KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Sofka
ciklama
Zoka83
maus
Sami
viktorija
heja
Shizika
grudva
nabla
vildana m
jaca*caca
cvrle76
fenix
maza1972
Deni
lilly13
malenaa
Tanja83
catherine290505
lolipop
hany
LaFolie
ivi
Malina
vikica800
shenon
Cupavac
Cupava
anna
*AIDA*
Jelica
racili
seka 35
cicsa80
lena
djole42
Mali Princ
JocY
Orline
Xena
Anavi
bak
noja
KoMetaK
Kamilica
Sneza
ninica2
ananana
anak
dragana76ns
Likoli
BiKsi :)
MAAKKI
Mirjana
dr mali pariz
heart84
Botox
62 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 4/9/2011, 22:50

Mali Princ ::Mene su danas zvali i samo su rekli da ce biti 14tog, u sredu, a da ce mi sutra javiti tacno vreme.
Nista drugo, cak mi nije bilo jasno ni sto me zovu da mi kazu da ce me zvati sutra Shocked , dr nisu pominjali...
E vidiš, meni nije jasno da me ne zovu! Pre 11-est dana sam trebala da dobijem, i javim im se da zakažem kontrolu. A zašto se ne javljam, njih izgleda ne interesuje! Ne znaju ni da mi je bilo loše! Ne znaju ni kako mi je sada! I da sam umrla onu noć u Bosni, oni to ne bi znali! Sram ih bilo!
Još ću da dodam da je i meni na protokolu stajalo da me vodi Ljubić, ali ja ga nikada nisam videla! Mad
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 4/9/2011, 23:02

Jelice, pratila sam šta se dešava s tobom, i drago mi je da si dobro, koračaj i dalje.
Prinče, baš se nasmejah ovome
Nista drugo, cak mi nije bilo jasno ni sto me zovu da mi kazu da ce me zvati sutra , dr nisu pominjali...
Mirjana, ne znam šta si se radije dogovarala sa dr. ali nazovi ti i idi na kontrolu, ipak se radi o tvom telu a ne o njihovom, imaju oni stotine pacijenata...Ali potpuno te razumem. Kaži im sve to ka dodeš.
Ljubim
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 4/9/2011, 23:16

Hvala na savetu kamilice mirišljava! cvet
Kako bilo, ja sam ti malo ...hm...malo više...ma, ne volim takav odnos sa pacijentom! Ne interesuje me koliko imaju pacijenata, nek' ne primaju više no što mogu da 'vode'! Ima mnogo poznatijih klinika u svetu, sa mnogo više pacijenata, pa ne zaboravljaju ko im daje pare i na čijoj muci žive.
Inače, da li sam vam rekla da sam slala pismo u kliniku Kaali? Odgovorio mi je, odmah sutra dan, dr Peter Kovač. Napisala sam sve što znam o sebi Very Happy i svojim rezultatima, i poslala mu otpusnu listu iz Jevremove (naravno prevedenu), i pitala ga da li je donacija jedino što mi ostaje. Evo šta mi je odgovorio:
Hi Mirjana,
Thank you for your email. Poor ovarian function is not great when going into IVF treatment but at the age of 35you do not need a lot of eggs to succeed so I would certainly try the treatment once more. I am away on vacation till the 22nd but we should try to meet at some point after that for a consultation to review your options. If you email me next week I can have our office schedule the visit as this week I am abroad.
Sincerely,
Peter Kovacs MD
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 4/9/2011, 23:33

Kakav profesionalizam, a i lepe vesti, odusevljena sam. Miro, jel ta klinika u Madjarskoj?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 4/9/2011, 23:40

Da Xena! Ima je i u Segedinu i u Budimpešti.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 5/9/2011, 00:07

MIro, e bas me obradova da si pisala i ti KOvacu, ja imam odlicno iskustvo sa njim, a pre par minuta mu poslah i ja jedan mejl, nadam se da ce mi odgovoriti sa odmora, ali j edobro da znam da kre kraja septembra necu morati u Budimpestu Very Happy
On je profesionalac, uvek dostupan za sva pitanja, a Bogami, i lep za pogledati lol! Mozda se i sretnemo u BP Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 5/9/2011, 00:08

Miro sad citam tvoju prethodnu poruku, pa sta ti je, odnosno sta ti je bilo, zbog cega ti je bilo lose? Nesto sam propustila izgleda No
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 5/9/2011, 00:23

Dr.mali pariz, Orline, drage moje, punooo vam hvala na tako lepim zeljama!!!
zagrljaj
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 00:30

Meta, ja sam mu mail slala pre dve nedelje, samo nisam do sada postavila ovde. Znači, on je bio do 22 Avgusta na odmoru, a sada već radi! Very Happy
Slažem se da se ima šta i videti lol!
Xena, bilo mi je loše jer je u mom telu delovao samo diferlin, pa sam imala gušenja, nesvestice, neku frku sa srcem koju ne znam kako da nazovem i na kraju nešto slično predinfarktnom stanju i trovanju u isto vreme...kad' sam tu noć preživela...hvala Bogu! Sutra idem na EKG, i za razne upute. Obaveštavaću vas.

Inače, već neko vreme mi je dobro...samo još po neka nesvestica, i ovo što mi kasni najmanje 11 dana! Kažem 'najmanje 11', jer ja u suštini dobijam na 28 dana, pa bi to bilo i više od 11!
"A vi, kako te bate?"
Ananana, evo i tebi cvet
Sve vas usne usne usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 5/9/2011, 01:29

Ananana, Dacaa, srecan vam rodjendan, sad videh prethodnu stranu, sorry zbog zakasnjenja, nisam juce ulazila na kutak, tek usla posle ponoci Embarassed
Aha, znaci mogu da ocekujem mejl od Kovaca sutra likeit
Nego Miro, jesi li ti zakazala konsultacije kod njega ili ne? I jesi li ga bese videla uzivo, ako nisi, vredi ici makar samo na konsultacije lol! lol!
A sto ti ne uradis betu, ako ti se vec ne radi testic? Stvarno mi to mirisena nesto lepo trudnica
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 09:08

Oh, ni ja nisam videla da je našim drugaricama bio rođendan-Č E S T I T A M ff

Metice, nisam imala tu čast da vidim Petera uživo, ali sam videla par fotografija. love  b
99% da će ti odgovoriti danas, i ja jedva čekam da čujem šta ti je rekao!
Što se tiče ovog kašnjenja veštice, ja bih bila najsrećnija da sam trudnica , ali znam ja sebe. Svaki put mi posle hormona moraju izazivati ciklus!!! Tako je bilo i posle Zoladexa, i posle Danovala, i evo sad'.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 5/9/2011, 09:12

Miro, Metaurina, hvalaaaaa love
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/9/2011, 12:08

samo za moje devojke
ako vas iznerviraju samo pustite ovu pesmu
:))))
za dobro jutro :))))
https://www.youtube.com/watch?v=ZHKRtM8UlRU
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 12:30

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha h a...  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/9/2011, 12:32

to ja pustam non-stop kad me pici pms Very Happy
poslala i mm na mejl da slusa dok je na poslu ;D lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 12:35

U početku, kada je kamera odmeravala onu gomilu šerpi, mislila sam da snimaju tvoju kuhinju!!! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/9/2011, 12:37

ja sam jos uvek u procesu selidbe
imam svega par serpica Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/9/2011, 12:40

a i upisala sam se od smeha na onaj komentar
"svaka zena treba da zna 70 stvari.
da kuva i 69" Very Happy lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 13:07

Ke???? No komprehendo! Tu loka muher!  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/9/2011, 13:23

Very Happy Very Happy Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 5/9/2011, 13:30

Mirjana ::U početku, kada je kamera odmeravala onu gomilu šerpi, mislila sam da snimaju tvoju kuhinju!!! lol!

mirjana, ni ja nisam znala sta ti se desilo...
Bas mi je zao, ali zar to nije samo dokaz da su ti dali pogresnu terapiju , ja sam sigurna da bez supresora bi ti normalno odreagovala na stimulaciju...
Gde si se to obratila? U koju kliniku?
I sta planiras dalje?
Nisam razumela ko ti nije odgovorio, iz koje klinike?
Pozz
Nisam bila tu, pa ne mogu da pohvatam...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 5/9/2011, 13:32

Bojana,  b
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 5/9/2011, 13:33

:)))))
drago mi je da sam i vas uveselila danas lepe moje :)))))
i ja se od jutros nesto samo smejuljim Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 13:36

Odgovorili su mi iz klinike Kaali iz Budimpešte. To je super klinika, ali neću raditi kod njih, jer i moj dr radi VTO, pa neću više upoznavati novih lekara, kada u svog imam bezgranično poverenje! On mi je takođe rekao bez supresije, ili tek pred kraj stimulacije.
Inače danas sam baš happy, imam osećaj da ću dobiti. Ako se to desi, za 3 dana vadim krv, tj. kontrolišem hormone. Ako su OK, krećem opet sa kontracepcijom Laughing
Sve vas zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 5/9/2011, 13:57

Napred Mirjana, samo napred. usne
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu