KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RSRCE - trudnicki dnevnik :)

+18
jul
sneza ch
Leta
vakic
Nekica
gogs-ii
megica-pegica67
adriatika
mijica
nadalina
HappyGirl
maja76
Hitron-Luka
maus
terka
TetaSneki
Jelence
rsrce
22 posters

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od TetaSneki 20/2/2008, 12:55

Srce luda si skroz  b
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 20/2/2008, 14:10

 b  b  b  b  b  b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Hitron-Luka 20/2/2008, 20:12

Srce queen si yes yes .....

Evo ti nesto pa se zanimaj.....

https://kutak.forumotion.com/roditeljstvo-f12/imena-t44.htm
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 20/2/2008, 21:05

 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 20/2/2008, 21:22

Pa da ce da meri, merice sigurno znamo dobro da je to njima jako znacajno,ali opaska ti je za medalju yes yes

A ljubi ga teta Jeca u uvce maleno od 1 cm angel
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od mijica 25/2/2008, 00:08

Rsrce, ovo je prelepo citati :cheers: dva srca, uvce 1cm, muskost... :flower: :aa1: smajli angel Samo neka ste dobro, to je nabitnije. Pokusaj da uzivas u svakom trenutku. :aa12: :aa12: :aa12: :aa12:
ff
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od megica-pegica67 29/2/2008, 21:09

RSRCE puno te pozdravljam, uživaj u svojoj trudnoći, radujem se zajedno sa tobom :aa12: radost kako je to lepo, divan ti je dnevnik i tvoje dve bonbonice dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Bananapartysv4JUPIIIIIIIIIIIII, JUPIIIIIIIIIIIIIIIIII dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Bananapartysv4
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 2/3/2008, 20:31

Ej vas troje,tetka Mima vas pozdravlja i salje veliki usne . Za svakog po jedan usne usne usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 6/3/2008, 13:54

E drage moje,juce sam bila kad doktorke koja mi vodi bolovanje i pogledala je nalaze krvi i urina iiiii urin je dobar ali imam manjak crvenih krvnih zrnaca Rolling Eyes Min je 34 mil a ja 27 mil- Kaze ona dosta nisko i ako se ne popravi u naredne tri nedelje dace mi neke injekcije ili transfuziju affraid Nisam anemicna, imam dosta hemoglobina ali oni nemaju za sta da se vezu- tj nemem dovoljno zrnaca... Ako budem pospana ili osetim vrtoglavicu i malaksalost da se javim i ranije... Preporucila mi je kapi od koprive ili bilo koje druge kapi,koje ne sadrze alkohol ili neke cajeve a sve u cilju poboljsanja krvne slike. Pored mama vit da obavezno pijem jos jedne vitaminske tabletice a koje su reci cu vam kad ih mm kupi i donese posto je prospekt kod njega ostao.
Razmisljam i nadam se da u bebice uzele sve sto im treba a ja sto imam manjak sredice se to...samo da one ne oskudevaju ni u cemu.
Do pisanja ljubav
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 6/3/2008, 14:45

Srculenece bebice sigurno uzimaju koliko je potrebno i njima je dobro, nemoj se sekirati. Ne znam da li bi smela piti pravo, domace kupinovo vino-ujutru cim ustanes malu casicu(od rakije).Ljubim te draga moja i ljubim ta dva mala andjela.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od nadalina 6/3/2008, 15:13

Srce, bas mi je zao sto je takva krvna slika...Ali, koliko sam ja cula o tome, bebe uzimaju (cak su rekli nemilosrdno!!!) onoliko koliko im treba , zato je onda tebi i slabija slika...
Pokusaj sa vinom, cveklom, i ne brini! Bice sve u redu!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 6/3/2008, 18:24

Duso ne brini nista,pa ipak sad njih dvoje je jace od tebe Very Happy dogovorili se i uzese ti svu krv Laughing ali tebi to ne smeta znam sigurno samo neka su oni dobro :cheers:
Vidi samo preduzmi mere sto pre i to prvo alternativne,a onda ako treba i medicinske.
Odmah kreni sa cveklom,pomorandzama i suvim vocem,a mozes i napraviti neku smesu sa medom to znaju sve tetke,babe da te ne davim ja sad sa tim.Ako pak ne znaju, a ti pitaj pa cu ti napisati recepat Wink
Ljubac za malene mrvice koje crpe energiju mami,a jos se nisu ni rodili usne i veliki ljubac za tebe usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od mijica 6/3/2008, 22:01

Samo da vas pozdravim ljubav
Nadam se da ce pasti dogovor koliko ko sme da trosi crvenih k.z. igracice
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 8/3/2008, 15:35

Kupila caj od koprive, pijem pored mama vit i nemacke vitaminske tablete zvane FOLSAURE, imaju folnu kiselinu, vitamine b6 i b12 kao i vitamion c i e. Pomorandze, grepj i jabuke su mi stalno na meniju kao i sveze salatice...I bice sve OK. yes Pretrazivala sam net i nije mi jasno da li trudnice treba i smeju da jedu morsku ribu- Nisam neki ljubitelj ali ako je pozeljno eto meni bar jednom nedeljno na meniju. Vode se polemike-te zrdavo te nije...Vasa iskustva?
Ljubim vas sreca
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 8/3/2008, 16:08

Ja sam samo jednom negde procitala da tunjevina nije preporucljiva za trudnice,a zbog cega ne secam se.
I naravno da ce sve biti O.K. Bas si sve zdravo i puno vitamina uvrstila u svakodnevni meni. usne za tebe i bebice.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 8/3/2008, 17:30

Mislim da mozes slobodno jednom nedeljno da jedes ribu,ako mozes,ja niasam mogla od pocetka trudnoce mi se gadila,a inace je imamo dva puta nedeljno na meniju.
Te polemike su onako ne osnovane,po mom misljenju,ali ti sama proceni.
Kada sam pitala doktora da li da uzimam zamenu Omega 3,s obzirom da ne jedem ribu,rekao mi je ne mora jer jedem meso,jabuke i sl.
Jedino mi se nije gadilo da jedem lignje i njih sam jela u slast.Ako mozes,po mom misljenju to je odlicno za bebe i to jednom nedeljno.
Ljubac za tebe i bebe
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od TetaSneki 9/3/2008, 09:35

Rsrce, imam odličan recept za poboljšanje krvne slike. Ubere se mlada kopriva, samo vrhovi, isitni se i stavi u med. To se pojede ujutru na prazan stomak, kašičica ili dve. Jedino je problem što sada nema mlade koprive Crying or Very sad , ali možda može da posluži suva, kupljena u prodavnicama zdrave hrane.
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 10/3/2008, 17:54

R srca1 nemoj da brineš , samo se fokusiraj na raznovrsno voće i povrće i povećaj količinu hrane koju unosiš jer mislim da je to problem, ipak vas je troje. cmoka
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 17/3/2008, 12:16

Hvala cure- kuvam svaki dan caj od koprive a sto se tice hrane jedem ali nisam primetila da mi se pojacao apetit. Jedem normalno a i kad bi vise unosila hranu ne znam gde bi stala-mislim da mi se malo smanjio zeludac, verovatno malo i izmestio- tu je negde po stomaku al gde? Laughing zbunjen
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od adriatika 17/3/2008, 14:02

rsrce ::mislim da mi se malo smanjio zeludac, verovatno malo i izmestio- tu je negde po stomaku al gde? Laughing zbunjen

 b  b  b
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 17/3/2008, 17:22

adriatika ::
rsrce ::mislim da mi se malo smanjio zeludac, verovatno malo i izmestio- tu je negde po stomaku al gde? Laughing zbunjen

 b  b  b

 b  b  b  b  b  b Genijalna si!  b  b  b  b  b  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 17/3/2008, 20:35

rsrce ::mislim da mi se malo smanjio zeludac, verovatno malo i izmestio- tu je negde po stomaku al gde? Laughing zbunjen
Paaaaaaaa,mora da je tu negde u stomaku,sigurno.  b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od nadalina 18/3/2008, 14:01

E srce, dobra si!  b
Ali, tu je on, sigurno se snasao nekako...
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od gogs-ii 18/3/2008, 15:11

E da se i ja prijavim. Laughing

do sada nisam imala vremena da iscitam tvoj dnevnik. Ali danas sam zakazala sama sa sobom sastanak, skuhala caj i sjela da u miru sve procitam. Suze su mi bile negdje u ocima, ali kad sam skontala da imas dvije bebice pocela sam bas da placem. Ne od tuge, vec od srece. Ne poznajem te ali dok sam citala skoro sam mogla da osjetim sve tvoje strahove, srecu....Divno.

O zelim vam svu srecu ovoga svijeta!!!!!!!!!!!!!!!!!! osmeh srce

P.S. jako si duhovita, morala sam par puta bas glasno da se nasmijem. lol!


Ljubim vas sve troje!!!!!!!!!!!!!!!
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 19/3/2008, 15:20

Srculence ajd neku fotkicu bre postavi da vidimo kako tvojim dušama izgleda kućica. Ajd budi drug molitva


Poslednji izmenio HappyGirl dana 19/3/2008, 15:53, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 4 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu