KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
ninica2
Kamilica
lena
bebko
red
maja kg
Zoka83
MARA
Orline
daxi011
Sneza
Sami
makababy
JocY
Tinche
agata
maus
bobica83
bak
Dacaa
dr mali pariz
Shizika
Milijana
Mrvica
Likoli
buby
Tanja83
MAAKKI
cicsa80
BiKsi :)
dragana76ns
KoMetaK
key
Mirjana
Marija86
nolinica
anak
Nefertari
gagax81
seka 35
natalija
Mali Princ
*AIDA*
dragmilk
cvrle76
noja
lolipop
51 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 3/12/2011, 17:38

mrvice, super za rezultate ac!!! bb
noja, super za UZ!!! d
ja sam bila u skolici u cetvrtak, u rumenackoj, bilo nas je 30tak i podelili su nas u 3 grupe, tako da u ponedeljak zvanicno startujem.... a ti? naočare
maki, aida, noli, nef, mirjana, i sve ostale trudnicice, ljubimo vas.... ljubav love
kao i novopecene mamice, gagax i seku i njihove lepotane...... love
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 3/12/2011, 21:11

Prvenstveno ljubim najmlađe mališane na našem kutku.
Svim trudnicama mašem i da se čuvaju i maze svoje bebe u stomaku.
Mrvice, superiška za ac.
Aida, kako dečaci? Jesi li nešto dogovarala za cr, ili ćeš kad do toga dođe?
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/12/2011, 22:57

Stvarno je ova trudnoca totalno drugo stanje Wink
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 3/12/2011, 22:59

poljubac za sve
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 23:00

O, ovde je palo cmakanje! Evo i ja se pridružujem poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 3/12/2011, 23:01

Ljubim momcinu Patrika i srecnu mamu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 582639

Trudnice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 3/12/2011, 23:03

Mirjana ::Mrvice, ja sam juče plakala na šolji! Tako da te u potpunosti razumem. Posle toga sam otišlja u apoteku i kupila glicerinske čepiće i laxomucil. Popila sam sinoć jedan laxomucil i jutros je bilo podnošljivo. To je neki prah semene opne bokvice, proizvode Ivančić i sinovi. Rastvara se u vodi pa pije i baš je za razmekšavanje. Miris nije baš privlačan, ali ja popijem u dahu. Jutros sam popila još jedno, pa videćemo. Čepiće još nisam koristila.
Inače, apotekarka je rekla da je bezbedno za trudnice. Eto, probaj, nadam se da će ti pomoći.
Moram to potraziti, kroz ovo opet prolaziti je strasni sud.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 3/12/2011, 23:11

Meni su jako pomogli lekovi "ten herbs" pise da su 100% prirodni, najbolje da pitas u apoteci da li smeju trudnice, upravo gledam ali ne pise da nije preporucljivo za trudnice. Proveri, odlicni su uvece se popiju dve tablete i sutra dan ides i po par puta. Srecno, znam kakve su to muke
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 4/12/2011, 10:23

cmokic dragana i da sto prije osjetis isto kao i ja
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 4/12/2011, 19:48

E, a znate sta sam vam zaboravila reci!
Kad sam isla na infuziju u NS, i sedim sa m u jednoj ordinaciji i mazim stomak u krug, ni ne mislim o tome, ruka mazi nesvesno. Prolazi sestra i kaze mi nemojte tako maziti stomak, mozete izazvati kontrakcije. affraid
Ja se sokirala. Pa kako da mazim stomak, ne mogu ga tapsati, nego kruzim rukom po njemu.
Prvi put cula tako nesto.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 4/12/2011, 20:32

Mrvice to su nama u skolici isto rekli. Mozes ti malo pomaziti stomak ali ne valja da ga dugo mazis jer ga tako grejes pa ce bebi biti vruce i htece da izadje napolje. Mene su pred porodjaj poslali da se tusiram toplom vodom da bi ubrzali porodjaj.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 4/12/2011, 22:48

Mrvica ::E, a znate sta sam vam zaboravila reci!
Kad sam isla na infuziju u NS, i sedim sa m u jednoj ordinaciji i mazim stomak u krug, ni ne mislim o tome, ruka mazi nesvesno. Prolazi sestra i kaze mi nemojte tako maziti stomak, mozete izazvati kontrakcije. affraid
Ja se sokirala. Pa kako da mazim stomak, ne mogu ga tapsati, nego kruzim rukom po njemu.
Prvi put cula tako nesto.
I meni su to isto rekli u školici!!! Ja samo ovlaš mazim, ili stavim ruku i čekam njihove igrice!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 5/12/2011, 09:51

A ja prosto obozavam da ga mazim. Jos nisam osetila bebu, pa mi tako uzivancija da mazim rukom po stomaku. E jbg. Kod nas nema te skolice, bas mi je zao, to je super kad mozes da pitas sve sto te interesuje, i naravno naucis svasta nesto. Kod nas su pre organizovali tu skolicu pa malo malo nema im lutke Shocked
A sad vise ni nema Sad iako mi nismo bas mali grad i ima dosta trudnica.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 5/12/2011, 09:58

Mrvice, ako hoces posalji mi tvoj mail na pp pa cu ti poslati skriptu iz nase skolice, ima dosta korisnih saveta. Jedna devojka je prosle godine otkucala sve sto su pricali u skolici pa sam ja jos dodala nesto. Wink
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 5/12/2011, 23:46

Noja, bravo za odlichan UZ! cvet
Mrvice, bravo za super rezultate AC! cvet
Trudnice drage srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 6/12/2011, 09:52

Mrvice divnooooooooooo radost radost radost radost radost radost
Noja g g g g g g g g
Za sve ostale trudnice jedan veliki d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 6/12/2011, 16:01

Mamee ljubac za vas i vasu decicuuuu
osmeh srce osmeh srce love
Trudnjaceeee sta radite sunny trudnica trudnica trudnica
Mi smo porucili namestaj u xylonu, tek stize krajem januara imaju guzvy
http://www.xylon.rs/sr/index.html
stokki mi je prelep ali usi otpadaju Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 6/12/2011, 17:08

Noja, prelep im je namestaj, tako mastovit. Moras nam postaviti sliku da vidimo kako izgleda kad namestis.
Ljubim vas sve
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 6/12/2011, 17:15

Noja, stvarno je prelep nameštaj!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/12/2011, 18:05

Sutra virkanje, jedva cekam. Opet nocas necu spavati.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 7/12/2011, 18:15

Mrvka sretno na uz cekamo te sa lepim neznim izvestajem sunny
Sve ostalo te razumem Very Happy
radost j
a se nesto.kilavo osecam ovih dana bas mi nesto tesko i da se krecem umorim se zacas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/12/2011, 20:14

Mrvičice,nisi nam na Jutrima javila lepe vesti sa AC! Very Happy
Bravo za dobre nalaze i za dobrog batu!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 47111
Noja,bravo za dobar UZ! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 47111
Cure-pozdravljam sve i one koje nemaju i koje imaju problem sa stolicom!! Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 7/12/2011, 21:57

Bila na uz. Devojčice su teške 850-900gr. Dr rekao da moram na dijetu, odn da ne jedem slatko i voće, ili samo po jednu jabuku....ajoj a ja voće tamanim u kilogramima. Dugačke su oko 31cm. Danas ušla u 7-i mesec. Jedna beba okrenuta glavom na dole, a druga obrnuto!
Ljubac za sve trudnice i za našu dragu buduću trudnicu - Pariz! cvet
Mrvice, čekamo i tvoj izveštaj sa AC!
Gde su nam ostale trudničice i naše mame sa prelepim bebama?
sunny
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 7/12/2011, 22:08

Trudničice slatke samo da vas ljubnem.
Četitam Mrvice na dobrom nalazu AC.
Noja bravo za dobar uz, a namještaj je prelijep. Kad stignu tvoje stvarčice ubaci sličicu da vidimo Andrein kutak.
Nolinice žao mi je što ti je klopa uskraćena, ali izdržaćeš ti još malo. Bravo za dvije napredne djevočice.
Trudničice ljubim sve

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 7/12/2011, 22:23

Nolinice, ne znam šta da ti kažem...možda možeš dunje, kupine, borovnice...to ne goji! Ili izdrži malo, pa ćeš uskoro opet moći po starom.
Noja, odmaraj draga, znaš da je trudnjačama potrebno mnogo odmora.
Mrvo, šta bi?
Trudnjačice cveće
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu