KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+76
sanjicica
Marija86
heart84
Sneza
bokica
rada78
vikica800
Melina
anak
Mrvica
kristina33
Tanja83
natalija
Zoka83
hany
nolinica
*AIDA*
MIRKA85
djole42
NatasaM
gagax81
Tinche
Sami
bobica83
ciklama
little monster
viktorija
laKole
maja76
zoxa
shenon
Botox
Annie
Cupava
Mali Princ
LaFolie
tanjica
JocY
ragaco
ninica2
lilly13
cicsa80
lolipop
KoMetaK
bak
marijas
Jelica
SSanja
missile
smarija
dragana76ns
Jejaaa
Orline
Xena
lilya
noja
Likoli
cvrle76
bebko
maus
mijaki
Kamilica
MAAKKI
medolino
grudva
ananana
Dacaa
Jelena*
Struzzo
BiKsi :)
maza1972
dr mali pariz
red
Mirjana
senka
dragmilk
80 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 29/11/2011, 21:27

tako je rekla i moja dr, "mi nikada ne znamo koju ce posledicu imati histeroskopija i da li ce je uopste biti", pa mi je rekla i da je bolje da ne rizikujemo. A ja se slazem. Eto imam potvrdu i od tvojih dr-a.

Mazo da li si radila ogtt?
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 21:29

Nisam,ali se spremam ... Embarassed
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/11/2011, 21:34

maza1972 ::Devojke,pisaću ovde,više vas ima.Znam da nije pravo mesto,izvinjavam se...


FT4 18.62 pmol/L 12-22

TPOAt 13.2 IU/ml do 34

TgAt 10 IU/ml do 115

...molim komentar,sutra radim još AKLA i LAC...
Mazo,a koliki ti beše TSH?
Antitelanemaš-odlično!! Bravo!! Koliko to znači! Ne moraš da brineš o tome, terapijama, koje nisu bezazlene...
FT4 vidiš da je u ref. vred.,je l tako, ali, kad bi pitala cenjenog dr Radončića, on bi ti rekao da taj FT4 ideala da bude oko 14-eto pokušaj njemu opet postaviti pitanje.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 29/11/2011, 21:35

ja sam to bila ostavila za kraj, ali me "uhvatili na brzinu", rekla mi sestra sa Interne B "znaci ujutru se vidimo za ogtt" i ja sta cu, kud cu, morala sam i to. Nije nista strasno. Ja sam se isprepadala od one braunile kad su mi je stavljali pa mi glukoza dosla kao nesto super, da me malo povrati od padanja u nesvest! Ponela sam lap top i u hodniku gledala seriju (vec sam je bila pripremila) i proslo mi vreme bez problema! Samo mi se ruka ukocila od braunile, iako kazu da moze normalno da se pokrece ruka, ja nisam smela, bilo me nesto strah Embarassed

Ajde brzo i to da uradis, da pregrmis, kad vec nije nista strasno, kad ti kazem! v
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 21:48

Joooj, što sam se ja iznenadila kad sam ušla na facebook. Prvo, milion poruka, komentara ispod slika....deca u školi saznala, pa čestitaju Very Happy "lajkuju" mi slike, pišu da im nedostajem lol! E, nek sam i to dočekala!!!
Kad onda vidim i neki video zapis sa youtube-a. Prepoznam našu bibliotekarku, a predsednicu sindikata. Pustim da čujem šta kaže, kad ona najavljuje ŠTRAJK! Od sutra 13 subotičkih osnovnih i, nisam zapamtila koliko, srednjih stupa u štrajk. Pa ja kao da sam pala s Marsa. Jel se to dešava i u ostatku Srbije? Hajde koleginice, obavestite me
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 21:49

Pari ...čekala sam tvoj komentar naočare ...Tsh bio 1.63 pre stimulacije...sad namerno čekam malo pa da ponovim ,tek mi je mesec dana prošlo od stimulacije... Embarassed A, za Radonjčića ću da prikupim još nalaza,da se lepo kompletiram,pa da mu uputim pitanjce lol!
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 21:55

Koleginice,pa ti si na trudničkom,a za štrajk se spremaju članovi nekog tamo sindikata,neznam pojedinosti,bavim se samo VTO tematikom,dnevno -političke gluposti izbegavam,da mi ne ugroze ovu moju štitnu lol!
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 22:09

Ja na trudničkom, a drugarica mi kaže da je direktorica okačila spisak nastavnika čije će časove posetiti narednih nedelja, i što je najsmešnije JA SAM NA SPISKU!
Rekoh:"Ma, nema veze, nek me poseti. Davno nije bila!" Hi hi hi Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 22:33

Mislim da mi je štitna dobra,juče sam imala izuzetno stresan dan,a jutros radila ove analize.
Juče sam pokušala da "stupim u kontakt" sa svojom ginekologicom u dz.ali se sve završilo podizanjem knjižice i trčanjem na posao.
Neznam šta se to događa,ali ja već drugi put odustajem od pregleda kod nje,jer se čeka po 2-3 sata ,nekad i po 4 sata.Još je to ona dr. iz Jovanove ,koja mi je dala vizitku sa mobilnim telefonom,da je pozovem i da me uvede i ispiše upute za dalja ispitivanja.
I tako ja i postupim-nisam ni očekivala da odmah uđem,ali 3 sata da čekam affraid Na kraju sam osetila neko stezanje u predelu štitne-zato vam i pišem sve ovo-i ustanem ,uzmem knjižicu i javim joj se.Na to će ona:
-Pa ,dušooo,ali moramo da uradimo ispitivanja pre novog pokušaja.-Ja se jedva suzdržim da joj ne odgovorim nešto bezobrazno. Shocked
Mislim se -pa ja sam ceo život tome podredila...netrebaš mi ti da me podsećaš c c c I odjurim na posao ,ostalo je da dođem opet sutra pre posla...
Bilo je još nekih stresova na poslu,baš mi je bio grozan dan...a u grlu me steže...evo i sad kad pišem.Zato sam pomislila da mi je štitna otišla skroz...Baš udavih...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 22:56

Mazo, ili traži neke lilule ili počni da piješ po jedno pivce. Čuvaj svoje zdravlje. Kad stres utiče na naše organe, bolje je blokirati taj uticaj nekim lekićem, nego oboleti!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smarija 29/11/2011, 23:15



Smarija zemo, pa gdje si bona, tek sad skontah da smo iste gore list. Bih ja u B.Luci na Histero kod Rosića, ništa ti nisam zadovoljna bila, pih bila gladna tri dana, gdje ti bi da mi doneseš nešto da se klopa.Još jednom dobro nam došla.


draga hvala na dobrodoslici love
jeste iz BL sam,kako to da osta gladna pored bolnicke hrane nesto tu ne stima nemam reči
a Rosic stari doktor nije on tako los ja sam ga upoznala kad sam bila u bolnici druzili se nekih dva mjeseca,zakacila sam tesku HS nakon VTO i mogu ti reci da mi je spasio zivot,jer je doslo do cervikalne trudnoce,i sve sto ona nosi.
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 23:17

Izbegavam sedative,ali sam juče uzela jedan biljni da bih mogla da odem na posao i normalno funkcionišem...mislim da sam postala preosetljiva posle ovog postupka,i nemam strpljenja za ove naše državne dr-ove.Nisam ja neki razmaženi lik,ali ga je ova moja dr. juče baš preterala.Jedva čekam šta će da mi sutra preporuči od analiza,ako dočekam da dođem na red...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smarija 29/11/2011, 23:29

maza1972 covjeku se svasta nakupi odjednom i puca po savovima,jos kad takv odgovor dobijes a satima cekas da poludis od muke
probaj da nista nepijes i onako su nam organizmi prepuni hormona,valjda ce sutra da ti bude lakse kad malo odmoris
sto kaze Mirjana samo covjek moze da oboli od tolike sekiracije i nerviranja
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 30/11/2011, 00:14

Smaria, ti si baš nadrljala žestoko! Kad si imala cervikalnu trudnoću, jesu li ti ET radili uz ultrazvuk? Šta su ti rekli, zašto se to desilo?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 30/11/2011, 09:08

Dr Pariz, hvala na savetima. Svakako cu otici na vise konsultacija za sledeci put. Sad znam opet vise nego pre prve vto, pa cu mozda pametnije zakljuciti? Pisacemo se u koracima. Wink BTW, ne poricem profesionalnost dr Radulovica zbog ET bez UZ, nego mi nije jasno zasto samo kod njih tako rade? Kako je moguce da svi ljudi na drugim klinikama misle da je vazan UZ, jedino naseg doktora to ne sekira, da ne kazem ne dotice? Rolling Eyes Inace mi je zao sto je taj "detalj" u celom postupku bacio malkice senku na sve utiske o njima koji su mi bili sjajni. Sve ostalo - mi smo jako zadovoljni. Osim tog ET-a... Mm kaze da je UZ vise show nego realna potreba i da dr sigurno ima osecaja sta radi i gde postavlja embrione, nakon 20 godina iskustva.

Da malo parafraziram smariju, dobar automehanicar cuje motor i tacno zna odakle dolazi problem. Ne mora da prethodno rasklapa. Oprostite na poredjenju, ako ga shvatite uvredljivo znajte da niste nista shvatili! Najzad, da nije tehnike ne bi doktori videli ni uz, ni mikroskop, ma ni stetoskop.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 30/11/2011, 09:34

dobro jutro drugarice, evo kod nas veselo, juce bio FET imali smo 4 eskima i sva 4 su prezivela omrzavanje, 3 su A kvaliteta a jedan B, tako da smo sad 4 u 1, od terapije sam dobila utrogestan 3x2, folnak, fraksiparin i progesteron depo na svaki 5 dan.
osecam se super. mnogo opustenije nego prosli put, kao da se nista ne desava, do kraja sledece nedelje sam na odmoru pa onda se vracam na posao.
Ljubim vas sve!
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 30/11/2011, 09:43

Likoli, osuncala si ovo maglovito jutro lepim vestima. Zvucis pozitivno - neka ti ovaj FET bude "ono pravo" celih 9 meseci ili koliko vec treba osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 30/11/2011, 09:50

Likoli bravo za 4 smrzlica, neka ovo bude dobitna kombinacija roda roda roda
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maus 30/11/2011, 09:56

Smarija dobro dosla u nase drustvo c
Likoli bravo za eskimcice radost radost radost radost radost radost radost radost radost sada ce se oni lepo smestiti kod svoje mame navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Svima d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 30/11/2011, 09:57

Likoli, baš si me obradovala,svaka čast za stav i smirenost!!!Ovo je ono pravo!!!
radost radost radost radost radost radost radost
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smarija 30/11/2011, 10:04

Mirjana jesu mi radili ET uz ultrazvuk niko ne zna zasto je doslo do toga,ja sam odmah nakon aspiracije usla u HS i nakon 4 dana kad sam trebala na ET jedva sam otisla doslovice mm me nosio od bolova,stomak kao da sam u 6 mjesecu trudnoce,mislila sam da cu se raspasti,stalno sam povracala.Kad su mi uradili betu iznosila je 32 rekli su da nema nista o trudnoce ali kao ponovice je za 4 dana,tad je ona pocela rasti pravilno se duplala i kad su me odveli na uz rekli su da nije dobro kao vide nesto u maternici nisu sigurni da je plod i da se drugi plod spustio jako nisko,da postoji mogucnost da ce uci u kanal jer je na samom ulazu.Nakon toga ja jako prokrvarim sa velikim ugruscima i oni opet radili uz tad su vec vidjeli da je nazalost plod usao u kanal a u maternici nema nista,sumnjali su da je to izaslo prilikom krvarenja.Posto je to vrlo rijedak oblik trudnoce prije mene su imali zenu kojoj se desilo isto samo sto je kod nje bila prirodna trudnoca,ja sam im bila drugi slucaj na klinickom centru.
Niko nista ne zna cak ni moja doktorica kod koje sam radila VTO,njihov odgovor desava se rijetko jeste ali eto.
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 30/11/2011, 10:47

Likoli, bravo za smrzlice. Sad ce oni lepo da se smeste kod mame i da uzivaju, a mi navijamoooooo... navijači1 navijači1 navijači1
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smarija 30/11/2011, 10:56

Likoli super za ekimcice wavecrowd

maus hvala
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 30/11/2011, 10:57

Likoli, divnoo draga, jako se radujem da su decica sada kd tebe family
Lezi mila i odmaraj, mazite se i uzivajte, vreme je bas za to usne

Smarija dobrodosla c
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 30/11/2011, 10:59

U Likoli draga bice tu zurka u maminom stomaku!Vec vidim neke dvojke trojke lol! d d d d b b b b b
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu