KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u novembru

+25
Shizika
lolipop
MARA
Milijana
maza1972
Mrvica
Tinche
BiKsi :)
Cupava
bebko
dr mali pariz
key
SSanja
Jelena*
cicsa80
KoMetaK
dragmilk
Mirjana
MAAKKI
Elle
anak
Kamilica
caci
bak
maus
29 posters

Strana 18 od 26 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Sledeći

Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od MARA 20/11/2011, 08:10

Jutro
Tino ti si i mene presisala,vidi koliko je sati
Meta lep provod Vam zelim uzivajte maksimalno
Biksi gledam ja prvi glas i komsinica je super.Favorita nemam
Misu ipak joj daj do znanja da te pece.A ono sto si joj juce rekla joooj bas sam se nasmejala,ako si guska jedna.
Pari ti si na prvom mestu po broju napisanih poruka,kad ih samo napisa..... osmeh srce
Mili ti si carica queen
Bak bem ti vesticu i nije morala doci
Daco sve cestitke na trudnoci
Miro,Mrvo,Bebko i ostale cure stisak i d
Ja ovih dana nesto usporena,jako mi je zao sto danas ne mogu doci na sastanak,mm juce radio pa sutra a danas mi ne ide u prilog da ga maltretiram jer nocas u 2 krece za bg.
Od jutros svi veseli Vuk tapse rukicama i vristi ja mu kazem nemoj nije to lepo on jos jace,usi me zabolese,na svu srecu Viktor samo igra i vrti guzu tako smesno da mu se ne mogu smejati jer u suprotnom vise nece igrati.
Juce bili u kupovinu kao sebi cu nesto ku7piti neku torbu planirala,kad nista mi se ne svidja ne nadjoh sebi ,Viktoru kupili cizme i Pidzamice Vuku samo pidzamicu i nesto od prehrambenih prizvoda i 100 e odose Rolling Eyes ,i tako svake nedelje affraid .
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 20/11/2011, 11:05

Dobro jutro,
Tino, da l je moguce da sipac toliko luduje affraid Vidi u koje vreme te maltretira Mad A mozda si mu vec i dosla glave boks
Bixi, Darija je favorit mm-a, a moja je Nevena, valjda zato sto je plavusa Laughing
Maro, kod tebe veselo kao i uvek, kad te citam, zamisljam sebe sledece godine Laughing
Moje dete nesto udarilo u spavanje, ne moze da se naspava.... spavala od 21 - 08h, pa u 10:30 pala mrtva umorna Shocked a napolju je tako sablasno, magla, cak mi se cini i da promice sneg Rolling Eyes Danas ne kuvam - imam rucak od juce, ne cistim - mm juce to obavio, necu ni da peglam ni da perem.... danas odmaram, a sutra idemo u Lajkovac na slavu kod kumova radost
Ne znam da l pisah negde, rezervisan restoran za 24.12. slvai se rodjendan mom mladuncu igra Ne znam kad prodje godina, al da nisam trudna, sledece nedelje bi morala na poso affraid affraid affraid
Meta, lep provod ljubav
Ostale ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od MARA 20/11/2011, 11:20

EEEEEE Mili kako godina prodje,kad dodje drugo dete onda je sve cini mi se jos brze,sva sreca i ti i ja i nef spojile trudnicko,porodiojsko,opet isto,uzivas u svojoj deci i primas platicu,ma milina nista lepse ne raditi a primati platu......
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 20/11/2011, 11:44

Mili i meni se svidja Nevena, al Dariju valjda odavno znam, a i komšinica je, pa navijamo za nju! U suštini su mi svi ok, sem onog Dušana koji je sinoć ispao. Lepo peva i onaj Davor, ima baš čist glas i može sve da peva, a Igor mi je fin momak, al samo za balade, nekako delimično njanjav za moj ukus. Filip mi je kako kad, sinoć mi se nije svideo, prošli put jeste, mada super peva. Ana Perišić mi je isto kako kad, nekad super , nekad ništa posebno. Aleksandra mi je sasvim ok, i super su svi juče bili i obučeni i našminkani, mislim prevashodno devojke, baš su me oduševile! Al Darija razbija! Ona fenomenalno peva i narodnjake, član je grupe Luna bend iz Užica i peva s njima na veseljima!

Stisak cure, i za vaše klince posebni poljupci! Jutra u novembru - Page 18 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Cupava 20/11/2011, 13:21

Biksi :) ::..al Dariju valjda odavno znam, a i komšinica je, pa navijamo za nju!
Ona je moj favorit od samog pocetka. :-))))
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od key 20/11/2011, 13:35

Dan jutra!
kod nas tmurno i ruzno.ja dobila,pa me stomak rastura.nikad me nije boleo stomak i nikad mi nije ovako mnogo islo Shocked popih lekic,pa cekam da deluje...juce bili kumovi,u stvari kuma sa klincima.bilo je bas lepo,ali nije moglo da prodje bez placa.moj zenski primerak redovno place kad nam odlaze gosti Rolling Eyes
Bak,znaci dosla,ipak c ...sad analize,pa u akciju..
Biksi,navijacemo za komsinicu!malo sam pratila,tako da ne znam ko je darija.obraticu paznju sledeci put:oops:
Mili,citam kako ti i Biksi pricate o favoritima,a ja mislim da pricate o imenu za tvoju bebu v tek posle shvatih da je rec o emisiji Laughing
Maus,kako ste mi vas dve?izlaze li boginjice?
Tiche,terpentin je zakon! lol! vidimo se danas osmeh srce
Maro cvet
KUTANJKE love
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 20/11/2011, 15:18

Dobar dan kutanjke moje..
lijep dan danas, jeste malo hladno ali to nije smetalo Miri i meni da sjedimo vani u basti. :) Srele se Mira i ja jutros i ispricale se kao da se poznajemo citav zivot.. Meni bilo prelijepo, nadam se i njoj. :) Nadam se da cemo ponoviti. sreca
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 20/11/2011, 16:13

poljubac
Kad sam stigla kući i rekla mm-u sa kim sam sedela, on Shocked ! Ništa mu nije bilo jasno. Tivat-Subotica! Ha ha ha lol!
Jako mi je drago što smo se upoznale. Uživala sam u našoj priči, ali tako je brzo prošlo! Sledeći put ću rezervisati sto unutra, i pričaćemo satima! usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 20/11/2011, 16:34

Hihi, mogu mislit kako je tm reagovao. :) kao moj kad sam mu preko tel rekla. lol! E ipak mm dolazi po mene, ne smijem preko granice da vozim ona kola sto sam ti pricala. :)

S proljeca, kad bude toplije, ima da dodjem i da setamo i pricamo do mile volje. :)
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 20/11/2011, 16:43

SSanja ::

S proljeca, kad bude toplije, ima da dodjem i da setamo i pricamo do mile volje. :)
Čekam! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dr mali pariz 20/11/2011, 17:46

Biksi :) ::Mili i meni se svidja Nevena, al Dariju valjda odavno znam, a i komšinica je, pa navijamo za nju! U suštini su mi svi ok, sem onog Dušana koji je sinoć ispao. Lepo peva i onaj Davor, ima baš čist glas i može sve da peva, a Igor mi je fin momak, al samo za balade, nekako delimično njanjav za moj ukus. Filip mi je kako kad, sinoć mi se nije svideo, prošli put jeste, mada super peva. Ana Perišić mi je isto kako kad, nekad super , nekad ništa posebno. Aleksandra mi je sasvim ok, i super su svi juče bili i obučeni i našminkani, mislim prevashodno devojke, baš su me oduševile! Al Darija razbija! Ona fenomenalno peva i narodnjake, član je grupe Luna bend iz Užica i peva s njima na veseljima!

Stisak cure, i za vaše klince posebni poljupci! Jutra u novembru - Page 18 275568
redovno pratim Prvi glas...obožavam emisije tog tipa. od prvog nastupa mi se Darija izdvojila, zna to Bixača moja Very Happy, Nena ima lep glas,ali samo kad visoko peva, no bolje mi je od od one...je l Alexandar koja je pevala Vitni Hjuston?? Ta cura je sebi isuviše veliki zalogaj dala. Mali dečkić mi se ne dopada uopšte, ja sam sve vreme cupkala, jer znam kako bi Axel otpevao tu stvar, i prosto ostadoh-neutaljena...
Ali dečko kad zapeva Vlajnu, i muž i ja smo Shocked Shocked,kao da ima min. 20g. iskustvaStvarno, mislila sam da je zaj.ncija,ali dečko odlučio sa narodnjakom u finale, i uspeo je. Doduše i njegov Toše mi se dopao prošli put...
Igor je sladak i tačan,ali isuviše sveden, bez onoga,što Darija,ipak, najviše od svih poseduje-energiju i moć.
a Ana...ima odliiiične noge Very Happy i skroz korektno otpevala Ališu, ali to je to...
Ma kad prvi takt krene,i Darja počne, ja sam naježena do kraja. to je ono što prvi glas treb da proizvodi u pulici.
Auuuuuuuuu,al ga ja opisa.... lol! lol!
Jedva čekam idući vikend.
Muž je za Vlajnu glasao-ja za Darju Jutra u novembru - Page 18 561840
Tino, maheru, znala sam da ćeš odmah pronaći način da se gamadi rešiš. Nisi časila časka lol!
Drugarice koje su se upoznale-mnogo ste mi slatke! Jutra u novembru - Page 18 275568
kafa??Jutra u novembru - Page 18 2813619dx6jffux4u
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 20/11/2011, 17:50

Može kafa! likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mrvica 20/11/2011, 20:05

Pozdrav, jutra u kasno vece.
Ja sam danas bila kod mojih na rucku, uzivala ceo dan. Juce sam se samo malo umorila, mm mi puno pomogao, sredili ceo ormar, sve stvari prerovili, sobu prebrisali, i sve lepo sredili. Morala sam ga danas nagraditi omiljenim kolacem. yes
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mrvica 20/11/2011, 20:44

Mirjana ::Ljudi, znate šta se desilo! MM otišao u Novi Sad kod sestričine, da pokupi stvari koje mi je poslala sveki, a to su: pita sa sirom, pita sa zeljem, pita sa mesom i pita sa tikvicama. Zatim, sarma, čvarci i pršuta!!! Jao! Obožavam tu ženu!

Joj, blago tebi, naruckaj se i za mene, ja sam jos na blazoj hrani. ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 20/11/2011, 21:09

E to Mala, znam te, znaš me! Slično, vrlo slično mislimo! Jeste Davor odvalio Vlajnu sinoć, i ja obožavam ovakve emisije kao što je ova, i redovno pratim. Od večeras Ja imam talenat, ja i to pratim kad mogu!

Miro, Sanja, bravo za druženje! Jutra u novembru - Page 18 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 20/11/2011, 22:11

[youtube][/youtube]

Evo malo da izreklamiram komšinicu, a jako fino čeljade, Dariju Lukić!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 20/11/2011, 23:51

Uhhh losO mi je v .... sisli mi kod sveki, a tamo doso komsija da uzme sto i stolice za sutra (slave) i zovu da sidjemo malo, mi odbijali, odbijali... al ovi muski, kako ko odnese stolicu, tako ostanu dole i na kraju sidjemo Lenci i ja, samo na 10 minuta, vec 22h, njoj vreme za spavanje... kad komsinica vadi vruce punjene paprike al one suve pa ljute.... jooooj 3 smazah u cugu i malo kolaca Shocked Sad prezivam, imam osecaj da ce stomak da mi pukne affraid

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 21/11/2011, 08:34

Dobro jutro!
Ajmo zene ponedeljak, prvi radni dan u sedmici, ustajanje, nema vise izlezavanja, lencarenja,ispijanja kafica po bastama, druzenja po igraonicama,klopanja raznoraznih piti i ostalih djakonija sto od sveki sto od komsinice...mora se raditi.
Evo , kako Mrvica, vredna, cak je juce celu sobu raspremila,prepakovala ormare. jes da je muzic pomaogao, ali u drustvu je sladje.
Sanja i Miro drago mi je zbog lepog druzenja. Tivat- Beograd-Subotica lol!
Maro neka samo plesu i tapsu. To je prava muzika za usi.
Biksaca kako si jutros? I ja gledam Prvi glas Srbije. Darija razbija, mislim da ce bas ona pobediti! A Davor je otpevao fantasticno.
Milijana svari li sestro slatka paprike?
Tinche, odlicno ona zna da me pece. I bas zato necu da joj priustim to zadovoljstvo da se pozalim i da je zamolim da polako istisne sadrzaj sprica u moj zadnji trap. Jer kada sam primila prvu bocu, bila je jedna mlada sestra, koju sam nazvala svilena ruka i koja je tako nezno i polako dala inekciju, cak je objasnila da se polako daje i govorila je kad ce da me zapece...sve u svemu trajalo je nekih 30 sekundi. I na moje pitanje da li ce biti i sutra iskocila je ona koza iza paravana i prosiktala da ona sutra daje inekcije. I sva je namrgodjena, drndava i kada mi ona daje inekcije pece, bas pece. Juce opet bila svilena ruka sunny mi je sinulo. Neuporedivo sa predhodnim danima, neuporedivo. I danas je tu, tako da se radujem 5. inekciji Very Happy
Zene muzic i ja bili u petak i subotu sami kuci Very Happy Ana je bila kod Nadje da zajedno odboluju boginje. Nece dete kuci nikako. I tak nas dvoje smo se svojski trudili da svaki sekund slobodnog vremena pametno utrosimo Wink

I za kraj jedna vruca


Jutra u novembru - Page 18 Zjaqmw
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Kamilica 21/11/2011, 08:44

SRETNA SLAVA, Sveti Arhangel Mihail, svima koji je slave!!! love
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 21/11/2011, 08:45

Ohoooo dobro jutro,
Vidi kako ja ovde ranim Laughing
Paprike svarene, ali jutros stadoh na vagu i 2 kg vise nego pre neki dan affraid Iskreno, mislim da vaga nesto nije bila lepo namestena zbunjen (danas, ne pre neki dan Wink )
Maus, vidim lepo proveden vikend Wink Ako, ja volim takve vikende Laughing
Elem, moje dete radnim danima rani jer hoce da se mazi sa tatom pre posla, pa ustajemo svi u 07 i obitavamo u kupatilu dok se on brije Shocked Sreca te je kupatilo komotno, inace ne znam kako bi stali za 2 meseca Rolling Eyes
Ja se spremam, danas idem na slavu, kod kumova... moram do grada da pokupujem neke sitnice i do frizera, pa onda put pod noge radost
Srecna slava svima koji slave, a oni koji idu... lep provod ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od bak 21/11/2011, 09:15

Jutro!

Srecna slava svima koji slave, prijatno svima koji idu na slavu.

I ja obozavam Prvi glas srbije, u stvari volim sva takmicenja tog tipa, a favorit mi je, pored Darije i Aleksandra, posto je ona buduca snajka od moje koleginice, pa moram da se solidarisem Laughing
A imala je tremu u subotu, i dosao joj je decko na vikend (on je u vojsci), iznenada, treba je razumeti Laughing

Ja ceo vikend skitala po gostima, juce ceo orman istresla na krevet, to je jedini nacin da ga sredim. I sinoc, sta cu, moram da sve slozim ako mislim da spavamo lol!

Od jutros se bocnula za hormone, da vidimo sta se desilo za ovih godinu i jos pola dana.

Ljubac Jutra u novembru - Page 18 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mrvica 21/11/2011, 11:47

Dobro jutro, drage moje.
Srecna slava onima koji slave, a ostali da se lepo provedu ako negde idu u goste. Mada, vidim da je Milijana to vec obavila. Very Happy
Tmurno neko vreme, nesto mi se ne da ni do prodavnice izaci. Bas sam teska, lenjivica jedna, samo bih spavala.
Ljubim vas sve, pozdrav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 21/11/2011, 12:31

Dobro jutro. Srecna Slava svima koji slave! Bebko, kao sto rekoh, daleko smo fizicki. No to za molitvu nije nikakva prepreka. Neka vas Sv. Arhangel Mihail neprestano cuva. I naravno, da nam ove godine zabebis!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dragmilk 21/11/2011, 13:14

Dobar dan Very Happy Ja sam jutros isla do dz da dam krv na analizu, pa sam morala ustati rano. Kada sam se vratila kuci komirala sam se jedno 3 sata Laughing
Srecna Slava svima koji slave!
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od MAAKKI 21/11/2011, 13:49

Dobar dan Very Happy

Srecna slava svima koji slave, a oni koji idu na slavu neka bude prijatno srca1

Danas trebala da idem vaditi krv za KKS ali me mrzelo ustati, tako da cu u sredu, a nisam uzela ni uput za hormone pa i to u sredu moram da uvijam, valda cu uspeti, ako ne onda cu samo proveriti TSH, nesto sam se prolenjila oko tih uputa, lekara i laboratorija, valda treba malo odmora. cvet
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 18 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 26 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu