KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

+75
Niny
leptirko82
pegaz
lena31
zvoncica36
d77
lelas
missile
jaca*caca
Ninche
ragaco
gagax81
visnja123
winni
agata
suncokret
Tinche
BiKsi :)
tetreb
Skay
saska1
bulevarka
JecaPereca
Xena
sretna
Crvic
Struzzo
caci
Cecana
saška
shenon
daxi011
medolino
Jejaaa
mladolika
makica1984
ana 83
balmisa
Diksica
maza1972
perka
xelijana
dragana76ns
maus
enesa
zivka123
laKole
natalija
MAAKKI
kristina33
JocY
NatasaM
Kamilica
ninica2
SSanja
Republica
aida1980
LaFolie
filip
suncicas
racili
anna
Anavi
catherine290505
bobica83
noja
heart84
cicsa80
lolipop
djole42
Mali Princ
KoMetaK
Orline
dr mali pariz
nabla
79 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od dr mali pariz 20/9/2011, 21:39

jesi li ti na terapiji kad kažeš da imaš hipot. ,a TSH je dobar?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od Anavi 20/9/2011, 21:41

Da, imam hasimotov tiroiditis, na terapiji sam eutirox 150 trenutno, bila sam na 125 pre prvog postupka i tsh mi je bio uvek oko 2, a posle postupka je sibnuo na 4. inace sam na terapiji jedno 9 godina.
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od bobica83 21/9/2011, 10:59

pari uzimam samo ponedeljkom 100 do kontrole tj do 29.09,hormone radim 27.09 a imam zakazan i UZ 28.09 pa cemo da vidimo kad sve skupimo sta dalje! juce sam dobila i prvu veštica posle porodjaj pa cu da vidim sa njom da li treba i sve ostale hormone da radim,da li je to sve rano,nista ne znam dok ne odem! Juce sam nakodje nasla neki sampon protiv opadanja kose bas ko ima problem sa stitnom,PCO,trudnoca,posle hemo terapije pa cu da probam. zove se MARBO ima losio,sampon i aktivator stim sto je aktivator za alopeciju! i nisu jeftini ni malo! malo skrenuh sa teme Embarassed
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od dr mali pariz 21/9/2011, 16:12

Anavi ::Da, imam hasimotov tiroiditis, na terapiji sam eutirox 150 trenutno, bila sam na 125 pre prvog postupka i tsh mi je bio uvek oko 2, a posle postupka je sibnuo na 4. inace sam na terapiji jedno 9 godina.
Aha Anavi,nisam znala da si tako dugo pod terapijom...navela si samo hidrosal. u potpisu,pa nisam ni znala. Kolika su tti poslednji put bila antiTPO?
Bobi,nisi skrenula sa teme,sve je u vezi sa štitnom. Možda da sačekaš idući ciklus,ipak je ovo prvi...ne znam.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od nabla 21/9/2011, 18:47

Evo i mene od doce.

Elem, doca potvrdila da postoje teoretske sanse da se hormoni stitne pobrljave pod kontraceptivima- lancana reakcija.

Pored toga, a nareviraju me nejasne oznake na nalazima iz drzavnih ustanova, imam +- antitela na Borrelia burgdorferi koji je uzrocnik Lyme desease. To sam sad iskopala na netu.
Doca je rekla da to ne treba da me zabrinjava, ali da ako zelim mogu sredinom oktobra da ponovim nalaz. I spomenula je da to ima neke veze sa stitnom zlezdom i da to moze biti povezano sa mojim povisenim T4 (spominjala je i antitela stitne). U tom momentu nisam razmisljala o tome da je Borellia virus, jer sam kontraceptiv kao krivca zestoko ufiksirala, a i bila sam zadovoljna radnom dijagnozom "blagi tireoditis" (nisam prolupala lol! , jos uvek Very Happy , ali konacno posle XX godina susretanja sa izjavom 'kod vas je sve OK' za sta god da sam se uhvatila, dodje mi zadovoljstvo kad mi neko kaze da moji simptomi imaju potencijalno opipljiv razlog).
No, sad mi pundravci nisu dali mira i krenuh da 'prizivam' Cika Googla.

I pronadjoh sledece...mozda ce nekome znaciti, a ja cu svakako ponoviti nalaze i uraditi detaljne analize stitne zlezde

Dr. James Howenstine, a Lyme Disease expert, states, “Profound dysfunction of the hypothalamus, pituitary, adrenal, thyroid glands and gonads is very common in mycoplasmal, fungal, and anerobic bacterial infections. www.rumormillnews.com/cgi-bin/archive.cgi?read=51356 He goes on to say, “There is considerable evidence that many patients with Chronic Fatigue Syndrome, Fibromyalgia, and Lyme disease have an infectious disease. Lyme disease needs to be considered in every patient with a chronic illness.”

hmm, da- imam i pozitivna antitela (IgM) na Mycoplasmu pneumoniae Rolling Eyes
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od anna 21/9/2011, 20:39

Nabla, ja sam sad malo zbunjena, Borrelia je bakterija, uzročnik Lajmske bolesti, kao što si i napisala (Lyme disease) i kakve to sad ima veze sa štitnom. Mislim ona zahteva lečenje, ako su ti pozitivna antitela na nju kako je dr rekla da te to ne zabrinjava? Stvarno sam zbunjena...
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od Orline 21/9/2011, 20:46

Ono što se sećam endo od ranije, pre ove moje dubioze od posla, je da postoje virusni tireoiditisi, kada virus napravi prolazno zapaljenje št. žlijezde, pa izazove prolaznu blagu hipertireozu, pa potom prolaznu hipotireozu. I sve prodje kao da nije ni bilo.
Ne sećam se detalja koji virus (anna je u pravu za boreliju) i da li može i bakterija, ali znam da postoji.

Definitivno hipotalamusno- hipofiznu osovinu još ne znamo detaljno, niti možemo da prodremo u srž balansa i disbalansa...

Možda je tu čvaka gde pomogne akupunktura kad zvanična medicina zakaže.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od nabla 21/9/2011, 23:10

Bakterija/virus...za mene isti djavo lol! Povelo me to sto na listu pise "virusoloska lab" Very Happy

Ne znam da li su pozitivna. Doca je odmah skrenula paznju na "+-" (pored jos pise i 1/80) i rekla da to sto pise ne treba da me zabrinjava (valjda da je pisalo + ili neki ogroman razmer, valjda bi digla uzbunu Shocked ). Niti je spominjala sta ta bakterija izaziva, niti kako se prenosi. To sam post festum saznala preko neta.

Nervira me kako pisu nalaz, jer to mogu da protumace samo oni koji rade u toj ustanovi. Nisu standardne oznake, niti pisu ref. vrednosti.
A prema njenim recima, to moze da bude u korelaciji sa povisenim T4.

U svakom slucaju, videcu za 2-3 nedelje. Checkiracu tu Borelu ponovo! Very Happy , ako ne postanem dementna do tad! Laughing

Za hormone stitne je rekla da ih checkiram za 3 meseca kako bih se prvo ocistila od kontraceptiva. Mada mi to nesto puno vremena deluje...
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od anna 22/9/2011, 11:25

Da, nalazi iz državnih ustanova jesu nezgodni, i mene nerviraju, i običnu krvnu sliku teško pročitam kad radim u DZ. Pa verujem, da dr zna šta radi i da te ne bi pustila sa Borelijom tek tako, kao ništa ne brini... pošto lajmska bolest jeste ozbiljna. I neće koliko ja znam, proći sama od sebe tipa bila je infekcija, prošla ali ostala antitela (kao kod nekih virusa). Uradi ti to ponovo za svaki slučaj...ustvari ja bih Very Happy
Pročitala sam rad koji si postavila i da, lepo piše da može i štitna da pobrljavi...
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od noja 22/9/2011, 11:51

jel to mozda od ujeda krpelja ?
mene je capio pre jedno 2 godine ali nisam imala nadam sse povisena ta antitela ili ih nisam ni vadila, ali mislim da se i osecaju neki simptomi znam jer moja koleginica ima to, ima neke bolove u kostima zglobovima i povisena temperat. i uvek je na nekim terapijama
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od anna 22/9/2011, 11:57

Jeste noja od ujeda krpelja, simptomi mogu biti raznorazni a može biti i bez simptoma...
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od noja 22/9/2011, 12:01

anna e pa onda ima mozda veze i sa stitnom jel mozda ta antitela je napaduju, ko ce ga vise znati znam samo da nije za salu
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od dr mali pariz 22/9/2011, 17:20

Uh bre, šta ste sve ispisale...
negde ,kao laik, raizmašljam,kao što je imala Orline,baš visok, da to negde i može sa nekom virusnom infekcijom imati veze...ne znam odakle lajmska u vezi sa tim...ipak je reč o opasnoj bolesti,i ne znam da je neko dugo bio bez simptoma...a znam nekog ko je bolovao.
Orline, kad radiš proveru?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od Anavi 22/9/2011, 18:30

dr mali pariz ::
Anavi ::Da, imam hasimotov tiroiditis, na terapiji sam eutirox 150 trenutno, bila sam na 125 pre prvog postupka i tsh mi je bio uvek oko 2, a posle postupka je sibnuo na 4. inace sam na terapiji jedno 9 godina.
Aha Anavi,nisam znala da si tako dugo pod terapijom...navela si samo hidrosal. u potpisu,pa nisam ni znala. Kolika su tti poslednji put bila antiTPO?

TPO mi je 550 Sad

A Dr Sumarac mi je rakla da se tpo ne spusta i da ne moze

Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od dr mali pariz 22/9/2011, 19:05

Anavi, ipak kupi Se od naturalWealth, i pij po 1x ujutru i uveče.Da škodi neće,a može da bude učinkovito.Mnoge cure ga piju. Ne znam baš da ne mogu da opadnu antitela...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od noja 22/9/2011, 19:19

ja sam pila obican anofarmov cink + selen bela bocica sa plavom etiketom oko 500 din kosta i odlican je bio za tpo nekad i na 8 h i Zlatibor ukljuci u turu bar weekendim Dunav Tisu ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od Anavi 22/9/2011, 19:33

Hvala vam devojke smajli angel
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od racili 22/9/2011, 21:03

Vidim da se ovde polemiše o anti TPO, pa mi je svaka info dragocena. Moj anti TPO je skoro 1400, ja sam izgleda rekorder..... Crying or Very sad
Anavi, ja mislim da ona mogu da osciliraju gore-dole (mada to kod mene nije slučaj), mislim da ih je naša Natalija oborila zbunjen
Noja, kolika su tebi bila antitela i koliko dugo si pila cink-selen u kombinaciji? Jesi li imala neku posebnu terapiju za njih u postupku?
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od noja 23/9/2011, 15:13

racili moj tpo nije bio bas velik 135, ali tad je meni bio ogroman odma sam krenula sa selenom + cinkom oko 1 god. nekad i na 8 h jel sam negde cula procitlaa da ga tako daju hemoopate, ali sama sam sebi ga prepisala,
moj endrok. rekao da to nije nista snimila sam stitnu i tad tsh bio oko 2, malo pojacala weekende u prirodi na vazduhu i to bas zaredjala svaki,
e da moja komsinica isto ima preko 1000 i ima slatkog malog batu tako da
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od suncicas 23/9/2011, 18:28

Radila sam hormone stitne zlezde sredinom ciklusa..Pa ako moze neka od vas da prokomentarise..
T3 3,79pmol/l(2,58-5,43)
T4 10,40pmol/l(9,13-23,8)
TSH 2,87pmol/l(0,47-5,01)
Ponavljam da imam 20 godina i da godinu i sest meseci suprug i ja radino na zatrudnjivanju ali nista.. Sad

suncicas

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od dr mali pariz 23/9/2011, 19:53

Suncices, nalazi deluju krajnje uredno.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od filip 24/9/2011, 14:29

Dobar dan,nadam se da primate musko drustvo...:)
Ukratko da vam obrazlozim svoj problem,probacu da ne duzim,mada je tema dosta kompleksna...:)
Imam 31god,pre nekih godinu dana na UZ mi je slucajno uocen cvor velicine 3cm.Analize hormona su pokazale povisena antitela tj.Hashimoto,a hormoni u ref.vrednostima.Bez ikakvih subjektivnih tegoba.Kontrola za 6 meseci.Naravno da nisam cekao 6 meseci,nego sam uzeo zdravlje u svoje ruke.Pravac KCS.Uradjena punkcija,benigni nalaz.Nakon 3 meseca prve punkcije,idem opet na kontrolu,ovog puta na VMA.Uradio sam scintografiju,nalaz je hipofunkcionalan cvor.Par nedelja nakon toga opet radim punkciju na VMA,nalaz-BUM! PAPILRANI KARCINOM ! :) Dakle u razmaku od nekih 4 meseca dobijam dva potpuno razlicita nalaza punkcije.
Ok,pomislih, sta je tu je,ima i gorih stvari.Papilarni nema brzu progresiju,retko daje metastaze,bice sve ok.
Imao sam srece da odem na pregled kod nasa tri najbolja endohirurga,bar kazu da su najbolji.Kod prof.Dzodica,Paunovica i Diklica.
Sva trojica su mi rekla da je operacija neminovna,ali da ne panicim,da ce se sve resiti.Da se u mnogo slucajeva desava da punkcija pokaze jedno a definitivni ph.nalaz drugo.
Odlucio sam se za profesora Diklica sa KCS,jednostavno me je osecaj vukao ka njemu.Sto ne znaci da sam sa ostalom dvojicom bio nezadovoljan,jednostavno nemam objasnjenje zbog cega sam se odlucio bas za Diklica.:)
Od njega sam trazio jos nekih mesec dana prostora da zavrsim neke privatne obaveze pre operacije.Dogovorili smo se da se vidimo krajem ovog meseca i da zakazemo operaciju.Do operacije mi je dao da pijem letrox50 iako su mi nalazi u ref.vrednostima,da bi odmarao zlezdu i sprecio dalji rast cvora.
E tek tada pocinje moja zabrinutost.:)
Prvog dana nakon uzimanje tablete osetio sam nuspojave.Prvog dana samo glavobolju i mucninu,drugog dana me je bolelo sve zivo,kao da sam na pocetku jake virusne gripe,a treceg dana sam odlepio.Jaka glavobolja,malaksalost,uznemirenost,paranoja,nervoza,uz normalan pritisak i rad srca...jednom recju uzas!
prekino sam sa uzimanjem leka,jer posle 3 dana ono vise nisam mogao da izdrzim.Posle 2 dana bez hormona sve se smirilo.Treci dan sa zamenio Letrox za Eutirox i uzeo smesnu dozu od samo 12,5mcg,cisto da vidim reakciju.Reakcija apsolutno ista,uznemirenost,nervoza,bolovi svakog dela tela,bukvalno su mi sva cula bila uznemirena,vrtoglavica...
Da li je moguce da sam se predozirao za samo 4 dana sa ovim,relativno malim dozama?
Ako jesam to je onda sjajno,jer ako nisam onda sam u velikom problemu.Kada mi izvade stitastu mene cekaju mnogo vece doze od ovih,a ja ni ove ne mogu da tolerisem.
Iza mene je preko 300 sati procitanih inostranih sajtova i foruma,procitao sve i svasta.:)
Cak sam narucio i prirodne hormone iz inostranstva,jedan od njih mi je stigao,ali i na njega sam imao slicnu reakciju,uzas...
Ovih dana idem opet na neke razgovore,ali u principu se sve svodi na to da,kao,organizmu treba vremena da se navikne,da MOZDA posle operacije necu imati takvu reakciju,da sam umislio i slicne stvari...
Za mene to MOZDA nije odgovor,jer kada legnem pod noz vise nema nazad,ostajemo samo hormoni i ja :)
I aj sada da covek bude pametan,gajim u sebi djubre,ko zna koliko dugo,a sa druge strane ne podnosim nesto od cega mi zivot zavisi...
Verujem da se sa mnom niko na ovom svetu ne bi menjao....:)
Izvinjavam se ako sam bio malo konfuzan,i duzi,ali toliko toga bih mogao da napisem,a nemam bas prostora za to...

filip

Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od Orline 24/9/2011, 15:13

Filipe, žao mi je što tako mlad moraš da se nosiš sa takvim problemima. Jedino što meni sada pada na pamet je da kada ti izvade štitnu žlijezdu ti više NEĆEŠ imati uopšte svoje hormone, pa te tako Eutirox neće moći da uvede u hipertireozu, kao što je možda slučaj sada. Vjerovatno da tvoja štitna žlijezda još uvijek funkcioniše normalno (ne znam kolike su ti vrednosti hormona trenutno) pa ti i minimalne doze smetaju.
Ne znam šta bih ti drugo rekla. Sva trojica kod kojih si bio su vrhunski stručnjaci u toj oblasti, tako da...Mogu samo da ti poželim svaku sreću.
I verujem da ti neće smetati lek posle operacije.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od dr mali pariz 25/9/2011, 18:27

Filipe,želim ti uspešan postupak,i šta drugo da ti kažem? Ja mislim da nije reč o predoziranju,nego da ti smeta sad dodatna konc. hormona zbog tih čvorova, možda i lupetam,jer samo nagađam,nisam doca,ali da se predoziraš tako minimalnom dozom i to tako odmah...malo mi čudno. Verujem da nećeš imati tih tegoba kad budeš pio posle operacije. Srećno!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od bobica83 26/9/2011, 18:32

ja vise izgubi zivce ja stvarno ne znam sta da radim! stigli su mi rezultati:
T3 1.01 (1.30-3.10)
T4 46.88 (66.0-181.0)
TSH 81.91 (0.27-4.20)
Atg At 601.5 <115

i sta sad!? UZ je u sredu u cetvrtak endo,pojede se ziva vise!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA - Page 2 Empty Re: TSH-Štitna žlezda-HIPOTIREOZA-HIPERTIREOZA

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu