KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druženje usvojitelja u Novom Sadu

+9
Struzzo
anak
jecab
MimaUR
pudza
Simona
Cupava
Wistar
nina :)
13 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 29/4/2012, 08:52

Bas spomenuh ova okupljanja na drugoj temi...

Nadam se da ce uskoro biti opet okupljanja pa da i mi dodjemo ovaj put sa Malim Vilenjakom :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 29/4/2012, 10:21

naravno,malo smo se bazirali na ostale aktivnosti naseg udruzenja,imas na FB-u grupa se zove Srce se nosi javno -usvojeni roditelji..tako se sada zove nase udruzenje...razmisljala sam bas o tome i imama jednu ideju,posto pored Vilenjaka stigao je i Miki i naravno bice pozvani svi usvoitelji koji zele da se druze,ali cemo sada malo sacekati da se Vilenjak adaptira...

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 1/5/2012, 06:52

Uclanjena sam u tu grupu, nego sad slabije idem na fb. Ali praticu desavanja i ovde i tamo. Super, radujem se novom druzenju i nas i decice :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 10/5/2012, 23:27

imama jedno pitanje za sve roditelje,da li ste mozda zainteresovani da zajedno sa nasim klincima i klincezama planinarimo po F.Gori..dugo se nismo videli,a vreme je da se malo aktiviramo pa smo pomislili da bi vam ovo bilo interesantno,naravno imamo jednog planinara koji bi nam izasao u susret i besplatno pruzio svoje usluge šetnje po prirodi..meni se ideja dopala,jedino sto nam on moze izaci u susret samo nedeljom..mozete se i ovde izjasniti,a mozete i na FB-u...

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od nina :) 11/5/2012, 17:51

mi smo zainteresovani za susret jedino ako nam tata bude radio onda nemozemo doci.samo unapred javi da znam da kazem jos nekim forumasicama koje se slabo javjaju ovde da znaju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 12/5/2012, 23:05

Zvanicno da objavim i ovde,da smo se dogovorili oko datuma za planinarenje zajedno sa nasim klincima je 20.05 2012
ostalo je jos da utvrdimo vreme kretanja i mesto odakle cemo svi zajedno poci..

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 16/5/2012, 10:32

U nedelju 20.05 2012g u 10h mesto polaska ka F.Gori je Železnička stanica (gde se taxisti stoje)tu cemo se skupiti i odatle zajedno krenuti...

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 16/5/2012, 13:46

Lepo se provedite i uzivajte... Nadam se da ce biti nekog izvestaja ovde i slika na fb da i mi ostali malo osetimo atmosferu :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 18/5/2012, 23:10

hvala Simona,evo i ovde da napisem da smo vreme sastajanja pomerili na 9h

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od ZarPtica 21/5/2012, 13:07

Kako je bilo, zeljno iscekujem izvestaj?!? Vreme je bilo lepo a ostalo pisite...
family

Srdacan pozdrav osmeh srce
ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od MimaUR 21/5/2012, 13:40

ZarPtico,bilo nam je jako lepo..dan ispunjen radoscu,smehom,lepim druzenjem,razmenom iskustava. ..dan je tako brzo proleteo da ja nisam ni osetila..ono sto je sigurno,a to je da cemo ovakvu vrstu druzenja praktikovati kad god nam se ukaze mogucnost..deca su se lepo igrala,druzila..moj Sasa je i danas umoran od jucerasnjeg izleta...

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od snedra 24/5/2012, 15:04

Drage moje,

Nadam se da cemo sledeceg puta sa vama i mi sa nasim Sinom!!! Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od ježurak 11/2/2014, 12:48

pozdrav svima  Very Happy 
danas sam vam se pridružila s nadom da se i dalje sastajete u novom sadu..?!
kada i gde je okupljanje?
došle bismo nas dve: moj mali ježurko i ja...

ježurak

Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 11/2/2014, 13:02

Ježurak,
dobro došla :)

Mislim da nema tih okupljanja,možda i grešim. Mima koja je to organizovala nije već dugo na forumu ali možda će Nina ili neka druga usvojena mama znati nešto više.

Okupljanja usvojenih roditelja, bar neka masovna idu teško. Mi smo jednom pokušale da se organizujemo u Beogradu pa je to slabo prošlo... Zašto je tako ne znam. Uglavnom mi smo prešli na pojedinačna druženja sa usvojenim roditeljima i decom ali svakako bi bilo lepo da nekad organizujemo i masovnija druženja...  d 

Nadam se da ćeš se dotle raspisati na forumu, uvek je korisno čuti različita iskustva :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od ježurak 11/2/2014, 17:07

hvala simona :)

i uuuuh, baš mi je žao ako zaista više nema tih okupljanja :/
čini mi se da ta druženja mogu biti korisna, kako nama roditeljima, još i više našoj deci...

pritom, ne moraju to da budu neka masovna okupljanja, što kaže simona, čak možda ni ne trebaju to da budu, ali neka manja grupa bi bila super - bar što se prvog upoznavanja tiče i tako to... :)

ježurak

Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od nina :) 11/2/2014, 19:45

kako sam ti i rekla u pp da se dosta mi ovde usvojitelji znamo i druzimo i privatno jer smo postali kucni prijatelji.
ako bude uskoro nekog okupljana poslacu ti poruku da znas ili kad ja budem ublizini kod tebe da se negde i sretnemo ako budes tela
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Simona 12/2/2014, 06:35

Ježurak,
slažem se... I nama i dečici su ti susreti potrebni.

Divno ako se okupite. Javite se ako budete dolazili i u Beograd :)  d 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojitelja u Novom Sadu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojitelja u Novom Sadu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu