem da je na mene poseban pecat na ovom sastanku mali decak koji nam je pevao pesmice na kraju da me je i rasplakao(Djina ga je gledala i slusala da nije ni treptala)!!!!!VRLO SAM PONOSNA STO SAM USVOJEN RODITELJ!!!!!



Ovim putem bih pozvala sve zainteresovane da nam se pridruze i da svojim prisustvom uvelicaju ovaj susret!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jecab
jecab

Broj poruka : 350
Godina : 49
Datum upisa : 28.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 18/12/2011, 09:07

Slazem se Jeco, to je bio bas poseban dogadjaj. I meni su zasuzile oci, trudila sam se da se bas ne rasplacem... divan decko, pametnica mala osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od nina :) 22/12/2011, 20:37

ostala sam duzna izvestaja sa drugog druzenja mislila evo sad cu ga iskopirati
Drago mi je da vam se dopalo nase druzenje i hvala svima koji nam pruzaju podrsku,podrska svakog para,pojedinca nam mnogo znaci to nam je podstreh da nastavimo dalje.U krajnje opustenoj atmosferi razmenjene su mnoge informacije,iskustva koja nam svima znace.Mi svi jesmo prosli kroz skolicu roditeljstva,ali prosto se nekada sami sudaramo sa odredjenim iskustvima za koje nismo dobili uputstvo,sami shvatate na koliko predrasuda nailazimo u nasem okruzenju,ne samo od ljudi koji nisu kopetentni ni strucni,predrasudi vladaju i medju kadrom kom poveravamo nasu decu za koje smatramo da ce imati razumevanja,medjutim nailazimo na zid gde su nasa deca najlaksa meta za etiketiranje.Isto tako slobodno mogu reci da pored toga sto nisu edukovani,manjka i zelja za edukacijom.Imali ste priliku da upoznate naseg malog gosta koji nam je lepo recitovao,ali isto tako nam dobru lekciju odrzao.Dete se voli,jer je dete.
Slobodno i ovde mozete da komentarisete,postavljete pitanja...i zelim da pozdravim nase sve drage usvojene roditelje,a popsebne pozdrave saljemo malim princezama...isto tako pozdravljamo nase drage prijatelje koji su jos uvek u procesu cekanja,ali se nadamo da ce nas i oni uskoro obradovati lepom vescu.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od nina :) 22/12/2011, 20:38

a evo i danas sta je mima stavila
Jedna od tema na proslom susretu nam je bila koliko je bitno sta navodite u onom upitniku kog bi ste pola dete usvojili ,kog uzrasta itd.
Najcesce ce vam reci,ma nije bitno sta popunjavate,naravno da jeste sve je jako bitno,pocevsi od prvog susreta sa strucnim timom,pa nadalje.Nedobijamo uvek odgovor,bas na sve.Stice se utisak da nekada budemo obradjeni pro-forme,jedino sto nam se podvlaci stalno je da oni rade SAMO U INTERESU DETETA,sto i treba tako da bude.Statistika usvojenja se ne menja godinama,uvek je nekako ista..mada u odnosu na protekle godine danas usvojenja idu brze.Pre par godina je bilo nezamislivio da parovi koji su tek obradjeni usvoje u toj godini,sto je danas praksa koja mene raduje,ali me ljuti saznanje da je neko par godina u jedinstvenom registru i da niko za shodno nije se nasao da im kaze,pa trebali bi ste sada da izmenite neke stvari koje su navede u momentu podnosenja zahteva jer sasvim normalno da smo stariji samim tim se pomeraju granice usvojenja i sve je jako bitno,kao sto je bitno i koliko dugo se nalazite u registru.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu