KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RSRCE - trudnicki dnevnik :)

+18
jul
sneza ch
Leta
vakic
Nekica
gogs-ii
megica-pegica67
adriatika
mijica
nadalina
HappyGirl
maja76
Hitron-Luka
maus
terka
TetaSneki
Jelence
rsrce
22 posters

Strana 6 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 25/3/2008, 19:56

Duše drage lepo se smestile d d pa naravno kad je apartmančić savršan d d Mazi trudnica i kaži da ih tete sa kutka mnogo vole i da se raduju što imaju tu čast da se sa njima druže od samog početka. Kakvi velikani - 600grama as :cheers: Da li si saznala za drugu dušu jel cura? Mislim nije važno šta je, samo nek su nam zdravi, ali nekako bi volela da jeste cura zbog tate Very Happy Ljubim vas i grlim iz sveg srce
Obavezno da postavljaš slike kad god imaš molitva
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 25/3/2008, 20:28

Prelepo srculence!!! osmeh srce
600 grama jeeeeeeeeeeeee!!!! Ljubim te 1000000 puta,ljubim ta dva mala andjela. usne usne usne
I bravo za pazljivog dr.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 25/3/2008, 21:35

Da, da napreduju duse male, a mamu ko shisha, nek uzima dodatno gvozdje,moze ona to,vazno da se mi dobro naklopamo :flower: :flower:
Veliki ljubac za dva mala srca osmeh srce i mamu osmeh srce


Poslednji izmenio Jelence dana 26/3/2008, 15:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 26/3/2008, 13:15

Moje godine....cek da ih izbrojim... :) celih 35 napunicu u junu affraid a da ih krijem taman posla, ja ih hrabro nosim dok ne pokleknem yes
Dr je opet pitao da li zelimo da znamo pol druge bebe ali moj muz ne odustaje- zeli da se iznenadi. Ma samo da dodje jul mesec da ih zive,prave i zdrave donesem na svet...a pol nije bitan- tj.ja bih volela da drugo bude devojcica ali ko mene pita sta ja volem Razz MAJCINSKI INSTINKT MI KAZUJE DA JE I DRUGO MUSKO...VIDECEMO KOLIKO MI JE RAZVIJEN ISTI Wink
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maja76 26/3/2008, 19:44

Neka su bebironi zivi i zdravi i neka se oni pravilno razvijaju, a stvarno mislim da nije vazno kog su pola, bar je to moje misljenje. Kazu obicno dobijes suprotno od onog sto zelis, a ja ti zelim decaka i devojcicu. Moja intuicija sto se tice tvojih godina - totalno sam promasila!
Veliki usne tebi i bebama!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 28/3/2008, 11:23

Daklem,zar vam nije palo na pamet da ne postoji tigar sa ZELENIM sarama-osim ako nije iz svemira  b -pricam o mojim gaceronama sa zelenim vojnickim sarama.Da se stvari stave na svoje mesto- Kad sam bila vojnica a ne tigrica.. Very Happy
Elem ukinut mi utrogestan i imam terapiju geniprala i varapamila 3 x 1 dvnevno. Posle dva dana od pregleda ja sam imala neke tupe bolove u predelu polnog organa Shocked osecaj otecenosti ili sta vec. Ja se zesce istripujem i zovem dr i on mi poveca genipral da ga pijem na 4 sata. Sada ga pijem i posto stvara tahikardoije skoro uvek kada ga popijem pocne telo da mi drhti, pocnem da se tresem i osecam kao da nemam snagu u telu- ( tresem se ko otrovan mis Laughing - Misicu bez uvrede, molim) Moram vise da odmaram tj. da lezim. Osecaj otecenosti mi je nestao i mozda cu zvati dr da ga pitam da mi smanji dozu- ne mogu na svaka 4 sata da se tresem... :aa86: ali ako mora nema problema, sta je tu je- cuti, lezi i tresi se... :bounce: Ma nije toliko strasno nego eto da se malo pozalim vama drage moje. love
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od nadalina 28/3/2008, 11:34

Rsrce, bas mi je zao sto te tako trese... Sta ces, mora, valjda ce dr ubrzo smanjiti ponovo dozu, pa da to bar bude redje...
zagrljaj
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od adriatika 28/3/2008, 13:14

rsrce ::) sta je tu je- cuti, lezi i tresi se... da se malo pozalim vama drage

"Boli,boli al` junacko srce pa trpi".Bravo draga, proci ce to.Mazi ti te bebironcice
i seksiraj se u tigrastim cega. :aa13:
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 28/3/2008, 16:18

rsrce ::Da se stvari stave na svoje mesto- Kad sam bila vojnica a ne tigrica.. Very Happy
Sve ces ti to draga moja vojnicki da podneses.Sve za dva mala srce srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maja76 29/3/2008, 13:46

Tigar iz svemira,  b nisam razmisljala, ali meni su gacice tigraste, ali ajde ako ti kazes da su vojnicke da ti verujemo na rec! Svakako su smekerske  b
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 30/3/2008, 12:08

8) bas su smekerske!
Zvala sam dr i smanjio mi je genipral na 6 sati s tim sto verapamil da
popijem pola sata pre geniprala da bi se jos smanjile nus pojave. I
tako je, kada ih popijem zajedno ne gine mi tahikardija, ovako je vec
malo bolje. Sve vas jako
d
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 30/3/2008, 20:55

Super ! Ma mora biti bolje. usne za vas troje lepotana!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 30/3/2008, 22:56

Bravo srculence naše! Mora da bude bolje! yes Very Happy cmoka
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od gogs-ii 31/3/2008, 21:55

Velika pusa za trio fantastikus osmeh srce
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od gogs-ii 31/3/2008, 21:56

e pa jedna manja usne i za tatu
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od TetaSneki 1/4/2008, 22:22

Bravo Srce samo gurajte srca1
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 2/4/2008, 18:45

Hvala cure, mlooogo ste mi zlatne usne Ja moram malo vise da lezim i mozda necu biti bas aktivna na forumu ali to ne znaci da ne mislim na sve vas. Zelim da ovaj april bude pun pluseva sto se tice nase borbe. yes
Elem dr koja mi vodi bolovanje na moje pitanje da li treba da osecam da mi je zategnut stomak, pomalo je i tvrd i to kada stojim i hodam rece mi da to uopste nije normalno i da nista ne rizikujem i da mirujem...znaci horizontala. Cak i sedenje nije preporucljivo- to je isto kao da setam. Malo mi nije pravo, malo mi dosadno ali moram da lezim a posto nemam lap top javljacu se periodicno. Sve vas puno :aa43: Do pisanja...
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 2/4/2008, 19:55

Srculence samo lezi i miruj. Radice SMS porukice, nemoj nista da brigas.Mazi stomacic i saljem vam 1000000000000000 poljubaca. osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 4/4/2008, 17:33

Draga samo ti leškari, kad budeš mogla javićeš se. Najbitniji su bebci! yes Eto još malo i držaćeš ih u naračju, a onda se muka kroz koje si prošla nećeš ni setiti.
cmoka te i grljenje te.


Poslednji izmenio HappyGirl dana 9/4/2008, 18:04, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od nadalina 9/4/2008, 11:51

Nedostaje mi Rsrce...Nije videla malenu bombonicu Andreu...Ako budem stigla, zvacu je da se vidimo i sve cu joj ispricati sta se ovde desava...Bas bih volela!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od vakic 9/4/2008, 18:54

Rsrce iscitah tvoj trudnicki dnevnik i svim curama zelim da te brzim korakom stignu
Budi nam ti poslisna da bi bebama bilo dobro
Zelim da sto pre progje ovaj oblak pa da ostatak trudnoce bude lakse
Mazi stomak i uzivaj
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maja76 11/4/2008, 09:30

SRCE SRCE SRCE radost radost radost :aa1: :aa1: :aa1:
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 13/4/2008, 07:32

Naravno da smo primetili da je juče pala 1. Sitno, brojimo sitno :cheers: x x
radost radost radost radost radost x x Reci tim dušama da ih tetke mnogo vole radost radost radost radost radost radost love
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 13/4/2008, 11:55

Presli smo na dvocifreni broj... Very Happy Brojimo, brojimo...Hvala cure volimo i mi vas mnogo usne
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 13/4/2008, 22:07

rsrce ::Presli smo na dvocifreni broj... Very Happy Brojimo, brojimo...Hvala cure volimo i mi vas mnogo usne
radost radost radost radost radost radost radost
BRAVOOOOOOOO za vas troje!!!!! Za tri meseca putujemo za Nis kako bismo videle srce i njena dva angel angel
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 6 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu