KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RSRCE - trudnicki dnevnik :)

+18
jul
sneza ch
Leta
vakic
Nekica
gogs-ii
megica-pegica67
adriatika
mijica
nadalina
HappyGirl
maja76
Hitron-Luka
maus
terka
TetaSneki
Jelence
rsrce
22 posters

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 19/3/2008, 15:33

HappyGirl ::Srculence ajd neku fotkicu bre postavi da vidimo kako tvojim ušama izgleda kućica. Ajd budi drug molitva
Tako je !!!! Ajde Srculence. Hocemo fotkice!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 19/3/2008, 15:54

Hvala Gogsi- jedva cekam da zajedno svi citamo i tvoj trudnicki dnevnik i znam da ce tako biti- mora jer smo zasluzile tako nesto. Ovoliku kolicinu pozitivne energije i ljubavi i paznje tesko da sam osetila kod ljudi koje poznajem u mom okruzenju ( van compa Laughing ) a ovaj kutak je prepun toga. Ljubimo i mi tebe ovako utroje usne
A sto se slicice tice- evo svecano obecavam- slikacu ja svoj stomak nego me drugo muci- posto imam neke dlacice po stomaku ( nisam ih imala do sad al sad je naravno normalno) ili moram da idem kod drugarice na depilaciju ili slicicu u photo shopu pa jednu po jednu da skidam Very Happy
Salim se- slikam-saljem...
Sve vas d
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 19/3/2008, 15:59

Pa to je bre super, em je dušama toplije, em je dobra izolacija Very Happy Wink
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 19/3/2008, 16:02

HappyGirl ::Pa to je bre super, em je dušama toplije, em je dobra izolacija Very Happy Wink
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od gogs-ii 19/3/2008, 16:16

Pa to je bre super, em je dušama toplije, em je dobra izolacija Very Happy Wink
igra igra igra igra igra igra igra
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 19/3/2008, 23:20

rsrce :: Ovoliku kolicinu pozitivne energije i ljubavi i paznje tesko da sam osetila kod ljudi koje poznajem u mom okruzenju ( van compa Laughing ) a ovaj kutak je prepun toga.
A sto se slicice tice- evo svecano obecavam- slikacu ja svoj stomak nego me drugo muci- posto imam neke dlacice po stomaku ( nisam ih imala do sad al sad je naravno normalno) ili moram da idem kod drugarice na depilaciju ili slicicu u photo shopu pa jednu po jednu da skidam Very Happy
Salim se- slikam-saljem...
Sve vas d
Sto se tice pozitivne energije to je ne sumnjivo jer nam je to i bio cilj,ako se secas tako je bilo i letos,kada smo stvorile onu atmosferu,i imale i svoju skolu srece Very Happy Very Happy Very Happy
A za dlacice ne brini to je sve u normali jer hormoni su podivljali,meni se to isto desilo pa se povuklo,a ostala linea negra,pa su mi se sad opet pojavile dlacice tu i tamo po stomaku,a i ovaj osip,za koji kazu da je normalan u poslednjim nedeljama trudnoce,poznat kao trudnicki osip.
Samo ti salji fotke i ne idi na depilaciju stomaka,nego ih pincetom iscupaj,ne treba ti stres,bar je to moje misljenje.
Ljubac i cekamo fotke
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Hitron-Luka 20/3/2008, 21:33

Srce pomazi taj stomacic i daj nam okaci koju fotkicu...sto se dlacica tice i meni su pocee onako po grudima da divljaju ,to je sve od hormona,posle se povuklo,imal a sam cak i neeke fleke po licu u prvom trimestru,ali su se i one same od sebe povukle,tako nemoj puno da se brines,sve posle porodjaja dodje na svoje...
usne
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od adriatika 21/3/2008, 12:10

rsrce ::A sto se slicice tice- evo svecano obecavam- slikacu ja svoj stomak

Hocemo slike, slike, slike..... :xxxxx: :xxxxx: :yx: :yx:
f f f f f f
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 22/3/2008, 11:45

Evo idu dve fotkice-sama sam sebe slikala (
mrala sam) jer mm me je sinoc jurio onako golu posle tusiranja da me
slika iiiiii slikao me je...golu. :aa6: eeee to nece ici. Ne moz se oslonis
na musko pa to ti je Laughing yes
Dvokrevetni apartman za decu izgleda ovako:
dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Dsc_7212

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Dsc_7213
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maja76 22/3/2008, 15:25

Srce pa ti si prava tigrica, mislim nosis tigraste gacice. Kakav stomacic, nije uopste veliki pogotovo sto si se slikala iz profila (uvek stomak izgleda veci iz te perspektive).

Drago mi je sto sam te upoznala, mislim na tvoju sredinu! Wink
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 22/3/2008, 16:11

Kakav dvokrevetni apartman smajli angel smajli angel
Divno! Prelepo! :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1:
srca srca srca srca srca srca
Koji ste vas dvoje likovi!!! Ganjate se goli po kuci.  b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od TetaSneki 22/3/2008, 16:14

Divno :aa13:
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 22/3/2008, 18:38

Divno,divno,divno.Pa zeno tvoj stomacic uposte nije veliki s obzirom da imas dva stanara beba beba unutra likeit
Hvala na slicicama,bas sam se odusevila,a i uopste se nisi ugojila,koliko mogu da vidim cvet
Bravo :aa13: samo gurajte napred i srecno Vam bilo.
Naravno Vas troje pozdravite i tatu,a za Vas ljubac usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 22/3/2008, 18:49

Ma nisam se ja uopste ugojila- mozda tri-cetiri kila, samo mi stomacic raste. Jeste da je mali- bar se meni to stalno cini i pitacu dr. u ponedeljak kada idem na redovnu kontrolu da li treba da bude veci... Rolling Eyes Ma svakakva pitanja ja sebi postavljam, ponekad se ujedem za jezik da ne postavim neko glupo pitanje dr ali se nisam ujela za jezik kad sam doktorku koja mi vodi bolovanje pitala da li je cvekla zeleno povrce  b Laughing Ona me pogleda Shocked i jednostavno rece -NIJE.
Elem prica ide ovako: zbog raznoraznih vitamina meni je stolica malo tvrdja i crna. Kaze ona meni izbegavajte zeleno povrce bar nedelju dana ( a ja sam se obilato hranila zelenom salatom, mladim lukom, spanacem- sve to volim u ogromnim kolicinama) da vidite kako ce biti na dalje. Ja je gledam i onda sam postavila to famozno pitanje Very Happy
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 22/3/2008, 19:13

Ma draga ne brini za stomacic to sam ja pitala Ljubica i to bas negde u tom periodu jer se jedva video,mislila sam da bebi nije tesno,da li ima dovoljno plodove vode i sl.a on mi je rekao spram konstitucije i stomak,i da ne treba da bude veci.
Ako te zanima pitaj je ali mislim da je sve u redu,a za cveklu ma opusteno bas te briga,sto se tice stolice,znam kako ti je ali to je nus pojava trudnoce,bolje to nego da primas injekcije gvozdja e to je kazu muka ziva posle sa stolicom i suljevima.
Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 23/3/2008, 01:04

Prvo presrećna sam što vidim kućicu dragih mi duša! Drugo kućica je PRELEPA! Treće gaćarone su VRH! Četvrto ti i muž ste MEDENJACI! bb Jednom rečju oduševljena sam! bb love P.S. Iskreno se nadam da ćeš nas bar jednom mesečno častiti sa ponekom fotografijom molitva ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Nekica 23/3/2008, 01:39

Srculence, sad sam detaljno procitala tvoj dnevnik i ne znam koja je rec adekvatnija: milina, divota, blagoslov, sreca, .... ma sve od jednom!!!!
Drago mi je sto tako lepo napredujete i molitva da tako bude do kraja dok ne ugledas i zagrlis svoje andjelcice !!!
A apartman je za 10, nema sta!!!!
ljubav ljubav ljubav
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od gogs-ii 24/3/2008, 10:59

O kakav divan apartmancic, Tigrice!!!!!!!!!!!!!!!
radost radost radost :aa1: radost radost radost

sto se tice stomaka, moja sestra je u trcoj trudnoc imala tako mali stomak da niko nije vjerovao da je trudna. I to sve do 8 mj trudnoce i onda joj je odjednom narastao. Beba imala skoro 4 kg. Tako da ja mislim da se bas i ne moras s im opterecavati.
Ljubim te.
Preslatki ste
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od nadalina 24/3/2008, 12:08

:aa47: Rsrce, pa "malo" si drugacija u odnosu na ono kako te ja pamtim... :aa47:

Salim se, da si mi tu, sad bih te zagrlila, ne silazi mi osmeh s lica ...pu pu pu...

Apartman je, inace , KRALJEVSKI! king queen
:aa1: :aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1::aa1:

Jel izlazis u setnju... Pitam jer planiram za par nedelja do Nisa...Pa da odemo na neki sokic od NEZELENOG povrca, voca...
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 24/3/2008, 12:51

Hvala cure, veceras oko 7 idem na pregled da zvirnem sta rade oni u apartmancicu...
Nado usne - OBAVEZNO da se javis kad budes u Nisu- da popijemo mesavinu zeleno-crvenog voca i povrca Laughing Posto ne vozim niti setam sama- mada mogu ali preventive radi, dovesce me mm na mesto sastanka i eto nas na trac partiji...
Sve cure jako:aaa11:
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Hitron-Luka 24/3/2008, 13:31

Rsrce apartmancic je super.... likeit
yes yes yes yes
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od adriatika 25/3/2008, 10:13

Kakav ludi apartmancic. likeit Sa sve tigrastim dezenom. f  b
Mala srculenca se smestila.Blago si ga njima. bb
Hocemo jos, hocemo jos f f f
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 25/3/2008, 11:29

24.nedelja trudnoce- redovna kontrola pokazuje da je sve u redu u apartmancicu- malisani se dobro smestili i imaju dovoljno plodove vode. Teze oko 600 grama :cheers: Milina je gledati ih, sicusna bica koje zavise od tebe a ti se nekako prestravis od ogromne odgovornosti koju moras posedovati.
Anemicna sam zaista- prepiso mi je ferrum lek- tabletice koje se zvacu-dva puta dnevno i kontrola krvne slike za 2 nedelje.Dzabe meni i vitamini i mama vit i zeleno-nezeleno povrce i voce- gvozdje mora da se uzima preko ovih tableta. MM mi rece da ce mi kupiti kilo eksera pa da gutam kad god mi prifali gvozdje... Very Happy
Utrogestan mi je dr ukinuo ( konacno- vaginalno ga stavljam od 28. oktobra prosle god.) ali mi je zato iz predostroznosti uveo genypral i verapamil 3x1 dnevno...Kaze: Ne smem da vas pustim bez ovih lekova.
Jako je obazriv- godine-blizanci-vantelesna...nista ne prepusta slucaju.
Eto to je kratak izvestaj- slicice nemam, nije slikao zbunjen rece drugom prilikom...
Sve vas ljubim, i ZELIM i NADAM se da cu uskoro citati ovakve redove ispisane sa vase strane drage moje drugarice!!! molitva
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od TetaSneki 25/3/2008, 16:18

Super osmeh srce mazi svoje bebce i usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maja76 25/3/2008, 19:46

Srce kad si pomenula godine, sve se pitam koliko ih imas, mislim ako nije tajna, posto vidim nisi ih upisala, mozda ne zelis da se zna. Iskreno ja sam uvek mislila da ih nemas puno bar mi se tako cini. Hajde reci nam, otkrij nam tajnu :aa71:
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 5 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu