KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

+58
rada78
Zoka83
maza1972
marija47
missile
senka
daxi011
HappyGirl
Sneza
bobica83
Jelica
Marija86
lena
Tinche
Dacaa
Nefertari
Tanja83
makababy
Deni
Simona
MARA
JocY
cvrle76
Milijana
lolipop
Sofka
KoMetaK
viktorija
MAAKKI
djole42
Mrvica
ninica2
lilya
mijaki
bak
SSanja
buby
Jelena*
Shizika
key
maja76
bebko
maus
medolino
noja
Kamilica
cicsa80
natalija
Cupava
dragana76ns
dr mali pariz
red
BiKsi :)
Mali Princ
dragmilk
caci
Orline
Mirjana
62 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 14/2/2012, 19:20

lena ::
Miro, ja razumem odlicno o cemu ti pises. Doduse, ne gusim se kad ne mogu da skinem prsten...
Napokon neko ko me razume Wink Ma ne gušim se ni ja bukvalno, ali mi je neprijatno kad me tako nešto zadesi, a sklona sam tome da preterujem s opisima Rolling Eyes
lena :: Elem, rekla bih da su u pitanju klasicni simptomi napada panike. Nekad sitni i brzo prodju, nekad jace izrazeni. Potreba da se pobegne a ne moze se pobeci, tj. napustiti prostorija ili prekinuti nelagodna situacija i sl.
Provaljena sam 100%
lena :: Kad budes za par meseci docekivala svoje detesce, ponavljaj Isusovu molitvu, pisala si da si vernik, ili Bogorodice djevo. To je nasa joga.
Naravno, to je moje oružje. I jedna i druga molitva!
lena ::Ja ti pak preporucujem knjigu - "Bez straha o strahu, panici i fobiji" koju je napisao dr Vladan Starcevic. Sve jasno. Eto, drugarice, to i pravoslavni molitvenik pa da te Bog vidi, sto bi nas narod rekao!MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 338438
Obavezno ću naći tu knjigu, a naručiću i "Strah od smrti" prof.dr. Ljubomir Erić, pošto sam nekad davno pročitala da svako ko ima neku fobiju treba da je pročita. Slušala sam i na you tube, emisija Agape, razgovor sa profesorom o toj knjizi i terapiji (priznajem, čula sam samo početak, ali ću večeras do kraja). To mi je jako zanimljivo da većina strahova proizilazi iz straha od smrti, dok ja mislim da se smrti uopšte ne bojim.
U svakom, slučaju ovakvi razgovori i iskustva onih koji su kroz to već prošli meni dođu kao grupna terapija i uglavnom svaki strah tako i prevaziđem.
Hvala na pomoći drugari zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sneza 14/2/2012, 19:52

Opa, još jedna zgodna trudnica Wink
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od KoMetaK 15/2/2012, 03:12

Srecna 19.nedelja Miro! Very Happy
Ja ne imadoh vremena da svracam puno na forum,pa preskakah trudnicke dnevnike, a vidim ovde kod tebe akcijasnki, jedva postigoh sve da procitam. lol!
Nego, dobro je da si otkrila da si mutant i da si od pocetka pokrivena terapijom, jos jednom sedokazalo da smo same sebi najbolji lekari. Rolling Eyes A htedoh da vidim i slicice, ali pise da je zabranjeno, mora biti da si bila vredna i skinula ih Sad
Videh i pretpostavke da je bata u pitanju, jel se tata bosanceros raduje? Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 15/2/2012, 11:43

Kamilica ::
Mirjana ::MTHFR C677T gen heterozigotna mutacija - smanjuje aktivnost metilentetrahidrofolat reduktaze i povećava homocistein u serumu koji povećava rizik na pobačaje, IUZR i preeklampsiju.

E, znači, povećan homocistein pokazuje eventualnu mitaciju na MTHFR. To sam pisala na levelu 1, pa neki nisu poverovali. Zbog toga je i moja hematolog rekla da ne moram raditi MTHFR, jer mi je homocistein odličan. Ali ja kakva sam, uradiću ga za svaki slučaj i taj i PAI, pre postupka, sigurno, samo ta dva nisam uradila. A za njih moram u BG.

Miro, ne mogu ti opisati koliko mi je drago što uzimaš fraksi, uprkos što tek sad saznaješ za mutacije. On je čuvar tvoje trudnoće. smajli angel

Prinče, lepo si objasnila i naučila sam nešto novo love
Kami, ja nisam radila PAI, a ne secam se sta si rekla da li treba i to uraditi, ako je homocistein povisen, a heterozigot na MTHR?
Izvini Mirka, ovo je za drugu temu, samo da se nadovezem da sad ne citam sve unazad.
Drago mi je sto si ostala na terapiji, bas dobro. Prati d-dimer, i kako dr kaze. Moj d-dimer u privatnoj odlican, super, a kad ga radim u KCV blago povisen i dr kaze da je to dobro, nece da povecava terapiju. Nadam se da je to ok, ja i dalje koristim najslabiju dozu.
Jos malo i pola proslo, u stvari i jeste, jer ces ti ranije na cr.
Znas da je meni dr rekla da uopste nemam indikacije za cr i pored svih izgubljenih beba i terapije, nego ako ja bas hocu iscackace ona neki razlog za komisiju. Ja se sokirala, nisam ni sumnajala da necu na cr. Kaze jos je rano o tome da mislimo, da izguramo do devetog pa cemo se odogovoriti. Mozda se i beba namesti tako da mora.
Uh, ala ja udavi.
A dosla sam samo da te pozdrvaim i da vidim sta ima novo.
sreca
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od makababy 15/2/2012, 14:04

miki nemoj da brines bice to dobro,samo se drzi onoga sto ti doktori kazu
osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 15/2/2012, 16:08

Šta bi sa terapijom, mirče, nisam u toku da li su ti je povećali? Ili čekaš praznici da prodju.
Pozdrav za Bosančerosa Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maza1972 15/2/2012, 19:22

Miro,nadam se da si uspela da središ terapiju,veliki usne
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od ninica2 16/2/2012, 08:31

Miro ljubav
Pomazi stomacic samo malkice od mene :) smajli angel
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 16/2/2012, 11:41

Miro, svratih da vidim sta se radi kod tebe..i tako pocnem da citam te sve nalaze i shvatih da se ne razumem u to,ama bas nikako mi nista nije jasno Embarassed ali se nadam da si dobila terapiju i da ce biti sve u redu yes
Pomazi mi malog nemirnog bosancerosa trudnica love
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 16/2/2012, 14:33

Stigle farmerice iz Cora-e Very Happy
MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Farmerice

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Zoka83 16/2/2012, 14:38

Strava su! I ja sam imala slicne, iz Benetona, nosila ih do 9. meseca Very Happy
Samo su moje bile obicne farke.... ove mi se bas, bas svidjaju!

A linija Miro.... likeit
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 16/2/2012, 14:39

Mirjana,sve je lepo,lepe farke,lepa trudnica,lep stomacic..ma sva se rastopih lol!
Ljubim vas oboje ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od bobica83 16/2/2012, 14:57

affraid affraid affraid svaka cast za liniju a stomacic love love love
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od makababy 16/2/2012, 16:20

osmeh srce osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 16/2/2012, 16:31

Hvala vam drage moje osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Jako ste mi nedostajale...baš sam se navukla na ovo divno mesto! I obožavam vas love
Terapijicu još nisam menjala, jer skoro niko ne radi zbog praznika, pa ću u ponedeljak zakazati viđenje sa hematologom. Za sada primam istu dozu fraxy-ja, a više i ne zaboravljam da popijem folnu kiselinu.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od caci 16/2/2012, 16:45

mirjanaaaaa predivno izgledas osmeh srce
a i farmerice su bas lepe likeit
i ja ko medolino ne razumem nic zbog cega uzimas terapiju ali glavno da si dobro i da mazis svoje stomace ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 16/2/2012, 18:03

Miro, kakva linija Very Happy
samo ti nastavi kao do sad pa ces videti, mozad ti dr jos ne poveca dozu, ako je d-dimer dobar, videces snjim.
Samo se ti cuvaj yes
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od natalija 16/2/2012, 18:22

ljubav
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od rada78 16/2/2012, 18:47

Miro ljubav
lepa trudnica a i lepe lone
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 16/2/2012, 19:22

Jao što vas voooolem, što kaže Đole Laughing srce srce srce
Hvala na komplimentima! poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Kamilica 16/2/2012, 20:55

I mi volimo vas Very Happy
Lepa si ti žena Miro!!! yes
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od MAAKKI 16/2/2012, 21:11

Miro svaka cast na liniji likeit likeit likeit
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 16/2/2012, 21:53

Uh, uh, uh, uobraziću se Laughing Laughing Laughing
Svi mi kažu kako je super što se nisam puno ugojila, a ja brinula zbog bebe!
10.II sam ušla u peti mesec! Sve više razmišljam o tome kako je brzo prošlo i kako trudnoća u stvari ne traje dugo. Duuuuuugo je trajalo čekanje da zatrudnim, a sad, za neki mesec ja i neka beba, licem u lice..ili licem u sisu Laughing gledamo se Shocked Ona ne poznaje nikog sem mene koga može da jede, ko je mazi, ljubi, pa tačno zna da sam njena! A ja? Ne znam kako da shvatim da je rasla u mom stomaku.....da je nastala od mene...ta mala zasebna ličnost beba
Kako mi fali moj ujkica. Sad bi me on zasmejavao pričom o očevima kada im jave da su postali tate. Njima je još teže da to shvate yes
Ajde kad ste već svratili, da vam malo izvučem noseve svima, pa da se zajedno pitamo kako i šta! Vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuučem! Tako! sestro slatka kome slini nos Wink  b  b  b
Nije mi dobro danas, ne zamerite  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 16/2/2012, 22:39

Miro, kako si lepaaaa... nemam reči
Ja, kad sam prvi put videla Lenku nisam osetila ama bas nista. Mogli su da mi pokazu bilo ciju bebu, ja bi se isto ponasala.... a mm kad je video prvi put preko onog interfona sa kamerom u porodilistu, samo je rekao: Kako je lepaaaaa i od tog trenutka je zavoleo i zaljubio se u nju. Do tada, inace, celu moju trudnocu nije imao nikakav osecaj, niti je zamisljao bebu, niti ljubav prema njoj.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 16/2/2012, 22:59

Vidiš Mili....čudno je to baš!
Ove priče s ujkom sam se setila jer sam se bila zabrinula kad se A rodila, pa sam njega zvala da proverim jesam li normalna. Laughing Kažem ja da je beba kao med, da prelepo miriše, meka je..dođe ti samo da je štipkaš, mirišeš i maziš, ali ne osećam da je mnogo volim, a trebalo bi. A on se smeje i ispriča mi tu priču o očevima i još mi je rekao kako se dete svakog dana sve više voli i da danas ne možeš shvatiti da ćeš ga sutra voleti još više!
Verujem da će biti tako, a mislim da će taj prvi susret da izgleda baš tako kao tvoj sa Lenkom. Ne znam kako bi drugačije!
Milijana ::Miro, kako si lepaaaa... nemam reči
Take smo ti mi s juga Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 32 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu