KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
SannI-AlL
makababy
buby
Marija86
Dacaa
caci
LaFolie
vildana m
ragaco
daxi011
Simona
lena
Orline
lilya
vikica800
lilly13
Likoli
natalija
7-patuljaka
sanja 80
malenaa
gagax81
Republica
djole42
tuli
viktorija
suncica muncica
bak
maus
cvrle76
lolipop
racili
grudva
Niny
Deni
shenon
Anavi
BiKsi :)
little monster
JocY
Zoka83
Sofka
Sneza
Tanja83
ciklama
hany
fenix
Malina
Shizika
Mali Princ
dragana76ns
jaca*caca
ananana
KoMetaK
bebko
MAAKKI
dr mali pariz
ninica2
adriatika
anak
Xena
Mirjana
Kamilica
noja
Botox
maza1972
traveler81
cicsa80
heart84
73 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 19/10/2011, 13:38

Jao,Pari,šta ti je podsvest...a, ustvari i jeste tako,sve to ti znaš, pa zato i jesi DR... lol! queen
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 19/10/2011, 14:12

[quote="Metaurina"]
Mirjana ::[URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/545/slide1xt.jpg/]
Lilya, sve se daje potkozno, sa onim malim iglicama za sub cutano davanje, kao za vakcine, gde da se ubodes sa onom obisnom iglom, doduse moze, ali samo da udjes sa njom malo pod kozu, ali je velika, pa je nezgodna. Male, kao za insulin, skoro da se ne oseti kad se bocnes. Very Happy
Zanimljivo, ja sam Menopur primala kao normalnu inekciju i odlicno odreagovala na stimulaciju: 12 dana ujutru Gonal (0.75ml), a popodne jedan Menopur i bilo 15 jc. Dobro, i Diferelin, ali njega duze, naravno. Mozda i nema veze kako se prima zbunjen
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od caci 19/10/2011, 15:53

Mislim da je red i ja da se nazalost nakacim na ove strane No
Neke od vas znaju a neke neznaju u braku sa 7 godina a zajedno smo 11.Imamo jednog sina kojeg smo dobili iz prirodnih radova i sad je napravio 5 godina.
jos pre dve godine smo odlucili da imamo i drugo dete ali nam nesto neide.
racunala sam plodne ,dane,merila bazalnu temperaturu,par puta bila na pracenje folkiula i sve je bilo ok ali do trudnoce nije dolazilo.onda smo dali da mm naprave spermogram i rezulatit su bili odlicni.
Zakazala sam na kompletan pregled kod doktora.samo da mi proge veštica
Srecnoo svimaaaa poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 80 19/10/2011, 16:20

Mazo..bris traze da ne bude stariji od mesec dana, to je sigurno... osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce smajli angel srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca sreca sreca sreca sreca klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje ide mi se na klizanje ili bajssssssssssssss
sanja 80
sanja 80

Broj poruka : 36
Godina : 43
Location : beograd
Datum upisa : 10.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/10/2011, 16:25

Sanja, idi dok možeš. Možda uskoro zabebiš, pa nećeš moći!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 80 19/10/2011, 18:12

Ma isla bi ja al kako da idem,kad mi je juce dr. rekla da ce dolaziti kod mene kuci da mi daju inekcije jer ne bi trebalo da se mnogo krecem zbog tog progesterona........bezveze klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje klizanje
sanja 80
sanja 80

Broj poruka : 36
Godina : 43
Location : beograd
Datum upisa : 10.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/10/2011, 18:20

Prasimmmm cekaliceeee trocifrenih beturinaa radost radost radost
saljemmmmm roda roda roda
smajli angel smajli angel smajli angel
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 19/10/2011, 18:34

Cao devojke!Pratim vas i tako dolazim do korisnih informacija,a sad je doslo da vam se aktivno pridruzi yes Vidim da ste jako pozitivne i bas je lepo videti kako jedna drugu bodrite. likeit Inace posle 4god.borbe doslo je vreme i za nasu prvu vto.Inace 5,5god.zivimo zajedno,3,5god smo u braku a u vezi skoro 10god!!!Muz je ok.Kod mene je problem:Zacepljeni jajovodi,policisticni jajnici.Radjena ni je ona jednodnevna dijagnostika bracnog steriliteta,oper.laparos.jajovoda(voda u jajovodima se ponovo vratila),hsg i mislim da je to to!Tri stimulacije klomifenom pokusavam da se setim ali to je to,mislim zbunjen uglavnom sad je dosao red na nasu prvu vto.Zavrsila sam sa kontracepcijom i cekam da dobijem da krenem sa bockanjem.Dobila sam onaj pen.Inace treba da primam 5dana gonal-f 150.Pa vadim krv i uz pa cu videti sta dalje.Za sad je sve super proslo nisam imala cista,sto je pravo cudo za mene.Punoooo vas pozdravljam i pratim pa se kuckamo uskoro.Puno vam zelim srece i da se svaka od nas bude majka sto pre radost vv
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/10/2011, 18:59

Dacaa o o pa ti si vec u stimulaciji, navijam za lepe folikule jos lepse embrione,i zna se trocifrenom beturino,da se beke lepo ugnjezde,kod koga radis vto radost radost :aa2
I jeste razmisljala da odstranis jajovode zbog vodde i hidr. Ja sam imala cimerku koja je otklonila , jakooo navijam najaceeeeee
Saljem rode u tvom pravcu roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 19/10/2011, 19:28

Daco dobro nam dosla i odmah da pozelim da sto pre odes sa ovih strana u trudnicke osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/10/2011, 19:32

caci ::
Srecnoo svimaaaa Korak po korak na putu do bete + - Page 24 766699
pa i tebi, Caci,naravno! Very Happy
Dacco, nek ti je sa srećom postupak! Genesis beše, Betanija?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 19/10/2011, 20:36

Noja i Maki hvala vam na lepim zeljama dace Bog druzicemo se i da bude puno lepih vesti roda roda roda
Dr mail pariz setila si se queen lol! Da jeste Genesis i dr Kopitovic likeit Nadam se dobitna kombinacija trudnica
Sto se tice jajovoda vec sam pisala,predlagali su mi da uklonim jajovode ali mi je to bilo strasno!!!Dr Vesna kaze da moze kad bude aspiracija da mi punktira tu vodu doktor e sad videcemo...nema tu pravila citala sam dosta o tome.Imam drugaricu iz Amerike kojoj su uklonili jajovode i radila je 2vto i nije joj uspelo.Samo sto kod njih prvo ubacuju 1embrion,pa drugi put dva,pa tako dalje kao da sacuvaju zenu. zbunjen a imam drugaricu koja je doduse iz trecek puta,ali prvi put kod Vesne,dobila bliznakinje sa istim problemom.Valjda sve zavisi od terapije i od Bozije volje.Inace bitno je tih prvih dana da nema vode da se embrioni ugnjezde akasnije su zasticeni.
Pa sad videcemo.Ja nesto nisam pozitivna.Svasta sam prosla i sve nesto necu puno da se nadam jer sam jako emotivna.....Meni inace kad kasni ja se uvek ponadam a muz mi kaze leti nisko nemoj da lupis fd i uvek lupim naravno fd
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/10/2011, 20:44

Dacaa, nek' je sa srećom!
Ženskice, stiskam d
Maakki, za sutra vv vv d vv vv d vv vv d vv vv d vv vv d vv vv d vv vv d vv vv d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 19/10/2011, 20:45

Noja sad videh ti si trudna  b ff trudnica superrrrrrrrr i vidim radila si isto u Genesisu!Kazi mi da li si mozda vodila vto dnevnik pa da malo virnem... radost Inace da li pijete neke vitamine zene?Ja kad odem kod dr uvek neka guzva i bukvalno je skidaj se,lezi i vidimo se tad i tad sestro slatka nema vremena zena!!!I uvek zaboravim nesto da pitam.Jaq pijem glukofaz sigurno tri god.i pijem folnak da li je potrebno jos nesto da uvedem?
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 19/10/2011, 20:49

devojke mozda je glupavo pitanje ali me zanima jer pila neka od vas virak, hajducku travu, ocajnicu (macinu travu)
i da li pomaze to ista zenama?
citala sam da je nekima pomoglo, ali ne znam jel to zaista i dokazano ili su samo 'urbane legende'
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 19/10/2011, 20:55

Ja sam pila virak i macinu travu livadu celu eno jos imam.Meni nije pomoglo,ali verovatno sto je kod mene problem veci,znam mnoge kome je pomoglo.Inace virak je poznat u narodu i kao cuvar trudnoce,tj protiv pobacaja.Nije lose piti.Probaj nemas sta da izgubis mozes samo da dobijes.Mada je macina trava Mad jako gorka....
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 19/10/2011, 21:06

ma nema veze, nek je gorka
i ja bas razmisljam o tome
sto da ne, probacu, ne moze da skodi :)
hvala :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 19/10/2011, 21:14

Noja pocela sam da citam tvoj dnevnik.Joj dugo nisam bila a sve mi nesto poznato i zoka 83 i vasar i jos je bila jedna devojka.... Shocked v  b Starim gotovo je fd
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 19/10/2011, 21:36

Daco, dobro nam dosla i da ti ovaj postupak bude prvi i poslednji! igracice igracice igracice igracice igracice Ne btrini se, u dobrim si rukama Kopitovickinim! Najsvezije njene trudnice su Traveler i Little Monster osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/10/2011, 22:11

Dacoo travel i littl su sveze kopitovickine cerkice pre neki dan radile bete pozitivne,
tako da sii u savrsenim rukama prepusti se dr zna sta radi zenska,zoka je bila na glukofa,a viktorijin dnevnik ti je bas lepo ispisan sa ishranom,vitamin...srecnoooo i bebicetno roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 19/10/2011, 22:25

Noja, odusevila si me imenom svoje smizle Very Happy Meni je to ima bilo opcija, pored imena Sofija, ali sam na kraju prepustila odluku muzu Very Happy

Daco, rekla bih da smo se nas dve vec dopisivale, zar ne? Srecno! osmeh srce

Meta, farmerke nam male Crying or Very sad Bas mi je bilo zao, jako su mi se dopale, ali ova moja raste kao iz vode ( cuk cuk), sve joj je tesno guzara jedna. Ostalo je super, cebence bas voli, a majicicu oblacimo ovih dana, pa se nadam da cu se setiti da opalim koju fotku za tebe osmeh srce Ljubimo te puno srca
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/10/2011, 22:28

Dacaa ::
Dr mail pariz setila si se queen lol! Da jeste Genesis i dr Kopitovic Korak po korak na putu do bete + - Page 24 612963 Nadam se dobitna kombinacija Korak po korak na putu do bete + - Page 24 523476
naravno ,draga, da sam se setila,samo sam ti slova imena pogrešno ispisala lol!
nemoj da ne budeš pozitivna,ali malo i sluškaj muža Wink dobar ti je lekar,i biće to dobitna kombinacija ovaj put!

Bojana86 ::devojke mozda je glupavo pitanje ali me zanima jer pila neka od vas virak, hajducku travu, ocajnicu (macinu travu)
i da li pomaze to ista zenama?
Bojana, pomaže, ženama sa neredovnim ciklusima ,i često ga piju žene sa PCOS. ne šteti,ali se macina trava ne pije svih dana ciklusa,kao ni virak-čini mi se. Raspitaj se pre nego počeneš da koristiš.

Dacaa ::Starim gotovo je Korak po korak na putu do bete + - Page 24 444178
ovo si sad rekla,i više da te nisam čula! Rolling Eyes Razz lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/10/2011, 22:30

Da, Daco, zaboravih da te priupitam...piješ glukofaž 3 godine... jesi li radila neke kontrole? Ko te vodi od endokrinologa?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 19/10/2011, 22:36

Dacaa ::Noja pocela sam da citam tvoj dnevnik.Joj dugo nisam bila a sve mi nesto poznato i zoka 83 i vasar i jos je bila jedna devojka.... Shocked v  b Starim gotovo je fd

Marija 86 Very Happy
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 19/10/2011, 23:24

od Bojana86
devojke mozda je glupavo pitanje ali me zanima jer pila neka od vas virak, hajducku travu, ocajnicu (macinu travu)
i da li pomaze to ista zenama?
citala sam da je nekima pomoglo, ali ne znam jel to zaista i dokazano ili su samo 'urbane legende'

Ako ti treba, imam ja macinu travu, kupila na Zlatiboru, greškom, piši mi PP, ako hoćeš da ti pošaljem
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu