KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
ninica2
Kamilica
lena
bebko
red
maja kg
Zoka83
MARA
Orline
daxi011
Sneza
Sami
makababy
JocY
Tinche
agata
maus
bobica83
bak
Dacaa
dr mali pariz
Shizika
Milijana
Mrvica
Likoli
buby
Tanja83
MAAKKI
cicsa80
BiKsi :)
dragana76ns
KoMetaK
key
Mirjana
Marija86
nolinica
anak
Nefertari
gagax81
seka 35
natalija
Mali Princ
*AIDA*
dragmilk
cvrle76
noja
lolipop
51 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/12/2011, 19:41

Neka si se ti smirila Very Happy, samo moraš i na sebi raditi, i misliti pozitivno.
Inače ne sedim mnogo. jedva izguram sat ipo kad imam čas. Ne prija mi duže sedenje, uglavnom ležim,ako ne šetam.
Lepo je od tvog dr-ka, budi i ti cool, pa ga pusti Božić da proslavi u svom domu Wink lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/12/2011, 20:20

dr mali pariz ::
Lepo je od tvog dr-ka, budi i ti cool, pa ga pusti Božić da proslavi u svom domu Wink lol!
Daću sve od sebe lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 24/12/2011, 21:32

Miro nek si se ti smirila samo sto moras kao sto rece Pariz da radis na sebi yes Desavace se u daljem periodu sigurno da ces cuti opet nesto i ne treba ti svaki put taj strah. Mani se toga i uzivaj u svojoj trudnoci! osmeh srce
Pariz, pljeskam za srca i njihov ujednacen tempo. Kad vi, trudnice objavite mere ja uzmem metar pa gledam kolike su te mrve koje nas odusevljavaju i pune vagone srece. cmoka
Daco prelep vam je tiker! cvet
Nato, dobra preventiva je (verujem) pola lepih misli i opustencije! Uzivajte! cvet
Trudnaje cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 24/12/2011, 21:39

Vecini zena je posteljica nize na prednjem ili zadnjem zidu, kako beba raste i posteljica se sa njom podize tako da se ne sekiraj
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/12/2011, 21:57

Mirjana ::
dr mali pariz ::
Lepo je od tvog dr-ka, budi i ti cool, pa ga pusti Božić da proslavi u svom domu Wink lol!
Daću sve od sebe lol!
Kakve ste mi slatke, vi novopečene trudničice Very Happy
Jedva čekam da vam se pridružim dok mi još stomak nije narastao od menopauze Laughing
Mirujte koliko možete i šetajte sa merom, pametne ste, znate sve sunny Ljubim vas.
Nef, tebi poseban pozdrav. Kakva opuštencija, volela bih da ja imam prilike drugi krug vrteti opušteno, ali za početak ću biti zadovoljna prvim neopuštenim Razz
Ne bih da te ženiram Laughing ali i utorak je neradni dan, pa ti lepo sačekaj sredu. Ionako ti je to dete iz nultog pokušaja, mogla bi ga natenane na Božić roditi yes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 24/12/2011, 22:01

Ahahhah Ori mislim na ovaj utorak ne na sledeci, nemoj molim te da mi prognoziras jos 10ak dana siznuci sa ovom mojom loptom.
I te kako ce ti narasti stomak, samo jos malcice se strpi..
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/12/2011, 22:04

Pa i ja mislim na ovaj Razz
Nedelja i ponedeljak praznik, pa se prenosi na ponedeljak i utorak.
Nego je ovaj tvoj verovatno dežuran nedelju i utorak, tako svi po bolnicama spajaju, ja sam npr. subotu i ponedeljak, neko drugi nedelju i utorak, kad već propadaju praznici, da ne propadnu svima, da ih bar neko iskoristi.
Malo je prošlo od prošlog carskog, tako da će verovatno opet biti. Kako god, ti si zmaj žena.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 24/12/2011, 22:09

aaa pa nisam znala, mada rece meni dr prijem u utorak a ako krene ranije onda i u nedelju. Nadam se da cu da izdrzim do utorka.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/12/2011, 22:24

Pa kako god. Važno je da ti je on tu Very Happy
A izdržaćeš, da ti bude dve godine razlika izmedju dece i na papiru Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/12/2011, 22:42

Nef ja verujem da ti možeš da teraš i do onog utorka! Laughing
Orli, tvoj avatar mi govori da si dobro izmerila! Ajde sad, čekamo taj stomak-trudnički! yes
Cicsa, ovako je to krenulo: vidim roze flekice na ulošku, ali kontam, pitaću prvo nekog drugog da li ima razloga da dosađujem dr-u. Pozovem sestru sa ginekologije, a ona kaže da odmah zovem dr-a i da moraju da mi urade uz, tj. da utvrde da li ima srčane radnje. Ja pozovem dr-a, objasnim šta se desilo, on mi postavi par pitanja, pošalje da primim progesteron depo i kaže da ga obaveštavam. Tu se ja smirim, ali mi se javljalo iz podsvesti, da treba da utvrde srčanu radnju. I nudio se dr da dođe do bolnice, ali ja nisam htela da ga maltretiram, jer me ništa ne boli i stalo je curkanje. I onda pročitam šta se desilo Red, pa pogledam još po negde-nije bilo bolova, ni curkanja! Odlepim od straha. I krene mašta....a znaš kako je ona nezaustavljiva kod umetničkih duša. v
Danas sam svečano obećala sebi da javljam samo dr-u i slušam samo njega!
Prince, ne znam da li smem da se ubrojim u iskusne trudnice, ali prepoznala sam simptome. I mene par dana žigaju, pa par dana ne. Desni više ne ima možda i deset dana. Levi me je naročito juče i danas mučio.
Daxi, dugo te nije bilo cmoka
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 24/12/2011, 23:03

Trudnicice nase lepe...bravo za lepe izvestaje i za vasa mala srculenca...budite mi vesele kao sto jeste.

Nef, ti si jos sa nama? Srecno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 490909

Mirjana, sad znas...malo se primiri, bitno da je sve dobro i pozdrav za takvog dr.

Pari...lepo ti stoji taj sjaj zenoDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 612963

Seko, Gaga...ljubim i vase medene decake Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 582639

Pozdrav za sve
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 24/12/2011, 23:33

Jos uvek sam u vrt-u i usli smo nazdravlje nam bilo u 33 nedelju...
LJUBIMO VAS SVE I VOLIMO...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 24/12/2011, 23:45

Bas mi brzo nesto prolazi tvoja trudnoca, jos malo Aida pa stizu tvoji decaci Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 24/12/2011, 23:59

Bravo Aida! Jos malo! osmeh srce
Miro da ti se nije dete naljutilo sto ti lici na krpenu lutku pa te malo bocnulo? lol!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 25/12/2011, 02:27

Bravo Pariz za UZ, svidja mi se shto si i dalje opushtena. likeit likeit
Pozdravljam sve trudnice a narochito Mrvicu, Noju i Malog Princa.
ljubav
Oprostite mi, ne stizem bash da vas pratim, a uskoro cete i na vlastitoj kozi iskusiti zashto.
Svima cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/12/2011, 09:52

Shizi,
potpuno te razumemo, kad god dosla-dobrodosla.
Prince, mene jos uvek ponekad zignu jajnici, sad da li to tako treba ili ne, ne znam.
Mirka,bitno da ste vas dvoje dobro, i bolje ako te je dr umirio, on ce to uraditi bolje od bilo koga.
Ja sam pre dve veceri dala prvi fragmin u levi deo stomaka, i sve super. Juce dala u desnu stranu i isla mi krv dugo, bas me zezalo, jutros kad sam ustala, jos jedna kuglica i bas me boli to mesto. Uh, skroz nezgodno kad se okrecem, osecam to mesto uboda, i kad ga pipnem bas boli. Crying or Very sad
Sreca, bar nije crveno. Samo moram insistirati kad odem kod nje sledeci put da mi dopusti da ne dajem vise u stomak. Jos smo i dosli s rodjusa, gde sam dobro napunila stomak, pa ne znam kako je mm uopste uspeo da uhvati kožu izmedju dva prsta. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 25/12/2011, 10:44

Shizika Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 578491

Mrvice, hvala puno.

Devojke Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 692299
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 25/12/2011, 12:09

Stigla kuci, odmaram, nema nikakvih bolova. Samo ne smem da sedim, ali ne znam dokle. Ljubim vas sve mile trudnjacice u te debele osmeh srce pupice
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/12/2011, 13:16

Trudnjaceee ljubim vas sunny
Malo prAznicnujemo imace Andrea dva Bozica, Very Happy
svim curama koje danas slave Sretan Bozic
Shizzz ljubi curu svoju lepoticu,
Gagx ova moja nam dala raspust, na godisnjem je, ti ljubi batu
Aida bravo za 33 osmeh srce
Nato izlezavaj se i uzivaj sad
Miro odmaraj slika je prelepa
Pari mazi dve zvezdice, srecice
I mi smo dobili.tu knjigu od papike naseg ljubav
Prince, mrvice, nef, mili ljubim vas
I nase buduce trudnjace cicsi i dragance i loli i. Bixi i makli i orli i sveeeee curetine ljubim
Mi inace puno spavamo kao medvedi smo, bili smo na zadniem uz 1400kg,
brzo se zamaramo, a nismo bas debeli,
moramo vise vode dnevno piti 2l na donjoj nam je granici pa da ima cura vise da pliva
...
Pun9oooo vas volemmm osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/12/2011, 13:33

Kad smo već kod te knjige, Pari, jesi li pročitala stranu 104? Možda ćeš tu naći odgovor za mast :)
Sve vas :******** Ne smem puno da sedim zbog mm-a, linčovaće me!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MARA 25/12/2011, 17:34

Miro zeno lezi uzivaj,odmaraj to ti sad treba a i kad ces ovoliko uzivati ako ne sad.
Svaka sledeca trudnoca je prica za sebe i nema tu odmora i uzivanja kao sto je to kad je PRVA trudnoca u pitanju,svaki sledeci krug je skroz drugaciji.Eh koliko puta izgovorim reci sto se vreme ne vrati u vreme moje prve trudnoce (a da ipak imam oba deteta)da bar malo dusu odmorim,da mi je to sad znala bih uzivati ovako nikako.
Pari divno za mrvice od 22 mm srce srce
oSTALE TRUDINICE LJUBIMO I GRLIMO
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/12/2011, 18:12

Ćao cure! Celo popodne se sa snom borim...
Miro, imam sad mnoge odgovore na moja pitanja Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MARA 25/12/2011, 18:16

Najsladji trudnicki snovi Sleep srce love srce
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/12/2011, 20:25

Miro, vrtim u nazad vec dva puta i ne mogu da nadjem koju to knjigu imate i zadovoljni ste. Hoces mi reci koja je? Wink
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/12/2011, 20:32

Nato, svidja mi se izbor imena za seku! Lena! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 21831

Trudnice, ljubim vas i stiskam lagano! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 196545
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu