KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
ninica2
Kamilica
lena
bebko
red
maja kg
Zoka83
MARA
Orline
daxi011
Sneza
Sami
makababy
JocY
Tinche
agata
maus
bobica83
bak
Dacaa
dr mali pariz
Shizika
Milijana
Mrvica
Likoli
buby
Tanja83
MAAKKI
cicsa80
BiKsi :)
dragana76ns
KoMetaK
key
Mirjana
Marija86
nolinica
anak
Nefertari
gagax81
seka 35
natalija
Mali Princ
*AIDA*
dragmilk
cvrle76
noja
lolipop
51 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/1/2012, 14:19

Biksi :) ::Pariz, vidim na tikeru 199 preostalih dana! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 612963

Cure, prazne se ovi trudnički dnevnici, ajde da se što pre zauzmu novi!
Bixi vv vv vv
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/1/2012, 14:21

Biksi :) ::Pariz, vidim na tikeru 199 preostalih dana! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 612963
lol! sunny

Biksi :) ::Cure, prazne se ovi trudnički dnevnici, ajde da se što pre zauzmu novi!
lol! lol! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/1/2012, 14:30

Ma čoveče nešto nam se dosta drugarica porodi za kratko vreme, moraju se ovi trudnički popunjavati! Od mene slaba vajda, al prašite, možda je neko čudo dokono, pa potrefi mene, ne bih se ja žalila! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 11/1/2012, 14:54

aida, cestitam od srca!!!!!!!! c bice oni dobro, momcine su to!!!! ljubav nek su vam zivi, zdravi i veseli 100 godina!!! v v v v v v
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 11/1/2012, 14:55

bixi, vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
pa da nam budes sledeca trudnica na ovim stranama!!!! osmeh srce
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/1/2012, 14:57

Bixi vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 11/1/2012, 15:06

Aida cestitam nek su ti momci zivi i zdravi! Sad ce oni malo da se osuncaju u inkubatoru pa ce da pohrle kod mamice.
Ostale trudnicice i drugarice big kiss od nas
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/1/2012, 15:07

Aida, divne vesti!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 639774
Nek vam je srećno rođenje dečaka, i nek su živi i zdravi još bar 100 godinica! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 566213
Tebi brz oporavak želim, pre svega, što se tiče tog pritiska...drž se ženo!! Sad, kad si postala mama, drž' se, nema druge Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 653664s705j2poapDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 42399

Bixo...nisam ni primetila..pa kad duvaš u vetar da dan što pre prođe, zato tako dani lete Very Happy
i ja se slažem da je dosta mesta upražnjeno, a slabo se zauzimaju, te se, curice moje...latite tickera za uplatu Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/1/2012, 15:08

Nef, simpatičan mi tvoj potpis...samo bih ga ja, onako, u duhu svoje profesije malo izmenila Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 11/1/2012, 15:09

dr mali pariz ::Nef, simpatičan mi tvoj potpis...samo bih ga ja, onako, u duhu svoje profesije malo izmenila Laughing
I ja bih! Al' ne smem da kažem kako Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 11/1/2012, 15:20

Hahhah to sam preuzela od jeden cure jako mi se svideo i jako je istinit.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ninica2 11/1/2012, 15:26

Aida cestitam na rodjenju malisana neka su zivi i zdravi 100 godina smajli angel smajli angel radost radost radost radost radost srca srca sreca
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Melina 11/1/2012, 16:05

bravo aida,bravo za momke i bravo za tatu nuska,sve najlepse od srca da nam momci zive 100 godina u zdravlju i sreci bebe bebe family d d d d d d d d :aa121 :aa121 poljubac navijači2 srca srcasti poljupci cveće iznenađenje roda roda i beban je tezak 2400 gr masala a drugi 2150ga masala nek su zivi i zdravi ljubim ih u lepu mamu
Melina
Melina

Broj poruka : 53
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 11/1/2012, 16:24

Aida cestitam vam od srca rodjenje sinova, nek su zivi i zdravi 100 godina! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 595783
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 11/1/2012, 16:52

Evo i mene posle duzeg vremena na forumu.Ko me ne zna bila sam na vto forumu,a sada bogu hvala evo me i na trudnickom.
Vto sam radila u Jevremovoj u novembru i uspelo je iz prve.Vodio me je prof Ljubic i Milica Ilic.Sada sam u 12 nedelji.Bila sam krajem 11 nedelje na Uz i bebac je 45 mm.Jedna beba.Radila sam dabl test i on je uredu.
Pozdrav svim clanovima,a posebno Aidi sa kojom sam se pocetkom njene trudnoce dopisivala.

Aida cestitam od srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 11/1/2012, 17:09

Aida, nek su ti živi i zdravi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 512172
Nadam se da će se uz terapiju ubrzo normalizovati prisak.
Bravo, dušo.

Bokicelepotice, ČESTITAM!!!

Stvarno cure, na kraju će samo roditeljski dnevnici raditi. Ni VTO dnevnika, ni novih trudničkih.
Idemo brzim tempom u 2012 da nadoknadimo propušteno. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 561840
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 11/1/2012, 17:44

Aida divne vesti b d d d d vv vv vv Nek su ti zivi i zdravi i sve najbolje od srca ti zelim!!!!
Bixsi vv vv vv vv vv vv vv Samo kazi ako jos treba tu smo! lol!
Bokice super vesti!I lepa bebana napredna i super sto je sve ok! igra
Ja sam inace dobila izgleda neku bas upalu posto me boli to sve a i kad p.pecka.danas bila kod gin.ali nije bila moja pa me primila neka druga i pregledala me ginekol.tj.prstima i kaze da je grlic tvrd ,zatvoren.To je ok.Dala mi neki antibiotik cefaleksin500mg 2kapsule na svakih 12 h.kao da reagujemo dok ne stigne urino kultura.Citala sam ima dosta zena koje su ga pile u trudnoci.Nije mi bas svejedno ali sta cu valjda dr zna pa necu da sad pravim frku oko toga.Idem jos da se prosvrckam po forumu mozda ima neka tema o tome.A vi zenice ako ste imale slicnih problema pisite doktor
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 11/1/2012, 18:05

Bokice, dobro nam došla!!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 11/1/2012, 18:07

AIDA, SRECNO RODJENJE SINOVA, NEKA SI ZIVI I ZDRAVI STO GODINA!

BOKICE, CESTITAM TRUDNOCU! BRAVO!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 11/1/2012, 18:20

Devojke hvala puno na cestitkama.
Inace i ja imam problema sa peckanjem, ali urinokultura je ok.Ne znam da li je to gore ili bolje ali svaki cas radim uk vise mi dosadi.Izgleda da ima manji br. pa ga u lab. ne registruju.Mozda je bolje da napisu i ako je mali br. da se zna o cemu se radi.Ako treba terapija treba.Trudim se da pijem dosta tecnosti.Bas sutra idem da dam po ko zna koji put.
Nesto razmisljam posto stavljam utrogestan 4xdn i nosim dnevni ulozak vec od aspiracije,da mozda nije to peckanje od te vlaznosti svakodnevne i tog uloska ipak koza ne dise normalno kao kad imas samo pamucne gacice.

Da li je neka trudnica imala neke bolove ili neprijatnosti u jajnicima ili neka probadanja u donjem delu stomaka.Meni je Milica rekla da se to rasteze materica pa je to zato i povecala mi utrogestan na 4x dn. inace sam ga stavljala 3xdn.Videlo se na uz da beba ima manje mesta izgleda da se moja materica slabije siri?!Kao da beba ispunjava skoro celu unutrasnjost materice.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/1/2012, 18:32

AIDA, draga, cestitam. Neka su zivi i zdravi smajli angel smajli angel
Kod tebe je to bas bilo turbo. Nema razmisljanja, smao delanje. Rinto da je sve proslo ok, sad ce se i tebi regulisati pritisak. Kako si podnela cr?
BIKSI vv vv vv vv : vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
DACO, a jesi radila briseve?
BOKICE, dobrodosla draga trudnica Normslns su ta probadanja, i meni je tako bilo.
Drage moje, malo sam juce bila mirna, i nocas opet i danas kontrakcije. Nemam vise snage, sita sam se isplakala. Mirujem, stavljam utrogestan, otkud mi sad to. Moja dr na godisnjem, zakazala sam sutra od druge, ne mogu da cekam, bojim se.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/1/2012, 18:34

Bokice, čestitke!! Bravo curo,ajd kači ticker bar, da te pratimo...mada,koliko sam skontala i ti si , kao i ja u 12. nedelji?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 11/1/2012, 18:37

Mrvice koliko stavljas utrogestana? meni dr uvek poveca kad je tako nesto na 4xdnevno od 200 mg. pitaj da ti mozda ibaci i neku inekciju progesterona,tako je i meni dr jednom ubacila i 5 dana je bilo dovoljno da sve prestane.

Mali pariz, znaci zajedno guramo!! ja bih rado okacila ticker ali ne znam kako Very Happy
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/1/2012, 18:41

klikni na neki od naših-trudničkih, otvoriće ti se stranica, i prati uputstva Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/1/2012, 18:42

I ja stavljam 4 dnevno, sad mi je povecala, a videcu sutra sta ova dr kaze.
Imas temu kako postaviti tiker, sve je lepo objasnjeno.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu