KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+60
laKole
ciklama
Botox
lilly13
Gala
nena beba
Simona
caci
racili
Jejaaa
lena
anna
Nefertari
buby
Zoka83
SannI-AlL
Deni
tuli
Tinche
nesalela
MIRKA85
anak
Sami
Xena
dragana76ns
lilya
maja76
smarija
Jelena*
Marija86
senka
red
KoMetaK
bak
ninica2
djole42
7-patuljaka
dragmilk
noja
mijaki
maus
bebko
Cupava
Sofka
Mali Princ
zoxa
Struzzo
Orline
lolipop
Mirjana
JocY
Republica
Shizika
cicsa80
Kamilica
BiKsi :)
maza1972
dr mali pariz
medolino
MAAKKI
64 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 18/12/2011, 00:25

Hvala, drage...nije to neki specijalni sto, ali je sladak i uklapa se...i ja sam sačuvala tu infantilnu crtu da se radujem svakoj i najmanjoj lepoj stvari koju kupim... Very Happy
isekla sam sve kolače, spakovala...brisala...malo sam i gledala taj šou...moram priznati da mi se od pevača niko posebno ne sviđa...odgledala sam poslednji duel...ovaj crni dečko ima ok glas, ali izbor pesme No ...je l' to oni sami biraju...laik sam, ali čini mi se da nije previše zahtevno otpevati nešto od Željka Joksimovića, dok je ona cura imala super izbor (znam, subjektivna sam) i dovoljan je izazov pevati na francuskom, bila je opuštena, vesela...ja bih njoj u ovom konkretnom duelu, ne znam kakvi su bili pre, dala glas...
Odoh u ponjave...
Sleep
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 18/12/2011, 01:21

Struzzo ::Hvala, drage...nije to neki specijalni sto, ali je sladak i uklapa se...i ja sam sačuvala tu infantilnu crtu da se radujem svakoj i najmanjoj lepoj stvari koju kupim... Very Happy

Infantilna drugarice, samo ti uživaj! To je jedino ispravno!

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 18/12/2011, 08:35

Jutro klube Very Happy

Evo kod nas se promalja sunce, ne stignem da pisem samo uletim i procitam na brzinu, pripreme za slavu, a sve moram sama.

Ljubim vas sve srcasti poljupci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 18/12/2011, 10:29

Pozdravljam Klub!
Draganice, nije mi jasno,kako očekuju da slomljen prst-ti reče da je slomljen- ne badanžiran se oporavi kako treba??? No-čuvaj se da bi mogla tabati.
Kami, gde si dušo, čime se zanimaš? Kako si?
Ripaaaaaaaa...Soooooofkaaaaaaaaaa...
Cicsa, ponela je flautu,ali je bila takva lenština, da ništa nije htela da mi svira, radila je domaći iz matiša.
Inače imala je javni čas, kaže moja sestra da je iz razreda bila najbolja jer je jedina bez greške odsvirala tu svoju omiljenu komp. , mislim da se zove Švedska igra, tako nekako, ali ima problem konstantan sa tonom-šušti, nije jasan kako treba da bude, i mene nervira što sama ne insistira da usavrši to, nego njioj je samo da dobro odsvira.
Ljubim te! Very Happy
Stru, u zdravlju da koristite stočić! I ja se radujem sitnicama...volim svaku novinu u stanu Klub 38+ - Page 29 561840
O prvom glasu sam na Jutrima, pa nebih da se ponavljam
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 18/12/2011, 11:45

Jutro cice.Very Happy

Pa cure moje kako se vi vredno raspishete bash kad ja nisam tu.

Lepo kazhe Loly, izgubim momenaT i onda jurcaj da procitam vashe pricice.Klub 38+ - Page 29 98473

Struzzo sa zakashnjenjem ali nikad nije kasno da cestitam rodjendan tvom brki. Pa ga ljubni danas onako kazhi ...doshlo mi.A stolciC... pa mozhete i da ga "overite"

Vidish Meto kako Repy uvek "skrene"u sex.Klub 38+ - Page 29 561840


PariS,naranDZasto lepo okruglo , koja trpeza ali veruj mi nama su sladje tvoje reci.E sad '89 godina i ja nagovorim par drugara da odemo na koncert Nine Simon, Sc -Bgd.Misleci da je gotive jer su se svi tada lozhili na ovu stvar:

my baby just cares for me klikni

I sad kad su je videli...hehheheh razocarenje fizickim izgledom.Nisu ocekivali takav glas a takav stas.Ali na kraju koncerta svi su pishkili u gacice i vodili me u restoran Peking na klopu.

Loly, tetka mazulja hehehh mala je zvrk. Jeste mila put je dug i prohodan.To mi je Zhika poslao nakon dana prohodnosti.I pita a da su videli ovu guskicu na kraju puta ....shta bi uradili? A ja njemu misho a nosim zhirafe na kraju puta.

Miro note su i za bebca.Dobro za tatu da ste se organizovali.Vidi Miro to shto je tvoj ujak napustio vas fizicki 01 nije bez razloga.Ima jedna scena u filmu Amadeus gde Salieri napravi poinT kako svi jednaki pred bogom . Njegovu muziku niko ne prepoznaje ali zato Mozart odmah.Pamte se oni koji dobro cine i ostave plemeniti duh za sobom.zato slavite kako je zhiveo za 01 Januar.

Ori opa pa ti si nama ribica zlatna.Pa bolje da dezhurash za Novaka.Zar ne?Klub 38+ - Page 29 630329

Anak, mila voli blizhnjeg svog....dragog.Reci mu iskreno da si umorna,razocarana...pomozi mi.Ja sam to napokon rekla mom Zhiki u junu pred put u Barcelona.I evo od tada nemamo trzavica.Nekako je i njemu laknulo kad sam mu rekla...pomozi mi.Sad je nekako na otvorenom. Nekako im je potrebno to da cuju.Razumem te da si umorna i cekaj kad si opet jaka.uskoro ce to.I kad kazhesh umoran si i nakon nekog vremena krene sve uzlaznom linijom.LjubaC.Klub 38+ - Page 29 582639

Kamilice, dodji da te zagrlim pace moje..Klub 38+ - Page 29 569534

Djole, uhhh dobro bacacemo kamen s ramena.A i ja verujem da je sve u redu sa pankreasom.Cekamo utorak a muzh mora sad malo na dijetu.One tvoje "splacine"nema masno sada.Grlim cico.Klub 38+ - Page 29 779578

Bebko "ubi"tablu mikOa. E to da im kazhesh tamo na granici divljoj...boli me uvo momci cekiraj te vi koliko hocete ja sam ubila tablu a vi vidite shta ce te.A heheh oshtrokonDZa ne zna da je petak za metak...tztztztzt CMOK.

Biksi, sestro slatka da,da striptiZ hehehe evo stare Biksi...Klub 38+ - Page 29 745955

Xena, koliki ti je domeT bacanje kamena s ramena..? Klub 38+ - Page 29 864549

Dragana si ti videla moj post od ranije za Kolostrum kapsule i brzhe zarastanje palCica? Ima ona posebna otvorena "sandala"za mobilizaciju.Pitaj za to.Klub 38+ - Page 29 995453

Cicsa, nema smor dana.Svaki dan donosi svoje.Tebi je jednostavno sklop ljudi u tom danU i deshavanja bio pogreshan.Ali eto promenila si lekara i sad cesh se vec 70% osecati bolje.Nisam znala da imash problema sa stolicom.zashto ne uradish analizu? Imash onu detaljniju analizu gde 3 dana skupljash stolicu u 3 flashice sa rastvorom.I tako odnesesh na analizu.tako mogu da vide za parazite.Ako ti stomak otice,imash gasove ,promenu u boji stolice i cudam miris ...mogu biti amebe.Cekiraj to.Jer godinu dana ameba u crevima mogu preci u krv i onda nije dobro.LjubaC mila.Klub 38+ - Page 29 595783

Mali Prince ti si 14 nedelja!!! cestitam!!!Klub 38+ - Page 29 439215

Makki opa slava sutra.Bice klopice...Klub 38+ - Page 29 853197


Poslednji put izmenio Republica dana 18/12/2011, 15:21, izmenio ukupno 2 puta
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dragana76ns 18/12/2011, 12:32

Hvala Repa, videla sam ..ali iskreno, nadala sam se da ce to ocas posla proci pa sam se "pridrzavala" dr-kovih saveta.

Procitala sam malo o tim kapsula, one se koriste i za jacanje imuniteta tj za sve i svasta,vrlo zanimljivo a vidim da ima dosta pozitivnih iskustava i preporuka.... ali je potreban kontinuitet.

Hvala ti Klub 38+ - Page 29 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Xena 18/12/2011, 13:38

Prince srecan ulazak u cetrnaestu nedelju, a tebi Pari ulazak u devetu, ako se ne varam, samo neka vreme bezbrizno leti d

Djole, nadam se da ce sa tvojim dragim biti sve ok, pa da radosni udjete u NG.

Dragana, ti prelomi su tako dosadni, a covek se oseca glupavo jer se desavaju u nekim suludim situacijama, ali proci ce i to.

Kamilice, potpuno se isto osecam kao i ti, jedino se u kuhinji osecam opusteno jer nesto stvaram, Ne znam da crtam, a moj tata super slika i bas mu zavidim nekada, to je njegov mali svet.

Repi, mislim da mi je domet bacanja kamena, trenutno, beskonacan. Stigao mi je kariotip, imam neku inverziju, pisala sam na imunologiji, pa sam besna na sve i svakoga, a onda sam beskrajno tuzna jer mi zbog toga niko nije kriv i nista nije u mojoj moci. Samo osecam uzasn bes koji me dovodi do suza i tako u krug. Sve komplikacije koje su mogle da se dese, desile su se i sad me vise nista ne interesuje, samo znam da cu biti trudna i roditi bebu, jer JA tako kazem. Izvinit zbog ove negativne energije, ali znate vec...vi me najbolje razumete.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 18/12/2011, 14:36

Xena ::Kamilice, potpuno se isto osecam kao i ti, jedino se u kuhinji osecam opusteno jer nesto stvaram, Ne znam da crtam, a moj tata super slika i bas mu zavidim nekada, to je njegov mali svet.
Ne znam ni ja dušo, u životu ništa nisam nacrtala, to uopšte nije bitno, bitno je da to želiš, ali imaš na youtube, neke tehinke, jedino što ti treba jedno 100eura samo da bi počela, četkice platno, terpentin, ulje...A pošto tata ima sve, probaj, divno je. Mislim da ima tema o slikarstvu, okačiću ti tamo da vidiš šta sam slikala, anikad pre toga nisam
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 18/12/2011, 14:45

Ajde Kami, razvijaj talenat, pa da počnemo da naručujemo!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 18/12/2011, 14:49

Eno na temi Slikarstvo, šta kažeš? sreca
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 18/12/2011, 14:51

Ček, ček....
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 18/12/2011, 15:00

Miro, iskreno nisam prtila pazljivo sinoc, bile su mi sestre pa ne mogu nista da kazem, samo videla da je Aleksandra ispala.
Pariz mozda to sustanje kad svira ima veze sa ambazurom, da malo namesti usnice bolje, malo da radi na disanju a moze biti i do kvaliteta instrumenta. Drugarica iz osnovne je imala katastrofalan instrument da ni nastavnica nije mogla dva tona da "dune". Volela bih jednom da je cujem kad bude bio interni.
Repi, citala sam bas sinoc o tome i koliko mogu da budu opasne. Ova doca mi se vise posvetila i imala sam poduzi razgovor sa njom koji je presao odnos doktor-pacijent. Izjadala sam se i bas me je pazljivo slusala i uputila lepe reci. Svasta me snaslo ove godine, nije samo ova muka. Volim kad me zacrvenis cvet A ti? Kako koracanje mislim klizanje? Wink
Meta videh iz vasih iskustava kad pocne da se kotrlja onda ide. Radujem se tome! Nisam videla jesi stavila slike iz Napulja. I da polozis ispit! Very Happy
Xeno zagrljaj
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 18/12/2011, 15:06

Repi, ljubi te cmoka pače Klub 38+ - Page 29 14v42vk
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 18/12/2011, 15:39

Cicsa, moja zvezdica ima , rekla bih, kvalitetnu flautu, ali joj malo istrajnosti nedostaje-Trevor Džejms, a školica joj je Josip Slavenski. Javiću ti kad bude idući čas. Hvala mila! Very Happy
Ja našarah tortu za slavu, i hahahahah, nipošto nisam zadovoljna, šlagom sam je mazala-i to posnim,a on je prilično zeznut za rad. No, od srca je, tj. od tri moja srca, tako da je to najljubavnija torta koju su ikad jeli, sigurno Very Happy
Kami, idem na temu da vidim tvoje radove, msilim da si odabrala pravu stvar za opuštanje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 18/12/2011, 16:28

dr mali pariz :: No, od srca je, tj. od tri moja srca, tako da je to najljubavnija torta koju su ikad jeli, sigurno Very Happy
Razz lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 18/12/2011, 16:30

Pa zar nije? Ništa laž ništa prevara Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 18/12/2011, 16:39

Heheheh shlagasta tri Klub 38+ - Page 29 694552 Paris.

Kamilice...joj da znash da cu da uzmem jedno pace.Shto da ne.Mogu se i te pernate nauciti da kake na odredjena mesta.Pa shetam posle jednu patkicu( heheh neko ce reci pa shetash vec jednu Razz)...pa nadjem patka za nju pa imamo pacice...odlicna ideja.Slikanje sam prevazishla sam sam udarila na keramiku ...mozaik..Klub 38+ - Page 29 81816



Heheh CiCsa ja tu jarko crvenu cuvala uvekk najvishe za Paris. E sad ce josj malo Paris da dobije naranDZastu a tebe cu vishe da crvenim...Embarassed
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 18/12/2011, 18:31

Qq, pa ova Nevena ni sama ne zna šta je pevala  b  b  b "there's nothing I will"  b  b Joj, nadam se da će je pustiti još jednom bar, da zapamtim bar još dve strofe v
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 18/12/2011, 18:35

Lensi ne pripisuje vec prepisuje v takvo izvodjenje strahu. Mislim da je Davor najbolji od svih! Navijam za njega.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Xena 18/12/2011, 18:35

Odoh i ja na temu da vidim umetnicka dela, pa mozda i probam. A mene tata ubedjuje da je to stvar rada, a ne talenta, ali ja tvrdoglava, odbijam saradnju. Materijal nije problem, ali je on majstor za akvarele, a ja samo za kritiku Embarassed
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 18/12/2011, 18:51

Molim vas ako neko nađe Nevenin nastup od sinoć da mi prosledi link molitva
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od medolino 18/12/2011, 20:08

Vece Klube!!!
Nije me bilo par dana i bas ste se raspisale... Elem dobila sam jaku upalu krajnika pa sam ujutro i uvece na inekcijama..i cim me malo popustila temperatura,morala sam makar na kratko da sednem za komp i da vidim sta se radi kod vas.. Nadam se da ce me popustiti do cetvrtka jer moram na komisiju, kljukam se limunom,medom,propolisom samo da me prodje.
Trudnice moje Pari i Miro samo da vas jednom onako socno poljubac
Kami, koliko sam razumela tvoj tata slika, i ja sam zavrsila umetnicku skolu i samo da ti kazem da je to neopisiv osecaj kada sednes u neki svoj kutak i svu svoju emociju izneses u jednom dahu na platno ili parce papira.
Ostale drugarice Repi,Xena, Ananana, Mirka, Dragana, Cisca, Lolipop, Biksi..i druge devojke nemojte mi zameriti sto vas nisam napisala nisam se mogla setiti svakog imena ali vas puno ljubav ljubav
I da, da ne zaboravim svima koji slave Sv. Nikolu zelimda sutrasnji dan provedu u miru i blagostanju Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 18/12/2011, 20:35

Miro, mislish na ovo? :

NEVENA 2 deo ~PRVI GLAS SRBIJE 17.12.2011 klikni

Inace da li ste znali da je "otac"ove produkcije Voice of..... John de Mol Holandjanin...Very Happy kao i Velikog Brata i svih tih produkcija ovog tipa.Evo tezhak je 1.7 miliJardi.

Medolino , a ti malo meda i jabukovog sirceta pored penicilina.Odmor je najbolja terapija isto.Jel'imash kataralnu upalu.One bele cepice?
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od medolino 18/12/2011, 20:48

Repi,alergicna sam na penicilin. Duga prica,prvo sam dobila hemomicin kapsule,pa kada sam pocela da pijem,posto imam cir na zeludcu sve me zabolelo,zeludac,jaki bolovi,pa zavrsim u hitnoj i doktori odluce da ipak ne bih smela nista da pijem nego mi dali gentamicin ili garamicin inekcije,ne znam ni kako se zovu,vazno da mi je bolje od tih inekcija... Ma ne znam sta je to,odjednom se pojavilo,bukvalno mi se krajnici spojili,nateklo,boli da poludim,a temperatura trese ko luda.. Sada samo odmaram, masiram guzu od inekcija i kljukam se vitaminima i cajevima. ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 18/12/2011, 21:02

To je to Gentamicin ili Garamycin.Jedino se nadam da ti terapija nece biti duzha od 7 dana.Garamicin je dobar ali znam kad smo gledali koje su antibiotike davali sinu mog Zhike koji ima problema sa bubrezima on je otpadao jer je nefrotoxican, znaci nije bash dobar za tkivo bubrega.Tako da ako ti ne bude bolje nakon 7 dana vidi za promenu terapije u tom domenu. E da i ne zaboravi Nistatin zbog terapije antibiotikom.mada je dovoljno da se ispireresh vaginalno sa vodom i sobom bikarbonom kao i da ispiresh usnu duplju i popijesh svaki 2 dan mali vode i sode bikarbone.I grgoci to ce prijati grlu.Jedno sa vodom i sodom bikarbonom a kasnije u toku dana voda i jabukovo sirce.

Ciao Medolino Klub 38+ - Page 29 639820
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu